• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Cezar dobio show na Kvarnerskoj televiziji  (Prikazano: 1937 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Torpedo

• Forza Fiume
Cezar dobio show na Kvarnerskoj televiziji
« u: Prosinac 15, 2006, 16:12:30 »
  • Cezar dobio show na Kvarnerskoj televiziji

Piše D.Š.l  15 Dec 2006 (Zabava)

Nastavljajući s upotpunjavanjem svojeg programa emisijama koje će pobuditi interes gledatelja, Regionalna kvarnerska televizija jučer je predstavila svoj najnoviji projekt – talk show »Carski rez« čiji će voditelj biti popularni Cezar, bivši član ekipe »Noćne more« Željka Malnara. Prva epizoda emisije, koja je najavljena kao intrigantan i zanimljiv show u kojem će Cezar »rezati pravdu«, na male ekrane stiže idućeg petka u 21 sat.

– Prvi put imam svoju emisiju i to za mene znači jako puno. Kad pokažem koliko vrijedim, vidjet će se da je sve ono što sam prije radio bilo bez veze, kazao je Cezar, kojem su se na predstavljanju »Carskog reza« pridružili njegov menadžer i producent showa Senad Hasić te direktor i glavni urednik RK televizije Damir Konestra. Osim što će komentirati aktualna događanja, u svojem showu Cezar će ugošćavati različite osobe poput političara, glazbenika i drugih poznatih pojedinaca, a priliku za sudjelovanje u razgovorima imat će i gledatelji.

U emisiji koja nema namjeru biti konkurencija »Noćnoj mori«, Cezar će predstaviti i svoje pjevačke sposobnosti, izvodeći pjesme sa svojeg albuma »Duša od čovjeka«. (Novi list)

Imam par slika od Cezara  ,
     Zaustavljen je na Kozali 18.02.2006 prije tekme sa Hajdukom , koju smo dobili 1-0. Šteta sto mu nisam sal od Rijeke uvalio oko vrata ...

Ja sam Cezar mene svatko zna

ovako izgleda unutrašnjost njegova auta
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Torpedo »