• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka Prvak !!  (Prikazano: 199054 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #975 u: Svibanj 07, 2008, 23:01:03 »
  • Citat: "waf"
    ...g.dioniz,malo poštovanja prema mrtvima ti ne bi škodilo,korade je bio kakv je bio,ali je bio general hrvatske vojske i to treba poštivati...
    ...mislim da sam bio jasan...
    jadno!! za ovo si zaslužio pljuvanja...bio general hrvatske vojske....majstore on je ubio 5 ljudi,uništio ljudima familije,imaš i prema sadamu huseinu poštovanja "ipak je on bio predsjedik iraka",ili možda onom puljanu koji si  je pobio cijelu familiju,èak i malu djecu koja su tek došla na svijet,i on ti je bio branitelj,nije general,ali je branio hrv....takvu gamad treba na odstrijel,a ne ova tvoja sranja oko poštovanja...sramota :oops: ...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    (Nema naslova)
    « Odgovori #976 u: Svibanj 07, 2008, 23:17:06 »
  • Citat: "DIONIZ"
    jadno!! za ovo si zaslužio pljuvanja...bio general hrvatske vojske....majstore on je ubio 5 ljudi,uništio ljudima familije,imaš i prema sadamu huseinu poštovanja "ipak je on bio predsjedik iraka",ili možda onom puljanu koji si  je pobio cijelu familiju,èak i malu djecu koja su tek došla na svijet,i on ti je bio branitelj,nije general,ali je branio hrv....takvu gamad treba na odstrijel,a ne ova tvoja sranja oko poštovanja...sramota :oops: ...

ajde da se i mi jednom apsolutno slazemo!! sve si rekao tocno, od rijeci do rijeci.. =D>

covjeka definiraju iskljucivo njegova djela, a ne njegovo podrijetlo, godine ili titule :!:
    « Zadnja izmjena: Svibanj 07, 2008, 23:20:01 od d »

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #977 u: Svibanj 07, 2008, 23:19:32 »
  • Citat: "d"
    Citat: "DIONIZ"

ajde da se i mi jednom apsolutno slazemo!! sve si rekao tocno, od rijeci do rijeci.. =D>

covjeka definiraju njegova djela, a ne njegovo podrijetlo, godine ili titule :!:

ne mogu vjerovat, ali i ja se u potpunosti slažem s dionizom...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #978 u: Svibanj 07, 2008, 23:22:52 »
  • Citat: "Nemirni"
    Citat: "d"

covjeka definiraju njegova djela, a ne njegovo podrijetlo, godine ili titule :!:

ajde da smo i mi u neèemu pronašli "zajednièki jezik" :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline otom

• Veteran
      • http://www.otombottom.com
    (Nema naslova)
    « Odgovori #979 u: Svibanj 08, 2008, 09:46:13 »
  • Citat: "DIONIZ"
    Citat: "Nemirni"
    Citat: "d"
    jadno!! za ovo si zaslužio pljuvanja...bio general hrvatske vojske....majstore on je ubio 5 ljudi,uništio ljudima familije,imaš i prema sadamu huseinu poštovanja "ipak je on bio predsjedik iraka",ili možda onom puljanu koji si  je pobio cijelu familiju,čak i malu djecu koja su tek došla na svijet,i on ti je bio branitelj,nije general,ali je branio hrv....takvu gamad treba na odstrijel,a ne ova tvoja sranja oko poštovanja...sramota :oops: ...

ajde da smo i mi u nečemu pronašli "zajednički jezik" :)

a ja ne vjerujem o čemu vi pišete u temi "Rijeka PRVAK!"  :shock:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od otom »
    Citat: \"october\"
    ovo sto prozivljavam kao navijac rijeke od rodjenja, je neprocjenjivo.

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #980 u: Svibanj 08, 2008, 09:50:06 »
  • Citat: "otom"
    a ja ne vjerujem o čemu vi pišete u temi "Rijeka PRVAK!"  :shock:

a ja se potpuno slažem s tobom , star moj u koji ste vi forum zalutali sad kad administratori polude jer moraju izbrisati puno postova jao se vama
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline otom

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #981 u: Svibanj 08, 2008, 09:51:05 »
  • Citat: "SEAMAN"
    Back to topic ! :)

http://http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EkEpEyFVlVNLZFVYsc&tmpl=viewnews

Baric, Ladic, Zidak i slicne pojave nisu vrijedne komentiranja, pa tako ni ovaj clanak, ali bih poboldao jednu recenicu recenicu iz istog;

" Prema najnovijim informacijama iz Rijeke, Bilićev poziv Sharbiniju za EP već je rezultirao jednom inozemnom ponudom iz kategorije nemoralnih. "

ovako, molim Vas sve na forumu da ubuduće JAAAAKO dobro pazite šta linkate sa index.hr, od židaka ili barića ili ladića. Imate otvorenu temu "Shit of the day"...

p.s. ono što židak može napisati, samo mamić može čitati!

Offline SEAMAN

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #982 u: Svibanj 08, 2008, 15:26:46 »
  • Citat: "otom"
    Citat: "SEAMAN"
    Back to topic ! :)

http://http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EkEpEyFVlVNLZFVYsc&tmpl=viewnews

Baric, Ladic, Zidak i slicne pojave nisu vrijedne komentiranja, pa tako ni ovaj clanak, ali bih poboldao jednu recenicu recenicu iz istog;

" Prema najnovijim informacijama iz Rijeke, Bilićev poziv Sharbiniju za EP već je rezultirao jednom inozemnom ponudom iz kategorije nemoralnih. "

ovako, molim Vas sve na forumu da ubuduće JAAAAKO dobro pazite šta linkate sa index.hr, od židaka ili barića ili ladića. Imate otvorenu temu "Shit of the day"...

p.s. ono što židak može napisati, samo mamić može čitati!

Ovo je link na sportal.hr odnosno Vecernji list, izjave su Bariceve i rekao sam sto mislim o njemu i slicnima, dok je autor boldane recenice Tomislav Dasovic a ne Zidak.

Mislim da si malo profulao bit price....kad ulovim malo vremena napisat cu koju rijec o kreiranju javnog mijenja. Pozdrav.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od SEAMAN »
    No worries !!   Good job !!

Offline otom

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #983 u: Svibanj 08, 2008, 18:48:09 »
  • ma sve sam ja dobro shvatio, ali nakon što sam gledao Hrvatsku sve 3 utakmice u portugalu, mislim da gdin Barić nema pravo riječi bilo kojem izborniku. Što se tiće židaka, spomenut je u postu. Čak ni bojsi ne čitaju židakove gluposti... samo to...

Offline SEAMAN

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #984 u: Svibanj 12, 2008, 15:56:20 »
  • Doista nemam vremena i namjerno pisem ovaj post pod topic ovog imena.

Ne mogu se oteti dojmu da nam nitko ne valja !
    Toliko brzinom, nemilice trosimo ljude, da bi klub trebao promjeniti ime iz HNK Rijeka u HNK Kolodvor !

Za neupuceno, neka malo otvore ranije topice i uvijek iste teme, iste militantne stavove i zakljucke:
    -   “Novi trener”
    -   “Kako dalje” ili “Propala sezona”
    -   “Ekipa sljedece sezone”
    -   “Kapetan” “Novi Kapetan” i slicno

Kazem to jer do jucer su se neki od vas kleli u Dalica recimo i govorili da je on Jack-pot od trenera koji ce forsiratii nase mlade snage. Jezic recimo valjda ni sam nezna koliko puta je pocascen najruznijim imenima i koji je jedino zasluzan za dovodjene “legedne" Djalovica koji je gle cuda je medjuvremenu postao sve vise legenda zvana “Mister promasaj”.

Ne znam doista, moze biti da sam ja previse tolerantan, ali kvragu unatoc svim sranjima, unatoc dugogodisnjim frustracijama, pa nismo mi Chelsea pa da moramo ovo ili ono…

Je tocno i moji vlastiti komentari su znali ici u amplitudama, ali kvragu, ja uopce nemam dvojbi hocu li dolaziti na Kantridu, unatoc svim mogucim pizdarijama, unatoc nekomfornom Stadionu, unatoc vec unaprijed upisanoj dvojci, unatoc tovarima i purgerima u vlastitim redovima, unatoc luzerskom mentalitetu…..

O cemu pricam ?
    Kad smo ono zadnji put ispunili stadion do vrha ?

PS Isprike za post, ali mozda je za red iznad trebalo napisati “Sramim se” a ne u onom Sandrovom textu…….
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od SEAMAN »
    No worries !!   Good job !!

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #985 u: Svibanj 14, 2008, 19:46:56 »
  • http://www.index.hr/sport/clanak/sampio ... 86332.aspx

Da li na èelo našeg kluba može doæi èovjek koji voli Rijeku i zna što hoæe? Koji neæe svake godine mijenjati 10 igraèa i trenere ko èarape... Koji æe sazidati kuæu od temelja (omladinske škole)...Koji æe se izboriti za pomoæno igralište i kamp...Koji æe okupiti sve Rijeèane koji nešto znaèe u nogometu i napraviti pobjednièki tim...Koji neæe podleæi svojim sitnim , kratkoroènim interesima...Koji æe oèistiti upravni odbor od tovara...  :twisted:
    Da li æe ikad u ovoj državi lova ostati tamo gdje se stvara? Do kada æe se udrugama graðana i klubovima od posebnog društvenog znaèaja otpisivati dugovi? Do kada æe Rijeka i uopæe naša županija biti zadnja rupa na svirali u svakom pogledu? Postoji li u dogledno vrijeme kritièna masa koja to može promijeniti? Da li je moguæe da na èelu Rijeèkih tvrtki budu Rijeèani koji vole svoj grad? Hoæe li u Rijeci slijedeæih 1000 godina biti komunisti?   :oops:
    Da li je moguæe da Sandro Bastjanèiæ (ili netko poput njega)postane gradonaèelnik?  8)

Znam da æe uvjek skupiti tisuæu dvije psihopata koji æe dolaziti na Kantridu. Žao mi je da grad sa ovakvim potencijalima trune u prosjeènosti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Che Gevara »
    Hasta la vittoria per siempre.

Offline rino

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #986 u: Svibanj 14, 2008, 20:02:00 »
  • @ che To su valjda pitanja koja muce sve Rijecane jer nas grad ne zasluzuje takav tretman i bas bi volio vidjet na sto bi slicila Hrvatska bez Rijeke i recimo Istre ali tu smo si najvise sami krivi jer umjesto da zaorimo mi sutimo ko ***.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »

Offline sens1

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #987 u: Svibanj 14, 2008, 21:26:33 »
  • a ja sam lijepo rekao da bih odmah potpisao da se hrvatska razreze po onoj velikosprskoj granici virovitica - karlobag...brate mili koliko bi mi bili napredniji...jer istini za volju nas sputava mentalitet, a 99%-tna koncentracija tog mentaliteta je ispod/istocno od navedenih "crta razgranicenja"...dobro, trebalo bi onda izbacit i mini bosnu iz zagreba al to je druga stvar...mozda jednom napisem omanji esej o tome na nekom drugom  podforumu

al sto sam htio reci, kao odgovor na cheova hipotetska pitanja...kad ce se to desit? apsolutno nikada...a ni onda...reko bi netko optimisticniji "kad nove generacije stasaju", al ja danas u mulcima cca. 16 godina vidim iste ako ne i vece seljacine kakve su njhovi starci...mentalitet ovog naseg supka svijeta se ne moze mijenjat nikako i nikada (s tim da je rijeka/istra + sjever hrvatske iznad zg-a druga prica, ni priblizno ko ovo ostalo sta spominjem)...najocitiji primjer je recimo ovaj koji mi se desio nekidan...trebao sam audio-izolirat studio, zvali smo majstora kad smo uradili nacrte, one je trebao stavit nove parkete i vec prije napravljene panele s audio izolacijom...razgovor je tekao ovako

ja: ok, koliko vam budem duzan kad zavrsite?
    on: 1300e...ili 750 ako necemo radit racun

dakle, stvar je u tome sta je to najnormalnija stvar na svijetu postala kod nas da se prevari drzava na sve moguce nacine...a realno, da sam ja njemu platio 1300e, sto sam bio spreman, i da on, i svako njemu slican, plati porez drzavi na tih 1300e - drzava i vlada bi imala i vise nego dosta para...naravno, tu je problem sto je taj naš kara-iz-kamenjara mentalitet takav da bi onda oni na vlasti samo imali vise za ukrast...mi bi bili skandinavija, a skandinavija nema npr. zakon o pravu gradnje jer nikom po defaultnom mentalitetu ne pada na pamet napravit nesta van propisa i protokola...koliko god mi bilo zao i koliko god to ruzno zvucalo - mi nemozemo nista drzat u redu dok nas se ne mlati po lejdima, prepokvareni smo, prefrustrirani sto vodi do prevelike zelje za ukrast i prekompleksirani u odnosu na druge ljude (svi smo za promjene, al kad dodjemo na poziciju razmisljamo po principu "e sad bih mogo i ja krast ako su mogli svi")...kako se lijepo tu kaze "posten covjek - gotova budala"...

necu dalje, ionako je dosta offtopic...ili mozda nije, prenesite ovo u sve sferezivota i svugdje ce vaziti...posebno an sport...zasto je sport tako korumpiran kod nas? dva razloga - prvi je sto je to nacin za zaradit pare bez znoja sta je cillj svih balkanaca, i drugo - jer su ljudi okrenuti od posla, a i oni koje rade nemaju nista, tako da je kao i uvijek kroz povijest "sirotinji" preokupacija sport, pogotovo nogomet, samim time i onaj koji drzi sve konce u nogometu, drzi veliku masu na svojoj uzici...sad lijepo mislite, kome je u cilju da se nogomet decentralizira i da se ucini neizvjesnim? jer lova koja bi priticala od (mooooozda) vece posjete je i dalje svjetlosnim godinama manja od one koju dobije covjek prodajom polutalentiranog seoskog ulicno-nogometnog talenta...na crno...bez da plati porez drzavi
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
    Ima l\' vode, jarane?

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #988 u: Svibanj 14, 2008, 22:04:21 »
  • Ja se nadam da æe svanuti taj dan kad rodjaci i oni "preko mosta" neæe biti glavni.
    U biti uvjeren sam u to da æe se jednom morat uvesti red jer ako (odnosno kad)pukne ovo naše društvo blagostanja Nikaragva i Ruanda æe biti male bebe za nas.

Samo mi nije jasan ovaj naš primorski mentalitet , skini gaæe da te k.. bez vazelina...malo njurgaj....u biti ne napravi niš...ne talasaj...dobro je dok ne tuku.

nek nas j..u kad smo bedasti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Che Gevara »
    Hasta la vittoria per siempre.

Offline rino

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #989 u: Svibanj 14, 2008, 22:25:06 »
  • Ma Hrvatsku treba podijelit na regije i neka svatko pici za sebe izdvajat 20-30% u zajednicku kasu za odrzavanje  ministarstava i sl a ostatak mora ostat tamo gdje je i zaradjen.Tako cemo se vise voliti i postivati bez nepotrebnih antagonizama jer nas je premalo da bi se medjusobno mrzili.Samo j**** ga rodijaci nedaju dok nam ne pukne film!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »