• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 2222444 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #18195 u: Svibanj 05, 2021, 15:04:25 »
  • Limited edition dres je onaj....
    Whoa!
    Dobar neki dres.
    Strah bi me bilo s njim po Korzu prošetat. Komadi bi navalili.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #18196 u: Svibanj 05, 2021, 15:25:49 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/andrija-vukcevic-sto-prije-zelim-dozivjeti-atmosferu-pune-rujevice-cuo-sam-sve-najbolje-o-navijacima/

Kako bizarno. Ljudi cijepite se svi čim dođete u priliku, jer to je jedini način da se vratimo na tribine.

ja sam se vec cijepio, a 2.doza polovicom 7.mj.  :)
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #18197 u: Svibanj 05, 2021, 15:39:04 »
  • Šta ćete i tu gurat propagandu

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #18198 u: Svibanj 05, 2021, 15:47:27 »
  • Šta ćete i tu gurat propagandu
    Da, hoćemo, jer imam prijatelje liječnike i upoznat sam s materijom i ozbiljnošću situacije, za razliku od #PametnomDosta ekipe koja vjeruje svemu što pričita na fejsu i čuje na srpskim youtube kanalima. Meni su majka i sestra primile prvu dozu, otac (također član i pretplatnik) će ovih dana.

U svakom slučaju, obećajem ti da necijepljen tribine nećeš vidjeti.

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #18199 u: Svibanj 05, 2021, 16:26:43 »
  • Haha dobra ti je ova, pune se stadionu u rusiji, engleskoj, floridi itd bez cjepiva a ti puši priče koliko hoćeš. Nisam nikakav pametnom dosta lik, očito je da nisi stran u procjenjivanju stereotipa ali si ga profulo i to toliko da mi je cringe level tako naraso da su mi se prsti zgrčili. Samo imam ono malo mozga, ne pušim nelogičnosti koje se događaju zadnjih godinu i koliko, očito ni ne znaš da u njemačkoj već postoji sistem da se ne moraš cjepit ali platiš test 3 eura gdje god da ideš, tako će bit i ovdje ili čak i blaže jer blaže su mjere kod nas s obzirom na ostatak europe i svijeta. Ovako će biti dok traje plandemija a poslije sve te mjere moraju maknut ća kada se službeno proglasi kraj. Radio sam bez te šugave maske ili s maskom na bradi, po vani sam stalno, među ljudima koliko god mogu bit kroz sport, izlazilo se, nikakav simptom niti ništa, osjećam se bolje nego ikada. Ali najviše sam sačuvao zdravlje ne gledajući šljamovske tv programe, samo arena sport i sportklub. Zanima me također šta se i sa gripom dogodilo kad si tako pametan đoni bravo. Uostalom toliko smo korumpirana zemlja da je pitanje vremena kada će se prodavati te covid putovnice, propusnice šta već, već je poznato da se naši političari nisu ni cjepili nego su iscenirali cjepljenje iglom koja se povlači unazad haha cirkus a općenito moraš biti teški retard da vjeruješ našim političarima u vezi bilo čega, baš teški retard. Tako da mi nemoj pričat priče i gurat gluposti, ti si zakucaj taj netestirani otrov u ruku (koliko lijekova nisu izmislili još a testiraju 40,50 godina a ovaj su izmislili u par mjeseci hahaha) i brij da si zdrav a ja ću trenirat i zdravo jest i vidimo se na tribini za par mjeseci ako preživiš, možda te baci u onu kategoriju koji su fasovali od igle, nez nebi znao, uzeo si taj rizik.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #18200 u: Svibanj 05, 2021, 16:35:31 »
  • SandroB je preležao Covid. Jedan kolega s I tribine je deset dana imao 40 temperaturu. Moj direktor i njegova supruga su prije mjesec dana odbolovali, ona je imala lakše simptome, on je nekoliko dana jedva disao uz 39 temperaturu.

Vjeruj u šta god hoćeš, boli me kurac. Ali čim neironično koristiš riječ "plandemija", jasno mi je da s tobom gubim vrijeme.

Online duke

• Junior
    « Odgovori #18201 u: Svibanj 05, 2021, 16:42:15 »
  • Ja se bojim da nije Štefulj bez veze kod nas u kadru, tj. bojim se da će on i dogodine bit kod nas na posudbi. Jer Dinamo ima tamo i Leovca i onog nekog afroamerikanca da se ne naljuti netko i su kupili Čabraju. Tako da nije nemoguće s onzirom na igre i kvalitete Štefulja da nam ga uvale i dogodine.

Kupuje Dinamo navodno i još jednog golmana, mogao bi i Nevistić izvisiti.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #18202 u: Svibanj 05, 2021, 16:45:03 »
  • Svaki antivakser mi se može javiti na private da mu instant zatvorim profil ovdje. Dosta rasprave o tome na ovoj temi.

A Dinamo klasika, oni svake sezone imaju po 50 igrača pod ugovorom, mogu bez problema imati tri konkurentna kluba u HNL-u plus oni sami plus nadam se drugoligaška Lokomotiva.

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #18203 u: Svibanj 05, 2021, 16:56:41 »
  • Znam i ja ljude koji su prebolili pa nisu mišljenja da treba zatvorit svijet radi njih. Imao sam i ja gripu prije dvije godine, sjebana stvar, nisam se mogao iz kreveta dići, visoka temparatura danima, bole kosti i još koliko simptoma a sad ta bolest evo ne postoji više, kako sad to? Zašto niste zatvorili svijet radi mene? Gubim i ja sa tobom vrijeme ali ću reći svoje mišljenje, još i sa guštom kad vidim neistomišljenike. Ako si se ti cjepio si se valjda zaštitio šta ne, zašto bi se onda osoba B trebala cjepit.

Šta se tiče Štefulja on će završit kod nas ili u lokosima a nama slijedi par godina prosječnosti.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #18204 u: Svibanj 05, 2021, 21:05:37 »
  • Ja se bojim da nije Štefulj bez veze kod nas u kadru, tj. bojim se da će on i dogodine bit kod nas na posudbi. Jer Dinamo ima tamo i Leovca i onog nekog afroamerikanca da se ne naljuti netko i su kupili Čabraju. Tako da nije nemoguće s onzirom na igre i kvalitete Štefulja da nam ga uvale i dogodine.

Kupuje Dinamo navodno i još jednog golmana, mogao bi i Nevistić izvisiti.
    Vjerovatno da dodje kod nas na posudbu  ;D

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #18205 u: Svibanj 06, 2021, 13:38:43 »
  • Gubiš ti vrijeme sam sa sobom da mi oprostiš

Znam i ja ljude koji su prebolili pa nisu mišljenja da treba zatvorit svijet radi njih. Imao sam i ja gripu prije dvije godine, sjebana stvar, nisam se mogao iz kreveta dići, visoka temparatura danima, bole kosti i još koliko simptoma a sad ta bolest evo ne postoji više, kako sad to? Zašto niste zatvorili svijet radi mene? Gubim i ja sa tobom vrijeme ali ću reći svoje mišljenje, još i sa guštom kad vidim neistomišljenike. Ako si se ti cjepio si se valjda zaštitio šta ne, zašto bi se onda osoba B trebala cjepit.

Šta se tiče Štefulja on će završit kod nas ili u lokosima a nama slijedi par godina prosječnosti.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #18206 u: Svibanj 07, 2021, 09:03:28 »
  • https://www.novilist.hr/uncategorized/pogledajte-revidirani-godisnji-financijski-izvjestaj-hnk-rijeke-i-tvrtke-stadion-kantrida-za-2020-godinu/

Dakle pišu članak o financijskom izvješću i na kraju samo "uvjerite se sami, evo vam link". Sažetak, pregled, neke izdvojene zanimljivije stavke... Nula bodova.

Zamislite članak "gradsko vijeće donijelo proračun za 2022. godinu"... Evo vam link.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #18207 u: Svibanj 07, 2021, 10:26:12 »
  • Zamislite članak "gradsko vijeće donijelo proračun za 2022. godinu"... Evo vam link.
    Klikam eto već pola ure i ne otvara....
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2