• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Pohod na 7. Rabuzin (22/23)  (Prikazano: 4125 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: Pohod na 7. Rabuzin (22/23)
« Odgovori #90 u: Studeni 09, 2022, 19:35:54 »
Ovo je jedino i samo poraz trenera. Pogledao sam sada prvih 20ak minuta. Nemam volje, snage, živaca ni vremena za više. Ekipa je opet igrala kao protiv Istre, beskonačna dodavanja ispred svojih 16m. Vidi se da ne mogu preko centra. Serse ovo nije pljuska igračima, ovo je pljuska koju si dao klubu i navijačima. Sramota.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Orpat

• Senior
« Odgovori #91 u: Studeni 09, 2022, 19:57:37 »
E sad nakon ovog poraza moj zaključak je ili netko plaća pojedine igrače da namjerno ne igraju ili bojkotiraju trenera treće logične opcije nema. Ja mislim da bilo koju taktiku postave i bilo koji igrači igraju protiv Moslavine ili bska mora biti pobjeda već u 1. Poluvremenu. Nekako mi se čini da je ovo pušteno ne od svih igrača nego od pojedinih igrača koji ili su plaćeni od nekog izvan kluba ili bojkotiraju trenera ili je nešto drugo u pitanju. Jer ovo jednostavno nije slučajno. Na Miškoviću da riješi tu enigmu , ne bih se ja puno bazirao na igru na terenu ni taktiku.

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #92 u: Studeni 09, 2022, 20:06:14 »
E sad nakon ovog poraza moj zaključak je ili netko plaća pojedine igrače da namjerno ne igraju ili bojkotiraju trenera treće logične opcije nema. Ja mislim da bilo koju taktiku postave i bilo koji igrači igraju protiv Moslavine ili bska mora biti pobjeda već u 1. Poluvremenu. Nekako mi se čini da je ovo pušteno ne od svih igrača nego od pojedinih igrača koji ili su plaćeni od nekog izvan kluba ili bojkotiraju trenera ili je nešto drugo u pitanju. Jer ovo jednostavno nije slučajno. Na Miškoviću da riješi tu enigmu , ne bih se ja puno bazirao na igru na terenu ni taktiku.

Trener je ih je prije 10 dana izvrijeđao da su paunovi. Šta misliš tko im je na piku. Da nije onaj kumek iz Varaždinskih gorica dobil crveni prošlo kolo, pitam se koji bi rezultat bio na kraju

Offline Orpat

• Senior
« Odgovori #93 u: Studeni 09, 2022, 20:36:31 »

Trener je ih je prije 10 dana izvrijeđao da su paunovi. Šta misliš tko im je na piku. Da nije onaj kumek iz Varaždinskih gorica dobil crveni prošlo kolo, pitam se koji bi rezultat bio na kraju

Zato i govorim da je nešto i da nije slučajno, jednostavno neki istrče na teren samo da odrade jer su plaćeni. Samo mI nije jasno da li Mišković ne vidi problem ili ga ne želi vidjeti i šta će poduzeti po tom pitanju ako uopće zna u čemu je problem i koji igrači rade nered i koji su protiv kluba.

Offline Orpat

• Senior
« Odgovori #94 u: Studeni 09, 2022, 20:41:28 »
Usporedit tko je igrao koju utakmicu protiv Gorice Lokomotive i Varaždina s jedne strane a tko protiv Moslavine Istre i Bska i doći do nekog zaključka ja nisam išao u te detalje jer nemam vremena ali svakako bi bilo zanimljivo usporediti,možda bi se dalo šta zaključiti.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #95 u: Studeni 09, 2022, 20:55:36 »
Ovako na prvu ti mogu reći tko NIJE igrao protiv Gorice, Lokomotive i Varaždina. Anton Krešić. OK, dobio je par minuta protiv Varaždina na kraju.
-11

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline armada

• Pionir
« Odgovori #97 u: Studeni 09, 2022, 21:45:46 »
Primjećujem da dio nas ovdje na neki način svaljuje krivnju na trenera i da se zbog njega bojkotiraju utakmice...odmah u startu da se razumijemo, meni Cosmi još uvijek niti smrdi niti miriše, zapravo čak mi malo više smrdi zbog tvrdoglavog forsiranja sustava za kojeg mi igrače jednostavno nemamo...no, nebitno, svi oni koji mislite u pravcu da igrači nisu krivi, da sapunaju dasku treneru i slično...pls zapitajte se bi li ekipa onako u Varaždinu odgovorila nakon nezapamćenih verbalnih uvreda svoga trenera?...bi li Smola, Hodža, Frigan nakon što pod Serseom dobivaju najviše prigoda odgovarala na terenu sapunjanjem daske treneru koji im daje priliku?...u konačnici, pogledajte Selahija danas...prvo poluvrijeme mrtav čovjek na terenu, a u drugom kad je vrag odnesao šalu ipak je podigao u brzinu više...bi li to napravio ključni igrač ekipe ako mu je cilj sapunati trenerovu stolicu? "Čujemo se" kad si odgovorite na ta pitanja...moj je zaključak i to još osmog mjeseca, da od ove jadne smjese igrača možemo očekivati najviše borbu za ostanak...po meni, danas su i pokazali zašto...ja sam za radikalne poteze, protjerivanje manje više svih uz najmanju ekonomsku štetu i nastavak sezone sa juniorima

Offline damir1977-ri

• Inćun
  • *
« Odgovori #98 u: Studeni 10, 2022, 09:05:39 »
Da u pravu si Armada. Ovdje kod nas stalno neke priče o bojkotu trenera i te gluposti. Samo se vi nadajte da je bojkot.
Od kad bojkotiraju onda, od 6 mjeseca?

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #99 u: Studeni 10, 2022, 09:50:24 »
Jedna utakmica u korona-ambijentu bi glasno odjeknula, pogotovo ako bi to bila ova s Dinamom.
-11

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
« Odgovori #100 u: Studeni 18, 2022, 11:16:32 »
Osijek vs Hajduk odma sad, to mi je drago jer će neko zakmečat rano.