• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 12. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, subota 16.10., 17:05  (Prikazano: 3522 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 12. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, subota 16.10., 17:05
« Odgovori #195 u: Listopad 19, 2021, 15:13:53 »
  • Zasto odma nije barem 5 igraca oko Pajaca, igramo doma, pritisak od igraca i publike bi Pajaca sigurno malo vise pokolebao.
    Ovdje trojica moraju nasrnuti na Menala, a kapetan ići u smirivanje strasti. Nakon toga pritisak na suca s igračem bez žutog kartona u prvom planu.

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #196 u: Listopad 19, 2021, 15:41:52 »
  • Statistika je precijenjena!

Pritisak na "pajače" bi završio našim žutim kartonima, ajmo se probuditi-ovo je HNL u RH!
    U El se vidi kad građani glume pa ih sudac odjebe.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #197 u: Listopad 19, 2021, 15:52:49 »
  • nema sanse da bi nas kartonirao, Pajac je sudac s kojim se da razgovarati i koji se usere domacinske atmosfere, karakter ekipa pri takvim situacijama mora biti bolji, moraju biti veca "klapa" .

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #198 u: Listopad 19, 2021, 16:02:11 »
  • Plus ovo što je Sandro napisao, lukavo je promjenio kriterij, dali namjerno ili pod pritiskom ali baš odvratno. Dopustio im je igru na rubu žutog (visokog!!! ) a nama srezao čvrstu igru.
    Morski pa bar si ti većinom realan.
    Ja to kod nas od koje 55 minute pa do skoro 85 nisam vidio. Nemojmo mitomaniti. Nije nam Pajač kriv za neimanje ambicije u jednom periodu igre. Ugasili smo se. Uostalom pogledaj broj napravljenih prekršaja, ako se ne varam 10 Rijeka, 20 Dinamo, oni 4 žuta mi 1 - o kakvom našem rezanju tu ima govora? Posjed lopte nam je doma pao na 38%, o čemu pričamo. Razguzili su nas u jednom trenutku i čim prije to shvatimo, iz toga nešto naučimo i napokon to promijenimo ova Rijeka će biti za prste polizati ne samo 50 minuta već svih 90.
    I ne ne kažem to u maniri tko hebe suca treba dati gol više, već jednostavno Pajač nije u jednom trenutku ni bio u prilici da nas pokosi jer mu nismo ni pružali prilike.

Ne moze ova ekipa igrati na posjed, a kamoli protiv Dinama,  imamo tranziciju na razini Liverpoola ( jedna od najbolji u europi), ovo nije ekipa slozena za posjed, niti treba teziti tome, niti to Tomica zanima, Istri smo dali 6 golova posjed je bio 53-47 za Istru. MI smo Dinamo ubili prvo poluvrijeme s 3 gola i samo 41% posjeda. Najekstremniji primjer je protiv Hajduka, Hajduk je imao 69% loptu, mi 31 % , a trebalo je biti 2-4 za nas na kraju, 4 gola smo im mogli dati s 31% posjeda.
    Bit poruke nije u posjedu, ali i on je jedan od pokazatelja razlike u igri koju smo pružili u prvom i drugom poluvremenu. Znači spomenuo sam sve detalje vezano samo i jedino kao utjecaj Pajačevog suđenja na našu igru i odgovor Dinamu. Ne želim se uvlačiti u raspravu oko nečega o čemu nisam raspravu ni poveo niti tvrdim da bi trebalo biti ovako ili onako.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #199 u: Listopad 19, 2021, 16:48:21 »
  • Ma sve ok, samo kazem, ima ekipe koji drkaju na milijardu dodavanja prvom do sebe i 80% jalovog posjeda, 35-40% je dovoljno da ubijes nekoga s 3-4 gola, a ako imas sredenu obranu ( a to se nadam da cemo imati na zimu) mogu se ostali jebati jer ti ne mogu nista, a do zime ce nam se napad jos vise uigrati

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #200 u: Listopad 19, 2021, 20:32:47 »
  • Nije u ovoj utakmici bila problem obrana, to je ono što Tomić kaže kad priča o dvije individualne greške, odnosno nesretne okolnosti. Problem je u povlačenju koje nije dogovoreno već se desi. Kao da dečki imaju strah od greške i to ih sputa pa krene povlačenje. Ne treba tu nešto jako raditi na obrani, koliko na koncentraciji svih igrača i radu na samopouzdanju. Ne znam, možda drobim bez veze, nisam s njima na terenu i svlačionici, ali po onim kratkim Tomićevim izjavama sve mi baca da je problem više u "glavi" nego u svemu ostalom.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #201 u: Listopad 19, 2021, 21:20:28 »
  • Statistika je precijenjena!

Pritisak na "pajače" bi završio našim žutim kartonima, ajmo se probuditi-ovo je HNL u RH!
    U El se vidi kad građani glume pa ih sudac odjebe.

Imaš pravo... naše treba bolit kurac, sve i da nas zgaze na domaćem terenu.
    29.08.2013., proud to be there

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #202 u: Listopad 19, 2021, 22:05:45 »
  • Meni su osobno odvratna, ali baš odvratna ta opravdanja koja nude naše "oči sokolove". Kad bi bili dosljedni rekli bi: "prema pravilima tako i tako. Ja bih sudilo ili ne bih sudio zato što x", a zašto je sudac taj i taj postupio tako i tako - je na njemu.

Posao oka sokolovog, ovako kako ga oni odrađuju, nije pojašnjenje sudačkih odluka i/ili previda nego pronalaženje opravdanje dubioznim sudačkim potezima.
    +1
    Plus ovo što je Sandro napisao, lukavo je promjenio kriterij, dali namjerno ili pod pritiskom ali baš odvratno. Dopustio im je igru na rubu žutog (visokog!!! ) a nama srezao čvrstu igru.

Upravo sam ovo napisao na kraju tekme i danas stojim iza toga. Kriterijem je gurao dinamo da može igrati oštrije, dvojbene duele nam nije davao, ono baš domaćinski ali za goste.

@D2 slažem se da smo sjebli, poklonili smo im 2 penala ako je drugi uopće i bio, međutim logično je da ekipa s 3:0 prepusti posjed, ono što nije logično da smo kao i sa paokom vani zavukli u svoj 16erac i onda na volumen napada i guranje lopte u 16 dobiješ ovakve situacije kontra sebe.

Tomić je morao prije reagirati, jedan DM umjesto Vučkića i Abass za Murića već tamo u 60' nakon prvog gola,al jbg sad.. igramo dobro ali hebeno previše i prelako primamo.. da li je do defanzivnog reda ili do disbalansa ekipe, vjerojatno oboje pomalo, ali ova obrana se mora dovesti u red.. previše kiksera i nestaloženosti otraga
    « Zadnja izmjena: Listopad 20, 2021, 13:51:41 od goginho »

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #203 u: Listopad 19, 2021, 22:35:21 »
  • Niti su oni nas zgazili, niti naše boli kurac, reagirali su kako i koliko jesu, reagirala je i klupa i navijači, kad je dovoljno a kad pretjerano? nekad bi ga nokautirao a nekad poslao u kurac, vjv je najbolje ostati smiren i čekati priliku za revanš.
    Matrljan je jebanjem i porukom o prvacima rekao točno šta treba reći.

Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #204 u: Listopad 20, 2021, 10:03:59 »
  • Niti su oni nas zgazili, niti naše boli kurac, reagirali su kako i koliko jesu, reagirala je i klupa i navijači, kad je dovoljno a kad pretjerano? nekad bi ga nokautirao a nekad poslao u kurac, vjv je najbolje ostati smiren i čekati priliku za revanš.
    Matrljan je jebanjem i porukom o prvacima rekao točno šta treba reći.

Točno je sve što kažeš, ali pravi pritisak mora donijeti rezultat odmah. Ako ga naši opkole i malo "prate" po terenu, ovaj će se usrat i sljedeći put će malo odvagati prije negoli nešto presudi, jer, da ga jebeš, u tim trenucima barem malo posumnja je li ispravno odlučio. Garant, milijun % .

Kad Matrljan kaže "jebem vas u usta" (što pozdravljam, da se razumijemo  :) ), ovaj se ne usere, nego mrtav-hladan pokaže crveni i stoji iza te odluke.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #205 u: Listopad 20, 2021, 12:53:50 »
  • Dakle poanta je sucu stvoriti osjećaj pritiska, da ne donosi odluke komotno, nego da sve preispitije. Jednostavno da ne može biti jednostavnije.

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #206 u: Listopad 20, 2021, 15:52:56 »
  • Stigli sastavi:

Zlomislic, Muric, Liber, Vukcevic, Velkovski, Kresic, Gnezda Cerin, Drmic (C), Vuckic, Escoval, Abass

klupa: Labrovic, Obregon, Pavicic, Ampem, Lepinjica, Vuk, Jurisic, Stanic

Cudno mi je to sve nekako. Dosta je izrotirao, mozda malo previse.
    « Zadnja izmjena: Listopad 20, 2021, 16:03:42 od Zelko Maler »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #207 u: Listopad 20, 2021, 16:04:09 »
  • Plus Drmiću kapetanu. Jebiga, tu je prolaznik i sve, ali em ima stav, em je najbolji igrač kluba, među najboljima u ligi, a pogotovo iskustvo koje ima iza sebe su neusporedivi sa ostatkom.

To je onda
    Zlomislić
    Escoval - Velko - Krešić - Vukčević
    Murić - Čerin - Liber - Abass
    Vučkić
    Drmić

Rijetka postava, zanimljivo. Ne znam što očekivati generalno... Pavke, Ampem s klupe su i dobra i loša vijest. A središnji stoperi su valjda sporiji od prosječnog trećeligaškog sastava, to me brine.

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #208 u: Listopad 20, 2021, 16:10:45 »
  • Plus jos nema Smolcica i Selahija.  Selahi je postao  uz Ampema najveca spona izmedu obrane i napada, falit ce, a u prvoj niti jedan, ne poveze li Liber linije bit ce opet krater izmedu obrane i napada.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #209 u: Listopad 20, 2021, 20:57:12 »
  • Plus Drmiću kapetanu. Jebiga, tu je prolaznik i sve, ali em ima stav, em je najbolji igrač kluba, među najboljima u ligi, a pogotovo iskustvo koje ima iza sebe su neusporedivi sa ostatkom.

Ne među, nego najbolji u ligi.