• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Novi Stadion \ Profil Navijaca Rijeke  (Prikazano: 366465 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mico antolovic

• Morčić
  • **
Re: Novi Stadion \ Profil Navijaca Rijeke
« Odgovori #1755 u: Veljača 11, 2014, 11:30:58 »
  • Citat: "Senad Brkić"
    ma to si ti, Mićo, napravio. Priznaj. Da bi svojim Japancima prodo foru da su ovdje Plitvice... :lol:
    Nije se niko bunio za Rujevicu jer ljudi znaju razlikovat praznu političku priču od realne. Nakon svjetskog rekorda u odjebnicama za mediteranske igre ko je lud uopće pušio foru da će "romski poljud" postat išta više od makete... "Maloku Arena" :mrgreen:

ili ja nešto krivo stisnem puce ili mi se ne ljepe odgovori odgovore? a stisnem isto kao i ranije.

ZNači ponovo pišem, kad nisam sejvo.
    Hehehe nisam ja napravio slapove PLitvica sada hehe, nego je to tako kad jedan hohštapler MIšković raju časti svojim procurivanjem skica novog stadiona, pa je sad Kantrida procurila njemu. hehe

Rujevica nije bila politički projekt, nego službeno usvojen, da je netko tamo htio graditi stanove nije mogao.
    Da je HR skupa s Mađarskom  slučajno dobila organizaciju EURO 2012, a moglo se dogoditi da dobije, ona bi država bila obavezna izgraditi stadion i sasvim slučajno eto centralni stadion i stadion NK Rijeke, kopija Pojluda ne stoji danas na Rujevici
    A s Juventusovm arhitektom valjda idemo na kopiju Juvetovog stadiona, jer ne znam što on sam može bolje znati Kantridu od mnogih drugih, ta nije Kantrida isto što i Juveov stadion.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #1756 u: Veljača 11, 2014, 11:32:21 »
    ma to si ti, Mićo, napravio. Priznaj. Da bi svojim Japancima prodo foru da su ovdje Plitvice... :lol:
    Nije se niko bunio za Rujevicu jer ljudi znaju razlikovat praznu političku priču od realne. Nakon svjetskog rekorda u odjebnicama za mediteranske igre ko je lud uopće pušio foru da će "romski poljud" postat išta više od makete... "Maloku Arena" :mrgreen:

:mrgreen:  =D>

Offline mico antolovic

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1757 u: Veljača 11, 2014, 11:35:48 »
  • Citat: "october"
    mićo..naravno da se nitko nije bunio osim tebe. Uvijek Kontra.

Kako nitko osim mene, pa čitaš li ovdje na forumu da su mnogi protiv Rujevice a za Kantridu, Velika većna čak !!!????
    A to što ništa nisu rekli ni sudjelovali u raspravi to je drugo.  
    Mada je i rasprava od strane Grada Rijeke, Obera bila sve samo ne rasprava, gdje su nas lažima uvjeravali da ne može Kantrida a sada može.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #1758 u: Veljača 11, 2014, 11:38:29 »
  • Citat: "mico antolovic"

ili ja nešto krivo stisnem puce ili mi se ne ljepe odgovori odgovore? a stisnem isto kao i ranije.

ovaj lijevi je za ić u šetnju, a ovaj crveni desno za zvat sestru ili doktora, uglavnom kad treba nešto hitno...
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline mico antolovic

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1759 u: Veljača 11, 2014, 11:51:50 »
    Citat: "mico antolovic"

ovaj lijevi je za ić u šetnju, a ovaj crveni desno za zvat sestru ili doktora, uglavnom kad treba nešto hitno...

Evo uzeo uzicu i izašao u šetnju. Ljevo puce, je li.
    Javim se na forum kad se vratim.

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #1760 u: Veljača 11, 2014, 12:30:27 »
  • Citat: "mico antolovic"
    Da je HR skupa s Mađarskom  slučajno dobila organizaciju EURO 2012, a moglo se dogoditi da dobije, ona bi država bila obavezna izgraditi stadion i sasvim slučajno eto centralni stadion i stadion NK Rijeke, kopija Pojluda ne stoji danas na Rujevici

Tu sam prestao čitat

Offline Primorac

• Junior
    « Odgovori #1761 u: Veljača 11, 2014, 12:37:33 »
    Citat: "mico antolovic"

:lol:  :lol:  :lol:  =D>

Offline zlobin

• Veteran
    « Odgovori #1762 u: Veljača 11, 2014, 13:20:21 »
  • Citat: "tripice"
    Citat: "robigno"
    Ali Znojko kaže npr. da klub sam mora riješit pomorsko dobro odnosno dozvole za korištenje istog. A toliko se vlast trudi ljude uvjeriti
    koliko rade na privlačenju stranih investicija. Zašto grad ne riješava sve što se može da se što prije krene. Ili čekaju da Mišković odustane
    a onda će se Rijeka opet kandidirat za MI i pripadajući "Poljud" na Rujevici.......

Pomorsko dobro je pod upravom ili RH ili PGŽ. A RH je SDP, a PGŽ je SDP. Gle čuda, i Rijeka je SDP.

Đe je problem, ba?

Sve koncesije na pomorskom dobru i koncesijska odobrenja daju se na temelju prava koja na pomorskom dobru ima Republika Hrvatska.

Koncesija za gospodarsko korištenje pomorskog dobra daje se na temelju provedenoga javnog prikupljanja ponuda. Koncesija za posebnu upotrebu pomorskog dobra daje se na zahtjev. (Posebna upotreba pomorskog dobra smatra se: gradnja na pomorskom dobru građevina za potrebe vjerskih zajednica, za obavljanje djelatnosti koja se ne obavlja radi stjecanja dobiti (npr. djelatnosti na području kulture, socijalne skrbi, odgoja i obrazovanja, znanosti, informiranja, sporta, zdravstva, humanitarnih djelatnosti i dr.))

Odluku o koncesiji za posebnu upotrebu za objekte državnog značaja donosi Vlada Republike Hrvatske, a odluka o koncesiji za posebnu upotrebu za objekte županijskog značaja donosi županijsko poglavarstvo, a za objekte lokalnog značaja odluku donosi općinsko ili gradsko vijeće.

Za posebnu upotrebu ili gospodarsko korištenje dijela pomorskog dobra može se dati koncesija fizičkim i pravnim osobama. Koncesija na pomorskom dobru može se dati nakon što je utvrđena granica pomorskog dobra i provedena u zemljišnim knjigama.

Koncesija je pravo kojim se dio pomorskog dobra djelomično ili potpuno isključuje iz opće upotrebe i daje na posebnu upotrebu ili gospodarsko korištenje pravnim osobama i fizičkim osobama registriranim za obavljanje obrta. Prava i obveze na temelju koncesije nastaju sklapanjem ugovora o koncesiji.

Koncesija na pomorskom dobru se daje na rok od 5 do 99 godina, ovisno o važnosti gospodarskog korištenja pomorskog dobra te korištenja ili građenja građevina.

Koncesiju za gospodarsko korištenje pomorskog dobra, te za korištenje ili gradnju građevina od važnosti za županiju daje županijsko poglavarstvo na rok do najviše 20 godina, koncesiju za gospodarsko korištenje pomorskog dobra, koja obuhvaća korištenje ili gradnju građevina od važnosti za Republiku Hrvatsku daje Vlada Republike Hrvatske na rok do 50 godina, koncesiju koja obuhvaća gradnju novih građevina od važnosti za Republiku Hrvatsku, koja zahtijeva velika ulaganja, te se ukupni gospodarski učinci ne mogu ostvariti u roku od 50 godina, Vlada Republike Hrvatske daje na rok od preko 50 godina uz suglasnost Hrvatskoga sabora.

Odluka o koncesiji mora biti utemeljena na nalazu i mišljenju stručnog tijela za ocjenu ponuda kojeg imenuje županijska skupština (za Koncesiju za gospodarsko korištenje pomorskog dobra, te za korištenje ili gradnju građevina od važnosti za županiju) odnosno Vlada Republike Hrvatske (za Koncesiju za gospodarsko korištenje pomorskog dobra, koja obuhvaća korištenje ili gradnju građevina od važnosti za Republiku Hrvatsku) koje utvrđuje je li ponuda za koncesiju:

odgovara svim posebnim propisima i gospodarskom značaju pomorskog dobra,
        usklađena s gospodarskom strategijom, politikom gospodarskog razvitka i strategijom zaštite okoliša i prirode Republike Hrvatske i županije,
        planirana djelatnost ne umanjuje, ometa ili onemogućuje upotrebu ili korištenje tog odnosno susjednih dijelova pomorskog dobra prema njihovoj namjeni.

Na osnovi odluke o koncesiji davatelj koncesije i ovlaštenik sklapaju ugovor o koncesiji. Godišnja naknada koja se plaća za koncesiju na pomorskom dobru određuje se odlukom o koncesiji.

samo da ti kažem da je do jučer bio na javnoj raspravi novi zakon o pomorskom dobu u kojem su se neke stvari mijenjale, doduše mislim da ništa previše vezano za nas.
    nisam ga stigao detaljno proučit, ali primjedbe su poslane s dosta strana tako da ćemo vidjeti kakva će biti konačna verzija novog zakona....
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #1763 u: Veljača 12, 2014, 16:05:10 »
  • Ne želim stavljat link na Sranjićev portal da mu ne nabijamo klikove, pa ću zato samo pejstat jedan dio njegove "stručne disertacije o stadionu". Odnosno, to je zadnja rečenica u "sastavku".

Ako izgradnja Allianz Arena nije isplativa u Njemačkoj, kako može postati isplativa izgradnja bilo kojega stadiona u Hrvatskoj.

Moram priznat, ovaj mi je bolji i od malog miće grobara. :lol:
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

brziri

• Gost
    « Odgovori #1764 u: Veljača 12, 2014, 18:29:12 »
  • Citat: "Pesekan"
    Ne želim stavljat link na Sranjićev portal da mu ne nabijamo klikove, pa ću zato samo pejstat jedan dio njegove "stručne disertacije o stadionu". Odnosno, to je zadnja rečenica u "sastavku".

Ako izgradnja Allianz Arena nije isplativa u Njemačkoj, kako može postati isplativa izgradnja bilo kojega stadiona u Hrvatskoj.

Alianz arena je koštala pravo bogatstvo, uostalom cijeli tekst je Vranićeva rekla-kazala
    nevjerovatno kako čovjek ima krive informacije, a sve uglavnom začini sočnim zaključcima od kojih mi se diže želudac
    Stadion sad i odmah, usprkos grobaru Mići (cirkusant) i Vraniću (šarlatan)

Offline mico antolovic

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1765 u: Veljača 14, 2014, 14:54:32 »
  • Citat: "brziri"
    Citat: "Pesekan"
    Ne želim stavljat link na Sranjićev portal da mu ne nabijamo klikove, pa ću zato samo pejstat jedan dio njegove "stručne disertacije o stadionu". Odnosno, to je zadnja rečenica u "sastavku".

Alianz arena je koštala pravo bogatstvo, uostalom cijeli tekst je Vranićeva rekla-kazala
    nevjerovatno kako čovjek ima krive informacije, a sve uglavnom začini sočnim zaključcima od kojih mi se diže želudac
    Stadion sad i odmah, usprkos grobaru Mići (cirkusant) i Vraniću (šarlatan)

Stadioni i dvorane nisu isplativi ono direktno financijski. Uvijek su u minusu, Bayern je prodao 30% svojih dionica za stadion. Ali to su sadržaji koje eto treba graditi, radi sporta i raznoraznih društvenih važnosti.  Stoga su bespredmetni oni povici da što je Zagreb gradio Arenu. Trebala je i služi raznim sadržajima. Od rukometa, preko hokeja, do koncerata. Dovoljno već da su Lepa Brena i Halid Bešlić tamo nastupili, meni se već isplatila Arena.
    A kod stadiona Rijeke nije pitanje da li terba graditi, nego je stvar što i kao graditi. A to nomalni ljudi uvjek prodiskutiraju prije nego li sagrade nešto, osim u Rijeci. A uskoro najnovije vijesti!

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #1766 u: Veljača 17, 2014, 08:34:49 »
  • danas osim kod Korada Oberschwein i kod Morža. Očito su papiri dogovoreni u zamjenu da upravo debeli bude taj koji će narodu saopštit vesele vijesti i nastojat usmjerit čim više zasluga u svom smjeru. Možda mu je ko iz familije i dobio u outlet-selu kakvu kafanu u najam, ili mesnicu... Neka mu bude, nadam se samo da vijesti budu čim konkretnije. Ako opet bude ono - "intenzivno se radi na tome" pozelenit ću.  :mrgreen:
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Projekt

• Gost
    « Odgovori #1767 u: Veljača 17, 2014, 09:24:07 »
  • PSK

Obersnel: naš projekt (infrastruktura je skoro gotov, treba 30 milijuna kn našega novca (ali on misli da je to njegov novac) za pristupne ceste i komunalije...).

Čeka se kao projekt novoga stadiona za izdavanje građevinske. Dakle ne čekaju se državni i lokalni birokrati (napomena: ista stranka je na vlasti u obje instance) nego inženjer koji sporo crta u Cadu-u. Dajte ime toga prokletnika, pojesti će diplomu i miša (i uređaj i dio tijela)!!!

Kamp na Rujevici, vode se pregovori za otkup privatnog vlasništva hahahaha :)

Drzak je kao i uvijek i pravi se pametan i nije on tu zbog nas nego smo mi zbog njega. Prije mi je to "uvik kontra" bilo simpatično, sada me sve više živcira.

AFERA POTOP:

Dva puta su mijenjali travu, radili drenažu i kriva je tadašnja struka NK Rijeke. Nismo mi majke mi, nemamo mi veze sa stadionom samo smo vlasnici. Vjerovatno ista struka koja je napravila prekratku atletsku dvoranu. Ja sumnjam na Rubešu.

Stadion ima izvrsnu drenažu! Problem je more i podzemlje. Je.beni Jadran! Selimo grad Rijeku u Varaždin, tamo nas vole i imati ćemo više stanovnika od Splita i naše kmečanje će se slušati! Zvati ćemo se RiVa i gradonačelnica će nam biti Emilja Kokić.
    « Zadnja izmjena: Veljača 17, 2014, 09:33:01 od Projekt »

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #1768 u: Veljača 17, 2014, 09:28:50 »
  • ovaj obi je nevjerovatan.

Kmeči kako je uprava rijeke htjela umjetnu travu, kmeči kako je uprava htjela novu drenažu a on im je rekao da će biti sranja...

Dobro obi da ti nisu naredili da se kastriraš jer bi i to morao učiniti.

Naravno, priče oko rujevice su potvrđene.

Grad ima dio zemljišta ali većina je kod privatnika (uhljeba) koji će skupo prodati kožu, pogotovo kada im je propala opcoja stadiona. Kae obi da će do biti jako skupo i da se s njima pregovara.

NKRi želi 4 terena i popratne objekte.

Miško, odjebi uhljebe i napravi kamp negdje drugdje.

Ugl, grad će sudjelovati sa oko 30m kuna oko izgradnje infr.

Radovi bi trebali početi krajem godine ali skoro da nije rekao početkom iduće.

Jako je ljut obi na svih jer ga stalno jeb.u oko stadiona pa je tako pozvao raju neka si sami izgrade stadion.

Rekao je da će se stadion početi raditi (ovoga me posebno strah s obzirom da je to političar rekao)

bla, bla, bla....
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline mico antolovic

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1769 u: Veljača 17, 2014, 09:40:42 »
  • Najnovije nove novosti, novi stadion se gradi na Preluki Preluci !
     Sugerirao sam to Miškoviću i stvari idu u tom smjeru.
    Ta je zona već u planu za sport , rekreaciju i hotel, te se može odmah početi graditi.

Jer za sve one sadržaje koje Mišković želi izgraditi, na Kantridi je preskučeno i stoga se to ne da kvalitetno urbanizirati -napraviti.
    Garaža, stadion, ugostiteljski saržaji, hotel,...
    Dok na Preluki dovljno je prostora za razviti sve to i još drugoga i po najbolim varijantama i kako želiš. I možeš odmah početi, bez prethodnog velikog rušenja itd.
    A tu su i karakteristične stijene i more i amabijent amfiteatra-koljevke
    Kantrida ostaje atletski stadion, Grad ne mora graditi novi a može poslužiti i za nogmet, Kvarnersku Rivijeru i treninge.
    Preluka nije daleko Kantride. Isti je to obalni pojas povezan putem  
    Jer sama povjesna lokacja Kantride sama po sebi ne znači ništa ako će nova gradnja uništiti sve to karakteristično što Kantridu čini Kantridom pogled, amfiteatar, stijene, ...
    Na Preluci može još dodatno i akvapark i koncertna arena uz stadion i pomoćno igralište,...
    A Mišković ima širok izbor za hotel da li gore ponad stijena li dolje.  
    Prometne veze, autoput je blizu i gradska željeznica nije daleko
    Šire okruženje je perspektivno s velikim prostorima na  Kuk-u.
    A s Kuk-a gdje će Opatija dati graditi veliki trgovački centar i zabavni pak može i žičara do Preluke a 500 metara je udaljenost
    Ide i marina.
    Na Preluki se susreću Rijeka, Opatjia i Kastavština.
    Mediteran i Europski kontinent
    I rimuje se Rijeka Preluka
    Rijeka Preluka Kvarner stadion