• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK RIJEKA-HNK SIBENIK  (Prikazano: 20047 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #60 u: Listopad 02, 2006, 11:16:17 »
  • Citat: "joy_division"
    Glede Cavala, i dalje stojim kod svog komentara. Ne prebacujem ja njemu losu formu vec pristup. Igrac moze biti u losoj formi, ali domaci decko bi barem mogao pokazati zelju. I da, zaboravio sam nesto na cemu mu svaka cast. Nije kao neki drugi kod golova trcao prema Funcutima, skidao dres, ljubio grb i slicno. Pokazao se kao profesionalac - uredno je zabio obje sanse, ali nije likovao.

cavala bi ja usporedio sa rapaicem. flegmetican, neborben pristup, ali dovoljan da sa dva poteza odluci utakmicu. navikli smo se gledati viskovica koji je imao prosjek od zutog po utakmici, koji je bio odlican u defenzivnim zadacima, a caval je njegova suprotnost. samo viskovic je zabio u rijeci 2,3 gola u karijeri, caval je minimalno toliko zabijao po sezoni.
    a ako cemo o nesportskom zivotu onda mozemo odmah cijelu ekipu rijeke potjerat ca. kad vidim starijeg sharbinija u buda baru, u 2.30h, a izgubio je utakmicu prije par sati u velikoj koje je pocela u 20h.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline _kova_

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #61 u: Listopad 02, 2006, 12:56:04 »
  • jako mi je drago zbog Èavala! i pokazao je da voli klub jer nije uopce bio sretan kad je zabio. uprava to vam je igrac kojeg ste potjerali!
    pohvale funcutima, bilo ih je 100 i ok su bili, bar je jos neko dosao od gostojuæih navijaèa
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od _kova_ »

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #62 u: Listopad 02, 2006, 13:30:02 »
  • Citat: "sax"
    Citat: "Duella"
    kako vidim i šare je dobrodošao?! :wink:

Normalno da je. Pa on je puno dao za ovaj klub!

je da bi ga na kraju taj isti skocic potjero! ej skocic saretu nije ni do koljena! ali dosta o tome....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #63 u: Listopad 02, 2006, 14:41:58 »
  • Citat: "Nenad ***"
    ali ako je dovoljno dodat jednog ili dva igraca da ekipa postane kandidat za naslov... znaci da ni sada nije losa.

To nisam rekao :) Vec samo da je bolje kupit jednog/dva odlicna nego sedam bulea,krpana,zekica...za naslov ipak mislim da treba malo vise, ako nista onda barem i sportske srece koja istini za volju isto nedostaje ove godine.

Citat: "Nenad ***"
    pa vidi samo jednog leranta pretprosle sezone i sad... dan i noc. linic isto. pa i manuel pamic. mislim da njima samo fali malo samopouzdanja i autoritativni trener... i da ce se i s ovom ekipom vratit pobjedama.

Istina, nadam se da ce Bracun to uspjet.

a ni sharbini mi nije prosjecan napadac, jer prosjecan napadac ne zabije 6 golova u 8 utakmica, pogotovo ne u gubitnickoj ekipi.

Ne znam, Sharbini mi bas nikako ne pase. Napadac treba davat golove i to mu je primarni cilj ali sharbini zaista osim toga nis ne napravi. Niti koji put zadrzi loptu kad bi trebao, niti proigrava, niti zna driblat, niti ista. Mozda jednostavno samo nije po mom ukusu :)

mislim da ipak nismo samo prosjecni u ovoj srot ligi, nego nesto vise. samo treba netko tko ce znat iz tih igraca izvuc maksimum.

Druga stvar je sto je liga smece, ali u kontekstu Rijeke kojoj tezimo, ovo je prosjecna ekipa.
    Pozdrav
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Online duke

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #64 u: Listopad 02, 2006, 19:45:06 »
  • Slažem sa nekima koji su to već rekli treba malo njih po đepu za svaki poraz, predobro je njima pa razmišljaju o svemu drugom osim o nogometu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od duke »

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #65 u: Listopad 02, 2006, 20:08:07 »
  • Citat: "duke"
    Slažem sa nekima koji su to već rekli treba malo njih po đepu za svaki poraz, predobro je njima pa razmišljaju o svemu drugom osim o nogometu.

PREMIJE
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »