• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2818451 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Hell Sin key

• Veteran
Re: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #14115 u: Siječanj 11, 2013, 13:51:10 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #14116 u: Siječanj 11, 2013, 14:01:44 »
  • Citat: "jani"
    Ajde Mlakonja uhvatio si se izjave da ćemo biti prvaci i furaš samo to. Na ide to tako. Stvaramo ekipu koja će duže vrijeme biti napokon u vrhu HNLa. To je prvi cilj. Kada si pet godina u vrhu i napadaš vrh, onda šanse za prvaka rastu. Da li ćemo biti prvaci prvu ili petu godinu, to ovisi o puno toga, sreći, snazi ostalih ekipa,... (kuhinji ako baš hoćeš)...
    Mislim da je uprava tako to i prezentirala, ali se naravno sve izvlači iz konteksta.
    Nije Rijeku preuzeo vlasnik Citya pa će pokupovat sve najbolje igrače svijeta. Možda niti u pet godina nećemo biti prvaci, tko zna? Hoćeš pet godina njurgat ili bar pokušat uživat u činjenici da Rijeka igra sve bolji nogomet? Šta oni jadni klubovi u Španjolskoj uopće igraju nogomet, kad se zna da će ili Real ili Barcelona biti prvak? Koliko oni Mlakonja imaju na svom forumu? Nažalost u nogometu je došlo pravilo koliko para toliko muzike, ali uvijek se pojavi kakav izuzetak.
    Vidiš ja nisam samo zahvalan ovoj upravi na tome što je spasila Rijeku propasti, već sam zahvalan što je i ekipu ojačala bar duplo. Da trebala je ojačat ekipu pet puta!! :mrgreen: A da je ojačala ekipu pet puta, onda bi ti tražio ostavke jer nisu ojačali deset puta i tako dalje... :mrgreen:
    Ja sam bio na puno europskih utakmica Rijeke (od početka). Nisam uživao samo u Realu i Juventusu, meni je super bilo i protiv Wrexema, Beverena, Lokomotive Košice, Beershota i ostalih "manjih" klubova. Imamo ekipu koja se može nositi i s jačim klubovima (nismo više oni paceri kao zadnjih godina). Naravno da se u sportu može izgubit i od slabijih ali isto tako i pobijediti jačeg.
    Da jadni navijači Betisa i Ososune šta ne mogu biti prvaci,a godišnje gledaju po 2 ili 3 puta mesija na svom terenu. :cry:
    Mi se natječemo u najsmešnijoj ligi svijeta koja je ujedno i najkorumpoiranija. Čak i u takvim okolnostima meni je drago da je napredak u odnosu na prijeašnju sezonu vidjljiv,ali taj napredak je mizeran ako pogledaš situaciju.
    Natječemo se u ligi gdje se samo broji koliko će klubova u stečaj,a mi imamo nove vlasnike koji su bogati,redovno plaćamo,kupujemo nove semafore,postavljamo nove drenaže,surađujemo s nekoliko dobrih inozemnih klubova,dobivamo igrače s afričkog tržišta,za šta točno?
    Da bi bili ispred Cibalie kojoj najplaćeniji igrač ima 20 000e godišnje i to još ne dobiva redovnu plaću. Ili da bi se borili za 2 mjesto s dinamovim juniorima pojačanim za Mesarića? Ili možda s Hajdukom kojeg država drži na repiratoru i igraju s dojučerašnjim juniorima kojima još ni brada ne raste?
    Pa daj onda one naše od prošle godine,jebeš Volpija,isti je kuratz,ionako i ako izborimo europu nemamo ni love,ni mogućnosti da dovedemo igrače za konkurentnost međšu ozbiljnim ekipama.
    Dok mi kupujemo nove semafore,ta lova bi Slaven Belupu koji je nama konkurent došla ko na pladnju.
    U prošlogodišnjim uvjetima niti bi zahtjevao naslov niti bi zahtjevao biti u prvih 5,ali u ovakvoj priči meni je sramotno da gledamo u leđa jednoj Lokomotivi ili Hajduku kojemu je najstariji igrač Maloča s 22 godine i 2 sezone seniorskog nogometa.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #14117 u: Siječanj 11, 2013, 14:18:25 »
  • Previše žuriš. Taj Hajduk i dalje troši više od nas, sve je ostalo varka. Sada još dovode 5-6 igrača a kako će to završiti sutra treba pitati Uskok i poreznu. Ne želim takav klub. I baš ako hoćeš naša liga nije više tako slaba (to i sam priznaješ kada ti odgovara). Mi smo u rangu Hajduka, Splita i Slavena. Iza Dinama, a Lokomotivu neću niti spominjat jer to nema smisla.
    Treba gledati sebe i klub unaprijediti na svim poljima. Ako naši rade po zakonu naravno da Split može dovesti zvučnija imena kada Žužuli rade ispod stola. Naša prošlogodišnja ekipa bi se sa Pomorcem borila za opstanak u 2. ligi, u ovoj ne bi imala šta tražiti. Mislim da je i tebi to jasno. Ako može Maribor, može i Rijeka do skupina EU lige naravno uz malo sreće sa ždrijebom.
    Ja još samo želim da se ostvari Anas, jer onda i prosječni bek će zadovoljiti. S tobom se slažem da je Lima odličan i da bi ga trebalo dovest, ali tko zna, možda je slovak još bolji? Da je Rijeka kojim slučajem dovela Ibaneza, vjerojatno bi rekao da je otpadak, a dok je u Dinamu je strašan igrač. Prekritičan si za sve naše a sve tuđe je bolje. Ne znam izvor te frustracije ali opusti se, uživaj u bar malo boljem nogometu (valjda će biti sve bolji) i popij jednu pivu.

Dodatak: Shvati da je ova uprava kupila klub bez ekipe i uz par izuzetaka promijenila skoro sve igrače (jer se moralo!!!)

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #14118 u: Siječanj 11, 2013, 14:32:22 »
  • [quote="jani"

Dodatak: Shvati da je ova uprava kupila klub bez ekipe i uz par izuzetaka promijenila skoro sve igrače (jer se moralo!!!)[/quote]Pa zato su i dobili kredita ovu godinu da poslože ekipu i uigraju je. Ako smo mi u rangu kluba koji igra s 11 juniora i od tih 11 najbolje mora prodati  da bi preživio,onda je stvarno bolje da Volpi nije ni dolazio. Ako smo prodali klub da bi kvalitetom bili isti juniorima Hajduka onda je to potpuno neisplativo.
    Za vrijeme Ježića bi ove hajdukove juniore pojeli za marendu,toliko o tome da je liga jača.

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #14119 u: Siječanj 11, 2013, 14:46:44 »
  • Ne prodali smo klub jer su Ježič i ostale uprave ostavile dugove koje nije imao tko platiti. Pretanite uzdizadi Ježića, on je obični lopov i prevarant. Bio je i biti će opet u zatvoru, i to s razlogom. Ne banaliziraj Hajduk jer ne igraju tamo samo juniori (otkud onda Lima - stalno pišeš šta ti trenutno odgovara) I Hajduk ima duplo veći proračun od Rijeke...

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #14120 u: Siječanj 11, 2013, 14:56:55 »
  • Citat: "Mlakonja"
    ...

Dakle nemamo dobru momčad za proći pretkolo Europa lige, ali imamo za osvojiti prvenstvo? I to tako da dovodimo otpatke kako si ih nazvao iz izravnog (i jedinog) Dinama? A taj Dinamo zadnje dvije godine igra u skupinama lige prvaka koja je kudikamo jača od Europa lige? Da ne spominjem kako je čak i Dinamo 2 ispred nas na tablici? Promisli, i odluči se za neko mišljenje jer je jedno u totalnom neskladu s drugim.
    Ako se Projekt bude razvijao prema planovima sasvim sigurno ćemo prije igrati skupine Europa lige nego biti prvaci Hrvatske, u to ne sumnjam. I samo tako možemo preskočiti neke prepreke na putu da konkuriramo Dinamu.
    Sve ispod drugog mjesta kao što ponavlja Orlando je neuspjeh i to jako veliki neuspjeh.
    Ako se slučajno desi i da ne odemo u Europu, onda je to blamaža i u tom slučaju sve ovo što se dobro napravilo ne vrijedi i sve kreće ispočetka, jer u tom slučaju osim trenera letiti će i brdo igrača, a možda i SD.
    A Scorija će već naći nekakvu ispriku zašto su izgubili od trećeligaša, a on stavio prvu momčad, to budi bez brige...

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #14121 u: Siječanj 11, 2013, 15:11:06 »
  • Citat: "FoFi"
    Citat: "Mlakonja"
    ...

Dakle nemamo dobru momčad za proći pretkolo Europa lige, ali imamo za osvojiti prvenstvo? I to tako da dovodimo otpatke kako si ih nazvao iz izravnog (i jedinog) Dinama? A taj Dinamo zadnje dvije godine igra u skupinama lige prvaka koja je kudikamo jača od Europa lige? Da ne spominjem kako je čak i Dinamo 2 ispred nas na tablici? Promisli, i odluči se za neko mišljenje jer je jedno u totalnom neskladu s drugim.
    Ako se Projekt bude razvijao prema planovima sasvim sigurno ćemo prije igrati skupine Europa lige nego biti prvaci Hrvatske, u to ne sumnjam. I samo tako možemo preskočiti neke prepreke na putu da konkuriramo Dinamu.
    Sve ispod drugog mjesta kao što ponavlja Orlando je neuspjeh i to jako veliki neuspjeh.
    Ako se slučajno desi i da ne odemo u Europu, onda je to blamaža i u tom slučaju sve ovo što se dobro napravilo ne vrijedi i sve kreće ispočetka, jer u tom slučaju osim trenera letiti će i brdo igrača, a možda i SD.
    A Scorija će već naći nekakvu ispriku zašto su izgubili od trećeligaša, a on stavio prvu momčad, to budi bez brige...
    Pa pobogu ti kao da si s Marsa ili nekog još udaljenijeg planta jer su i Masrovci već škicnuli na ovaj forum kad sam pisao kako ne valja Alispahić i kako nam trebaju bolji igrači,Olić i mister x,ili neka Mišković prestane  s izjavama o naslovu prvaka.
    Pošto je to izjavio ja mu vjerujem,pa ni meni nije jasno kako to planira s Joganom,Alispahićem i takvima,ali očito čovjek ima recept jer se nebi blamirao s takvim izjavama. Kada je predsjednik bio Rubeša sijećam se da ste se svi smijali kad je izjavio da smo sljedeće sezone prvaci,a koja je točno razlika kad to izjavi Mišković?
    Za vrijeme Rubeše nisam gledao Rijeku jer sam bio u inozemstvu,ali sam skužio da svemu da nemamo ekipu,niti novaca za tako nešto,pa mi je ta izjvava bila glupa. isto tako to kužim i sada.
    Da je lakše igrati skupine nego osvojiti prvenstvo je tvoj mišljenje koje je po mom dojmu poptuno točno ako uzmemo Mamićev širok raspon djelovanja. Da je prvenstvo regularno onda je potpuno sigurno da je duplo lakše osvojiti prvenstvo nego doći do skupina jer u Hrvatskoj konkurencije nema.
    Ja ne odulučujem,odlučuje Mišković,on kaže da ćemo biti prvaci,prema tome moje mišljenje nije važno,važno je onio šta kaže Mišković. U sljedeće 3 godine ako ne budemo prvaci onda cilj nije ostvaren,zato svaka sezone u kojoj nismo prvaci je promašena.
    1/3 još nam ostaje 2/3. Nakon te 3 godine  ni bog ne zna kako će se stvari u hrvatskom nogometu odvijati,možda stvarno Osijek postane City,a slaven belupo anži mahačkala,trenutno smo mi u dominatnoj poziciji i treba to iskoristiti(da se složim s Miiškovićem). Kakve igrače dovodi,ide njemu na dušu,po meni to nisu igrači ni za zacementirano 2. mjesto.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #14122 u: Siječanj 11, 2013, 15:48:46 »
  • Citat: "Mlakonja"
    [quote="jani"

Dodatak: Shvati da je ova uprava kupila klub bez ekipe i uz par izuzetaka promijenila skoro sve igrače (jer se moralo!!!)
    Pa zato su i dobili kredita ovu godinu da poslože ekipu i uigraju je. Ako smo mi u rangu kluba koji igra s 11 juniora i od tih 11 najbolje mora prodati  da bi preživio,onda je stvarno bolje da Volpi nije ni dolazio. Ako smo prodali klub da bi kvalitetom bili isti juniorima Hajduka onda je to potpuno neisplativo.
    Za vrijeme Ježića bi ove hajdukove juniore pojeli za marendu,toliko o tome da je liga jača.[/quote]

Kod tebe nisu dobili kredita. Odmah si pizdio kad se vidjelo da se neće moći boriti za prvaka.

Anyway... već sam u jednom postu rekao. Postoji značajna razlika u viziji moćne Rijeke između tebe i recimo Jania i Wedrana (evo i sebe bih ugurao u tu skupinu). Ti želiš pravenstvo bez obzira na sve - makra to značilo crkli sutra. Ova druga skupina ljudi želi moćnu Rijeku koja će se moći boriti za naslov iz godine u godinu, što ne znači da je kraj svijeta ako se naslov ne osvoji jer najbitniji je kontinuitet.

Iz te razlike u viziji proizlaze sve nesuglasice tebe i dijela foruma.

brziri

• Gost
    « Odgovori #14123 u: Siječanj 11, 2013, 16:04:47 »
  • Rubeša je bio direktor i to kvazi a ne predsjednik, a ti Mlakonja opet u svakom postu spomeneš Mamića 3-4 puta, a tema je bivši i budući igrači
    « Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2013, 16:38:04 od brziri »

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #14124 u: Siječanj 11, 2013, 16:13:31 »
  • Citat: "Vado mangnar"
    Citat: "Mlakonja"
    [quote="jani"

Pa zato su i dobili kredita ovu godinu da poslože ekipu i uigraju je. Ako smo mi u rangu kluba koji igra s 11 juniora i od tih 11 najbolje mora prodati  da bi preživio,onda je stvarno bolje da Volpi nije ni dolazio. Ako smo prodali klub da bi kvalitetom bili isti juniorima Hajduka onda je to potpuno neisplativo.
    Za vrijeme Ježića bi ove hajdukove juniore pojeli za marendu,toliko o tome da je liga jača.

Kod tebe nisu dobili kredita. Odmah si pizdio kad se vidjelo da se neće moći boriti za prvaka.

Anyway... već sam u jednom postu rekao. Postoji značajna razlika u viziji moćne Rijeke između tebe i recimo Jania i Wedrana (evo i sebe bih ugurao u tu skupinu). Ti želiš pravenstvo bez obzira na sve - makra to značilo crkli sutra. Ova druga skupina ljudi želi moćnu Rijeku koja će se moći boriti za naslov iz godine u godinu, što ne znači da je kraj svijeta ako se naslov ne osvoji jer najbitniji je kontinuitet.

Iz te razlike u viziji proizlaze sve nesuglasice tebe i dijela foruma.[/quote]Drug žele kontinuitet čega,drugih mjesata? Borbe s Slaven belupom i Lokomotivom za europu? Ne sviđa mi se takav kontinuitet,jedan naslov prvaka vrijedi više nego kontinuitet 2. mjesta od 10 godina zaredom. Ja želim kontinuitet naslova prvaka,ali sam realan i znam da je to teško,pa sam skorman i želim samo jedan naslov prvaka. Jer koliko već pratim klub,25 godina skoro s godinama izuzetaka kada ga nisam pratio uživo, Nisam uoppće prezahtjevan,ako ne možemo uzet jedan naslov u ovoj mizernoj ligi sada kada smo sređeni onda smo goli kurac. Ne želim opet propustit priliku koju smo propustili za vrijeme Ježića.

brziri

• Gost
    « Odgovori #14125 u: Siječanj 11, 2013, 17:57:14 »
  • navodno je potpisao Matija Skarabot iz AA GENT ljevi branič, to je taj mister x

http://www.hln.be/hln/nl/2725/AA-Gent/a ... show=react

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #14126 u: Siječanj 11, 2013, 18:12:35 »
  • Jup... google translator kaže:
    The Slovenian defender Matija Skarabot swapping AA Gent for Croatian HNK Rijeka. It is a definite transition, as confirmed by the Buffalo's Friday on the club website. The 24-year-old Skarabot played since 2010 for AA Gent but could never win a starting spot. He had a contract until June 2013.

Nije neko ime ali glavno da zna što radi. 24 godine.

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #14127 u: Siječanj 11, 2013, 18:23:25 »
  • Ha, mlad 24 godine. Nisam ga gledao ili zapamtio.
    Loše - nije se ustalio u Gentu (to ne mora ništa značiti jer takvi klubovi forsaju afrikance za prodaju, ali...)
    Dobro - ljevak, glavna pozicija LB ali može igrat i krilo (valjda znači da nije neki panj), imao osam nastupa za mladu slovensku reprezentaciju.

Valjda su ga naši pratili i dobro procijenili.

brziri

• Gost
    « Odgovori #14128 u: Siječanj 11, 2013, 18:31:13 »
  • sve u svemu odigrao 15 utakmica u tri godine u klubu koji tavori na dnu Belgijske lige, hm... ali gori od Čavala ne može biti
    Iako onaj Mraz mi je bio zanimljiviji, a i voli popit, a možda voli i Škarabot

Offline gulli

• Pionir
    « Odgovori #14129 u: Siječanj 11, 2013, 18:37:45 »
  • Citat: "brziri"
    sve u svemu odigrao 15 utakmica u tri godine u klubu koji tavori na dnu Belgijske lige, hm... ali gori od Čavala ne može biti
    Iako onaj Mraz mi je bio zanimljiviji, a i voli popit, a možda voli i Škarabot

jos cemo svi plakati za Cavalom  :shock: