• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Novi Stadion \ Profil Navijaca Rijeke  (Prikazano: 421245 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline armadazapad

• Pionir
Re: Novi Stadion \ Profil Navijaca Rijeke
« Odgovori #1500 u: Prosinac 30, 2013, 20:42:47 »
  • Pozz, evo da i ovdje podijelim moju ideju, upravo ju iznio i na SN forumu...

Sinula mi je jedna stvar u vezi stadiona:

Već kad su poslušali volju naroda i ostavili pogled na naše stijene, da li je u planu i nekakvo uređenje tih stijena? Osim onog dijela Miškovićevog intervjua gdje se spominje skidanje opasnijih grota, nisam nigdje naletio na mišljenja što učiniti sa ostatkom, nazovimo "zdravim" stijenama... Mislim da bi bilo zgodno da se npr.dio stijena koji se trenutno nalazi iznad spomenika (Pitanje 2: šta je sa spomenikom na novom stadionu, da li su šta predviđali?) preuredi, malo ušminka i u stijene uklese malo veći natpis "KANTRIDA", "VOLPI", "MIŠKO", ili blo šta...., te ga onda uz pomoć nekoliko bočnih reflektora zasvjetli i obasja (kao što se već puno znamenitosti i osvjetljava).....mislim da bi efekt navečer bio pre-jeben, moja ideja....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    La toronjera e grande e bella...

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #1501 u: Prosinac 30, 2013, 22:44:49 »
  • Citat: "armadazapad"
    Pozz, evo da i ovdje podijelim moju ideju, upravo ju iznio i na SN forumu...

Sinula mi je jedna stvar u vezi stadiona:

Već kad su poslušali volju naroda i ostavili pogled na naše stijene, da li je u planu i nekakvo uređenje tih stijena? Osim onog dijela Miškovićevog intervjua gdje se spominje skidanje opasnijih grota, nisam nigdje naletio na mišljenja što učiniti sa ostatkom, nazovimo "zdravim" stijenama... Mislim da bi bilo zgodno da se npr.dio stijena koji se trenutno nalazi iznad spomenika (Pitanje 2: šta je sa spomenikom na novom stadionu, da li su šta predviđali?) preuredi, malo ušminka i u stijene uklese malo veći natpis "KANTRIDA", "VOLPI", "MIŠKO", ili blo šta...., te ga onda uz pomoć nekoliko bočnih reflektora zasvjetli i obasja (kao što se već puno znamenitosti i osvjetljava).....mislim da bi efekt navečer bio pre-jeben, moja ideja....

mozda nesto u NBA stilu da kada se igraci koje izlaze na teren predstavljaju da se njihov broj projektira na bijelu stijenu... ili neki drugi audio vizualni spektakl :)  :?:
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #1502 u: Prosinac 30, 2013, 23:08:04 »
  • Dobar je bio ulazak '99 uz Thunder struck, AC/DC.  
    Da je uz to dodati prigušene reflektore uz jedan spot light kad izlaze jedan po jedan bilo bi cool (nešto kao u hokeju). Nabrije publiku a igračima napumpa adrenalina...

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #1503 u: Prosinac 30, 2013, 23:42:58 »
  • Citat: "lavic"
    Dobar je bio ulazak '99 uz Thunder struck, AC/DC.  
    Da je uz to dodati prigušene reflektore uz jedan spot light kad izlaze jedan po jedan bilo bi cool (nešto kao u hokeju). Nabrije publiku a igračima napumpa adrenalina...

ni ne spominji prigušene reflektore...tko će ih upaliti ako se opet pogase. :mrgreen:

Projekt

• Gost
    « Odgovori #1504 u: Prosinac 31, 2013, 11:50:25 »
  • Istina, nakon
    "na na na na broj 1 - Džoni Tafra "
    odmah je skakao adrenalin. Nije ni trebalo doći do Barnabasa ili Hase.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #1505 u: Prosinac 31, 2013, 12:36:53 »
  • a danas od rockerskog grada 0. Samo neke poskočice i uvijek isti cd...
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #1506 u: Prosinac 31, 2013, 18:19:14 »
  • Citat: "october"
    Samo neke poskočice i uvijek isti cd...

Poskočice su dio prigrada jednako kao rock grada, mora bit nekakav kompromis  :)
    Nikad kao Bane...

Offline Cutuk

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1507 u: Siječanj 03, 2014, 00:41:07 »
  • Ma hebeš sve - ovo je pjesma za predstavljanje (radi boljeg dojma, samo refren)  :lol:

http://http://www.youtube.com/watch?v=VPXCWXsoY-0

Ili bar za svaki gol Rijeke  :lol:
    Trener Mijo Sadomazođubrilović je imao brutalne metode treninga, ali je zato stvarao šampione...

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #1508 u: Siječanj 03, 2014, 02:29:14 »
  • za spomenik bi bilo najbolje da ga stave tamo di pripada - na zapad. moglo bi se ubacit i nešto u stilu baklje koja se ne gasi. vječni plamen, osim ako uefa ne počne qenjat...
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #1509 u: Siječanj 03, 2014, 10:54:06 »
  • Nego, zašto gradu treba godina dana da rješi teren na Rujevici za novi kamp? Ta tema je otvorena još davno i sve je već trebalo biti gotovo, Mišković ima već i novce osigurane!!?? Obersnel je nudio Rujevicu kao najbolju lokaciju za stadion, a sad se ne može osigurati lokacija za trening-kamp, pa tko je tu lud??? Ako se to ne rješi do 3 mjeseca kako je Mišković naveo treba Obiju doći pred ured i malo ga priupitati šta on radi svo ovo vrijeme? Ne bi bilo zgorega ni da ga malo za početak bombardiramo mailovima sa upitima vezanim za kamp jer ovo kako se upravlja našom državom/gradom je katastrofa, pa nije ni čudo da smo tu gdje jesmo kad se za jednu investiciju od 3 nogometna terena čeka preko godine dana za papire...

Offline Cutuk

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1510 u: Siječanj 03, 2014, 11:36:04 »
  • Pa pošalji mail. Ima i Fejs  :lol:
    Trener Mijo Sadomazođubrilović je imao brutalne metode treninga, ali je zato stvarao šampione...

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #1511 u: Siječanj 03, 2014, 12:14:30 »
  • Citat: "FoFi"
    Nego, zašto gradu treba godina dana da rješi teren na Rujevici za novi kamp? Ta tema je otvorena još davno i sve je već trebalo biti gotovo, Mišković ima već i novce osigurane!!?? Obersnel je nudio Rujevicu kao najbolju lokaciju za stadion, a sad se ne može osigurati lokacija za trening-kamp, pa tko je tu lud??? Ako se to ne rješi do 3 mjeseca kako je Mišković naveo treba Obiju doći pred ured i malo ga priupitati šta on radi svo ovo vrijeme? Ne bi bilo zgorega ni da ga malo za početak bombardiramo mailovima sa upitima vezanim za kamp jer ovo kako se upravlja našom državom/gradom je katastrofa, pa nije ni čudo da smo tu gdje jesmo kad se za jednu investiciju od 3 nogometna terena čeka preko godine dana za papire...

zato šta, ako sam dobro upamtio, tereni nisu gradski. barem ne svi. doduše, od prijateljskog su im tajkuna (onog placara), al mačak bi bio glup da se skupo ne proda. baš zato šta je fuga sa sredstvima SS je u poziciji da im zavrće ruku. mislim da je to bit priče.
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #1512 u: Siječanj 03, 2014, 13:45:57 »
  • Svi su sve više ogorčeni na Obersnela, pa ga se krivi i za stvari za koje on nije kriv.  :)  Njemu je u velikom interesu da i stadion i kamp krenu što prije u izgradnju, c'mon, pa kao da on neće pokupiti dio zasluga kada bude svečano otvaranje kampa i stadiona, bit će nakon Miškovića prva osoba kojoj će svi čestitat.
    Nikad kao Bane...

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #1513 u: Siječanj 03, 2014, 14:06:28 »
  • Citat: "gr00ve"
    Svi su sve više ogorčeni na Obersnela, pa ga se krivi i za stvari za koje on nije kriv.  :)  Njemu je u velikom interesu da i stadion i kamp krenu što prije u izgradnju, c'mon, pa kao da on neće pokupiti dio zasluga kada bude svečano otvaranje kampa i stadiona, bit će nakon Miškovića prva osoba kojoj će svi čestitat.

To nam je ostalo iz prošlih vremena. Mi kao da volimo apsolutizam, tko je na vrhu sve odlučuje... Ljudi kod nas vole vodje... Obi je kakav je (no comment) ali on odlučuje samo šta mu je u nadležnosti... on je političar.

Kod nas ljudi još puše fore da će političari otvoriti radna mjesta (valjda će otvoriti novi Obrovac ili će opet zaposliti 500 ljudi u firmi koja privredjuje za 100 ili će otvoriti još birokracije ili još općina ili ... pitanje je samo tko će to platiti - mislim nije pitanje, jasno je).

Offline mico antolovic

• Morčić
    • **
    Kantrida World Attraction
    « Odgovori #1514 u: Siječanj 08, 2014, 10:11:40 »
  • ]Neki pominju da se sa stijenama može svašata uniniti. Naravno. Može h se oplemeniti, pred tekmu proiciratu u kamenu snimake starih utakmica. Umjestnicu postaljati instalacje ..
    Nažalost svi ti koji imaju ideje razne su isključeni iz stvaranja projekta nove Kantride, Mišković i vodstvo THNK Rijeke samo nam daju da procure neke slike, a mi žedni da hvtamo te kapi
    Ovaj projekata će uništiti svjetsku jeinstvenost stadon KANTRIDA. Stijene moraju ostati u svojij lunoj veličini i snazi. To znači da stadion ora ostati ovakav kao koljevka, amfitaetar. Stadioni s atletskom stazom djeluju veći, impozantniji i značajniji. isto. A razmak tribina od igrališta što se tiče centalne i preko puta tribine je isti kao i d englesog tipa stadona.
    Lako je samo poveati centralnu tribinu još
    Ne znam kako se stavljaju slike ovdje, jer bi dao nekevalternative. A spomenk palim braniteljima-navjačma sam smjestio na vrh stjena z rub stjene, kao da navijaju sa zastavama.
    Puno je ideja mnogih ljudi ali Mišković radi sam s uskim krugom ljudi.
    Ako i ostane nešto malo stjene to će biti kao otvoren šlic kroz koji malo viri.
    Kantrida mora ostati ovakva, kao koljevka s širokim vidikovcem na more i otoke, Učku, ... s povećanom centrlnom tribinom i zapad i istok može da se ulazu odzgora s ceste,.....