• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rabuzinovo sunce 21/22  (Prikazano: 19077 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Forza Fiume
Odg: Rabuzinovo sunce 21/22
« Odgovori #525 u: Svibanj 27, 2022, 19:22:36 »
  • Sanjao da je Murić zabio za 0-1 odmah u startu, a onda Livaja tri za njih. Ne znam koliko iz penala.

Idu te ti snovi. Malo si pobrkao igrače ali - respect

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #526 u: Svibanj 27, 2022, 19:40:53 »
  • Inače nakon Smolčić se sad može pravdat ovo ili ono, ali sudac je imao sve uvjete da mu da oba žuta. Takav je bio kriterij i točka. Ne možeš sad uspoređivat s predhodnim utakmicama. Kod prvog je trčao 35 metara i sucu galamio na uho da pokaže Fosattiju žuti (ovaj ga je i dobio - zasluženo). I nakon toga je još pokazivao da je on kapetan pa kao on se može jel derat, nije prestajao prigovarat i vjerojatno da ga Krešić nije maknuo možda bi dobio i drugi odmah tada. Usporedba s Livajinim pičkaranjem je skoro neusporediva, ovaj se dere u kutu igrališta na suca koji je 40 metara udaljen. Prije je možda Sahiti mogao dobit žuti kad je nešto gestikulirao pomoćnom.

Drugi žuti je Livaja iznudio na rutinu, Smolčić je u onom trenutku kad je bio povučen trebao pasti, a ne on kad mu ovaj pobjegne povuče ga za dres. Čak ni VAR nema prava tu reagirat, svi uvjeti za žuti su tu. Neutralni navijač će odmah reći da je to žuti. Kad smo stali s 10 igrača, Litvanac je znalački i rutinski umrtvio igru i osvojio kup. Kod Drmićevog gola je Ferro imao šansu ući u klizeći i riskirat crveni - jebat ga ovaj je malo inteligentniji i pustio je da padne gol. Smolčić je ispao sobarica. Džabe mu sad plakanje, može se samo molit da Švabe ne prekrše obećanje. I mi skupa s njim

Offline Grozni

• Veteran
    • Forza Fiume
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #527 u: Svibanj 27, 2022, 20:23:05 »
  • nabijem ja svih njih na milokliz, prvo i osnovno umri od borbe na terenu onda je rezultat nebitan.
    igraš za kup i ne pokažeš ništa - isto kao 99, isti kurac drugi glumci.
    ovaj put i nadalje bez mene!
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Uzaludni

• Pionir
    « Odgovori #528 u: Svibanj 27, 2022, 20:33:39 »
  • nabijem ja svih njih na milokliz, prvo i osnovno umri od borbe na terenu onda je rezultat nebitan.
    igraš za kup i ne pokažeš ništa - isto kao 99, isti kurac drugi glumci.
    ovaj put i nadalje bez mene!

ali na forumu ostaješ, nadam se  :'(
    nemogu ni zamisliti ovo mjesto bez tebe  ;D
    Svaki dan u svakom pogledu....

Offline Grozni

• Veteran
    • Forza Fiume
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #529 u: Svibanj 27, 2022, 21:32:47 »
  • osnovat ćemo svoj NK FF klub i osvojit ligu,kup i nešto u europi!
    sve za malo kuna/eura  ;D
    nego gledam danas popodne gužva u omladinskoj ulici, mame tate dovode odvode i brižno čekaju svoje talente dok treniraju.
    sve si mislim nikad ništa od toga, dok ti sam ne ideš basom, bicikllom ili pješke pa treniraš na lošoj podlozi a starci ni ne znaju da si na treningu, možda bi ih bilo manje ali bi bili bolji luđi za nogometom.
    dobra stara vremena i jebeni nogomet........
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #530 u: Svibanj 27, 2022, 21:43:02 »
  • Ovo u vezi Tadića i naših klinaca me sjetilo kad smo doveli "avangardnog" Stilinovića koji je tada valjda jedini u državi igrao sa 4 otraga. Intirigirao nas je novi vezni tandem Kremenović - Matulović, a posebno uzbuđenje je vladalo u vezi obećavajućeg napadačkog terceta Rački - Klić - Mate Brajković. Bolje da ovdje stanem... :-X

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #531 u: Svibanj 27, 2022, 21:58:22 »
  • Jel te godine par minuta dobio Redi Yupi i Burčul?  8)

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #532 u: Svibanj 27, 2022, 22:27:16 »
  • To je otprilike ta era, godinu gore ili dolje.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #533 u: Svibanj 28, 2022, 01:40:53 »
  • Ovo u vezi Tadića i naših klinaca me sjetilo kad smo doveli "avangardnog" Stilinovića koji je tada valjda jedini u državi igrao sa 4 otraga. Intirigirao nas je novi vezni tandem Kremenović - Matulović, a posebno uzbuđenje je vladalo u vezi obećavajućeg napadačkog terceta Rački - Klić - Mate Brajković. Bolje da ovdje stanem... :-X
    Matulovic je bio radilica i koristan igrač, a Ratko Kremenovic je, po meni, imao mota i bio živ igrač samo to je sve banana kad oni nisu imali ni sami vjere u sebe. Oni su došli u Gracanovom mandatu, nakon one famozne 99te i otete titule.
    Kremenovic je odigrao dobru partiju protiv Celte doma. Možda imao još koju utakmicu istaknutu, ali sve u svemu malo, može se reć nerealizirani talent.
    A napadacki trio "metar i panin" je svoj highlight doživio pod cicom kranjcarom, ali nis posebno, sva tri važili za talente a na kraju šipak.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #534 u: Svibanj 28, 2022, 11:10:43 »
    Ja pamtim samo 'sretne dane' tako da ću te zamoliti da me ne vraćaš u realnu prošlost  :)
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #535 u: Svibanj 28, 2022, 12:54:50 »
    Ja pamtim samo 'sretne dane' tako da ću te zamoliti da me ne vraćaš u realnu prošlost  :)

Meni su ovakva prisjećanja pomalo i psihološka priprema na ono što nas čeka. Da ublažim pad. ;D Ali ako ti i dalje želiš biti u "Gaby pink glassed mode", samo izvoli. :)

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #536 u: Lipanj 02, 2022, 13:05:59 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/damir-miskovic-najavio-odlaske-iz-rijeke-ja-mu-mogu-samo-zahvaliti-i-reci-odi-svojim-putem/

na tebi je Miškoviću kao predsjedniku da malo više daš od sebe osim zahvale.

vidim sve ste prožvakali, ja sam stvarno ostao depresivan onom lakrdijom u splitu, nisam imao snage išta pisati. realno jesu bili bolji ali je Jović jedva dočekao da nas sasječe i to smo svi jebeno ovdje znali, svi osim valjda igrača i Tomića koji nije psihološki pripremio ekipu da će morati proći batinjane sv. marka livaje i sudačkog krim lobija.

šta dalje neznam, ali klub mora  biti ambiciozniji na svim poljima i ne dozvoljavati ovakvo pišanje. ako se sami ne cijenimo, neće nas cijeniti niti igrači koji dolaze i odlaze ko na traci. gubimo kult kluba koji smo jebeno teško gradili uz Keka, a tu najviše zamjerki imam prije svega za ovoga koji to gleda očito samo ko biznis i to neuspješni biznis pa se ni ne sekira očito.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #537 u: Lipanj 02, 2022, 14:45:03 »
  • vidim sve ste prožvakali, ja sam stvarno ostao depresivan onom lakrdijom u splitu, nisam imao snage išta pisati. realno jesu bili bolji ali je Jović jedva dočekao da nas sasječe i to smo svi jebeno ovdje znali, svi osim valjda igrača i Tomića koji nije psihološki pripremio ekipu da će morati proći batinjane sv. marka livaje i sudačkog krim lobija.
    Ovo ovdje je ključno. Trener koji nije pripremio momčad i premladi, preneiskusni kapetan koji je uletio u klopku kao slijepac u minsko polje. Dali smo im taj kup na pladnju. Jebi ga.
      Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #538 u: Lipanj 30, 2022, 08:42:37 »
  • Inače, koliko klubova je imalo 3000+ svojih gostujućih navijača na Poljudu u zadnjih 30 godina, zna li se šta?

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #539 u: Lipanj 30, 2022, 09:40:21 »
  • Samo Rijeka puni Poljud!

Rekord na Poljudu i Drozini. Maksimir naslov? 6000 ljudi? 3. rekord?
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V