• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2818373 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline jani

• Veteran
Re: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #14100 u: Siječanj 11, 2013, 11:05:03 »
  • Citat: "Wedran"
    Ja bih radije doveo Slovaka nego Čalu pošto je Slovak do nedavno bio u prvoj postavi i aktivno igrao, a i ima veće šanse da uđe u reprezentaciju nego Čale, a i vrlo vjerojatno je Slovak osjetno jeftiniji. Prednosti Čale su što igrao je u jačim klubovima i što je Hrvat pa bi se malo lakše aklimatizirao, no mislim da ni Slovaku to ne bi trebao biti veći problem...
    Šta ne igra Miloš na desnom beku? Ne sjećam ga se na lijevom...

Slovaka ne mogu komentirati jer ga nisam nikad vidio. Da, bio je i on u dobrim klubovima i igrao je, ali neznam je li klasični bek ili moderni s idejom za naprijed...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

brziri

• Gost
    « Odgovori #14101 u: Siječanj 11, 2013, 11:06:22 »
  • Kakv Čaval, kakav Miloš?? to su davno prosto svršena vremena, za neki veči iskorak potrebna je ipak neka kvaliteta, a ova dvojica to nemaju, kod Čavala je evidentno da ipak igra u veteranskom ritmu a i pola sezone je ozljeđen.
    Poljak, Mirzejevski, ili kako več, usprkos hvaljenju tu na forumu u kontinuitetu i nije nešto pokazao, osim onog nabačaja Cesarcu za gol glavom, ušao je jednu na Kantridi poslje i bio je očajan, u Splitu je bio najgori, odigrao je još jednu utakmicu isto nekvalitetno, prije ozljede 2-3 i nije me se ni tada baš dojmio.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #14102 u: Siječanj 11, 2013, 11:07:09 »
  • Citat: "Shrek"
    Plaćamo ljude da donose odluke, pa neka ih donose. Mi ćemo na kraju presuditi jesu li bile dobre ili nisu.
    Miško? Jes'l' to ti?
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #14103 u: Siječanj 11, 2013, 11:17:41 »
  • Meni je prije svega bitno da nam bek zna odigrati obranu, a tek nakon toga da zna ubaciti loptu sa strane. Previše, pa vrlo vjerojatno i najviše, je curilo baš na lijevoj strani i Mato je u obrani povremeno znao odlutati na poziciju defanzivnog veznjaka, a tada bi iza njega curilo kao nikada. Neću mu nikada zaboraviti one greške sa utakmice protiv Splita na Kantridi. Srećom, Lisjak i Knežević su spasili stvar. Nije on toliko loš, ali nije bek i nije u obrani ono što je bio nekada. Najjača strana mu je igra glavom, a ostalo je u prosjeku ili čak i ispod njega. Čavala stavit za igrača/trenera i neka ih poduči nabacivanju. On može dobro igrati na krilu i ali samo u najvećoj nuždi na lijevom beku.
    A ako ćemo dovodit kompletnog beka, ne znam koliko je Dani Alves zadovoljan u Barci (Mlakonjin stil  8) ), ako ga ne dovedu neka nas barem više ne lažu :D

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #14104 u: Siječanj 11, 2013, 11:30:26 »
  • Bolje neka Nereljak odigra proljeće do kraja nego da žure s lijevim bočnim  pa dovedu Čalea :?
     Nama treba bočni koji će izendadit i biti tražena roba,a ne Čale koji je svoje najbolje u karijeri odigrao i ne može biti ni na klupi u Wolsburgu. Moj aspolutni favororit je Lima,pa neka pokušaju sada dogvoriti njegov dolazak na ljeto. Mislim da bi on bio pun pogodak,igra konstantno,mlađi je i karijera je pred njime,najbolji je bočni igrač u Hrvatskoj i mislim da bi i kod nas bio ponajbolji igrač. Ako postoji mogućnost,ja nemam ništa protiv da Neretljak pokrpa polusezonu.

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #14105 u: Siječanj 11, 2013, 11:51:40 »
  • ma i ja sam za limu u potpunosti ali je veliki rizik da neretljak krpa do kraja sezone ako zelimo u europu...
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #14106 u: Siječanj 11, 2013, 11:55:16 »
  • Citat: "vutra"
    ma i ja sam za limu u potpunosti ali je veliki rizik da neretljak krpa do kraja sezone ako zelimo u europu...
    Tu se slažem. Svi se pojačavaju i liga će biti još jača. Nije Europa ove godine neki sveti cilj, ali ako je izborimo biti će lakše pregovarati s igračima, a i ovako iskusnija ekipa nije za bacit u kvalifikacijama za EU ligu.

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #14107 u: Siječanj 11, 2013, 12:16:43 »
    ma i ja sam za limu u potpunosti ali je veliki rizik da neretljak krpa do kraja sezone ako zelimo u europu...
    Kakva Europa,misliš one dvije kvalifikacijske utakmice koje ćemo odigrati,platiti putne troškove,provest se po nekoj mekdoniji ili crnoj gori i ispast na čuđenje ostalih kako europski bogata Rijeka ne može preko albanaca?
    Osim toga Europa će našem" tražim opravdanje" treneru poslužit arumnet kao loš start u prvenstvo jer smo rano počeli s pripremama pa se osijeća psihofizičkizamor  i težak je to tempo odigrati službenu utakmicu prije početka prvenstva,više smo se skoncentrirali na Europsku utakmicu i ostale Skorija izmišljotine.
    Europu ćemo kad za Eurpu budemo spremni i kada si budemo mogli priuštit igrače za Europu.. Ja sljedeće godine želim prvenstvo!
    Bit će sve teže kasnije,liga će biti smanjena,koncentrat kvalitet u spuparničkim klubovima biti će veći,moguće je da u druge klubove ue neki strani kapital koji će davati više nego Volpi i samim time biti primamljiviji od Rijeke,Volpi možda dobije svoje i odjebe Rijeku na isteku ugvoora i pusti Miškovića neka se snalazi s sponzorima koje je skupio..
    Europa bi nam više uzela nego dala jer mi ne možemo dalje od 2. pretkola. Preskočimo amatere iz andore i ispadamo,to nam ne treba.

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #14108 u: Siječanj 11, 2013, 12:27:59 »
  • nostradamus
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #14109 u: Siječanj 11, 2013, 12:28:13 »
  • Mlakonja, ima smisla to što govoriš... ali lijepo je igrati Europu! :D

Stvar prestiža! Ali tko zna, možda budemo dovoljno dobri da preskočimo prve dve stepenice pa nam dođe neki fini klub ala Atletico Bilbao pa bude lijepo veselo - i ispadnemo. (ako se ne varam moramo igrati tri pretkola), a možda nas pomazi sreća pa uletimo u natjecanje po skupinama - to bi bilo grandiozno.

A sad realno. Zašto nam treba europska liga:
    - da bi bili privlačniji boljim igračima - a bolji igrači nam trebaju da bi ušli u borbu za prvo mjesto
    - da bi bili privlačniji sponzorima - treba nam novaca za platiti igrače
    - da bi mogli prodati igrača - europa je super-izlog, ako postanemo dobri u prodaji igrača - igrači će htjeti dolazit kod nas.
    - radi navijača - ljudi vole gledat moćne momčadi - bilo bi lijepo ugostiti nekog velikana i prebit ga (priča o Realu nikada neće izaći iz svijesti prosječnog navijača NK RIjeke)
    - više navijača, više sponzora, više para = bolji igrači = mogućnost napada na titulu
    - stvar prestiža i renomea kluba.
    - stvar ciljeva: ako imaš realni cilj kojeg možeš preskočiti onda imaš čime motivirati igrače/navijače.

Eto...

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #14110 u: Siječanj 11, 2013, 12:39:53 »
    nostradamus
    Ne gledaš baš national geographic? Nostadamus je bio obični šarlatan,a ovo špta sam ja stavio je zbilja.
    http://sportske.jutarnji.hr/nestvarno-d ... a/1077806/
    Gdje ima dima ima i vatre,smijali smo se glupostima da će neki talijanski multimiljarder uložiti u Rijeku pa se dogodilo. A ti si još "vutraš",doć će ti pomalo do sivih stanica da možeš razmišljat i o drugoj strani medalje,a ne sve je crno na bijelo. Budućnost je uvijek neizvjesna i treba iskoristiti sadašnjost.
    Citat: "Vado mangnar"
    Mlakonja, ima smisla to što govoriš... ali lijepo je igrati Europu! :D

Stvar prestiža! Ali tko zna, možda budemo dovoljno dobri da preskočimo prve dve stepenice pa nam dođe neki fini klub ala Atletico Bilbao pa bude lijepo veselo - i ispadnemo. (ako se ne varam moramo igrati tri pretkola), a možda nas pomazi sreća pa uletimo u natjecanje po skupinama - to bi bilo grandiozno.

A sad realno. Zašto nam treba europska liga:
    - da bi bili privlačniji boljim igračima - a bolji igrači nam trebaju da bi ušli u borbu za prvo mjesto
    - da bi bili privlačniji sponzorima - treba nam novaca za platiti igrače
    - da bi mogli prodati igrača - europa je super-izlog, ako postanemo dobri u prodaji igrača - igrači će htjeti dolazit kod nas.
    - radi navijača - ljudi vole gledat moćne momčadi - bilo bi lijepo ugostiti nekog velikana i prebit ga (priča o Realu nikada neće izaći iz svijesti prosječnog navijača NK RIjeke)
    - više navijača, više sponzora, više para = bolji igrači = mogućnost napada na titulu
    - stvar prestiža i renomea kluba.
    - stvar ciljeva: ako imaš realni cilj kojeg možeš preskočiti onda imaš čime motivirati igrače/navijače.

Eto...
    Sve bi to imalo smisla kada bi stvarno imali ekipu koja može izboriti skupine,ali to je :mrgreen:  :mrgreen:  
    Igra i la valleta 2 europske utakmice svake godine,pa nije baš poželjna kvalitetnim igračima. A i sponzori bi uletili tek kada bi imali stvarnu priliku za proagandu,a to su skupine. Ozbiljne države,ozbiljan nogomet,često financijski moćne države,tv prava,to je ono šta sponzore privlači,a ne 2 odigrane utakmice protiv Andore ili sjeverne irske. Kriza je,nitko više ne daje pare tek tako.
    Za nas publiku čak i te 2 utakmice predstavljaju radost,ali ta je radost manja od razočarenja kada loše startamo u prvenstvo zbog psihofizičkogzamora jer smo mi ranije startali u sezonu od protivnika.A i igrače je puno potreslo neočekivano ispadanje od finaca,pa su mislima još na toj utakmici. :lol:

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #14111 u: Siječanj 11, 2013, 13:21:29 »
  • a jesi me spustio sa "vutraš" svaka čast  =D>

Offline 4 - 0

• Pionir
    « Odgovori #14112 u: Siječanj 11, 2013, 13:33:51 »
  • Citat: "Mlakonja"
    Sve bi to imalo smisla kada bi stvarno imali ekipu koja može izboriti skupine,ali to je :mrgreen:  :mrgreen:  
    Znači, po tebi nemamo ekipu koja može odigrati 4 utakmice u kvalifikacijama, ali zato imamo za osvojiti prvenstvo?

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #14113 u: Siječanj 11, 2013, 13:46:48 »
  • Citat: "4 - 0"
    Citat: "Mlakonja"
    Znači, po tebi nemamo ekipu koja može odigrati 4 utakmice u kvalifikacijama, ali zato imamo za osvojiti prvenstvo?
    Ne možemo u skupine,ovo ostalo je nebitno da li ćemo odigrati 2 ili 4 utakmice.
    A da li možemo osvojiti prvenstvopo meni ,ne možemo,ali Mišković vodi glavnu riječ i on kaže da ćemo kroz 2 ili 3 godine i to napraviti,pa ko sam ja da spočitavam Miškoviću.
    Samo 2 ili 3 godine su dugačke,a budućnost vodi neizvjesnost pa bi ja to malo požurio ako se smije gospodine Miškoviću?
    Samo je stvar gledanja,šta ti misliš je li lakše izboriti skupine euopske lige ili osvojiti prvenstvo? Ja mislim ovo drugo,ako bi bilo regularno bez gospodina iz maksimirske,a Mamić kaže:
    http://www.sportcom.hr/regionalni-sport ... ijeka.html.
    Podjednako je fantastično i da ćemo ući u skupine i osvojiti prvenstvo,samo u nekoj dobroj bajci.
    Pošto Mišković ipak spominje samo prvenstvo,a dosad nije spomenuo skupine europske lige kao cilj onda ja vjerujem gospodinu predsjedniku.Iako:
    "Zdravko Mamić je na gala-večeri Rijeke najavio da se za tri godine povlači iz Dinama čime Damiru Miškoviću prepušta stečeno pravo na osvajanje titule prvaka."
    Pošto su 3 godine preduge,a do onda možda Osijek kupe vlasnici Mancheseter Citya,ja očekujem ono šta Mišković spominje,valjda i sam svijestan da za skupine europske lige igrače kao Jokič moraš dovesti bez pola muke,a igrači kao Čale bi nas trebali moliti za ugovor.

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #14114 u: Siječanj 11, 2013, 13:48:37 »
  • Ajde Mlakonja uhvatio si se izjave da ćemo biti prvaci i furaš samo to. Na ide to tako. Stvaramo ekipu koja će duže vrijeme biti napokon u vrhu HNLa. To je prvi cilj. Kada si pet godina u vrhu i napadaš vrh, onda šanse za prvaka rastu. Da li ćemo biti prvaci prvu ili petu godinu, to ovisi o puno toga, sreći, snazi ostalih ekipa,... (kuhinji ako baš hoćeš)...
    Mislim da je uprava tako to i prezentirala, ali se naravno sve izvlači iz konteksta.
    Nije Rijeku preuzeo vlasnik Citya pa će pokupovat sve najbolje igrače svijeta. Možda niti u pet godina nećemo biti prvaci, tko zna? Hoćeš pet godina njurgat ili bar pokušat uživat u činjenici da Rijeka igra sve bolji nogomet? Šta oni jadni klubovi u Španjolskoj uopće igraju nogomet, kad se zna da će ili Real ili Barcelona biti prvak? Koliko oni Mlakonja imaju na svom forumu? Nažalost u nogometu je došlo pravilo koliko para toliko muzike, ali uvijek se pojavi kakav izuzetak.
    Vidiš ja nisam samo zahvalan ovoj upravi na tome što je spasila Rijeku propasti, već sam zahvalan što je i ekipu ojačala bar duplo. Da trebala je ojačat ekipu pet puta!! :mrgreen: A da je ojačala ekipu pet puta, onda bi ti tražio ostavke jer nisu ojačali deset puta i tako dalje... :mrgreen:
    Ja sam bio na puno europskih utakmica Rijeke (od početka). Nisam uživao samo u Realu i Juventusu, meni je super bilo i protiv Wrexema, Beverena, Lokomotive Košice, Beershota i ostalih "manjih" klubova. Imamo ekipu koja se može nositi i s jačim klubovima (nismo više oni paceri kao zadnjih godina). Naravno da se u sportu može izgubit i od slabijih ali isto tako i pobijediti jačeg.