• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: DVORANA ZAMET  (Prikazano: 28498 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FOF

• Veteran
DVORANA ZAMET
« u: Travanj 16, 2007, 21:34:17 »
  • Dakle, nakon što je prošlo 40 godina od prvog obeæanja dvorane, odluèili smo u srijedu u 11 sati sami položiti kamen temeljac na mjestu buduæe dvorane ZAMET

Spektakl ce biti odrzan ispred bivseg doma partizan na Zametu (obitelji Susanj 2)

Svi ste pozvani  :twisted: !
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Travanj 18, 2007, 13:10:21 »
  • http://www.rijekadanas.com/vijesti/inde ... m=&ucat=2&

Danas su na prigodnoj sveèanosti ispred Sportskog društva Zamet, u organizaciji Liste za Rijeku otkriveni kameni temeljci za dvorane Zamet i Srdoèi. Na taj naèin ova stranka obilježava 40 godina obeæanja o gradnji zametske dvorane i preko dvije godine èekanja na odgovor grada o gradnji dvorane Srdoèi. Kameni temeljci i prigodni kramp su nakon sveèanosti city expressom poslani na adresu Odjela za sport gradskog poglavarstva koje se na taj naèin žele prozvati za nesposobnost u održavanju i gradnji rijeèkih sportskih objekata.

Naime, kako je okupljenima objasnio tajnik LISTE-RI Predrag Bleèiæ, 18.travnja.1967 godine od strane ondašnje Skupštine Opæine Rijeka, dostavljena je legendarnom predsjedniku Sportskog društva Zamet Vittorio Drogu obavijest o pokretanju inicijative za izgradnju Sportske dvorane na Zametu.

- Ova informacija primljena je u Sportskom društvu Zamet, sportskim klubovima koji su djelovali pri društvu kao i u sportskoj javnosti ondašnje Opæine Rijeka sa oduševljenjem ali i motivom da u novim uvjetima Rijeka konaèno dobije sportske kolektive i pojedince koji æe ravnopravno biti ukljuèeni u sam vrh ondašnjeg Jugoslavenskog i Evropskog sporta. Na žalost brojnih sportskih organizacija vrhunskih sportaša i brojnih zaljubljenika u sport ovoga Grada, sportska dvorana na Zametu ni nakon 40 godina od obeæanja nije izgraðena.

Bleèiæ je prozvao aktualne vladajuæe strukture za neaktivnost u podruèju sporta zbog èega generacije sportaša afirmaciju stjeèu izvan Rijeke
    - Pokreæemo inicijativu za ugradnju kamena temeljca kao inicijalne aktivnosti za poèetak izgradnje sportske dvorane Zamet i obeæajemo graðanima da æemo kada doðemo u poziciju odluèivanja od Zameta umjesto sluèaja napraviti brand.

Bleèiæ se osvrnuo i na neizgradnju sportske dvorane u Srdoèima koja predviðena je Detaljnim Urbanistièkim planom naselja Srdoèi u 2001 godini, i inicirana je od strane Vijeæa MO Srdoèi još u mjeseci studenome 2005 godine koja je dostavljena Odjelu GU za sport u tehnièku kulturu uz troškovnik kao i prijedlog naèina financiranja.

- Do današnjeg dana, odgovor iz grada nije stigao pa ovom prilikom najavljujemo nove pritiske prema gradu kako bi se strukture odluèivanja konaèno pokrenule..

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Travanj 18, 2007, 14:27:23 »
  • Evo bio sam u Poreču nedavno i vidio jednu od njihovih dvorana. Dakle- Napravljena od jeftine cigle, krov plastični. Glavna dvorana ima tribinu koja je slična našima na Kantridi, znači čisti beton+naljepljene stolice (tribina je s jedne strane, znači tipa D.Lukarić), Dok je kod pomoćne dvorane površina parketa nešto manja (ali svejedno ima mjesta za rukometni teren, i to da aut linija nije odmah uza zid), i bez tribina je. Pa ja pitam vas, dali to može doći tako strašno skupo? To izgleda ko obična jebena hala za skladište! Mislim da bi najprije trebalo takvih 10 dvorana napravit u gradu, da nam klinci i klinke ne moraju rukomet, košarku i odbojku trenirat po školskim dvoranama koje nisu adekvatne! I onda napravit jednu veću AKO i SAMO AKO se dobiju M.igre...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Travanj 18, 2007, 14:49:43 »
  • Citat: "FoF Rijeka"
    Evo bio sam u Poreèu nedavno i vidio jednu od njihovih dvorana. Dakle- Napravljena od jeftine cigle, krov plastièni. Glavna dvorana ima tribinu koja je slièna našima na Kantridi, znaèi èisti beton+naljepljene stolice (tribina je s jedne strane, znaèi tipa D.Lukariæ), Dok je kod pomoæne dvorane površina parketa nešto manja (ali svejedno ima mjesta za rukometni teren, i to da aut linija nije odmah uza zid), i bez tribina je. Pa ja pitam vas, dali to može doæi tako strašno skupo? To izgleda ko obièna *** hala za skladište! Mislim da bi najprije trebalo takvih 10 dvorana napravit u gradu, da nam klinci i klinke ne moraju rukomet, košarku i odbojku trenirat po školskim dvoranama koje nisu adekvatne! I onda napravit jednu veæu AKO i SAMO AKO se dobiju M.igre...

Ma za dvoranu Srdoèi je Obersnelu ponudjena zatvorena financijska konstrukcija po kojoj dvorana dodje grad besplatno. Financiralo bi jedno osiguravajuce drustvo. Ekipa je odbijena sa obrazlozenjem da grad ceka javno-privatno partnerstvo po kojem ce grad placati najam investitoru sljedecih 25-30 godina  :shock:  :shock:

Offline admin

• Forza Fiume!
    • Administrator
    • Forza Fiume
      • http://www.brija.com/
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Travanj 18, 2007, 15:49:04 »
  • Na Srdočima? Gdje bi se to točno gradilo? Ne pada mi napamet točna lokacija...

Inače, postoji već sportska dvorana koja pripada OŠ Srdoči.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od admin »

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Travanj 18, 2007, 15:55:58 »
  • Nemam pojma gdje tamo dodje ali predvidjena je i GUP-om.

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Travanj 19, 2007, 13:54:20 »
  • Ma debili...Političari su govna koja gledaju samo svoj džep, od "lijevog" do "desnog"-i nisam slučajno stavio to u navodnike...

A ona dv.na Srdočima je katastrofa, ako ništa drugo trebaju staviti prave reflektore a ne one žute da osljepiš kad uđeš a kad izađeš izgledaš ovako:  :shock:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #7 u: Srpanj 25, 2007, 17:25:53 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline superhik

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8 u: Prosinac 17, 2007, 09:34:49 »
  • Jesen je još par dana, a od obeæanog kamena temeljca ništa
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od superhik »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9 u: Prosinac 17, 2007, 12:15:54 »
  • Nasi sportasi sa uspjesima treniraju kao Triglav Osiguranje uzrasta juniora pa mlade, u obicnom balonu kod ekonomske skole.
    Kad sam tamo zaigrao protiv njihove momcadi i posteno izgubio, cestitao sam im, ne na pobjedi od 40 razlike, vec za takav uspjeh u onakvim uvjetima !

dok sam ja trenirao u Kostreni koja potrosi 40 tisuca kuna mjesecno na grijanje 8 svlacionica ogromne tribine i 3 odvojena "parketa" oni su se smrzavali na minusu i trenirali. Kad bi pala kisa ja bi uzivao u sumovima odbijanja od staklenog krova, a oni bi se sklizali od vlage i hladnoce u onom balonu !

Tragicno je da i dan danas ti decki treniraju tamo. A oni "gore" planiraju gradit vec 30 godina !
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline Torpedo

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #10 u: Prosinac 17, 2007, 14:16:37 »
  • Što je trulo u gradu Rijeci?  :lol:  
    Ništa novo Hackeru dok je nesposobna vlast u Rijeci bit ce tako . Učlani se u neku udrugu i pokušaj promijeniti stvari. :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Torpedo »

Offline Torpedo

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #11 u: Siječanj 04, 2008, 17:18:24 »
  • DVORANA ZAMET
    http://youtube.com/watch?v=mJsMpXTh69c

Sta reci nakon toliko godina cekanja  i onda dobijes neku solidnu ,na bas veliku dvoranicu .
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Torpedo »

Offline ArmadaVojak

• Junior
      • http://rkpecine.blog.hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #12 u: Siječanj 04, 2008, 17:24:27 »
  • Bolje išta nego ništa!
    Za rukometaše...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ArmadaVojak »
    K R E P A T    M A   N E   M O L A T ! ! !

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #13 u: Siječanj 04, 2008, 17:28:02 »
  • Citat: "Torpedo"
    DVORANA ZAMET
    http://youtube.com/watch?v=mJsMpXTh69c

Sta reci nakon toliko godina cekanja  i onda dobijes neku solidnu ,na bas veliku dvoranicu .

sve je to super krasno..samo se puno previse ceka(lo) na to...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #14 u: Siječanj 04, 2008, 17:33:42 »
  • i cekat ce se jos !
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!