• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Damir Mišković  (Prikazano: 288406 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Forza Fiume
Odg: Damir Mišković
« Odgovori #1830 u: Listopad 02, 2022, 21:47:07 »
Mišković: Spavali smo dva i pol mjeseca, bit ćemo na kraju među prva 4!

Bit će teži oblik post-COVIDa il nešto, ovo nije istup mentalno zdrave osobe.

Ma klasično njegovo blefiranje, kupovina vremena. Narod puši obećanja, tako će i naš maštoviti navijački korpus u ovome vidjeti nadu. Kao što su prekrcali internet s "to, care" i "bravo legendo" kad je Serse zagalamio na pressici prekjučer. A sad je klaun, naravno, s 0 golova u 4 utakmice. To Miško... vodi nas do Europe! Car, heroj.. legenda!!!
29.08.2013., proud to be there

Offline (bad2bone)

• Inćun
  • *
« Odgovori #1831 u: Listopad 03, 2022, 17:18:40 »
Moramo svi zajedno skupiti glave  ;D ;D ;D

Mišković: Spavali smo dva i pol mjeseca, bit ćemo na kraju među prva 4!

Bit će teži oblik post-COVIDa il nešto, ovo nije istup mentalno zdrave osobe.

Ma klasično njegovo blefiranje, kupovina vremena. Narod puši obećanja, tako će i naš maštoviti navijački korpus u ovome vidjeti nadu. Kao što su prekrcali internet s "to, care" i "bravo legendo" kad je Serse zagalamio na pressici prekjučer. A sad je klaun, naravno, s 0 golova u 4 utakmice. To Miško... vodi nas do Europe! Car, heroj.. legenda!!!

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #1833 u: Listopad 05, 2022, 13:22:04 »
Osim Alena Halilovića, svi su došli bez ozljeda i treba vidjeti što se s njima događa,
Show.
-11

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #1834 u: Listopad 06, 2022, 09:35:43 »
https://www.rijekadanas.com/miskovic-financijski-i-u-organizacijskom-smislu-dosegnuo-sam-svoj-maksimum-volio-bih-da-dodu-investitori/

Krv ti jebem, on ne može komentirati suđenje da ga ne kazne!?

Ma neka nas lansiraju direktno u drugu ligu, makni ga s gola, niko nek ne brani..

« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2022, 10:37:08 od goginho »

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #1835 u: Listopad 06, 2022, 10:35:42 »
https://www.rijekadanas.com/miskovic-financijski-i-u-organizacijskom-smislu-dosegnuo-sam-svoj-maksimum-volio-bih-da-dodu-investitori/

Krvi ti jebem, on ne može komentirati suđenje da ga ne kazne!?

Ma neka nas lansiraju direktno u drugu ligu, makni ga s gola, niko nek ne brani..
To je ono što sam komentirao u temi o utakmici.

Ono kad klub nema nikakav, ali apsolutno nikakav osjećaj samopoštovanja.

-11

Offline River92

• Morčić
  • **
« Odgovori #1836 u: Listopad 06, 2022, 11:22:30 »
Ma šta će komentirati suđenje, kad te ovakav Hajduk dobije 8/10 utakmica na Ruji nema smisla komentirati suđenje. Hajduk je ekipa kojoj je Rijeka iz ranijih sezona zabijala uredno 3 komada. Prosječna HNL ekipa plus Livaja kojem se nije nešto ekstra igralo što znači da bi ih silovali u 6 od 7 ranijih sezona, ali jebiga tempi pasati.

Uglavnom, jedino što se ima smisla komentirati iz Miškovog kuta je to da sjedne sa ženom i djecom (ko je već vlasnik) i da vide šta mogu napraviti da nam se ovo više ne događa. Za početak bi bilo dobro detaljno izanalizirati postupak dovođenja Palikuće i sve prateće opreme, pa kad se to razjasni, napisati nekakav podsjetnik kako je došlo do toga, uokviriti ga i objesiti umjesto slike u dnevni boravak kako se više ne bi nikad ponovilo.

Korak dva bi bio pronaći nekoga ko ima kapaciteta vodit sportsku politiku kluba jer Srećko ima koju godinu i sigurno ne može više bit "žvelt" ko neko mlađi i gladniji (može ostat savjetnik naravno).

Što se tiče trećeg koraka i upisivanja igrača na listu za ispisnicu i raskid ugovora, nadam se da je ovo već odrađeno, međutim strah me da u tom slučaju moramo dovest 15 ak igrača na zimu.   

Forza Fiume

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #1837 u: Listopad 06, 2022, 11:28:41 »
Ma šta će komentirati suđenje, kad te ovakav Hajduk dobije 8/10 utakmica na Ruji nema smisla komentirati suđenje.
Hajduku je jednom te istom igraču dvaput uzastopce oprošten crveni. Ozbiljno smo oštećeni u četiri kola za redom što ni naši stariji ne pamte.

Šutjeti nakon dvije uzastopne krađe je ono... Na rubu. Šutjeti nakon tri je kao kad ti se žena jebe okolo, a ti se praviš da ne znaš. Šutjeti nakon četvrtog puta je kao kad ti se žena jebe okolo, a ti si oguglao i lagano te već boli kurac.

EDIT: Samo da naglasim da sam ti dao plus jer ti ostatak posta potpisujem.
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2022, 12:09:05 od Fornax »
-11

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #1838 u: Listopad 06, 2022, 14:17:31 »
Slažem se. U svim utakmicama gdje smo oštećeni rezultat je bio aktivan i odluka bi utjecala na odnos snaga na terenu.
S druge strane ako bi mi iskoristili te situacije u vidu pobjede definitivno bi momčad reagirala drugačije u slijedećim utakmicama. Tako da ne priznajem ono tipa loše smo igrali ne treba se vaditi na sudiju. Jebiga to ne znači da kad loše igraš sudija ima pravo griješit na tvoju štetu.
Drugo, mislim da je bilo u SN ili na nekom portalu da je Gorica najosteceniji klub. Pa plati jebenog novinara ako već nećeš sam vikati, nek napravi članak sa analizom, nek se čuje.
Ili ispod radara nabavi broj Kustica ili sudija i zovi i obecaj vožnju u bunkeru.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #1839 u: Listopad 06, 2022, 14:44:59 »
Na stranu i sam rezultat, dostojanstvo kluba i navijača je u pitanju.

Predsjednik koji šutnjom odobrava da ga se ovako gazi nije nikakav predsjednik.
-11

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #1840 u: Listopad 06, 2022, 14:51:29 »
Nije predsjednik nego jebeni idiot. OK je ne miješati se u tuđi posao, pokušati biti pravedan pa možda i realan da se ne diže panika na svaku grešku, ali ne razumijem tko i zašto ne razumije da nam gori pod nogama.

U 11 kola mi imamo 6 bodova. Koji scenarij mora biti aktivan da se netko iz kluba počne oglašavati obzirom da smo u zadnje četiri utakmice trebali ukupno 171 minutu igre imati igrača više!?