• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK RIJEKA-HNK SIBENIK  (Prikazano: 20046 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nnepall

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #45 u: Listopad 01, 2006, 16:41:26 »
  • Citat: "Nenad ***"
    ja i dalje mislim da su igraci bojkotirali i da skocic nije los, ali ako ga igraci nece nema druge nego ga smijenit.
    Ma normalno da nije Skocic los, po meni je trebao ostati do kraja prvenstva.. pa da vidis veselja  8)
    Citat: "Nenad ***"
    mislim da mozemo bez beda bit drugi-treci s ovom ekipom, samo da ih netko natjera da pruze onoliko koliko mogu.

I ja isto tako mislim. Recimo, da budemo drugi-treci odozada bi bio ove godine uspjeh. Samo se trebaju truditi, jer u suprotnom, mozda nam dodju teska vremena.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od nnepall »

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #46 u: Listopad 01, 2006, 17:21:51 »
  • Citat: "sax"
    Citat: "Duella"
    utkmica katastrofa....(u nogometnom pogledu)
    navijanje sanzacionalno! tako se slavi dvadeseta godišnjica!

tko je kriv tko je kriv samo nebo zna možda ja možda ti a možda UPRAVA!!!

skocic rendulic tkalcevic bule prisc tadic marš ča!!!! na kantridi više niste dobrodošli!!!

Krivo!Bez razmišljanja! Stupidno!

Naši bivši igrači uvijek moraju biti dobrodošli na Kantridi!

kako vidim i šare je dobrodošao?! :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline zvonèar

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #47 u: Listopad 01, 2006, 18:53:22 »
  • Odlična igra,jednostavno nismo imali sreće... :wink:

Navijanje senzacionalno..bez zajebancije

Bela Nedeja :D/  :D/  :D/
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zvonèar »
    Domaća beseda i gaće para

Online m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #48 u: Listopad 01, 2006, 19:14:10 »
  • Citat: "Nenad ***"
    eto doslo do smjene, sad se treba nadat da ce bracun dignut ekipu. u pocetku je stvarno izgledalo kao prosle godine, pritisak visoko na njihovoj polovici, sibenik je u prvom poluvremenu 2 puta preso centar... i zabio 2 gola.
    ja i dalje mislim da su igraci bojkotirali i da skocic nije los, ali ako ga igraci nece nema druge nego ga smijenit.
    ali stvarno mi je jadno sto igraci rijeke bojkotiraju svakog uspjesnog trenera (gracan, scoria, skocic...).
    tadic je puno grijesio, a i kartela je on trebao pokrit kod gola, a ne stoperi. bakovic se drugo poluvrijeme valjda uplasio ali prvo je bio ok, linic katastrofa i dobro da je anas usao umjesto njega jer je na toj strani masu pustalo.
    mikic je bio igracki stvarno ok, ali takticki uzas. isao je naprijed precesto, i ostavljao rupe iza, koje je eventualno desno krilo (bule i tonito su se izmjenjivali) trebalo pokrit... i naravno da je pudar to uvidio i mimo svih pravila napravio izmjenu u prvom poluvremenu, i uzeo ono sto mu se ponudilo na pladnju.
    drago mi je za cavala. tip je bio do 26te godine u rijeci, medju najboljima u ekipi, i jedini igrac rijeke koji nije pokazivao zelje da sto prije pobjegne iz kluba, cak i kad se igrala liga za opstanak. a mi takve igrace umjesto da cijenimo i cuvamo, mi ih potjeramo ko da su zadnje smece. nije se htio veselit kod golova... vidilo se da tip gaji emocije prema rijeci. a nama ko za inat vec 2 godine fale ti ljevaci, pogotovo na mjestu poluspice. neka. pa cemo se naucit cijenit svoje.
    nadam se da ce bracun donest rezultat, jer ova ekipa moze puno i ima kvalitetu.
    a skocic je po meni dobrodosao za par godina, kao i scoria, i bilo koji trener koji je pokazao da mu je bijeli dres iznad svih. mislim da mozemo bez beda bit drugi-treci s ovom ekipom, samo da ih netko natjera da pruze onoliko koliko mogu.

I ja se slazem da se Skocic nakon nekog vremena moze vratiti (kad budu igrali neki drugi igraci a i kada on nauci jos ponesto), osim ako u medjuvremenu i on ne "shvati" da je ustvari po djedu Dinamovac, po babi Hajdukovac a u dusi za Varteks (sad malo karikiram al znate sta hocu rec). Ipak nam je donio puno
    veselja, a ove sezone nije islo i eto...zbogom. (onih 0-4 u Splitu cu zauvijek pamtit)

Ono sto se NE slazem da ova ekipa moze biti druga-treca. Ne moze. Ova ekipa je skup prosjecnih igraca koje uz jednog-dva vrhunska (kao sto su bili Erceg ili Vugrinec) izgleda puno bolje (a tu je i samopouzdanje), ali trenutno je to jedna prosjecna ekipa, s losom obranom, prosjecnim veznjacima (osim mozda Tonita) i prosjecnim napadacem. I zato treba ovu sezonu ako nista iskoristiti za ciscenje svlacionice, eventualno krumpiranje u kupu i najvaznije, afirmaciju mladih igraca a onda na ljeto kupiti/dovesti PRAVA pojacanja. Pa makar samo dvojicu ali da su pravi.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #49 u: Listopad 01, 2006, 19:26:55 »
  • Citat: "Duella"
    kako vidim i šare je dobrodošao?! :wink:

Normalno da je. Pa on je puno dao za ovaj klub!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline dirk diggler

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #50 u: Listopad 01, 2006, 19:33:03 »
  • Citat:
    Ono sto se NE slazem da ova ekipa moze biti druga-treca. Ne moze. Ova ekipa je skup prosjecnih igraca koje uz jednog-dva vrhunska (kao sto su bili Erceg ili Vugrinec) izgleda puno bolje (a tu je i samopouzdanje), ali trenutno je to jedna prosjecna ekipa, s losom obranom, prosjecnim veznjacima (osim mozda Tonita) i prosjecnim napadacem. I zato treba ovu sezonu ako nista iskoristiti za ciscenje svlacionice, eventualno krumpiranje u kupu i najvaznije, afirmaciju mladih igraca a onda na ljeto kupiti/dovesti PRAVA pojacanja. Pa makar samo dvojicu ali da su pravi.

S ovim se apsolutno slažem i mislim da je najveća zabluda kada ljudi govore kako s ovim igračkim kadrom (koji je stvaran zbrda-zdola uz puno promašaja) možemo biti u vrhu. Treba biti realan i priznati sve slabosti i nedostatke te ih pokušati ispraviti u nadi da će doći bolji dani.

KRISTIJAN ČAVAL - drago mi je zbog njega, dečko je pokazao da emotivno proživljava povratak na Kantridu, bivši igrači ti se puno puta obiju o glavu, tako je sad nama sa Čavalom koji je pravi momak koji se bori za svoj klub. Zašto su ga pustili u nestašici ljevaka prošle sezone (bio je samo Rendulić i Dobrić koji nikad nije dobio šansu), to je pitanje za upravu. Inače, za ovu Rijeku, on je Roberto Carlos...

Osvrnuo bi se i na novog kapetana, Rendulića koji i nije bio tako loš prema naprijed ali onaj Kwedi ga je vozao ko Cafu... Tek kada su Kamerunca uhvatili grčevi, riješili smo se opasnosti... Katastrofa...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od dirk diggler »

Offline Nenad Jebiv

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #51 u: Listopad 01, 2006, 19:36:25 »
  • ali ako je dovoljno dodat jednog ili dva igraca da ekipa postane kandidat za naslov... znaci da ni sada nije losa.
    pa vidi samo jednog leranta pretprosle sezone i sad... dan i noc. linic isto. pa i manuel pamic. mislim da njima samo fali malo samopouzdanja i autoritativni trener... i da ce se i s ovom ekipom vratit pobjedama.
    a ni sharbini mi nije prosjecan napadac, jer prosjecan napadac ne zabije 6 golova u 8 utakmica, pogotovo ne u gubitnickoj ekipi.
    mislim da ipak nismo samo prosjecni u ovoj srot ligi, nego nesto vise. samo treba netko tko ce znat iz tih igraca izvuc maksimum.

a da treba napravit smjenu generacije u ekipi, i da je sada idealna prilika, to se slazem.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Nenad Jebiv »

Offline boia chi molla

• Senior
      • http://www.rijeka-drzava.com
    (Nema naslova)
    « Odgovori #52 u: Listopad 01, 2006, 19:54:20 »
  • Citat: "billy05"
    molim te dragi skoko, toliko si izgubljen da si ostavio rendulica za kapetana i ako ti je igrao dokapetan tadic koji je trebao biti kapetan kad vec nema sarica i kad vec igra... APLAUZ MR. SKOCIC

kapetan dragan je bivši dokapetan jer ni trudom ni zalaganjem nije zaslužio nositi traku
    renda je dobar dečko i može ju nositi
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od boia chi molla »

Offline SEAMAN

• Veteran
    Re: HNK RIJEKA-HNK SIBENIK
    « Odgovori #53 u: Listopad 01, 2006, 20:02:23 »
  • Citat: "SEAMAN"
    Dosta se truda na ovom forumu potrosilo o dokazivanju privrzenosti ovom ili onom
    treneru ali stanje ostaje isto barem do Subote i Sibenika.
    Volio bih napisati nesto pozitivno i prikloniti se klasi optimist ali to teze ide.
    Ide teze zato sto,sve ukazuje na jos jedno mucenje i posrtanje.
    Ako se malo pogledaju izjave javne (i one neobjavljene) sami igraci NE VJERUJU
    u pobjedu!?
    Novopeceni kapetan (cestitke,mislim da je on najbezbolnije  rijesenje) kaze
    da se tesko nosit s pritiskom i sve skupa cini se da dolazi Man Utd. a ne Sibenik!!
    Koliku ulogu igra trener najbolje pokazuje slucaj Vulica koji trenutacno ima tretman Capella; jer prvo i osnovno igraci mu VJERUJU!!
    Prvi cu zasutit ako Skocic zareda s pobjedama i reci da covjek zna i da ga nije isla
    karta dosad.
    U medjuvremenu nadam se da  ce Juricic i drugi karizmaticni ljudi pozitivno
    odgovoriti Jezicu!

Volio bih da sam bio u krivu.

TUGA I JAD      :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: :cry:  :cry: :cry: :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od SEAMAN »
    No worries !!   Good job !!

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #54 u: Listopad 02, 2006, 08:46:37 »
  • Bio sam na utakmici i nisam htio odmah komentirati dok sam bio vruc, a i da vidim sto ce se dogoditi.

Dakle, ova je utakmica isto tako mogla zavrsiti i 3:1 za nas, ali vjerojatno je bolje da je puklo jer se ne bi napravio rez u klubu. Ova cijela prica oko toga je li igramo 4-4-2, 4-3-2-1, 4-3-1-2, 6-8-12-0 itd. je bespredmetna jer u ovoj ekipi jednostavno nema agresivnosti. Mi nismo bili u stanju napraviti pritisak u drugom poluvremenu, na centru nije napravljen niti jedan takticki faul, a prekidi... O tome sam vec pricao, ali jednostavno nije normalno da smo toliko neopasni iz prekida, a cim je prekid za suparnicku ekipu odmah je panika.

Pa obranu Sibenika drzi Joso Bulat koji je kod nas bio prije 3 godine i vec onda je bio u banani!

Po meni Zilic je trebao skinuti bar 2 od 3 gola (prvi gol se krivo postavio i zatvorio samo blizi kut, drugi gol je njegov, pa ne moze ostati na crti, a lopta je na 5 metara, a treci gol sam lijepo vidio jer sam bio tocno iza Cavala - zavukao ga je ispod njega vanjskom felsom). Bule je katastrofa, koliko cujem duzan je cijeloj svlacionici za kockarske dugove, a onda tu nema nogometa. Jedina pozitivna stvar je Bakovic, decko je dobro odigrao i pokazao da je trebao dobiti sansu i prije. Pa mogli smo imati stoperski tandem Bakovic-Knezevic zadnje dvije godine. I Tonito je dokazao da je klasni igrac, uopce mi nije jasno kako on moze biti prekobrojni stranac u ekipi u usporedbi s Lerantom, Kerkezom i Bolicem?

Uopce ne sumnjam da ce novi trener ovo posloziti, zvao se on Bracun ili kako god. Jednostavno, ova ekipa treba drugog trenera i to je to.

A glede Cavala, slazem se, domaci je decko, ljevak itd. Ali ne znam da li se sjecate njegove zadnje sezone kada je ulazio s klupe i igrao kao da se tek probudio? Cijeli stadion mu je zvizdao jer mu je pristup bio nikakav. Zapravo, vrlo je lako povuci paralelu s onim kako sada igra Linic. Mozda svi ti domaci decki trebaju malo otici odavde i razbistriti glavu pa se onda vratiti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #55 u: Listopad 02, 2006, 08:54:57 »
  • Citat: "joy_division"
    A glede Cavala, slazem se, domaci je decko, ljevak itd. Ali ne znam da li se sjecate njegove zadnje sezone kada je ulazio s klupe i igrao kao da se tek probudio? Cijeli stadion mu je zvizdao jer mu je pristup bio nikakav. Zapravo, vrlo je lako povuci paralelu s onim kako sada igra Linic. Mozda svi ti domaci decki trebaju malo otici odavde i razbistriti glavu pa se onda vratiti.

caval je zadnju sezonu bio dugo ozljedjen. ne mozes ocekivati da ce odmah uci u sto posto formu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline boia chi molla

• Senior
      • http://www.rijeka-drzava.com
    (Nema naslova)
    « Odgovori #56 u: Listopad 02, 2006, 08:59:19 »
  • da Čaval  nije visio po bočarijama i grobničkim kafićima sigurno bi ga zadržali ali bio je neprofesionalan pa ga je trebalo maknuti a sada je valjda došao pameti i uvidio da je griješio
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od boia chi molla »

Offline Nenad Jebiv

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #57 u: Listopad 02, 2006, 10:03:09 »
  • zadnju sezonu kad je caval ulazio, nije uopce igrao lose. unio bi zivost, a znao je cak i zabit. bio je ozlijedjen pa naravno da ta forma nije bila ona prava. a ako je covjek neprofesionalan, cudi me da se to otkrilo nakon 6-7 godina u seniorskoj ekipi. a ne sa 20 kao recimo kod klica. mislim da su se lose ponijeli prema njemu a on to nije nicim zasluzio. osim toga svaki igrac uleti tu i tamo u krizu igre. ne treba ga odma tjerat ca.
    i zile nije kriv za ni jedan gol. caval je oba puta bio sam pred njim, a kod kornera je kartela netko (tadic prisc) trebao pokrit. nije vise na razini prosle godine, kad je skidao cuda, i zato treba radmana stavit.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Nenad Jebiv »

Offline Snjesko

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #58 u: Listopad 02, 2006, 10:26:36 »
  • Svi domaci decki u Rijeci igraju za kikiriki, a ako ih malo ne krene odmah su pijanci i propalice... A onda se vrate na Kantridu i zabijaju nam golove (Caval, M. Brajkovic...)  pa kukamo kako bi nam dobro dosli, a mi masno placamo zamjene u vidu Rendulica, Bulea i slicne... Nesto mislim da bi se isto moglo desiti i sa Linicem, Sharbinijima... Tko nam je kriv?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #59 u: Listopad 02, 2006, 10:45:14 »
  • Pa evo slazem se s komentarom da nam kronicno fali lijevi vezni, a Cavala i Matu Brajkovica se sigurno moglo vratiti za puno manje novca nego za sto je doveden Bule. Uostalom, Cavala sam vidio na tribini kada su igrali prijateljsku utakmicu s Orijentom poslije superkupa s Dinamom. Dakle, da se htjelo, moglo ga se dovesti.

Glede Cavala, i dalje stojim kod svog komentara. Ne prebacujem ja njemu losu formu vec pristup. Igrac moze biti u losoj formi, ali domaci decko bi barem mogao pokazati zelju. I da, zaboravio sam nesto na cemu mu svaka cast. Nije kao neki drugi kod golova trcao prema Funcutima, skidao dres, ljubio grb i slicno. Pokazao se kao profesionalac - uredno je zabio obje sanse, ali nije likovao.

Glede Zilica - golman njegovih kvaliteta ne moze i ne smije iz 5 suteva prema golu dobiti 3. Ako su sva tri gola bila neobranjiva, onda je mogao braniti i Sertic jer Zilic nista drugo nije niti obranio. Ova njegova kriza traje vec dugo, uostalom kao i cijele ekipe.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."