• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2867992 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ris

• Morčić
  • **
Re: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #14040 u: Siječanj 07, 2013, 21:57:29 »
  • Hmm ja sumljam da dinamo ima ni blizu proracun koj se prikazuje jer mislim da tamo ima toliko fiktivnih racuna preko kojih se peru drzavne pare pojedincima u đep da ni blizu nije toliki proracun. Ono sto ima je cjena igraca to je realno njihova najveca snaga ali to je zbog dugogodisnjih europskih nastupa. Osobno mislim da dinamo nema ni pola proracuna kojim se barata u medijima
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline 1946

• Inćun
    • *
    « Odgovori #14041 u: Siječanj 07, 2013, 23:04:31 »
  • Pozdrav raja, prema nekim informacijama vas bivsi igrac Fenan Salcinovic treba da nas pojaca. Moze li misljenje o njemu detaljnije?
    S.H. #7  &  I.S. #5

Offline Ris

• Morčić
    • **
    « Odgovori #14042 u: Siječanj 07, 2013, 23:10:29 »
  • Citat: "1946"
    Pozdrav raja, prema nekim informacijama vas bivsi igrac Fenan Salcinovic treba da nas pojaca. Moze li misljenje o njemu detaljnije?

A ono zna igrat. jedino voli bicikle i carini loptu na kvadrat min osobno isao na zivce jer nikako da doda i uvjek imao dodir previse. Sad cinjenica je da prosle godine nije bas ni imao kome dodat tako da moguce da u dobroj momcadi moze vise pokazat

brziri

• Gost
    « Odgovori #14043 u: Siječanj 08, 2013, 07:29:18 »
  • Citat: "1946"
    Pozdrav raja, prema nekim informacijama vas bivsi igrac Fenan Salcinovic treba da nas pojaca. Moze li misljenje o njemu detaljnije?

Nije loš, dobar udarac sa distance (dao je par golovasa 20 m) voljni moment ok, igra u vezi ofanzivnije, mislim da ima prostora za napredak, bilko kako bilo bio je jedan od boljih igrača prošle sezone, iako nije imao neku konkurenciju

Offline pešekan

• Veteran
    « Odgovori #14044 u: Siječanj 08, 2013, 08:52:45 »
  • Dole ce postat legenda do ljeta

8)  8)  8)

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #14045 u: Siječanj 08, 2013, 12:04:46 »
  • Fenan je taman za BiH ligu, njemu paše okolina gdje nema puno trke i obavezne igre, a gdje se može baviti biciklama i rolicama do mile volje. Rodio se u krivo vrijeme, on je trebao nogomet igrati u 70-tima i bio bi velika zvijezda na ovim prostorima. Sretno mu bilo.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline mali rijecani

• Inćun
    • *
    « Odgovori #14046 u: Siječanj 08, 2013, 12:28:17 »
  • Evo nam lijevog beka......nije TOP klasa ali necemo ga pljuvat prije nego vidimo dali zna
    http://www.transfermarkt.de/de/patrik-m ... 59554.html

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #14047 u: Siječanj 08, 2013, 12:52:48 »
  • Imam široku delegaciju rodbine u ježicama u Sloveniji,ps js htio preko blagdanskih čestitka da teme o Joganu. Dobio sam očekivano,niko ne prati domaći fuzbal,ali su mi ponudili ako im treba nekakva infomacija o formali 1,toj sport im je ospesija,a dobro poznaju i strani nogomet,rukomet,skijanje. Ali najmlađi rođak mi se uredno ponudio  da će pitat dobrog druga iz nove gorice koji je po njemu iznimka koja redovno prati taj klub.
    Dobio sam odgovor da u Sloveniji ima puno boljih igrača sa slobodnim papirima,da je prelazak Jogana u serie A sve iznanadio i da kao senior nije pokazao baš ništa.
    Jedino dobro mu je igra glavom,nogomom da je čak ispod slovenske lige i da ga je čak publika u Gorici uzela na zub jer je totalno nespretan i tehnički jako loš igrač.
    Prenose mi vijesti da mu im je svima laknulo jer je napokon otišao,a kad je otišao u serie A da je postao ironična meta zabave među navijačima Hit Gorice.
    Dobar posao Srećka Juričića :roll:
    Previše bi nam falio Vannuci,mora biti neki takav,a ja čak mislim da je on amo bio mamac za Jokiča pošto su si sigurno dobri,a Jokiču je ipak presudilo 100 000E manjka nego prijateljstvo.
    Vražja  mularija

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #14048 u: Siječanj 08, 2013, 12:52:51 »
  • Imam široku delegaciju rodbine u ježicama u Sloveniji,ps sam htio preko blagdanskih čestitka do teme o Joganu. Dobio sam očekivano,niko ne prati domaći fuzbal,ali su mi ponudili ako im treba nekakva infomacija o formali 1,taj sport im je opsesija,a dobro poznaju i strani nogomet,rukomet,skijanje. Ali najmlađi rođak mi se uredno ponudio  da će pitat dobrog druga iz nove gorice koji je po njemu iznimka koja redovno prati taj klub.
    Dobio sam odgovor da u Sloveniji ima puno boljih igrača sa slobodnim papirima,da je prelazak Jogana u serie A sve iznanadio i da kao senior nije pokazao baš ništa.
    Jedino dobro mu je igra glavom,nogomom da je čak ispod slovenske lige i da ga je čak publika u Gorici uzela na zub jer je totalno nespretan i tehnički jako loš igrač.
    Prenose mi vijesti da mu im je svima laknulo jer je napokon otišao,a kad je otišao u serie A da je postao ironična meta zabave među navijačima Hit Gorice.
    Dobar posao Srećka Juričića :roll:
    Previše bi nam falio Vannuci,mora biti neki takav,a ja čak mislim da je on amo bio mamac za Jokiča pošto su si sigurno dobri,a Jokiču je ipak presudilo 100 000E manjka nego prijateljstvo.
    Da ipak prenesem sve. Rečeno je i da je bio jako perspektivan junior,najbolji stijelac juniorskog prvenstva,pa se da zaključit da je Chris Jogan konstitucijom,stasom,načinom igre,prošlošću i sadašnjošću Armando Mance
    Vražja  mularija

Offline nnepall

• Forza Fiume
    « Odgovori #14049 u: Siječanj 08, 2013, 12:57:49 »
  • Citat: "aluminijska felga"
    Previše bi nam falio Vannuci,mora biti neki takav
    tako nekako, ali vidjet cemo pa cemo znati svi.. ja za sada nisam nesto odusevljen prelaznim rokom, ocekivao sam da ce to ici brze i da ce imena biti koliko-toliko poznatija i opet cemo do kraja strepiti ako nam se koji igrac ozlijedi.

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #14050 u: Siječanj 08, 2013, 13:25:37 »
  • Ne znam ni sam dal sam zadovoljan ili ne. Mislim, rečeno je da ćemo dovesti veznjaka pa smo doveli Alispahića - super. Rečeno je i da ćemo dovesti mladog napadača kao back up, pa tu ni nisam očekivao neko zvučno ime - može proći.

Ali najviše me razočaralo to šta se doslovno zajebavamo s najkritičnijim mjestom u momčadi. Već od početka prvenstva znamo da nam fali lijevi bek. Srećko je sada imao cijelu jesen da se skoncentrira samo na njegovo dovođenje, a on napravi šta? Kaže da ima 4 riješenja, ali da bi htio još malo razmislit?!?! Pa šta nije bilo dovoljno razmišljati 3-4 mjeseca? Mislim, znam da je kvalitetnog lijevog beka teško nać, ali brate...

Sad i ako dođe za nekih 10-ak dana će bit super, a onda nas čekaju izgovori - "znate on igra malo lošije jer se nije još aklimatizirao a i kasnio je na pripreme dva tjedna pa je u zaostatku s momčadi i zato će vjerojatno bit van forme prvih 5 utakmica, ali očekujemo da će se tada dignuti." I onda će odigrat 2 solidne utakmice, pa će počet padat u zadnjih 5 jer nije baš pripremljen kako treba pa se već osjeća zamor.
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #14051 u: Siječanj 08, 2013, 13:38:53 »
  • Ma doći će bek prije Turske sigurno, ali slažem se da ne znam čemu još dodatno razmišljanje... Trebali su te igrače pratiti duže vremena...
    Nego vidim da je ovaj Mraz neki veseljak. Prema poljskim portalima dobio je suspenziju pa i raskid ugovora jer je došao na trening pod utjecajem alkohola...
    Mislim da ima ok reference i da bi mogao biti ok igrač, ali mu prije potpisa treba objasniti situaciju kod nas kako čevapi ne bi dobili svoj nastavak...
    Za Jogana mi je žao ako je istina, ali valjda će biti bolji od Stepčića, uostalom, vidjet ćemo...
    Nekako mi se čini da još uvijek nemamo dobro ustanovljenu skautsku službu koja bi bila sposobna otkriti istinski talentirane ali nedovoljno "izbrušene" igrače, a mislim da takvih u nekim nogometno nesređenim sredinama sigurno ima. Recimo u BiH i u dijelovima Hrvatske gdje su propali klubovi nosioci kvalitete..
    Ako je jedan Šibenik mogao otkriti Emira Zeca i Alispahića, Zagreb Ibričića, jedne Teplice Džeku i da ne nabrajam tako dalje, jer da se potrudim i pretražim po internetu sigurno bih mogao još 10ak takvih imena napisati... Zašto ne bismo i mi mogli biti na takvoj razini?
    Pa nije valjda da ti klubovi imaju ne znam kakve skautske službe?
    Trebamo ulagati u struku i mrežu kvalitetnih skauta. Znam da izgleda jako jednostavno kad se ovako napiše, ali da mi nismo u stanju naučiti nešto od drugih i biti bolji od drugih polukaotičnih klubova u Hrvatskoj, to mi ne ide u glavu...
    Nadam se da će Jogan ipak pokazati nešto više od Mutomba i da ćemo u nastavku prijelaznog roka dovesti barem jednog ili dva jeftina mlada ali talentiranog igrača, pa makar samo u Pomorac.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2013, 14:00:36 od Wedran »

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #14052 u: Siječanj 08, 2013, 13:45:13 »
  • Na upit novinarima o dvojici Brazilaca, Krešić je istaknuo kako se radi o ofenzivnim igračima, ali da će njihova imena objaviti tek kada dobiju službenu potvrdu da su krenuli put Splita. Upitan za Kukoča, kazao je kako je trener Krstičević jasno poručio kako na njega ne računa jer na lijevoj strani ima dovoljno kvalitetnijih igrača. Nakon popodnevnog treninga biti će poznata lica nogometaša koji idu na pripreme u Međugorje.

Znam da je bio u nekim kombinacijama na ljeto, ali očito ništa ozbiljno. Sumnjam da bi ga i sad dovodili, ali čisto me zanima kako ostali dišu po tom pitanju? Ako su nam propala sva druga riješenja, možda ne bi bilo loše probat za neku siću ga dovest. Osim ako Srećko već nije skuhao dolazak Lime na ljeto, ili neki sličan deal.

EDIT: Ili sam ja zabrijao pa on ne igra lijevog beka nego ofenzivnije?

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #14053 u: Siječanj 08, 2013, 13:48:41 »
  • pa vidis da dolazi slovak...
    moram pohvalit wedrana koji mi je jos prekjucer poslao da poruku da bi to vrlo vjerojatno mogao biti mraz...
    Nadam se da ce se iskazat...vrijednost mu svake godine skace za 100.000 eura nadam se da ce nastaviti tako i kod nas :)
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #14054 u: Siječanj 08, 2013, 13:53:01 »
  • Dok ne potpise ne vjerujem, vidi onu sapunicu oko Lime, bio je gotovo siguran pa ćorak. A ovaj je najavljen da će dok početkom slijedećeg tjedna, a pitanje dal i tad. Samo razmatram opcije, malo se piše po forumu zadnje vrijeme. :D