• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 3. pretkolo KL-a, Hibernian - Rijeka, četvrtak 05.08. 20:45  (Prikazano: 2708 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ispod stijena

• Veteran
Odg: 3. pretkolo KL-a, Hibernian - Rijeka, četvrtak 05.08. 20:45
« Odgovori #90 u: Kolovoz 06, 2021, 17:25:14 »
  • Zapravo si u pravu mi sa 4 iza igramo po meni super, svi znaju gdje treba stajati, ovo s 3 ili 5 iza se je meni ogadilo jer odma vidim Rozmana pred sobom i njegove poraze od Sibenika i Varazdina s 3 stopera i 3 defanzivna  vezna.
    Mi smo sa 4 iza odigrali samo protiv Gorice u utakmici koja je navodno proslavila Labrovica

I šta nije da je Tomiceva greška po sveopćem sudu ta sto nije igrao sa defanzivnim veznim ovo jučer!?

Moram priznati da sam malo zbunjen

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #91 u: Kolovoz 06, 2021, 17:44:49 »
  • Zapravo si u pravu mi sa 4 iza igramo po meni super, svi znaju gdje treba stajati, ovo s 3 ili 5 iza se je meni ogadilo jer odma vidim Rozmana pred sobom i njegove poraze od Sibenika i Varazdina s 3 stopera i 3 defanzivna  vezna.
    Mi smo sa 4 iza odigrali samo protiv Gorice u utakmici koja je navodno proslavila Labrovica

I šta nije da je Tomiceva greška po sveopćem sudu ta sto nije igrao sa defanzivnim veznim ovo jučer!?

Moram priznati da sam malo zbunjen

Pa je. Nas kadar nas tjera da igramo s barem jednim def veznim. Tomiceva najdraza formacija je 4-2-3-1, to je po svim klubovima igrao,  a to je idealno za nas. 4 iza kako god vec ide s Vukcevicem na lijevom bocnom, Tomecak desno, 2 stopera po izboru, 2 def vezna Selahi i Cerin, ispred njih Pave, krila Abass lijebvo, Ampem/Muric desno i Drmic spica.

Offline duke

• Senior
    « Odgovori #92 u: Kolovoz 06, 2021, 17:51:27 »
  • Ovi igraju za vikend utakmicu pa još put u Rijeku, ovo se mora proći.
    Ali ako ponovno krenemo sa 5 iza onda jedino ako nas sreća pomazi kao jučer.
    Zgadili su mi se Škoti kada nisu htjeli izbaciti loptu kad su skršili Pavičića mislim, a sudac pustio igru,  baš dno.

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #93 u: Kolovoz 06, 2021, 19:02:35 »
  • Sažetak sa dva škotska komentatora - hibs tv.

https://www.youtube.com/watch?v=drw-GreHmA0
    robert "naš ademi" ferlin

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #94 u: Kolovoz 06, 2021, 19:25:43 »
  • Ovi igraju za vikend utakmicu pa još put u Rijeku, ovo se mora proći.
    Ali ako ponovno krenemo sa 5 iza onda jedino ako nas sreća pomazi kao jučer.
    Zgadili su mi se Škoti kada nisu htjeli izbaciti loptu kad su skršili Pavičića mislim, a sudac pustio igru,  baš dno.

Potpis. Ostali su napisali sve bitno - nismo se nametnuli u sredini + njihov najbolji ofanzivni jučer (Boyle) je išao na našeg najslabijeg defanzivnog (Vukčević). Ovo je prolazno, ali moramo bolje odigrati. Nadam se da su se ljudi zaželjeli i napravili Covid potvrde da napravimo atmosferu kako treba, nevjerojatno bitno je proći što dalje u Europi.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #95 u: Kolovoz 06, 2021, 22:31:17 »
  • Nitko od nas ne zna kakvo je trenutno stanje naših igrača, novih, umorni, povrijeđenih, glava u transferima....
    Odgodili smo utakmicu 4.kola da se možemo bolje pripremiti, uigrat-tako je nešto Tomić izjavio.
    Možda je još nešto utjecalo na jučerašnji sastav.
    Još je bar jedna utakmica pa ćemo vidjeti gdje smo, mogli smo bolje jesmo, ali imamo ok rezultat i dobre šanse za prolazak.

Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #97 u: Kolovoz 07, 2021, 21:25:57 »
  • Je kupovao tko karte za Hibernian preko interneta?
    Evo došao s GO doma i da ću kupiti kartu, prvo mi dalo cijenu od 70kn kao za nečlana. Išao provjeriti cijenu vidim da je 40kn za članove i sada mi više uopće ne nudi mogućnost kupnje. Možda više ne da jer je prošlo 21h?
    Sve mi se čini da ću morati u ponedjeljak put Rujevice pa na blagajnu.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 07, 2021, 21:27:38 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #98 u: Kolovoz 07, 2021, 21:37:12 »
  • Kupio kartu, red iznad. Očito neki problem ako se otkačiš pa probaš ponovno u kratko vrijeme. Što se članskog popusta tiče, lijepo piše, ali kao svaki pravi korisnik tko je vidio sve pročitati što piše :) :) :)

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #99 u: Kolovoz 08, 2021, 05:04:18 »
  • Čovjek malo prošao po forumu pa odlučio odgovoriti na forumska pitanja, zašto mijenjanje sustava i formacije, zašto Pavke i Liber, zašto neki igraju a neki ne, itd.
    https://www.novilist.hr/sport/goran-tomic-nakon-remija-u-edinburghu-skoti-nas-nisu-iznenadili-jedino-smo-trebali-pokazati-vise-inicijative/
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo