• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Serse Cosmi  (Prikazano: 11140 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: Serse Cosmi
« Odgovori #75 u: Rujan 07, 2022, 15:35:15 »
To su bile umjetnice a ne ove plastike
Uvijek me fasciniralo kako imaju dobre ulete i uvijek dobiju
Si probao, možda pali?  ;)
Ne pali, samo toliko ću reć. Ili sam možda uputio na krive adrese  ;D
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #76 u: Rujan 07, 2022, 16:24:30 »
Baš me zanima šta će Cosmi smislit u ovih 5 dana.
Da li će gurat svojih 3-5-2 ili će uz sva ta krila ići na 4-2-3-1. Ili možda klasičnih 4 -4- 2.
A o izboru igrača je jako teško raspravljat. Da li mu je miško šapnuo koji su dečki projekt kluba ili mu je ostavio totalnu slobodu.
Da li se uopće natjerao pogledat pokoju utakmicu ili će sve izbore temeljit na svojim dojmovima kroz tjedan.
I pitanje za kraj: da li je đale mastermind za prvu utakmicu. ;D
Reset

Offline armada

• Morčić
  • **
« Odgovori #77 u: Rujan 07, 2022, 17:02:11 »
Baš me zanima šta će Cosmi smislit u ovih 5 dana.
Da li će gurat svojih 3-5-2 ili će uz sva ta krila ići na 4-2-3-1. Ili možda klasičnih 4 -4- 2.
A o izboru igrača je jako teško raspravljat. Da li mu je miško šapnuo koji su dečki projekt kluba ili mu je ostavio totalnu slobodu.
Da li se uopće natjerao pogledat pokoju utakmicu ili će sve izbore temeljit na svojim dojmovima kroz tjedan.
I pitanje za kraj: da li je đale mastermind za prvu utakmicu. ;D

Ma nije pogledao nijednu tekmu. Pa Miško ga je zvao u 18h, a već u 19h je krenuo prema Rijeci...nedovoljno, čak niti za sažetke :D Uostalom, da je pogledao, bio bi sa sobom poveo, opet ću ispast dosadan, bio bi sa sobom poveo i stručnjaka za fizičku pripremu kao preduvjet da uopće upali auto.

Ja osobno, za sada, očekujem 3-5-2 varijantu i ponovnu žrtvu Ampema, ovoga puta na desnoj strani...Nais ili Frigan mogu komotno odigrati role i u sredini napada, a ostala krila su ionako tehnološki višak. Ono što bi moglo iznenaditi nas vjerojatno očekuje u obrani, gdje bi netko od dvojca Krešić-Pavlović mogao izgubiti svoje mjesto, a mislim da nas iznenađenje očekuje i u veznom redu na poziciji zadnjeg veznog. Neću se začuditi ukoliko friško pristigli Pavlović zaigra od prve minute, a uz njega istrče Hodža i Selahi.

I odgovor za kraj: Cosmi mi ne djeluje kao trener kojem treba mastermind, pa čak niti za prvu tekmu

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #78 u: Rujan 07, 2022, 17:12:46 »

Ma nije pogledao nijednu tekmu. Pa Miško ga je zvao u 18h, a već u 19h je krenuo prema Rijeci...nedovoljno, čak niti za sažetke :D Uostalom, da je pogledao, bio bi sa sobom poveo, opet ću ispast dosadan, bio bi sa sobom poveo i stručnjaka za fizičku pripremu kao preduvjet da uopće upali auto.

Ja osobno, za sada, očekujem 3-5-2 varijantu i ponovnu žrtvu Ampema, ovoga puta na desnoj strani...Nais ili Frigan mogu komotno odigrati role i u sredini napada, a ostala krila su ionako tehnološki višak. Ono što bi moglo iznenaditi nas vjerojatno očekuje u obrani, gdje bi netko od dvojca Krešić-Pavlović mogao izgubiti svoje mjesto, a mislim da nas iznenađenje očekuje i u veznom redu na poziciji zadnjeg veznog. Neću se začuditi ukoliko friško pristigli Pavlović zaigra od prve minute, a uz njega istrče Hodža i Selahi.

I odgovor za kraj: Cosmi mi ne djeluje kao trener kojem treba mastermind, pa čak niti za prvu tekmu

Zanimljivo razmišljanje, ne bi me čudilo da si u pravu sa ovih 3-5-2, ampemom i lunettom na bokovima.

Krešić ima ozljedu iz maksimira, pitanje je da li je u konkurenciji.

Možda se odluči i za 4-4-2 sa poduplanim bokovima gdje bi Djouahra bio lutajući uz Djuričina ili Obregona.

Labrović - Grgić, Galešić, Vlasenko, Vukčević - Ampem, Selahi, Hodža, Lunetta - Djouahra , Djuričin
Reset

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #79 u: Rujan 07, 2022, 17:18:42 »
Kakva obrana mila majko

Kad smo pred par mjeseci bili na Solano-Velko-Smolčić-Vukčević i to ne da nam nije bilo dobro nego smo zazivali totalni remont, i evo nas pol godine kasnije  ???

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #80 u: Rujan 07, 2022, 17:23:27 »
Nema brige, na zimu će miško sersiju dovest dva pouzdana stopera iz Avellina i Juve Stabie. Zajedno visoka 4,12m. ;D
Reset

Offline armada

• Morčić
  • **
« Odgovori #81 u: Rujan 07, 2022, 17:29:35 »

Zanimljivo razmišljanje, ne bi me čudilo da si u pravu sa ovih 3-5-2, ampemom i lunettom na bokovima.

Krešić ima ozljedu iz maksimira, pitanje je da li je u konkurenciji.

Možda se odluči i za 4-4-2 sa poduplanim bokovima gdje bi Djouahra bio lutajući uz Djuričina ili Obregona.

Labrović - Grgić, Galešić, Vlasenko, Vukčević - Ampem, Selahi, Hodža, Lunetta - Djouahra , Djuričin

Pogodio si za bokove, lijevo Lunetta i desno Ampem...samo što ja nekako očekujem Pavlovića uz Galešića i Vlasenka, i onog drugog Pavloviće iza leđa Hodži i Selahiju...ukratko:
Labrović - Galešić, Pavlović (CB), Vlasenko - Pavlović (DM) - Ampem, Selahi, Hodža, Lunetta - Djuricin, Nais

Uz to što moram napomenuti da trenutno između Galešića i Smolčića imam ozbiljne dvojbe...neću više tvrditi, ako se dobro sjećam, Galešić je u Maksimiru u sva tri primljena pogotka bio ili napravio nešto što je direktno ili indirektno kumovalo pogotku.

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #82 u: Rujan 10, 2022, 20:34:18 »
Ovo je Stanko Mršić za bogate

Offline armada

• Morčić
  • **
« Odgovori #83 u: Rujan 10, 2022, 20:54:45 »
Znam da ne bi trebao pisati ovako "vruće glave", ali si ne mogu pomoći...po prvoj tekmi, ovaj Cosmi nije ništa drugo nego neka "trenerska Kim Kardashian"...btj on promijeni Pavlovića u veznom redu i pusti Libera da igra cijelu utakmicu????????? promijeni Djuricica, a pusti Obregona da igra cijelu tekmu???????? Stavi Vukčevića na mjesto stopera???????? Ampem mu nije niti sekunde dobio???????? U konačnici čak niti ne vidi da je Galešić pristojna tragedija od stopera...a toliko sam očekivao, mea culpa...šinjor Cosmi, nismo u poziciji da nam se prodaju šarene laže i magla, ili pokaži da znaš ili reci da si nam došao prodati to malo magle i nek ti to Miško plati pa da idemo dalje

Offline duke

• Senior
« Odgovori #84 u: Rujan 11, 2022, 09:03:54 »
Jako teško je izvuci nesto pozitivno iz ove njegove premijere, eventualno nešto bolji ulazak u drugo poluvrijeme.
Kako slaže momčad ispada da nije pogledao ni jednu utakmicu što je prilično zabrinjavajuće.

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #85 u: Rujan 11, 2022, 09:06:46 »
Navijači su bili na razini. Ovakvo navijanje za momčad koja je zadnja i gubi 0-3, s novim trenerom... Meni je to ogroman motiv, ali to moraju shvatiti i igrači. Ovakva publika se mora zaslužiti jer je velika rijetkost. Radim više od 30 godina, ali ovo se stvarno rijetko doživljava. Igrači moraju shvatiti da moraju biti vrijedni takvog navijanja.

https://www.24sata.hr/sport/cosmi-do-pauze-pretpjeti-sto-manje-stete-a-onda-promjene-859469

Reset

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #86 u: Rujan 11, 2022, 09:09:56 »
Unatoc svemu sto se izdogadjalo u ovih 7-8 kola ja sam do pred jucerasnju utakmicu bio optimist a pogotovo nakon angaziranja Sersea. Kontas napokon netko iskusan na klupi. Nakon jucerasnje "predstave" momcadi ili bolje receno nekih trenerovih  poteza bas mi je pao u ocima, nakon takvih poteza trenere nazivas prevarama i sarlatanima.

Naravno da nisam ocekivao da ce jednim potezom rijesiti sve nase probleme i da ce ekipa od jedne velike nakupine govana postati ekipa koja odjednom razvaljuje sve pred sobom. Ali nisu mi jasni neki njegovi potezi.

Vukcevic na stoperu? Mogu shvatiti da tako nesto eksperimentira na pripremama ali kad ti je ekipa zabetonirana na dnu tablice a ni raspored ti ne ide nikako na ruku koju picku materinu izvodis ? Jucer kad je objavljen sastav ja sam se tjesio da Vukcevic nece igrati stopera nego da je to 4-2-3-1 ili cak 4-4-2. A kad ono hladan tus.

Zatim Ampem, mogu shvatit da nije bio u pocetnom sastavu, kontas da trener ima neke svoje  nove zamisli ali da ti bas cijelu utakmicu sijedi na klupi a ekipa ti je svih 90 minuta nemocna ja to ne kuzim. Jedino trenerovo opravdanje bi bilo da je bio ozlijedjen ali onda nema sta radit na klupi.
I ja sam se kao mnogi ovdje pitao da li je trener uopce pogledao snimke prijasnjih utakmica. Mozda i bolje ako nije jer ako je jos manje shvacam ta 2 poteza.

Za Libera sam citao, ne samo na ovom forumu, da ga ili treba odjebat ili mu dati nekoliko utakmica u nizu. Nesto slicno sam citao i za Galesica. Mozda ipak ovo nije pravi trenutak da im se daje prilika.

Uglavnom nakon jucerasnje utakmice prvi puta ove sezone sam se poceo bojat da bi mi doista mogli zavrsiti u 2.ligu. Iduca 3 kola su na nam hajduk, sibenik, hajduk. Nakon vjerojatnog poraza u srijedu i jos vecem psiholskom rasulu igraca igras protiv direktnog konkurenta a 3 boda su imperativ. Ako tu izostane pobjeda najebali smo. Jedini mali spas je ta reprezentativna stanka koju inace mrzim a sad ju jedva cekam. Jos vise jedva cekam onaj cirkus u Katru a pogotovo zimski mercato i to sve uz nadu da nam se konkurenti za ispadanje ne udalje previse.

Inace ako ne racunamo ovu zaostalu utakmicu, iduce dvije i jucer bezlicni su 3 tekme u nizu na Rujevici. Nekad bi unaprijed upisivali 9 bodova.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #87 u: Rujan 11, 2022, 09:22:43 »

ali kad ti je ekipa zabetonirana na dnu tablice a ni raspored ti ne ide nikako na ruku koju picku materinu izvodis ?

Apsolutno se slažem, u situacijama rasula vraćaš se osnovama, kako na treningu tako i na utakmicama.
Kakvo božje eksperimentiranje !?

Sad mu je valjda puno toga jasnije i očekujem reakciju u slijedećim utakmicama. Posložiti igrače logičnije na terenu, izabrati najbolje, svatko na svoju poziciju i borba.
Reset

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
« Odgovori #88 u: Rujan 11, 2022, 10:19:58 »
Mister će biti tu do zime ako neće biti dobro i onda pedala. A ako i bude dobro sumnjam da će biti dulje od ljeta 23 tu. Ne djeuluje mi tip koji bi trenirao Rijeku 3 godine. Ako zaglibimo na dnu na zimu po Keka dati mu paru koju traži, papir i olovku  prvi dan priejalznog roka križaj koje ne želiš i 10 novih ( u relanim okvirima), ionako treba 20 igrača potjerati, a ne treba više od 10 novih. Keku treba 15-16 igrača sveukupno. Mi ih imamo 40+

Offline Snjesko

• Forza Fiume
« Odgovori #89 u: Rujan 11, 2022, 11:35:55 »
Sve tocno D10S.

To je tako kad dovedes trenera usred sezone u ligu o kojoj pojma nema u momcad koja ima 42 igraca od kojih pozna jednog, koji preferira 3-5-2, a ti imas ekipu za 4-3-3 (odnosno 4-2-3-1) koju on nikad nije igrao.

S obzirom da je ovo vec drugi trener koji stavlja Vukcevica na stopera, mogu jedino zakljucit da nemam pojma o nogometu.
Jasno mi je da bi bilo pozeljno da je lijevi stoper od 3 ljevak, samo to se ne radi tako da vuces slamke između Jurisica, Vukcevica i Frigana.
A ovo za Ampema je isto zanimljivo. Ono, kod svih trenera je bio katica za sve od beka do krila na obje strane i jedan od boljih i rjetkih koje bi se moglo utrzit, sad je odjednom suvisan. OK, nije Ampem Messi, fale Ampemu neke stvari u igri, prije svega ucinkovitost pred golom, ali da bas ne dobije ni minute...

Toliko krivih poteza na svim razinama je napravljeno ove sezone.

I da, slazem se da je Miskovic glavni i odgovorni jer on je postavio ljude na pozicije i dao im ovlasti, ali ovo sto je Palikuca napravio je za anale.