• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 3. kolo HNL-a, Dinamo - Rijeka, nedjelja 01.08., 21:00  (Prikazano: 3177 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline m

• Veteran
Odg: 3. kolo HNL-a, Dinamo - Rijeka, nedjelja 01.08., 21:00
« Odgovori #75 u: Kolovoz 01, 2021, 23:07:22 »
  • Čudo utakmica. Neću se citirati, ali nakon Gzire sam napisao da je Abass interesantan (Nostradamus mode on). Pustite Labrovića, vadio nas je prošle utakmice, kad ga Mrčela izdrila bit će kompletan golman.

Zadnji put smo 3 komada gore zabili ako se ne varam 2002.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #76 u: Kolovoz 01, 2021, 23:07:27 »
  • Ja vjerujem da ćemo ove godine imati pozitivan skor s dinamom, Labrović igrač utakmice protiv Gorice danas tragičar, to je nažalost tako koliko love imaš toliko dobiješ natrag. Svakako stopera pod hitno da nam osigura obranu pogotovo zbog labrovićevih nedostataka a to su visoke lopte. Uglavnom bod rava pobjedi, a  sada Hibsi na redu.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Kolovoz 01, 2021, 23:08:08 »
  • Zabiti tri ONAKVA gola i uzeti samo bod... Ne znam, stisnuo sam šaku zadovoljno kad je označen kraj, ali način na koji smo primali golove ipak ostavlja malo gorčine u ustima.

Nema veze, bod tamo vrijedi kao kuća, a spoznaja da smo u Abassu dobili čudovište vrijedi još više.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #78 u: Kolovoz 01, 2021, 23:09:46 »
  • Zadovoljan. Svaki bod protiv Dinama gore je veliki.
    Ne treba secirati i tražiti greške igračima koji se takoreći jedva poznaju. Kada se upoznaju i uigraju vjerujem da će biti ovo dobra sezona.

I tovarima se ispunila želja koju sam pročitao prije sezone na sportnet forumu. Nakon 3 kola imaju isto bodova kao i Dinamo.

Online goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #79 u: Kolovoz 01, 2021, 23:11:59 »
  • Ništa novo, griješio tako i u Šibeniku. Znalo se za očajne izlaske njegove. 21 godina, treba istrpiti i nadati se da će ih biti što manje, i da će što manje utjecati na rezultat.

Upravo ovo, to su tehnikalije koje se mogu savladati ako on ima kapaciteta za to, nadam se da ima. Realno, stvarno je bio odličan dosada, ali na ovaj volumen napad i nabacivanja njegove mane isplivaju..

Vjerojatno to znaju i u dinamu, sad će znati i škoti i naši budući suparnici u europi. Obrana mu tu mora pomoći a on mora ispraviti ovo..
     kakva su ovo dva boksanja bila danas, dugo to nisam vidio od naših vratara?!

Abass zvijer, Stanića i Selihija nisam skužio dovoljno.. i moja je ideja je bila da Ampema stavi na lijevog bočnog, nezz šta bi mislio o tome, malo ispada otraga ali igra defanzivu, nezz..

Sve u svemu, bod ko kuća! E i iskreno rađe 3:3 s eurogolovima nego 0:0.. idemo dalje, ima ova ekipa potencijala!

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #80 u: Kolovoz 01, 2021, 23:18:17 »
  • Bez neke euforije, ali smo baš kako treba, zajebati skroz.
    Pa i obrana je ok, 2 ili čak sva tri gola na duši golmana.
    Kad dovedemo beka i stopera mi smo svima baš zajebati.
    Trener je druga tema ali je položio ispit.  :)
    Abass-Majeru sakrije loptu, a Majer dinametovoj čudo  ;)
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Online delgadillo

• Senior
    « Odgovori #81 u: Kolovoz 01, 2021, 23:19:10 »
  • Labrović će imati jako puno posla u škotskoj s visokim loptama i istrčavanjima, morat će se uozbiljit jer europa ne prašta ovakve stvari.
    I veza će morat biti drugačije složena s puno više kontrole utakmice, nek oni trče za nama.
    robert "naš ademi" ferlin

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #82 u: Kolovoz 01, 2021, 23:21:52 »
  • Slozili smo napad za kantu, veza je 90% sastavljena, jos malo tu obranu s 2 igraca i sve je ok. Ja sam uvjeren da je danas Kresic bio da bi druga prica bila, mislim da je on bolji nego sto se misli. Takoder moze se bez Murica, naprotiv on je igrac manje u ovakvim utakmicama.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #83 u: Kolovoz 01, 2021, 23:24:31 »
  • A Tomečak #17 skine loptu s crte, bravo ribaru, zaradio plaju ;)

Online goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #84 u: Kolovoz 01, 2021, 23:24:57 »
  • Slozili smo napad za kantu, veza je 90% sastavljena, jos malo tu obranu s 2 igraca i sve je ok. Ja sam uvjeren da je danas Kresic bio da bi druga prica bila, mislim da je on bolji nego sto se misli. Takoder moze se bez Murica, naprotiv on je igrac manje u ovakvim utakmicama.

Krešić je za ovu tekmu di je zadnja linija nisko položena dušu dao! Taman da kontrolira te visoke lopte i Perića u prekidima.. za tekme di nam se zadnja linija diže visoko, rađe bi brže stopere tipa Galovića i Escovala, bez zajebancije..

Volio bi vidjeti Obregona od prve uskoro.. u njemu imamo potencijal koji moramo iskoristiti.

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #85 u: Kolovoz 01, 2021, 23:25:57 »
  • Labrović će imati jako puno posla u škotskoj s visokim loptama i istrčavanjima, morat će se uozbiljit jer europa ne prašta ovakve stvari.
    I veza će morat biti drugačije složena s puno više kontrole utakmice, nek oni trče za nama.

Nabijat ce sve moguce lopte u nasih 16m i klasika igrat ce na rubu faula, da se to rijesiti, samo  Labrovic mora biti puno pametniji, mi iamo puno vise aduta, nema sanse da oni  mogu Abassa ili Ampema pratiti, pogotovo u 60+ minuti, u prvih pola sata ih treba umrtviti i kasnije ih tempom mi mozemo ubiti.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #86 u: Kolovoz 01, 2021, 23:27:38 »
  • Škoti plitak potok, ako se ne predaju prije!

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #87 u: Kolovoz 01, 2021, 23:42:48 »
  • Jesam li vam prije utakmice rekao što ste se usrali? Ovu smo spletom nesretnih okolnosti izgubili 2 boda. Prvi smo i dalje, Osijek u qu*, kao i atomski, ovo je sezona povratka na mijesto koje nam pripada. Tko ne vjeruje bolje mu je čim prije početi.
    Plus od mene.
    Pa nismo tovari da nakon jedne pobjede letimo u nebo a nakon prvog primljenog gola harakiri.
    Imamo trenera mladog, ambicioznog i najvažnije gladnog uspjeha i to je pretočio na svoju momčad.
    Nisu se predali nakon prvog vodstva suparnika niti nakon drugog. Isto se vidi da mladi vjeruju njemu i on njima.
    A to koga bi ja ili neko drugi u sastavu, on ih svaki dan gleda na treningu, priča s njima, zna ko mu je potreban za kakvu taktiku.
    100 posto iza trenera i momčadi a oni će uzvratiti velikim stvarima.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #88 u: Kolovoz 01, 2021, 23:48:55 »

Nabijat ce sve moguce lopte u nasih 16m i klasika igrat ce na rubu faula, da se to rijesiti, samo  Labrovic mora biti puno pametniji, mi iamo puno vise aduta, nema sanse da oni  mogu Abassa ili Ampema pratiti, pogotovo u 60+ minuti, u prvih pola sata ih treba umrtviti i kasnije ih tempom mi mozemo ubiti.

Vjerojatno će pokušavati tako, mislim i inače otočke ekipe slabijih financija tako igraju a kad pogledaju ovu tekmu, dvojbi nemaju.

Nego, ne vjerujem da će skakati s toliko igrača u i oko 16m ko dinamo, niti mislim da mogu niti im smijemo dopustit da nam uđu u krilo golmanu. Može se to iskontrolirati. Krešić tamo mora igrati!

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #89 u: Kolovoz 01, 2021, 23:51:57 »
  • Glavno da je najteze gostovanje polusezone uspjesno stavljeno ad acta.