• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 12. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, subota 16.10., 17:05  (Prikazano: 4885 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: 12. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, subota 16.10., 17:05
« Odgovori #135 u: Listopad 17, 2021, 23:48:36 »
  • Bili smo savršeni svi prvih 45 minuta.
    Malo nespretnosti/nesreće kod oba penala, malo snaga, malo sudija...... pa neriješeno.
    Sad tražiti greške i izdvajati pojedince za loše drugo je riječko navijačko grintanje i traženje krivca u pojedincima koji nekima nisu previše legli. Svi koji su bili u terenu su jednako zaslužni i jednako krivi za 3:3.
    Svi su oni naši igrači dok jesu i dok daju svoj maksimum treba ih podržati jer nemamo boljih.
    Kao da mi građane inače uredno pobjeđujemo pa je ovo jako loše.
    Imali smo šansu za pobjedu nismo je iskoristili uzeli bod i ostali prvi.
    Treba sljedeću dobiti.
    Nema nikakve koristi da se tješimo, nije prirodno nakon takvog rezultatskog obrata ne osjećati razočaranje, pa sve i da je Barca s Messijem, Ronaldihnom, Xavijem i Iniestom bila s druge strane. Potpuno je ljudski biti u kurcu u toj situaciji.

Taj osjećaj će isprati vrijeme. Do srijede će to već biti davna prošlost.
    Uglavnom se slazem s tobom.

Vodit 3-0 pa ispustit pobjedu je udarac i za igrace i za navijace. Meni na poluvremenu frend kaze gotovo je a ja njemu hmmm ako ne zabijemo jos jedan ovo dinamo moze stici, tako je i bilo nazalost.

Vidjet cemo u srijedu kako ce igraci reagirati. Ako pobijedimo odvajamo se opet od pratitelja, ako kojim slucajem izgubimo ili odigramo x, ovaj kiks protiv dinama a nakon visokog vodstva za mene je to kiks, onaj osjecaj koji spominjes nece tako brzo proci.

Dvije tekme zaredom igramo sa istim protivnikom, nije mi bas svejedno.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Grozni

• Veteran
    • Forza Fiume
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #136 u: Listopad 18, 2021, 06:36:43 »
  • Sjebati 3:0 je loše, ali,  pokazati građanima a i ostalima da možeš odigrati jebački i zabiti 3 gola u 45min klubu koji malo prima je isto nešto. Nećemo mi pasti, Tomić i igrači još podižu igru pa očekujem još bolje rezultate u nastavku prvenstva.
    Nama je neriješeno s građanima kiks, (ovaj put je) pa i to je jebeni napredak!  ;)
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Online m

• Veteran
    « Odgovori #137 u: Listopad 18, 2021, 08:55:57 »
  • U šampionskoj sezoni je i Pivarić napravio slično što i Petković kad se utakmica lomila, 1-1, pa je Petev poludio na njega. Respect.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #138 u: Listopad 18, 2021, 08:56:07 »
  • Nitko nije to izričito napisao, ali zrakom kruži feeling "mi možemo samo bolje od ovoga".

Nikad ne gubim vjeru, ali kad uključim realne receptore, mislim da mi, nažalost:

- ni teoretski ne možemo bolje od 1.pol. protiv Dinama
    - Abbas više nikad neće pogoditi kao na Maksimiru.
    - Smolčić je dobar samo kad je na 130%, a to je rijetko (za subotu veliki palac gore, iako je bilo kriminalnih grešaka; mislim da smo nakon jedne ne odmah, ali posljedično primili gol)

Nadalje... jedna jako bitna stvar, manje primjetna. Svi govorimo o našem "padu", neodržavanju nivoa cijelu utakmicu itd. Možda ima tu nešto "energetskih" razloga, ali nitko naš pad ne povezuje s jednim detaljem koji ti može ubiti ritam, agresiju i faktor htijenja, a to su kriminalne sučeve (kurčeve) odluke. Ne govorim o penalima i VAR-u, govorim o suđenju faula za Dinamo nakon jednog klizećeg na sredini terena... naš odnese loptu čisto, perfektno, metar ispred noge plavog i ovaj svira faul za Dinamo.

Ja sam u tom trenutku ostao bez glasa. Pocrvenio sam i nisam smirio puls sljedećih pola sata. Za razliku od mene, igrači vjerojatno u tom trenutku ne strahuju za svoje zdravlje, ali im poremeti ravnotežu u glavi. Dovoljno je sljedećih par puta manje agresivno, odnosno s manje odlučnosti ući u duele i ode ritam utakmice u kurac. Tj., ode na stranu Dinama.

Koliko god s pravom kritizirali igru i taktiku naših (ja prvi), da ga jebeš, ovo moramo ukalkulirati u jednadžbu.
    29.08.2013., proud to be there

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #139 u: Listopad 18, 2021, 08:56:53 »
  • U šampionskoj sezoni je i Pivarić napravio slično što i Petković kad se utakmica lomila, 1-1, pa je Petev poludio na njega. Respect.

Da... Pivarić je u kontri gurnuo loptu u aut.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Grozni

• Veteran
    • Forza Fiume
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #140 u: Listopad 18, 2021, 09:16:21 »
  • Nama ni ne treba bolje od prvog poluvremena protiv građana.
    Abass će pogoditi ponovo, nebitno kad, nebitno ni tko će pogoditi, važno da će netko pogoditi sigurno
    Izgleda da se Smolčić diže, cijela ekipa mora/treba defanzivno bolje, iako nisu građani iz igre ništa naročito napravili, spasila ih naša neopreznost i 2 penala
    Na suđenje mi ne možemo utjecati, dok smo prvi i smetamo više će nas jebati,
    Sad građani žale za pobjedom-bahato preseravanje, mogu oni biti presretni s bodom kao i mi - na kraju je neriješeno realno.
    Podrška Matrljanu-treba bandi reći šta im ide, jezikom koji razumiju.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #141 u: Listopad 18, 2021, 09:28:24 »
  • Ovo prvo nije suđen penal. Drugo je.

https://www.youtube.com/watch?v=4hOtJkrDLbM
    1:55 prva, 6:10 druga situacija

Na istoj utakmici, istog suca, "istog" kriterija. Vukčević u 9. minuti ubacuje sa dobrih metar i pol, dva udaljenosti od Dinamovog igrača i lopta ga pogađa u ruku, nije se ni provjeravala situacija.

Kod penala u 60.min, udaljenost glave Andrića i ruke Velkovskog je pola metra.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #142 u: Listopad 18, 2021, 09:31:02 »
  • Prvo, što se nekakvog pokazivanja tiče, da, pokazali smo da smo sposobni igrati na brutalnom nivou, ali pokazali smo (više puta ove sezone) da ne znamo ubiti utakmicu i da svatko protiv nas ima aktivan rezultat do zadnje sekunde, makar bilo tri razlike. Tu imamo užasan psihološki deficit, jer ubiti protivniku nadu u preokret je pola pobjede.

Jebemti, Istra je kod 1-5 vjerovala da nas može stići. Zbog toga je umalo smanjila na 4-5.

Drugo, ovo da ne možemo utjecati na suđenje je nonsens i neznanje (bez uvrede ikome). Suci u svakom sportu su ljudi od krvi i mesa kojima se da manipulirati, a iskusniji treneri i igrači tu kartu jebeno dobro igraju.

Vukčević u 9. minuti ubacuje sa dobrih metar i pol, dva udaljenosti od Dinamovog igrača i lopta ga pogađa u ruku, nije se ni provjeravala situacija.
    Ne bi se ni ruka Velkovskog provjeravala da pola ekipe Dinama nije potrčalo prema sucu i napravilo pritisak. Isto bi napravio i Osijek i Hajduk, a mi igramo dalje kao da ništa nije bilo. I to kod kuće.
    « Zadnja izmjena: Listopad 18, 2021, 09:41:38 od Fornax »

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #143 u: Listopad 18, 2021, 09:47:30 »
  • Ustvari evo i ovako, na jednom mjestu, još je jasnije i smiješnije:

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #144 u: Listopad 18, 2021, 09:49:20 »
  • Nitko nije to izričito napisao, ali zrakom kruži feeling "mi možemo samo bolje od ovoga".

Nikad ne gubim vjeru, ali kad uključim realne receptore, mislim da mi, nažalost:

- ni teoretski ne možemo bolje od 1.pol. protiv Dinama

Pa kud ćeš bolje, da tako stalno igramo bi bili na TV svake druge srijede  :D

Offline Grozni

• Veteran
    • Forza Fiume
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #145 u: Listopad 18, 2021, 10:01:33 »
  • Kad netko naš radi pritisak dobije crveni kao Matrljan, sudačka je zna se čija uvijek bila i bit će.
    Možemo mi pričati šta hoćemo - znamo kako će nam suditi kao što se zna da će građane "oštetiti" tek kad ostvare nedostižnu bodovnu prednost.
    Koliko god to nama teško priznati/shvatiti, ja sam siguran da će nas pokrasti ponovno-to znamo iz jebenog iskustva u obje države, dok smetamo na prvom mjestu nas se mora skinuti.
    Mi igramo protiv 9 klubova, sudačke bande, većine medija i još držimo prvo mjesto, to zaslužuje respekt.
    Uz pošteno suđenje ove godine mi bi imali lijepu prednost-pa onda zamislimo da se sudilo u našu korist-ta prednost bi bila jako lijepa za 12 odigranih kola.
    Znamo mi jako dobro na šta je banda spremna i koliko moramo biti bolji da bi pobijedili ili osvojili nešto.

Iz nekog mog iskustva-sad možemo očekivati čudne crvene kartone našim boljim igračima.

Mi smo gazde HNLa!
    « Zadnja izmjena: Listopad 18, 2021, 10:08:34 od Grozni »

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #146 u: Listopad 18, 2021, 10:07:32 »
  • Matrljan je isključen zbog "jebem vas u usta", to nije pritisak, to je rezignacija. Svaka mu čast, ja bih rekao nešto puno gore.

Offline Grozni

• Veteran
    • Forza Fiume
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #147 u: Listopad 18, 2021, 10:32:25 »
  • Nitko u medijima niti ne spominje mogući penal za nas.
    Kao i obično bave se "mogućim greškama u našu korist" dobro Matrljan kaže,  ;)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #148 u: Listopad 18, 2021, 11:26:55 »
  • Ma kaže q* dobro. To nije način kojim ćeš išta postići, ne tim rječnikom. Tako može netko od nas na tribinama, ali oni uz teren i na terenu moraju biti pametniji.
    Baš vidim suca koji ti ide u prilog nakon što mu tako nešto izdjeliš.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Grozni

• Veteran
    • Forza Fiume
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #149 u: Listopad 18, 2021, 11:42:14 »
  • Matrljan to nije rekao iz čista mira onako došlo mu pa ajmo vrijeđati suca.
    Ako je netko popustljiv prema suđenju to su onda naši, a kad ti digne živac onda mu treba reć sve što mu ide kao Matrljan.
    Sudac treba biti nevidljiv, može minimalno pogriješiti, kad su te greške sve na stranu jednog kluba onda to prestaju biti greške to je onda suđenje u korist jednog kluba, to se sucima često događa protiv nas bez obzira na protivnike.
    Svi naši suci su loši, na sve to paze da pogoduju građanima, tovarima i šaranima naročito kad igraju protiv nas.
    Tomić je isto protestirao na neke sudačke odluke-valjda prvi put od kad je tu.
    « Zadnja izmjena: Listopad 18, 2021, 11:49:58 od Grozni »