• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rabuzinovo sunce 21/22  (Prikazano: 19053 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: Rabuzinovo sunce 21/22
« Odgovori #345 u: Ožujak 10, 2022, 11:19:31 »
  • Nikad nam nije oprostio ono isključenje 2020.
      Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #346 u: Ožujak 10, 2022, 11:29:29 »
  • Samo malo offtopika. Sad sam pogledao detaljnu snimku PSG Real. Top utakmica. I povukao sam paralelu s Rijekom. Znači top napad ništa ne znači PSgu kad nemaju vezu. TIR je to već objašnjavao.  Evo npr Mbappe = Ampem, Messi= Murić i  Neymar = Drmić, naprimjer. Ali šta ti to znači kad ti je napad odjsečenod veze. Rupetina između, nema ko loptu dati. A evo Real ima radničku vezu i pojeli su ih.  Kad Tomić stavi 3 veznjaka to je nebo i zmelja u odnosu na 2 veznjaka. MOdrić = Pavičić, Camavinga= Čerin i Casemiro = Selahi.

Offline ri5gile

• Pionir
    « Odgovori #347 u: Ožujak 10, 2022, 15:40:25 »
  • Sva genijalnost dijeljenja karata sažeta u jednoj slici:

Ne kažem da su ove četiri dame ušle badava, ali ideja je jasna, pustiš čovjeka besplatno, a on ti onda vrati kroz cugu i grickalice. Win/win.

tete nastavnice osnovnoškolaca :-)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #348 u: Ožujak 10, 2022, 16:25:19 »
  • Atmosfera i ambijent punog stadiona, kvaliteta nogometa, igrača i trenera, uravnoteženo suđenje, borbenost na terenu, atraktivan rezultat... Jučerašnja utakmica je meni osobno najinteresantnijih 120 minuta domaćeg nogometa u već jako jako dugo vremena. Od šampionske Rijeke i 5:2 protiv Dinama te 1:3 u finalu Kupa tada, ne pamtim nešto na istoj razini. Dosta jakih i dobrih, ali ove tri su kategorija za sebe što se tiče Rijeke barem.

Velika je sramota što domaći mediji nisu htjeli prepoznati koliko je jučerašnji dvoboj bio na razini europskog, uz činjenicu da su igrali "drugorazredni" hrvatski klubovi, pa naslovnice danas ne vrište o utakmici.

Index sport: 1 članak - "Osijekovi navijači o Bjeličinom videu: "Oči i govor tijela govore sve"
    24sata sport: 1 članak - 'Unucima ću pričati kako je puni stadion Rijeke skandirao moje ime! Prvi gol u karijeri, ludnica'
    Sportske: 1 članak - Prodor i šut u stilu Ronalda: Evo tko je Rijekin Rus, čovjek iz sjene koji je ušao u povijest kluba!
    Večernji sport: 4 članka

Samo su 24sata imala vijest na naslovnici sport sekcije. Svi ostali su bili zakopani da se ni ne vide na ovim slikama osim ako ideš poprilično skrolati.

Sramota.

A Lončarev kazačok jučer mi je odličan, još pizdi na svih okolo nakon toga ;D

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #349 u: Ožujak 10, 2022, 16:32:18 »
  • previše su osječani nabrijani na Rijeku.Baš sam s Fornaxom komentirao. Lončar je izgorio ko šibica, samo se dere na svoje, a 3 gola zajebo. Također isto traži sukob. Kleinheislera ne treba komentirati, najnervozniji, najzapaljeniji, najagresivniji. Mislim da se ne pale toliko na druge koliko na nas, dozvoljavam da imam krivi dojam.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #350 u: Ožujak 10, 2022, 18:19:17 »
  • previše su osječani nabrijani na Rijeku.Baš sam s Fornaxom komentirao. Lončar je izgorio ko šibica, samo se dere na svoje, a 3 gola zajebo. Također isto traži sukob. Kleinheislera ne treba komentirati, najnervozniji, najzapaljeniji, najagresivniji. Mislim da se ne pale toliko na druge koliko na nas, dozvoljavam da imam krivi dojam.

Nece dozivotno zivjeti na madjarskoj sisi a valjda smatraju da im je najlakse nas stici/prestici kad je rijec o trofejima odnosno prvenstvu jer sto se kupova tice to je tesko dostizno.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 10, 2022, 18:21:07 od D10S »
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #351 u: Ožujak 10, 2022, 18:31:42 »
  • To mi je glupo. Uvijek se treba paliti na najjačega i njega pokušati svrgnuti, a oni na nas. Nebitno

Što se tiče kupa navodno se sprema bijeli brod.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #352 u: Ožujak 10, 2022, 18:36:03 »
  • Još jedna formalnost što se tiče kupa.

Formalno smo mi domaćin na Poljudu. Hajduk je gost. Igra se utakmica na Poljudu Rijeka - Hajduk , a ne obratno.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #353 u: Ožujak 10, 2022, 18:53:42 »
  • I ulaznice 50:50
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #354 u: Ožujak 10, 2022, 18:58:50 »
  • Ulaznice su 20 posto nama, 20 posto njima, 10 posto hns i ostalih 50 posto slobodna prodaja. Možda bude preko interneta ovih 50 posto. Ili ako smo mi domaćini hoćemo li mi na sjever, a torcida na jug? Isto navodno da je ponuđen prijenos hrt-u, ali se ovima ne uklapa u financijsku konstrukciju.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #355 u: Ožujak 10, 2022, 19:33:02 »
  • Atmosfera i ambijent punog stadiona, kvaliteta nogometa, igrača i trenera, uravnoteženo suđenje, borbenost na terenu, atraktivan rezultat... Jučerašnja utakmica je meni osobno najinteresantnijih 120 minuta domaćeg nogometa u već jako jako dugo vremena. Od šampionske Rijeke i 5:2 protiv Dinama te 1:3 u finalu Kupa tada, ne pamtim nešto na istoj razini. Dosta jakih i dobrih, ali ove tri su kategorija za sebe što se tiče Rijeke barem.

Velika je sramota što domaći mediji nisu htjeli prepoznati koliko je jučerašnji dvoboj bio na razini europskog, uz činjenicu da su igrali "drugorazredni" hrvatski klubovi, pa naslovnice danas ne vrište o utakmici.

Index sport: 1 članak - "Osijekovi navijači o Bjeličinom videu: "Oči i govor tijela govore sve"
    24sata sport: 1 članak - 'Unucima ću pričati kako je puni stadion Rijeke skandirao moje ime! Prvi gol u karijeri, ludnica'
    Sportske: 1 članak - Prodor i šut u stilu Ronalda: Evo tko je Rijekin Rus, čovjek iz sjene koji je ušao u povijest kluba!
    Večernji sport: 4 članka

Samo su 24sata imala vijest na naslovnici sport sekcije. Svi ostali su bili zakopani da se ni ne vide na ovim slikama osim ako ideš poprilično skrolati.

Sramota.

A Lončarev kazačok jučer mi je odličan, još pizdi na svih okolo nakon toga ;D

Ovo sam i ja primijetio. Šteta jer je stvarno rijetkost ovako kvalitetnu utakmicu i pun stadion vidjeti u HR. I Osijek i mi smo dali sve od sebe jučer.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #356 u: Ožujak 10, 2022, 19:36:37 »
  • Igramo opet s Osijekom na Rujevici u prvenstvu i ništa manji intenzitet utakmice ne smije biti. Nadam se da je s ovom utakicom taj njihov niz bez naše pobjedde završio. Vrijeme je da ih klepimo i u prvenstvu.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #357 u: Ožujak 10, 2022, 21:33:50 »
  • Tomić je pogodio, ali očito pogađa i Palilula. Možda sam se zajeb'o kad sam ga lagano sprdao... ovaj Merkulov mi još ne ide iz glave. Ako je to njegova akvizicija...
    29.08.2013., proud to be there

Offline uvijek_rijeka

• Veteran
    « Odgovori #358 u: Ožujak 10, 2022, 21:43:09 »
  • To mi je glupo. Uvijek se treba paliti na najjačega i njega pokušati svrgnuti, a oni na nas. Nebitno

Što se tiče kupa navodno se sprema bijeli brod.

pa i mi se puno vise nabrijamo na hajduk nego na dinamo, mi se ubiti nabrijavamo na slabiju ekipu od nas sve ove godine..

Offline Snjesko

• Forza Fiume
    « Odgovori #359 u: Ožujak 10, 2022, 23:21:33 »
  • Tehnicki, mi smo i ovu utakmicu remizirali s Osijekom u 90 minuta. Valjda cemo ih u prvenstvu konacno dobit