• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: SHNL 17.kolo: Rijeka- Dinamo, nedjelja 13.11. u 17:30  (Prikazano: 3440 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: SHNL 17.kolo: Rijeka- Dinamo, nedjelja 13.11. u 17:30
« Odgovori #30 u: Studeni 13, 2022, 19:58:16 »
Na prvu liniju u Ukrajinu, svi
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Uzaludni

• Pionir
« Odgovori #31 u: Studeni 13, 2022, 20:01:17 »
Na prvu liniju u Ukrajinu, svi
A šta će takvi tamo, nebi nikakve koristi od njih imali ni Ukrajinci ni Rusi  ;D ;D ;D

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #32 u: Studeni 13, 2022, 20:10:01 »
Pa ne znam, vidim dosta američkih transića među UA dobrovoljcima, neki iz ove ekipe bi se jako dobro uklopili u tu priču.

Ne zna držat pušku, ali prima u bulju i puši za deset.
-8

Offline Snjesko

• Forza Fiume
« Odgovori #33 u: Studeni 13, 2022, 20:10:24 »
kako je mister dobre volje, smije se, rukovao se i grlio s novinarima, koji show majku ti.

Pa otpremnina ide, sta ima bit lose volje?
Tko zna, mozda je i namjerno dao onakve izjave da dobije pedalu

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #34 u: Studeni 13, 2022, 20:14:24 »
Umjesto trke i znoja vi se fino pazite, umjesto protivnika sveti grb gazite. Mjesecima smo čekali da nekoga porazite, a sad je došlo vrijeme - pičke, odlazite."

Već sutra započet priču sa ispisnicama i posudbama.

Pazi ovoga grebatora
https://www.rijekadanas.com/cosmi-i-nakon-sedmice-ne-nudi-ostavku-nisu-ovi-igraci-tako-losi-ali/
« Zadnja izmjena: Studeni 13, 2022, 20:29:25 od moreplovac »
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline armada

• Pionir
« Odgovori #35 u: Studeni 13, 2022, 20:51:01 »
Što se u ovoj Rijeci dešava ne bi ni ovi iz X-filesa dokučili...pa, pas mater, doživio sam večer u kojoj sam ponosan da je Vrančić zamijenio Selahija, a Vrančića bi odavno bio otjerao...ne treba nam više da razglabamo koga treba otjerati...otvoriš transfermarkt stranicu Rijeke i ona ti odmah prikaže cijeli popis paunova za tjeranje, svih "pedeset" ili koliko ih već imamo...naravno, više nema dvojbe, zajedno sa njima i tvrdoglavi Cosmi...hebote pas, zar nas zaista samo sreća drži na tom osmom mjestu na kraju polusezone...po prikazanom, ovo bijelo krdo bez stresova može igrati negdje petu ligu...sve iznad toga je SF i veliki je pothvat što smo osmi...palac dolje baš svima i neko me vrijeme neće biti na forumu jer moram "odmoriti" psihu od silnih razočaranja ove sezone.

No, opet ću reći na kraju, ovo je najjadnije fizički pripremljena ekipa u prvoj ligi...ma što u prvoj...vjerojatno je teško naći jadniju ekipu u drugoj, trećoj i vjerojatno u četvrtoj ligi...ako u tom segmentu ne učinimo reset, onda se ne trebamo niti truditi da ga u ostalim segmentima učinimo...jednostavno zamijenimo trenera, doći će neki Toplak da ga potrošimo, pa za njim kakav Jakirević i eto sezoni kraj...sezoni u kojoj smo izborili opstanak i spizdili "bađet" od 10-12 miliona...ne bi dalje, samo se nerviram.

Pozdrav ekipa, čujemo se za nekoliko mjeseci.

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #36 u: Studeni 13, 2022, 21:14:14 »
Ajmo mi po 5574 ljudi i preskočit lege, rezultat je trend. :D

Stadion HNK Rijeka. Gledatelja 5586    ;D

Reset

Offline River92

• Morčić
  • **
« Odgovori #37 u: Studeni 13, 2022, 21:19:11 »
Otis'o si Dragane ostala je tuga  ::)

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #38 u: Studeni 14, 2022, 13:43:53 »
Čime "hrane" te dečke u dinamu?
Halilović jučer gubi sa 6:1 i krene braniti ugled kluba pred onim Mahirom. Ostalima valjda ni u primisli tako nešto. Kakav god da je za ono mu skidam kapu, jer ne da ako ništa drugo  prvo na sebe. Ostali izgleda nemaju ni osobnog ni klubskog ponosa. Zato stvarno pitam čime ih gore "hrane" da imaju takav pozitivan sportski inat? Možda sitnica, ali meni osobno ta sitnica ukazuje (bez obzira na slijepu ljubav prema Rijeci) da mi zaista ne možemo još uvijek u iste rečenice.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #39 u: Studeni 14, 2022, 13:52:29 »
Halil je ispraćen pljeskom. Ako sam dobro vidio s kontra strane, ostao je zatečen time.
-8

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #40 u: Studeni 14, 2022, 13:55:48 »
gospodo draga, prvi prekršaj smo napravili u 39', nakon što već gubimo 0:4, do kraja smo ih skupili 'samo' 6.. eto to govori o pristupu

slažem se da Cosmi mora otići, jer nije uspio na kraju balade, međutim nek mi se javi ko od vas nakon ove jeseni 'nebi sve otero u qrac'?

ne stvarno pitam, nikad me ovako nije bilo sram kluba za koji navijam, što su ovi učinili od našeg kluba u samo par mjeseci.. toliko sam lud i razočaran, jbn ne vjerujem čemu sam svjedočio prošli tjedan, moslavina i sedmica, eto to ste nam dali..

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #41 u: Studeni 14, 2022, 13:56:01 »
Halil je ispraćen pljeskom. Ako sam dobro vidio s kontra strane, ostao je zatečen time.
Kad bi oni svi znali tj. napokon shvatili koliko je nama navijačima malo potrebno da ih cijenimo.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
« Odgovori #42 u: Studeni 14, 2022, 14:01:18 »
U prvom dijelu i jedini uz Grgića koji se trudio i koji je nešto i pokušavao napravit....

NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #43 u: Studeni 14, 2022, 14:03:45 »
gospodo draga, prvi prekršaj smo napravili u 39', nakon što već gubimo 0:4, do kraja smo ih skupili 'samo' 6.. eto to govori o pristupu

slažem se da Cosmi mora otići, jer nije uspio na kraju balade, međutim nek mi se javi ko od vas nakon ove jeseni 'nebi sve otero u qrac'?

ne stvarno pitam, nikad me ovako nije bilo sram kluba za koji navijam, što su ovi učinili od našeg kluba u samo par mjeseci.. toliko sam lud i razočaran, jbn ne vjerujem čemu sam svjedočio prošli tjedan, moslavina i sedmica, eto to ste nam dali..
Sada ću odgovoriti realno bez uplitanja emocija iako je cijelo pitanje duboko emotivno.
Mi nećemo i ne možemo sve potjerati jer to ne bi ni imalo smisla niti su svi za potjerati. Koliko god bi svatko od nas to ponekad volio (i sam sam već nekoliko puta u našoj povijesti u svojoj glavi zazivao takav scenarij) to se neće desiti. I što to prije prihvatimo to bolje za naše osobno zdravlje.
A što se tiče srama prema klubu za koji se navija, ne trebamo se MI, niti se imamo MI zbog čega sramiti. Sramiti se mogu samo i jedino oni.
Svima bi bilo dobro da sve ovo ružno što se desilo u zadnjih nekoliko mjeseci jednostavno što prije završimo i prestanemo se na to vraćati. Treba započeti ispočetka, ali s poukom za koju se nadam da smo izvukli i koja nas još uvijek ne treba skupo koštati.

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #44 u: Studeni 14, 2022, 14:21:44 »

Sada ću odgovoriti realno bez uplitanja emocija iako je cijelo pitanje duboko emotivno.
Mi nećemo i ne možemo sve potjerati jer to ne bi ni imalo smisla niti su svi za potjerati. Koliko god bi svatko od nas to ponekad volio (i sam sam već nekoliko puta u našoj povijesti u svojoj glavi zazivao takav scenarij) to se neće desiti. I što to prije prihvatimo to bolje za naše osobno zdravlje.
A što se tiče srama prema klubu za koji se navija, ne trebamo se MI, niti se imamo MI zbog čega sramiti. Sramiti se mogu samo i jedino oni.
Svima bi bilo dobro da sve ovo ružno što se desilo u zadnjih nekoliko mjeseci jednostavno što prije završimo i prestanemo se na to vraćati. Treba započeti ispočetka, ali s poukom za koju se nadam da smo izvukli i koja nas još uvijek ne treba skupo koštati.

vidi meni je neugodno da mi je klub primio 7 komada doma i od reala, a kamoli od jebenog rivala koji nas kroz povijest tuče i izvan terena i uzima što želi.
znaš zašto je sram, jer ih boli k, jer su moj klub učinili sprdnjom dok se ja nerviram i navijam da se neko jebeno pokrene, a oni se šetaju..   ne, ne mogu reći, ''nije to do mene, za ovo su odgovorni oni na terenu', netko im je to sve dozvolio, netko im je odšutio i tolerirao previše dok nije nastalo ovo..