• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Pula-Rijeka  (Prikazano: 27196 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline duke

• Senior
(Nema naslova)
« Odgovori #61 u: Listopad 15, 2006, 09:25:18 »
  • Jurčić je priznao da je zaslužena pobjeda Rijeke,svaka mu čast.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od duke »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #62 u: Listopad 15, 2006, 10:00:33 »
  • Citat: "duke"
    Jurčić je priznao da je zaslužena pobjeda Rijeke,svaka mu čast.

Ali u HNL-u je manje-više uvijeno rekao da su suci natezali za Rijeku.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #63 u: Listopad 15, 2006, 10:05:18 »
  • u novinama kaze da ih je sudac pokro.... nije baš doslovno tako reko ali u tom stilu....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline jimmy

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #64 u: Listopad 15, 2006, 11:12:16 »
  • Ma taj jurcic je zemljak svaki put kad izgubi suci su mu krivi....pa sta je onda dolazio u hnl kad i sam zna kakvi suci sude....svasta
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od jimmy »
    O Bože HVALA TI šta nismo purgeri,o kako bi vi sretni bili da niste purgeri....

Offline robinho

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #65 u: Listopad 15, 2006, 11:36:11 »
  • Citat: "sax"
    A ko je namjesto naš drugi gol?    :wink:

bracun je ocito napravio dobar posao konacno se bore na terenu i zele pobjediti vodili smo cijelu utakmicu oni su nas stizali, tkalcevic i lerant medu najboljim igracima tekme, kerkez i linic odlicni, bule zabio glavom, tonito dvaput zabio pogotovo drugi lobom s 30 metara... nesto se pozitivno pokrenulo dolaskom novog trenera u slijedecem kolu na kantridu dolazi Medimurje pocela je berba bodova.... :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robinho »

Offline robinho

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #66 u: Listopad 15, 2006, 11:40:37 »
  • Citat: "boia chi molla"
    osim za pobjedu i 3 boda (što je najvažnije) nema se čemu veseliti igra od k.a.z.z.a kad smo opet primili 2 komada :?

nemoj biti toliko kritican, jedan od ta dva gola smo dobili iz nepostojeceg jedanaesterca. bitno je da smo nakon devet godina pobjedili Pulu i prekinuli negativan niz u prvenstvu, vidi se da je bracun unio malo agresivnosti, zelje i volje kod igraca, poceo je pobjedom zelim mu da nastavi u istom stilu dalje, u sportu se pisu pobjede, pamte se bodovi, igra ce doci sad je ipak krenulo nabolje

Offline Nenad Jebiv

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #67 u: Listopad 15, 2006, 12:43:52 »
  • eto u jutarnjem svi dobili 5 i pol... da je dinamo ili hajduk kojim slucajem odigrao ovakvu tekmu, pobijedio u gostima bez obzira na poklonjeni 11erac, sve bi vrvilo od sedmica.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Nenad Jebiv »

Offline sestA kolonA

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #68 u: Listopad 15, 2006, 12:52:02 »
  • Citat: "duke"
    Nemam pojma za koga ovaj Kesovija navija, ali za Rijeku sigurno ne.
    Citat: "sax"
    Kesovija srami se! Možda si dopisnik Novog Lista!

Ma ljudi, pa on je smece jajducko. Treba ga objesiti za jaja, govno prodano, smrdljivo. Suga ljudska.

Sjecam ga se na finalu kupa protiv jajduka. SRAMOTNO.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sestA kolonA »
    Zivim u nekoj mirnijoj dimenziji, preko noci stariji za 10 godina.

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #69 u: Listopad 15, 2006, 13:19:16 »
  • robihno daj ne pizdi, kakav lob s 30 metara  :lol:
    ok, možda se iza gola s tribine malo lošije vidjelo ali 30 m nije bilo sigurno, a i prošlo je više manje sa strane iveše (čak je i dirao loptu desnom rukom)..

inače tonito je odigrao super, trudi se, bori...

par nejasnih (meni barem) sudačkih odluka.. npr kad je tonita u skoku neki kreten odnesao izvan terena na atletsku stazu-to je faul za žuti karton
    onda je bio još jedan faul na mikiću za žuti a ovaj majmun svira kontra faul (tj.faul u napadu!)  :shock:  :shock:

jurčića je trebao 4 sudac 10 puta upozoriti (otprilike je toliko puta ušao preko aut linije na teren)..

zadnjih 15 minuta kukavička igra rijeke, užasno smo igrali...

a rendulić je dobio crveni radi faula s leđa-prestrogo ili ne neznam, ali mislim da sudac nije imao ujednačen kriterij...

i da, drugi put kad je gostovanje ovako blizu ne visite na forumu nego dođite!  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline sestA kolonA

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #70 u: Listopad 15, 2006, 13:52:55 »
  • Citat: "FoF Rijeka"
    ...
    i da, drugi put kad je gostovanje ovako blizu ne visite na forumu nego doðite!  :wink:

Da, slazem se. Samo racunaj da je internet cudna stvar. Ono sto je tebi blizu ne mora znaciti da je ostalima blizu. Jer ako smo na istom virtualnom prostoru, mozda smo u RL udaljeni 20.000km...
     :wink: i tebi.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sestA kolonA »

Offline MarkoRI

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #71 u: Listopad 15, 2006, 14:34:58 »
  • Citat: "sestA kolonA"
    Citat: "FoF Rijeka"
    ...
    i da, drugi put kad je gostovanje ovako blizu ne visite na forumu nego doðite!  :wink:
    Da, slazem se. Samo racunaj da je internet cudna stvar. Ono sto je tebi blizu ne mora znaciti da je ostalima blizu. Jer ako smo na istom virtualnom prostoru, mozda smo u RL udaljeni 20.000km...
     :wink: i tebi.

Stari, to je jedino moguce ako zivis na mjesecu.

Inace, mozda dodjem protiv 'murja, ako mi ne mazne kartu onaj patuljak...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od MarkoRI »

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #72 u: Listopad 15, 2006, 14:52:03 »
  • Citat: "robinho"
    Citat: "sax"
    A ko je namjesto naš drugi gol?    :wink:

bracun je ocito napravio dobar posao konacno se bore na terenu i zele pobjediti vodili smo cijelu utakmicu oni su nas stizali, tkalcevic i lerant medu najboljim igracima tekme, kerkez i linic odlicni, bule zabio glavom, tonito dvaput zabio pogotovo drugi lobom s 30 metara... nesto se pozitivno pokrenulo dolaskom novog trenera u slijedecem kolu na kantridu dolazi Medimurje pocela je berba bodova.... :D

Blago tebi :D
    Kad bi barem ja gledao svijet ovako ruzicastim naocalama. Ne znam da li si bio u Puli i gledao utakmicu ali ako nisi: igra nije bila nista drukcija od one kako igramo inace zadnje vrijeme - nikakva, toliko puno krivih dodavanja, gresaka u obrani itd. itd. Samo sto je Pula bila toliko jadna da nije to kaznila kao sto su ucinile ekipe prije nje. Ipak, ima malo poboljsanja - prvo je da smo konacno pobijedili, drugo da ipak igraju cvrsce(da ne kazem ostrije) nego prije i trece da se neki igraci dizu u formi (npr Linic kojeg sam kritizirao je jucer izgledao puno bolje, a i Bule se malkice popravio, Tonito je bio sjajan, Mikic se u 90. bori kao da je tek usao na teren).
    Ali ne treba se zanosit kao nakon prva dva kola, ovo bi trebao biti tek uvod u daljnje dizanje forme i konacan povratak u mirnije vode, uz malo srece i prema vrhu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline robinho

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #73 u: Listopad 15, 2006, 15:31:37 »
  • Kad bi barem ja gledao svijet ovako ruzicastim naocalama. Ne znam da li si bio u Puli i gledao utakmicu ali ako nisi: igra nije bila nista drukcija od one kako igramo inace zadnje vrijeme - nikakva, toliko puno krivih dodavanja, gresaka u obrani itd. itd. Samo sto je Pula bila toliko jadna da nije to kaznila kao sto su ucinile ekipe prije nje. Ipak, ima malo poboljsanja - prvo je da smo konacno pobijedili, drugo da ipak igraju cvrsce(da ne kazem ostrije) nego prije i trece da se neki igraci dizu u formi (npr Linic kojeg sam kritizirao je jucer izgledao puno bolje, a i Bule se malkice popravio, Tonito je bio sjajan, Mikic se u 90. bori kao da je tek usao na teren).
    Ali ne treba se zanosit kao nakon prva dva kola, ovo bi trebao biti tek uvod u daljnje dizanje forme i konacan povratak u mirnije vode, uz malo srece i prema vrhu.[/quote]

bio sam na tekmi. ne mozes ocekivat da ce u deset dana bracun od njih napravit barcelonu ali pomaci u igri i zalaganju su vidljivi. pa i sam si rekao da ima poboljsanja, a ako ima poboljsanja onda to ne moze biti isto kao do sada. sam si rekao - pobjedili smo, igra se cvrsce i ostrije, neki igraci se dizu u formi ( zasluga Bracunovih treninga i boravka u teretani), Linic izgleda na terenu puno bolje, Mikic standardno borben i pretrci svoje, tonito je pokazao da je klasa, Bule je zabio gol(i to smo docekali),Tkalcevic ubacio idealnu loptu za gol, Lerant bolji nego u posljednje vrijeme... slazem se da nas ne treba ponijeti euforija ali cinjenica je da imamo povoljni raspored vec u subotu prilika za novu pobjedu, mislim da je to realno ocekivati igraci su sada dobili dodatno samopouzdanje. Moje je misljenje s kojim se ne trebas sloziti da stvari sada mogu nakon ove pobjede samo bolje - mozemo uci u seriju pobjeda isto onako kako smo uletili u seriju poraza.... :D

Offline sestA kolonA

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #74 u: Listopad 15, 2006, 16:12:18 »
  • Citat: "MarkoRI"
    Citat: "sestA kolonA"
    ... Jer ako smo na istom virtualnom prostoru, mozda smo u RL udaljeni 20.000km...
     :wink:
    Stari, to je jedino moguce ako zivis na mjesecu.

Provjeri cinjenice pa onda komentiraj (ja to pamtim iz osnovne skole, zemljopisa...). I oprostite za OffT.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Equator - treci red, prva velicina, podijeli sa dva da dobijes najvecu udaljenost. od bilo koje tocke na povrsini zemlje. Buduci da zemlja nije savrsena kugla, nego je 99.67% kraca kod polova nego na ekvatoru, umanji za polovicu razlike do 100% i imas cca 20.000km.

Rijeka je dobila trobod. Ste vidjeli Vulica sto kaze... Zasto bi mi trebali biti veci Papa od Pape samoga? Bitno je da smo pobijedili. I da decki dobiju samopouzdanja. Medjimurje dobiti isto.
    « Zadnja izmjena: Listopad 15, 2006, 20:16:42 od sestA kolonA »