• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 12. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, subota 16.10., 17:05  (Prikazano: 3517 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Zelko Maler

• Senior
Odg: 12. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, subota 16.10., 17:05
« Odgovori #75 u: Listopad 16, 2021, 19:54:02 »
  • Cilj je igru s prvog poluvremena pretociti  u jos 15ak minuta u  drugom, vise  ne treba ( bilo bi super, ali gotov nemoguce) , da smo to imali razbili bi ih.

Online Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #76 u: Listopad 16, 2021, 19:56:56 »
  • Tek sad vidim da vec u srijedu igramo protiv Lokomotive. Vrace se Kresic, Tomecak ko zna. Ovi ce igrati ko da nema sutra to je 1/1

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Listopad 16, 2021, 20:09:43 »
  • Cilj je igru s prvog poluvremena pretociti  u jos 15ak minuta u  drugom, vise  ne treba ( bilo bi super, ali gotov nemoguce) , da smo to imali razbili bi ih.
    Ovo je sukus svega. Mi ove sezone još ni jednom nismo spojili dva dobra poluvremena, a danas je u drugom trebala samo koncentracija, ništa više. A to nam je najveća rak rana valjda. Na poluvremenu pod tribinom smo komentirali kako se Dinamo može vratiti jedino ako mu Pajač dosudi neki penal... I gle kurca, dosudi mu dva. Oni sedam dana iz igre ne bi dali gol.

A tko misli da je Pajačev kriterij bio okej, nek mi odgovori kako je moguće da ono ogavno đubre od Mišića utakmicu završi bez kartona. Kako?

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #78 u: Listopad 16, 2021, 20:28:26 »
  • Zapravo je tesko ista pametno rec. Prvo poluvrijeme smo igrali savrseno, Dinamo je igrao usporeno (slicno kao sto mi igramo ove slabije utakmice) i zasluzeno smo vodili 3:0. Drugo poluvrijeme smo malo i energetski pali, trebao je Tomic prije napravit promjene, narocito Murica izvadit koji ni u prvom nije uopce igrao obranu, a u drugom nije ni potrcao za svojim igracem. Zapravo Dinamo nije nesto ni slozio, ali ona ubacivanja bi puno lakse rjesavali da je Kresic bio tu. Malo nesrece kod prvog penala gdje se igrac Dinama ubacuje s leđa i udara loptu i penal je zapravo cist. Drugi penal zato nije. Lopta ne ide u gol i odbija se Velkovskom od noge u ruku, tu nema govora o penalu. Mozemo pricat i o crvenom Menalu, ali ajde, ono sto je bilo vidljivo je da drugo poluvrijeme je promijenio kriterij i da sve sitne faulove njima nije sudio a nama je. Uglavnom, ne mozemo bas krivit nikog, ni obranu. Escoval je najslabija karika bio i Muric je s obzirom na slobodnu rolu napravio premalo. Ampem je cudo, odigrao je vrhunsku utakmicu, Orsic nije mogao nista. Da je tu bio Tomecak, plivali bi po toj strani... Selahi isto odlican, Vuckic također. Drmic je najbolji igrac lige, bas je klasa. Velkovski odigrao odlocnu utakmicu, bolesni Smolcic isto. Sve u svemu imamo odlicnu ekipu. Događa se ono sto sam predvidio, Ampem se seli sve vise iza jer napred imamo bas puno kvalitete i svi zasluzuju igrat. Ovoj ekipi izvadit Escovala i ubacit Abasa, to je stvarno mocna ekipa.
    2 puta igrat 3:3  s Dinamom pokazuje da se mozemo borit s njima, uz 2 pojacanja u obrani, nismo nista slabiji.
    Velika steta, ali sad zapravo  pocinje nsjbitnije - dobivat sve ove manje utakmive po mogucnosti bez stresa

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #79 u: Listopad 16, 2021, 20:39:47 »
  • Kakav mix osjećaja. Euforija i nevjerica nakon prvog poluvremena i vodstva od 3-0 koje je bilo začinjeno time što je naš vezni red pojeo njihov. Pavičić, Selahi, Ampem i Vučkić su dobivali sve ničije lopte, sjekli im napade..ma milina.

Drugo poluvrijeme prvo strepnja nakon onih svih gledanja VARa, ljutnja jer Menalo nije dobio crveni za onaj krvnički start, pa opet strepnja možemo li se vratiti ili će ovi zabiti i četvrti.

Pojedinačno, Drmić je europska klasa i to kako on skida paučinu Livakoviću će ovoga baciti u još veću depresiju. Pavičić je bio spojnica obrane i napada i zapravo kad se on ispuhao (a redovno ima snage za 60ak minuta), i Rijeka je stala. Escoval previše neforsiranih prodanih lopti a Zlomislić vidno impresioniran. Da se bar bacio drugi put kod penala. Vukčević iznenađujuće dobar, Ampem vrhunski.

Šteta nakraju, ali i dalje smo prvi!

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #80 u: Listopad 16, 2021, 20:43:11 »

• Uopće mi se ne da ulazit u polemiku oko toga da li je ovo penal ili nije, ono što mene ovdje jebe je šta Velkovskom desna ruka radi tako visoko.

Online Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #81 u: Listopad 16, 2021, 21:10:14 »
  • A to je Velkovski sto je cudis, kod njega me nista ne cudi sto god dobrog ili loseg napravi na utakmici.

Da je bio Kresic ko zna kako bi ovo zavrsilo, ne kazem nuzno da bi dobili , mozda bi izgubili ,ali Smolcic je jako tesko disao drugo polvrijeme zbog bolesti, da ne kazem da smo imali Tomecaka, a oni su zakrpali Orsica iako je ozlijeden, smradovi su rekli da je siguno out, cak mozda i za Rapid.

MI na klupi nemamo stopera ( I Smolcica ne racunam) ,oni su imali dva koji bi nama obadva bili prvotimci.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #82 u: Listopad 16, 2021, 21:11:55 »
  • Ovo je prirodna kretnja ruke. Nije iznad ramena, normalna reakcija. Ovo nije penal

Online Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #83 u: Listopad 16, 2021, 21:15:21 »
  • Po meni je penal, odnosno ja bi ga sudio, previse je digao/mahao s rukom, kolik god prirodno bilo, nije uz tijelo , ne brani lice, nista. Da nama ovo nisu sudili, ufff.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #84 u: Listopad 16, 2021, 21:16:01 »
  • Snješko, pogledaj bolje, ruka doslovno refleksno ide prema lopti. To su normalni ljudski refleksi, ali stoper tu mora biti oprezan i čitavo vrijeme biti svjestan gdje su mu ruke i šta rade.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #85 u: Listopad 16, 2021, 21:18:19 »
  • Penali nepenali, jebi ga nitko mu nemože reći da je greška, da li bi sudio na drugoj strani je upitno.
    Naši su dali koliko su mogli - to je najvažnije, a neki su bacali ručnik  ;)
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Online Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #86 u: Listopad 16, 2021, 21:30:22 »
  • Pa iskreno nisam mislio da mozemo danas do pozitivnog rezultata, na kraju sam bio i razocran , normalno ko i svi, ali najvaznije da mi Dinamo nismo dali da pobjegne, a ako ne izgubis u 180 minuta od Dinama, onda moras nasamarati sve ili skoro sve, pogotvo jer derbije do zimske pauze igramo doma, ovakva igra protiv Hajduka i Osijeka je jamacno pobjeda. Lokomotiva bi u ove dvije utakmice dosta problema mogla stvoriti, zna se zasto i za koga ce se boriti. Najvaznije je izdrzati do zime jer Dinamo ce tesko kiksati i gubiti bodove ,a onda na proljece idemo u fajt ako je moguce, sve do onda je uzaldno pricati cak i o kupu s ovakovom obranom. Prvo odraditi kvalitetan prijealzni rok i onda na proljece ce se vidjeti moze li se nesto.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #87 u: Listopad 16, 2021, 21:33:39 »
  • Ovo je za pit tablete...

Na poluvremenu sam se bojao pogledati tablicu...

Po meni najbolji Ampem i Selahi, naravno i Drmic.
    Selahi je odigrao jebeno prvo poluvrijeme.
    Psihički su nas dotukli penali, poslije je treći visio u zraku, nakon onih zadnjih promjena vidjelo se da smo mi ti koji imamo svježinu, ali jednostavno nismo krenuli po gol...
    Šteta...

Ovo mogu prihvatiti sa dve vezane pobjede protiv Lokomotive. To je još veće čudo nego voditi Dinamo 3:0 na poluvremenu

Ovo mene počinje opasno jebati. Znam da je iz navijačkog ugla ovo blasfemija, ali nisam siguran mogu li ovakve šokove više izgurati bez posljedica. Drugo poluvrijeme samo umirao lagano, kad sam vidio 7 minuta nadoknade, mislio sam da će me to dodano vrijeme ubiti. Užas je ovo... nisam raspoložen za nikakvu analizu; po običaju, puno toga ste rekli, gotovo sve bitno i sve korektno.

Dodao bih u mom hippie stilu: respekt BBB na savršenoj minuti šutnje (rijetko se viđa/čuje) i još veći respekt B. Petkoviću, kad je promijenio odluku (grešku) Pajača i dodijelio aut Rijeci. I to u 91. minuti... nije zajebancija.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    « Odgovori #88 u: Listopad 16, 2021, 21:45:58 »
  • sami sebe upucali i propucali....

ah moja Rijeko....
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #89 u: Listopad 16, 2021, 21:59:53 »
  • Koji k ste svi u banani, prvi smo, od dinamovih 9 primljenih golova mi smo im spičili 6, svi ostali 3.
    Obje utakmice smo bili bolji.
    Oni u naj sastavu, bez ademija, mi bez nekoliko obrambenih.
    Dobro je, da smo dobili svi bi već vidjeli kantu.
    Naše utakmice nisu dosadne  ;)
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.