• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 4. pretkolo KL-a, Rijeka - PAOK, četvrtak 26.08. 20:00  (Prikazano: 3349 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goginho

• Forza Fiume
Odg: 4. pretkolo KL-a, Rijeka - PAOK, četvrtak 26.08. 20:00
« Odgovori #90 u: Kolovoz 26, 2021, 21:57:55 »
  • Ma jači su ali koji k,mi nemamo snage to istrčati a njima sezona nije počela, imaju staru ekipu.
    Ok, realno teško bi to hnl klub prošo, ali jednostavno ko da smo nedorasli za ovo. Bili smo slabi, čast izuzecima, prije svega Tomečaku (unatoč promašaju) i Pavičiću..

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #91 u: Kolovoz 26, 2021, 22:02:44 »
  • Evo ja ću prvi  :)

Pakiraj kofere Tomiću I nosi ovu pičkastu bunkerčinu, 5-2-3 retardacije i ostala kemijanja prosječnog HNL trenera natrag u Lokomotivu ili na mjesto pomoćnika Erikssonu u 2.kinesku.

Offline Krimejčan

• Inćun
    • *
    « Odgovori #92 u: Kolovoz 26, 2021, 22:07:58 »
  • Ali ja ne kuzim stvarno ove postave jbm, ta 2 vezna mi nikako ne pašu + tako preplaseno uci u utakmicu ko da igras protiv cityja...
    Pa jbm sta je sa tim velkovskim???

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #93 u: Kolovoz 26, 2021, 22:09:28 »
  • Ode koef dogodine jer se gospodin nije okuražio nego čeka 70.min uzvrata za stavit drugog napadača u igru. Vrijeme za predah od ovog nakon nedjelje, a jedva čekam vidit na šta će ličiti na Poljudu.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #94 u: Kolovoz 26, 2021, 22:10:28 »
  • Ma jači su ali koji k,mi nemamo snage to istrčati a njima sezona nije počela, imaju staru ekipu.
    Ok, realno teško bi to hnl klub prošo, ali jednostavno ko da smo nedorasli za ovo. Bili smo slabi, čast izuzecima, prije svega Tomečaku (unatoč promašaju) i Pavičiću..

Ako se ne varam gol smo primili i zato sto gospodin nije ispratio igraca.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #95 u: Kolovoz 26, 2021, 22:13:37 »
  • Kakav strah ? , jaci su od nas barem 40% , da se skroz otvorimo napunit će nas , ovo je otvorena tekma i ako izgubimo treba priznati da smo izgubili od bolje ekipe , možda nakon Real S i najaca , nisam advokat niti Tomića niti igrača ali malo realnosti ne bi škodilo

Jebeš ti ovakvo razmišljanje... "sve ste vidjeli". Od toga nema kruha i po toj logici nikad nam se ne bi dogodio Stuttgart, Real Madrid; Feyenoord, AZ, Copenhagen, pa i Real Sociedad itd.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #96 u: Kolovoz 26, 2021, 22:16:06 »
  • Ovo danas je do trenera kao i ono u gostima, bolji su oni, puno bolji, kad smo mi ovako usrani onda su oni još bolji.
    Imaš 1:1 i igraš doma i ništa, jer su oni bolji, a koji smo kurac istrčati na teren onda.
    A mag složi taktiku s vukčevićem, escovalom, galovićem ali zato 2 veznjaka, jer će Lepi opet pogoditi a Pavičića će ovi pustiti nek nešto odigra, dok će jedan u napadu skakati s nekoliko njihovih i zabiti.
    Nas nije bilo u obrani, sredini a bome niti u napadu, a ovih je valjda bilo 20 pa su stigli svagdje.
    Zabili bi nam ovi danas koliko im je trebalo, pa 4 stative su imali.
    Gubili smo mi od boljih i od slabijih, ali rijetko kad ovako, jadno, prejadno.
    Sad popušimo od tovara, uz ovakav stav i Pitomača je izazov.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #97 u: Kolovoz 26, 2021, 22:16:12 »
  • Kakav strah ? , jaci su od nas barem 40% , da se skroz otvorimo napunit će nas , ovo je otvorena tekma i ako izgubimo treba priznati da smo izgubili od bolje ekipe , možda nakon Real S i najaca , nisam advokat niti Tomića niti igrača ali malo realnosti ne bi škodilo

Jebeš ti ovakvo razmišljanje... "sve ste vidjeli". Od toga nema kruha i po toj logici nikad nam se ne bi dogodio Stuttgart, Real Madrid; Feyenoord, AZ, Copenhagen, pa i Real Sociedad itd.

kad nam pomocni trener prica o poniznosti sta ocekivat od drugih  :D
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #98 u: Kolovoz 26, 2021, 22:24:13 »
  • Poruka Tomiću, u nadi da možda do njega dolaze crtice s foruma; u nedjelju si ili-ili. Ako izgubiš na Poljudu, ti si protiv malo jačih ekipa mali miš. Morat ću puno, puno mozgati i pokušati shvatiti zašto danas ekipa ulazi maksimalno usrano s dva mlaka vezna igrača. U utakmici sezone?!? Nakon što su trubili svi u istu trubu "moramo ući hrabrije nego u Grčkoj"?!?

Nisam slučajno neki dan prisjetio se Tomićevih 0:5 u Švedskoj, ali eto... Grozni me spustio na zemlju i podsjetio da mu je tada Lokomotiva bila raskomadana. OK... danas Rijeka nije bila raskomadana, a samo su nas dobre vile i stative sačuvale od 0:5. Slučajno? Sorry... najavljivali ste pobjedu, nemojte reći da niste. Sad ustanoviti da je PAOK jači mi je loša predstava za ovaj frustrirani narod.

Imao je Rožman materijala i puno ispada koji su me mogli raspizditi, ali najviše mu zamjeram ono nakon Osijeka u Gradskom vrtu kad je prokomentirao "sve ste vidjeli". Mamić bi rekao "nabijem vas na kurac", a eto, ja neću to reći.

Offline Krimejčan

• Inćun
    • *
    « Odgovori #99 u: Kolovoz 26, 2021, 22:25:12 »
  • Ma vec prosli petak su krenuli alibiji i sva sranja koliko tko vrijedi, badzeti, poniznost, put, umor, ritam utakmica i najvise od svega pritisak...
    Zalosno je sto smo prakticki ispali bez ispaljenog metka...
    Nema veze jebes 4-5 milona eura idemo dalje,pa nije beg cicija!!!

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #100 u: Kolovoz 26, 2021, 22:26:09 »
  • Mislim da smo jedini od HR klubova koji možemo reći da smo ispali od boljeg protivnika, i to značajno boljeg prema viđenom u ove 2 utakmice. Jedina loša karika im je onaj Poljak u napadu koji ne može ništa zabiti, ostalo je top. Meni je žao što smo pali danas praktički bez ispaljenog metka ali kad vidiš kako nam sakriju loptu, onda se tu nema što reći.

Tomić je na poluvremenu shvatio zabludu igranja s 2 vezna od kojih nijedan nije bijesni pas tipa Maleš ili Brezovec, kad je ušao Selahi to se počelo malo balansirati, ali samo malo. I kako Escoval ima prednost pred Velkovskim, to ostaje nejasno, makar mogli su taj drugi gol i puno ranije zabiti. Danas opet najbolji naš Tomečak.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #101 u: Kolovoz 26, 2021, 22:29:04 »
  • Ovo danas je do trenera kao i ono u gostima, bolji su oni, puno bolji, kad smo mi ovako usrani onda su oni još bolji.
    Imaš 1:1 i igraš doma i ništa, jer su oni bolji, a koji smo kurac istrčati na teren onda.
    A mag složi taktiku s vukčevićem, escovalom, galovićem ali zato 2 veznjaka, jer će Lepi opet pogoditi a Pavičića će ovi pustiti nek nešto odigra, dok će jedan u napadu skakati s nekoliko njihovih i zabiti.
    Nas nije bilo u obrani, sredini a bome niti u napadu, a ovih je valjda bilo 20 pa su stigli svagdje.
    Zabili bi nam ovi danas koliko im je trebalo, pa 4 stative su imali.
    Gubili smo mi od boljih i od slabijih, ali rijetko kad ovako, jadno, prejadno.
    Sad popušimo od tovara, uz ovakav stav i Pitomača je izazov.

Palac gore za ovaj komentar. Pisao sam skoro u isto vrijeme, pa nisam vidio, dosta tvojih misli ponavlja se i u mojem upisu. Ponavljam, rekao bi Mamić - nabijem ih na kurac. Ja to ne bi nikad rekao, da me se krivo ne shvati ili optuži. Ipak su ovi jači...  >:(  :o

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #102 u: Kolovoz 26, 2021, 22:29:50 »
  • Možda nama ova KL nije pravi izazov, možda bi bili bolji u EL ili LP  :).
    U splitu 8 u obrani i 3 u napadu, vezni red je ustvari za kurac.
    Čak 9 u obrani napucava loptu u nigdje pa ako zabijemo slučajno onda smo prvaci nečega.
    Tomić-ova žalost danas je njegovo djelo, danas je trebalo izabrati 11 boraca a on izabrao ništa.
    Ekipa je slika trenera.
     Napucaj u napad na 1 igrača koji nije spreman, ali je zato okružen nekolicinom protivnika.
    Baš sam razočaran pristupom svih od prvog do posljednjeg u klubu.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 26, 2021, 22:44:48 od Grozni »
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Krimejčan

• Inćun
    • *
    « Odgovori #103 u: Kolovoz 26, 2021, 22:31:06 »
  • To sam se i ja pitao  8)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #104 u: Kolovoz 26, 2021, 22:36:12 »
  • Koncem prošle sezone smo govorili kako je neophodna rekonstrukcija zadnje linije. Osim dolaska Krešića, sve je ostalo isto, trećerazredni kikseri koji poklanjaju lopte i zabijaju autogolove.

Onda smo nakon Hibsa ustvrdili kako će obrana u play offu morati odigrati utakmicu sezone da bi imali nekakve šanse. Desilo se obrnuto, i samo sreća nas je spasila ponižavajućeg potopa već u prvom poluvremenu.

Prodisali smo kad su izašli Lepinjica (direktan krivac za one dvije prečke) i Vukčević koji je nekakav prosjek za HNL okvire, ali i dalje je to dvije klase ispod ovih Grka.

Bojim se Poljuda u nedjelju. Bez svježe krvi u obrani nama ne gine katastrofa dole.