• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rabuzinovo sunce 21/22  (Prikazano: 12498 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: Rabuzinovo sunce 21/22
« Odgovori #180 u: Prosinac 02, 2021, 00:54:21 »
  • Taj Ižak je morončina prve klase.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #181 u: Prosinac 02, 2021, 06:23:40 »
  • Jako sam sretan, nastavili smo u pobjedničkom ritmu i opet se pokazalo da na Maksimiru ne možeš dobiti ako golman nema svoj dan. Kako sad nakon ovoga vratiti jedinicu Zlomisliću (koji je pak napokon obranio penal)? Slatke brige za Tomića.

Realno, prvo poluvrijeme je bilo ok a drugo osim one matne prilike Obregona - trpljenje. I istrpili smo. Pohvale Velkiju, Drmiću želje da se do Osijeka vrati. U polufinalu isprati ljagu s prošlog polufinala gdje smo također u 1/4-finala u gostima eliminirali u gostima jakog protivnika. Tomić je sad nakon Osijeka i Hajduka stavio i Dinamo u kolekciju pobjeda na klupi Rijeke, isto lijep podatak.

I da, 3 utakmice s Dinamom, 9 zabijenih golova. Trpamo!
    « Zadnja izmjena: Prosinac 02, 2021, 06:29:42 od m »

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #182 u: Prosinac 02, 2021, 07:53:49 »
  • I tako, dan je započeo jutarnjim vijestima na radiju ovom rečenicom, "Nenadani poraz Dinama". Ooooo, što se sve čuti može pa kao da su jučer igrali protiv nekog iz kvarta,  a ne protiv najuspješnije kup ekipe zadnjih godina.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Ri87RI

• Inćun
    • *
    « Odgovori #183 u: Prosinac 02, 2021, 08:39:04 »
  • Tomić je sad nakon Osijeka i Hajduka stavio i Dinamo u kolekciju pobjeda na klupi Rijeke, isto lijep podatak.

I što je najbitnije, sve 3 vani.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #184 u: Prosinac 02, 2021, 08:54:52 »
  • I tako, dan je započeo jutarnjim vijestima na radiju ovom rečenicom, "Nenadani poraz Dinama". Ooooo, što se sve čuti može pa kao da su jučer igrali protiv nekog iz kvarta,  a ne protiv najuspješnije kup ekipe zadnjih godina.
    Tiskano izdanje JL: Kopic trenera protiv hajduka.

Jbt procitas naslov i  pitas se da li je Rijeka jucer igrala ?

Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #185 u: Prosinac 02, 2021, 09:05:19 »
  • Tomić je sad nakon Osijeka i Hajduka stavio i Dinamo u kolekciju pobjeda na klupi Rijeke, isto lijep podatak.

Jesi li i ti jedan od onih koji smatra da je Rujevica gostujući teren?  ;D ;D

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #186 u: Prosinac 02, 2021, 09:14:44 »
  • To mi najaca fora , isto tako onaj krelac ponudio  ostavku vjerovatno misleći da će je odbiti, ne kužim taj potez , niti igraju katastrofalno em je  liga sve jača , bolestan klub , oni ako nisu na 10 bodova razlike do kraja prvoga dijela odmah panika , e da se nama zvijezde poslože pa iskoristiti sve ovo šta nam se nudi

I tako, dan je započeo jutarnjim vijestima na radiju ovom rečenicom, "Nenadani poraz Dinama". Ooooo, što se sve čuti može pa kao da su jučer igrali protiv nekog iz kvarta,  a ne protiv najuspješnije kup ekipe zadnjih godina.

Online Marin_ri

• Forza Fiume
    « Odgovori #187 u: Prosinac 02, 2021, 09:20:04 »
  • NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline Ri87RI

• Inćun
    • *
    « Odgovori #188 u: Prosinac 02, 2021, 09:40:33 »

Jesi li i ti jedan od onih koji smatra da je Rujevica gostujući teren?  ;D ;D
    Na pobjede nad ostatkom sam mislio. Osijek kup na Gradskom Vrtu, Poljud u osmi mjesec i sad Dinamo ;D

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #189 u: Prosinac 02, 2021, 09:51:39 »
  • Inače nesto vise možemo očekivati kada uspijemo složiti barem 75 minuta igre kao u prvom poluvremenu jučer ili na Poljudu , nevjerovatno kako mi padnemo u tih drugim 45 minuta , i jučer kao i na Poljudu smo vjerovatno izazvali i zaslužili sreću , kazemza osvojiti kantu ipak treba malo vise

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #190 u: Prosinac 02, 2021, 10:11:07 »
  • Inače nesto vise možemo očekivati kada uspijemo složiti barem 75 minuta igre kao u prvom poluvremenu jučer ili na Poljudu , nevjerovatno kako mi padnemo u tih drugim 45 minuta , i jučer kao i na Poljudu smo vjerovatno izazvali i zaslužili sreću , kazemza osvojiti kantu ipak treba malo vise

Dvije riječi: dužina klupe.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #191 u: Prosinac 02, 2021, 10:51:10 »
  • Par crtica koje sam skužio u sažetku: https://www.youtube.com/watch?v=B8m2HTt4PQ8

- Velkovski je predasistirao praktički za oba gola, kod prvog je istrčao po sredini u rupu koja je nastala Theophilovim krivim postavljanjem i omogućio skok da lopta dođe do Obregona. Kod drugog je krivo napucao loptu sam sebi u for, ali je stiže, radi dupli pas sa Pavičićem i onda izbacuje Vukčevića koji asistira Drmiću. Zanimljivo da je u 3-3 na Maksimiru asistirao Abassu za gol isto tako istrčavanjem.
    - mi u 96:30 branimo korner sa Murićem i Obregonom koji su na 20m od gola, čekaju kontru???
    - Andrić kod 0-2 kad je išao na Labrovića pa pao preko njega sam pokazuje da nije penal (Zebec je htio VAR provjeru)

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #192 u: Prosinac 02, 2021, 10:59:06 »
  • Jučer je Nediljko obranio sve sa crte, ali dečko jednostavno ne zna, boji se ili nema dobro procjenu, pa se nikad ni ne miče s te crte. Koliko god je jučer sve poskidao, svaki nabačaj u 5 metara gdje bi obično golman trebao vladati je bila panika. Ako taj segment ne popravi, po meni on nije kapacitet za nas. Danas je svima kralj, ali malo realnosti ne škodi. Nije Zlomislić bio do sada prvi golman jer se Tomiću to tako htjelo, vidi i Tomić to
    Velkovski je spletom okolnosti dobio kontinuitet i napokon pokazao da vrijedi. Kad bi iz glave izbacio taj (ponekad) nonšalantni stav - bio bi daleko najbolji stoper lige. Dečko jednostavno zna igrati, znao je još u doba Keka, ali nikad nije dobio povjerenje u kontinuitetu.
    Obregon mi s onim pimplanjem kod gola išao na živce, skoro sam razbio ekran, i onda zabije kroz trojicu! Ponekad moraš imati i sreće. Inače je odličan kad igra okrenut od gola (lijepo se gradi i prima loptu), ali kad treba konkretno zabit, dosta traljav.
    Inače Tomić je ovo vrhunski postavio - doduše Krznar je smiješan lik, njega bi i Rubčić bez Tota nadigrali. Žao mi je šta je dobio otkaz, baš mu je išlo  ;D Šteta šta nisu u maksimiru prepoznali jednog drugog slovenca, a ne samo Keka gledaju.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #193 u: Prosinac 02, 2021, 11:19:09 »
  • Jučer je Nediljko obranio sve sa crte, ali dečko jednostavno ne zna, boji se ili nema dobro procjenu, pa se nikad ni ne miče s te crte. Koliko god je jučer sve poskidao, svaki nabačaj u 5 metara gdje bi obično golman trebao vladati je bila panika. Ako taj segment ne popravi, po meni on nije kapacitet za nas. Danas je svima kralj, ali malo realnosti ne škodi. Nije Zlomislić bio do sada prvi golman jer se Tomiću to tako htjelo, vidi i Tomić to
    Velkovski je spletom okolnosti dobio kontinuitet i napokon pokazao da vrijedi. Kad bi iz glave izbacio taj (ponekad) nonšalantni stav - bio bi daleko najbolji stoper lige. Dečko jednostavno zna igrati, znao je još u doba Keka, ali nikad nije dobio povjerenje u kontinuitetu.
    Obregon mi s onim pimplanjem kod gola išao na živce, skoro sam razbio ekran, i onda zabije kroz trojicu! Ponekad moraš imati i sreće. Inače je odličan kad igra okrenut od gola (lijepo se gradi i prima loptu), ali kad treba konkretno zabit, dosta traljav.
    Inače Tomić je ovo vrhunski postavio - doduše Krznar je smiješan lik, njega bi i Rubčić bez Tota nadigrali. Žao mi je šta je dobio otkaz, baš mu je išlo  ;D Šteta šta nisu u maksimiru prepoznali jednog drugog slovenca, a ne samo Keka gledaju.

Iako ces na ovo pobraiti dosta minusa ko i ja slazem se s tobom. Ali niti jedan hrvaski, odnosno HNL golman nije nesto bolji u tom segmentu, osim Ivusica i donekle Nevistica. Takve stvari se uglavnom vani uce, Ivusic je ipak prosao te  talijanske skole, oni imaju dobre golmanske treninge. Kod nas je jos uvijek stara skola, ovo im je sci fi. Zato su nasi svi golmani dobri na crti. Kod nasih trenera je jos uvijek refleks jedan od najbitnijih stavki za golmana.
    Velim, ako hoce golmana koji ima sve, to vjeroajtno moras dosta platiti,a vjeroajtno mora biti stranac.Što se tiće Zlomislića tu se ne slazem, on je i na crti gori od Labrovica, a i nemjreljivo veci panicar, jos gori u izlascima, ono njegovo  panicno poklapanje lopti mi dize tlak na 900.Labrovic ima nedostatke , ali ovaj ima to sve na jacu potenciju.

Pandur bi mogao biti golman koji ma sve.
    « Zadnja izmjena: Prosinac 02, 2021, 11:22:44 od Zelko Maler »

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #194 u: Prosinac 02, 2021, 12:28:47 »
  • Svatko tko je gledao utakmicu vidio je da je Labrović par puta zaplivao na ubačaje (recimo ono "boksanje" gdje se skoro ozlijedio je bilo ajoj....), na sreću nije bilo kobno kao prošli put u Maksimiru. No poslije pobjeda svi guštamo pa su i analize i traženje grešaka ono o čemu se manje piše. Za razliku od poraza kada je naravno sve više pod povećalom i više se o svemu piše. Jednostavno je to tako i nismo mi jedini takvi. Domenico je još mlad i ako bude radio na sebi može postati dobar golman, on je tek započeo ozbiljnu karijeru.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.