• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2818398 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ma_RI_n

• Senior
Re: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #14160 u: Siječanj 12, 2013, 14:59:51 »
  • Citat: "aluminijska felga"
    Citat: "ma_RI_n"
    Citat: "DIONIZ"
    Nema se više šta ocjenjivat nekog igrača na forumu. Sada imamo novu upravu i treba im lizat jaja štogod oni napravili. na forumu treba otvoriti samo jedan topic "pohvale,čestitke,poljupci i cvijeće najdražoj upravi",ovo drugo ključajte.
    Ja ostavljam svoj prvi post,mislim da je novopridošli Slovenac novi Roberto Carlos i to će dokazat,Srećko od srca ti hvala.
    Pati Gente i patite tovari

Ne treba lizati jaja upravi ali nema potrebe ni decka na noz docekati samo zato jer nije poznat barem ko Roberto Carlos.
    Ima neke reference, nije za past na dupe ali sta nije bolje pricekat neka pokaze sto moze pa onda kritizirati.
    Ja cu prvi ako se pokaze da je rupa. Ali odmah kukati je jadno...
    A šta ako ne odigra niti jednu utakmicu ko Diego,ili bude teški promašaj kao Vranješ ili malo manji Gabrić?
    Onda će Scoria biti kriv jer mu nije dao šansu?
    I ko ga je dočekao na nož? Sam ja propustio neku utakmicu? Šta su mu zviždali? Molim prosvjetli me

Pa ti prvi mislis da ce bit teski promasaj. Ako to nije docekati nekoga na noz, onda ti stvarno nemam sto prosvijetliti.
    I zasto bi Scoria bio kriv. Zna se ko je kriv za krivu kupovinu igraca.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    ... 7.11.1984..... 26.05.1999..... 8.08.2009..... NE ZABORAVLJAMO !

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #14161 u: Siječanj 12, 2013, 15:06:45 »
  • Dočekati na nož bi bilo da odem na utakmicu ja i svih par tisuća na stadionu mu konstantno zviždimo ili jebemo majku. On ima teren da me razuvjeri,a teren je mjerilo kako će ga prihvatiti i ostali navijači,nikakav forum i nečije mišljenje. Sorry,ali neki na forumu imaju problem razlikovanja zbilje od stvarnosti,što nije ni čudno s obzirom da su u današnjici zavladali razni faceboooki i twiteri gdje ljudi vode svoje živote.
    Ako ja na forumu napoišem da mislim da će biti teški promašaj,ne znači da ću mu na utakmici jebat mater od prve minute,niti ću mu zvižditi. Pogotovo ako bude najbolji igrač na terenu. Jebi ga,zukenberg,jobs,gates i ekipa su zatrovali svijet,pa ako nekome napišeš  na forumu da je ped.er to automastki znači da si ga guzio u dupe jer drugačije to ne možeš znati niti sumnjati u to.
    Vražja  mularija

Offline ma_RI_n

• Senior
    « Odgovori #14162 u: Siječanj 12, 2013, 15:25:59 »
  • Citat: "aluminijska felga"
    Dočekati na nož bi bilo da odem na utakmicu ja i svih par tisuća na stadionu mu konstantno zviždimo ili *** majku. On ima teren da me razuvjeri,a teren je mjerilo kako će ga prihvatiti i ostali navijači,nikakav forum i nečije mišljenje. Sorry,ali neki na forumu imaju problem razlikovanja zbilje od stvarnosti,što nije ni čudno s obzirom da su u današnjici zavladali razni faceboooki i twiteri gdje ljudi vode svoje živote.
    Ako ja na forumu napoišem da mislim da će biti teški promašaj,ne znači da ću mu na utakmici *** mater od prve minute,niti ću mu zvižditi. Pogotovo ako bude najbolji igrač na terenu. *** ga,zukenberg,jobs,gates i ekipa su zatrovali svijet,pa ako nekome napišeš  na forumu da je ped.er to automastki znači da si ga guzio u dupe jer drugačije to ne možeš znati niti sumnjati u to.

Nema to veze s twiterom ili fb koje ni ne koristim btw.  Zamisli situaciju da npr ti dolazis u moju firmu radit i ja svima okolo kazem kako dolazi nekakva felga sa nikakvim referencama i mislim da ce bit teski promasaj. Kako bi te ljudi prihvatili ?  Na stadionima je jos gora situacija jer imas psihologiju mase pa vrlo brzo imas spominjanje majke i kad ne treba...
    Ali nema veze, da prekinemo ovu diskusiju jer ocito imamo suprotno misljenje i nema potrebe da spamamo ovdje. Cijenim tvoje i kuzim sto mislis rec. Sve ok.
    Peace...
    ... 7.11.1984..... 26.05.1999..... 8.08.2009..... NE ZABORAVLJAMO !

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #14163 u: Siječanj 12, 2013, 15:50:00 »
  • Citat: "Mlakonja"
    Citat: "ma_RI_n"
    Citat: "DIONIZ"
    Nema se više šta ocjenjivat nekog igrača na forumu. Sada imamo novu upravu i treba im lizat jaja štogod oni napravili. na forumu treba otvoriti samo jedan topic "pohvale,čestitke,poljupci i cvijeće najdražoj upravi",ovo drugo ključajte.
    Ja ostavljam svoj prvi post,mislim da je novopridošli Slovenac novi Roberto Carlos i to će dokazat,Srećko od srca ti hvala.
    Pati Gente i patite tovari

Ne treba lizati jaja upravi ali nema potrebe ni decka na noz docekati samo zato jer nije poznat barem ko Roberto Carlos.
    Ima neke reference,.
    I to samo kako dobre refence,u zadnje 4 godine skupio 19 nastupa,u zadnje 3 8 nastupa u jednom osrednjem klubu Belgijske lige.
    Šaljivđije neke na forumu,naravno da mislim da je aposolutno ispod nivao Rijeke,ali možda iznenadi. Šanse za to su 0.1%,pa dajmo dačku šansu.  :lol:

Na stranu neizvjesnost oko njegove kvalitete, ali prepisivanje sa friziranjem podataka je ispod nivoa na koji se furaš. Ako se već pozivaš na njegovu statistiku, utakmice odigrane u Gentu su u zadnjih 2,5 sezone a ne 4. Nauči zbrajati. Tamo imaju 3 LB, 1 Brazilac 28 god., 1 Francuz(Martinique) 26 god. i naš novi igrač. Njihove cijene su cca 1.200.000, 800.000 i 550.000 (što ne mora ništa značiti). I trener ih je rotirao jer tako rade klubovi koji žive od prodaje igrača (Škarabota su kupili za 400.000)... Igrao je u mladoj slovenskoj repki i na širem popisu je A Repr. To opet ne mora ništa značiti, ali ne daje tebi za pravo pljuvati po svemu. Ako misliš da daje, onda ovo tvoje škrabanje i laganje daje meni za pravo da tebe počnem pljuvati i maltretirati. Sad si me već raspizdio i ja mislim da si ti navijač ispod nivoa Rijeke pa nas hajde prestani maltretirati s tvojim frustracijama.
    ...usliši naše molitve...
    A sad me banirajte

evo kopkalo me pa sam ponovo pročitao:
    12-13 polusezona 4 utakmice
    11-12 sezona      17 utakmica
    10-11 sezona      10 utakmica
    « Zadnja izmjena: Siječanj 12, 2013, 15:58:27 od jani »

brziri

• Gost
    « Odgovori #14164 u: Siječanj 12, 2013, 15:55:21 »
  • pa većina pridošlih ove godine su blagi promašaju, osim Benka, Brezovca i Cesarca,
    Knežević i Neretljak - blaga razočarenja, sjetimo se njihove tragedije u 4 čina u Vinkovcima i još nekim utakmicama,
    Gabrić - gotovo neubotrebljiv
    Mutombo - nitko ne može odgonetnuti za koju je poziciju on uopće došao, niti je napadač, niti vezni, niti krilo
    Weitzer - izgubio se u prilagodbi na tempo gdje bi ipak morao moći trčati 30 min
    Vanuchi - sve rečeno
    Vranješ -  :roll:
    Mirzejewski - ja nisam vidio nešto od njega, osim jednog centaršuta

Razlika između prošle sezone i ove je ta što je Benko zabio na galamu par golova, kao i Cesarec i ta što imamo pit bula u sredini terena, ostalo isto, nema igre, akcije dodavanja, a ni kvalitete.
    Sad ovaj Slovenac, ako se pokaže neka igra, ali neće donjeti neku veliku prevagu, kao što bi mogao donjeti Alispahić, nadam se

Tako da se nadam da Slovenac barem bude solidan, pa bude odnos 50/50 promašaji/pogodci

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #14165 u: Siječanj 12, 2013, 16:06:24 »
  • Alo brziri, nemoj tako o Vranješu, pa čovjek je sjedio na klupi u finalu Lige Prvaka  :evil:  Šta ti je čovječe?  :lol:
    Knežević je imao svoje žute minute ali ga ja smatram pojačanjem u rangu prve trojce. Ostali su li-la sa iznimkama Vranješa, Vannuccija i sve više Mutomba...
    Ajmo dat Škarabotu šansu i ne mu spominjat familiju čim zasere prvu loptu, a zasrat će kad tad, jer prije ili kasnije svi zaseru, pa i Messi. Nema neke velike reference, ali nije baš ni da je došao iz prve županijske, uostalom ima puno veće reference od Mutomba kojeg isti ovi koji su razočarani Škarabotivim potpisom stalno zazivaju u prvu momčad. Dajmo mu šansu kao što smo dali i nekim drugim igračima.
    All we are saying is give Škara a chance  8)  :mrgreen:
    peace braćo  :lol:

Offline gulli

• Pionir
    « Odgovori #14166 u: Siječanj 12, 2013, 16:09:25 »
  • Citat: "brziri"
    pa većina pridošlih ove godine su blagi promašaju, osim Benka, Brezovca i Cesarca,
    Knežević i Neretljak - blaga razočarenja, sjetimo se njihove tragedije u 4 čina u Vinkovcima i još nekim utakmicama,
    Mutombo - nitko ne može odgonetnuti za koju je poziciju on uopće došao, niti je napadač, niti vezni, niti krilo
    Weitzer - izgubio se u prilagodbi na tempo gdje bi ipak morao moći trčati 30 min
    Vanuchi - sve rečeno

Razlika između prošle sezone i ove je ta što je Benko zabio na galamu par golova, kao i Cesarec i ta što imamo pit bula u sredini terena, ostalo isto, nema igre, akcije dodavanja, a ni kvalitete.
    Sad ovaj Slovenac, ako se pokaže neka igra, ali neće donjeti neku veliku prevagu, kao što bi mogao donjeti Alispahić, nadam se

Tako da se nadam da Slovenac barem bude solidan, pa bude odnos 50/50 promašaji/pogodci

e jbg tebi nitko ne valja...ovaj Volpi je totalni promasaj sta nas nije kupio Sheikh Mansour bin Zayed Al Nahyan i doveo Aguera,Teveza,Dzeku,Maicona....

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #14167 u: Siječanj 12, 2013, 16:11:31 »
  • I još nešto, Matija sigurno nije Bale da nam donese neku prevagu u igri, neka dobro odigra beka i to je to, neka dovedu Anasa da uz ostale u vezi donese prevagu.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #14168 u: Siječanj 12, 2013, 16:15:25 »
  • Citat: "gulli"
    Citat: "brziri"
    pa većina pridošlih ove godine su blagi promašaju, osim Benka, Brezovca i Cesarca,
    Vanuchi - sve rečeno

e jbg tebi nitko ne valja...ovaj Volpi je totalni promasaj sta nas nije kupio Sheikh Mansour bin Zayed Al Nahyan i doveo Aguera,Teveza,Dzeku,Maicona....

Uz trenera ziherasa, poznatog po brzoj napadackoj igri i to bi nam bilo malo.

Offline gulli

• Pionir
    « Odgovori #14169 u: Siječanj 12, 2013, 16:25:38 »
  • Citat: "jani"
    I još nešto, Matija sigurno nije Bale da nam donese neku prevagu u igri, neka dobro odigra beka i to je to, neka dovedu Anasa da uz ostale u vezi donese prevagu.

nije Bale ali je slovenski Bale :D

Offline zile

• Junior
    « Odgovori #14170 u: Siječanj 12, 2013, 16:28:01 »
  • Nakon što pročitaš postove Mlakonje i ekipe,čovjeku čisto dođe žao što je Volpi ušao u klub. S puno većim guštom sam dolazio na forum i živcirao se s razlogom zbog igara velikih igrača poput Mancea,Palibrka,čehića, Živulića,ect. A sad,sve ispod Petrića,Klasnića,Olića quaresme,što god da se dovede,ne valja. Alferez je bio najbolji napadač lige po nekim upisima.

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #14171 u: Siječanj 12, 2013, 17:29:31 »
  • Alfarez da nije otkrio čevape vjerovatno bi bio najbolji napadač lige. Nakon priprema očekujem samo jaču Rijeku, ovi koji dolaze sada očekujem da upotpune konkurenciju a ne da budu mali Messiji na svakoj poziciji. Seljenje Močinića u pomorac po meni bi bila greška jer mislim iako ne igra utakmice da su treningi i sve ostalo u Rijeci na puno većoj razini nego šta je u Pomorcu, a postoji i mogućnost ozljeda, pa da baš ne moramo bit tanki na klupi kad imamo para. I Jurčić nek dovodi koga god želi jer moje pare ne troši troši svoje.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline mali rijecani

• Inćun
    • *
    « Odgovori #14172 u: Siječanj 12, 2013, 18:46:06 »
  • Nisam ovdje bas redovit ali mi je muka od velike vecine ovoga sto procitam.
    cenzurirano
    Sjetite se di smo zavrsili lani i di smo ove sezone..pa vama su svi promasaji.
    Po meni su jedini pravi promasaji Vranjes i Vannuci.
    Cinjenica je da su neki mogli odigrat bolje ali u jednoj sezoni se dignut sa zadnjeg mjesta u vrh tablice i pri tome skinut doma i Dinama i Hajduka to nisu radili ni igraci iz najboljih sezona u Rijeci.
    Znam da svi zelimo da taj naslov vise dođe u Rijeku ali ajmo makar malo bit realni i priznat da je ova sezona lijepi san prema proslima (pocevsi od atmosfere na stadionu u gradu pa i ekipe na terenu).
    Uvijek treba teziti vrhu ali ovo sto neki ovdje pisu nebi napisal ni moja mala od 4 godine.

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #14173 u: Siječanj 12, 2013, 22:22:22 »
  • Citat: "mali rijecani"
    Nisam ovdje bas redovit ali mi je muka od velike vecine ovoga sto procitam.
    cenzurirano
    Cinjenica je da su neki mogli odigrat bolje ali u jednoj sezoni se dignut sa zadnjeg mjesta u vrh tablice i pri tome skinut doma i Dinama i Hajduka to nisu radili ni igraci iz najboljih sezona u Rijeci.
    Znam da svi zelimo da taj naslov vise dođe u Rijeku ali ajmo makar malo bit realni i priznat da je ova sezona lijepi san prema proslima (pocevsi od atmosfere na stadionu u gradu pa i ekipe na terenu).
    Uvijek treba teziti vrhu ali ovo sto neki ovdje pisu nebi napisal ni moja mala od 4 godine.
    Ovaj prvi argument je sprdačina žešća. Sijetite se di smo bili kroz 90. i tako nećete ništa očekivati osim ostanka u ligi,nema veze šta smo poslije dinama najsređeniji klub u ligi :lol: . Mi uvijek trebamo biti sretni ako ostanemo u ligi jer smo prošle godine praktički ispali.

Offline zile

• Junior
    « Odgovori #14174 u: Siječanj 12, 2013, 23:03:58 »
  • Citat: "Mlakonja"
    Citat: "mali rijecani"
    Nisam ovdje bas redovit ali mi je muka od velike vecine ovoga sto procitam.
    cenzurirano
    Ovaj prvi argument je sprdačina žešća. Sijetite se di smo bili kroz 90. i tako nećete ništa očekivati osim ostanka u ligi,nema veze šta smo poslije dinama najsređeniji klub u ligi :lol: . Mi uvijek trebamo biti sretni ako ostanemo u ligi jer smo prošle godine praktički ispali.
    po čemu smo to najsređeniji?Došla lova,pa je automatizmom od tog trenutka sve sređeno? znači sav onaj dugogodišnji rad,tj nerad bivših uprava se ne može odraziti na budućnost? Dovedi sad najbolje svjetske menadžere da vode ovu bankrotiranu državu,misliš da bi je izvukli do 2014?  Slaven Belupo je već godinama sređen na način da se zna ko pije ko plaća,Split također, pa i onaj Rus je došao u Istru prije.Očekuješ prvenstvo,a ne znaš ni kad ti klub igra prvenstvenu utakmicu (zadar)
    Pišeš o nekim pojačanjima,pa ajde majstore,digni kredu,pa financiraj.nisi ti najavio borbu za prvaka? Pa nije ni uprava.Bar ne za ovu i slijedeće 2 godine.
    Ovaj forum je bio puno ugodnije mjesto dok si pratio samo mlađe uzraste. Znam dosta ljudi koji su prestali posjećivati ovaj forum zbog tvojih upisa.Čisto da sačuvaju živce.Zamisli koja si veličina,a?
    Neki su te etiketirali Vranićem.Ma njegovi tekstovi su melem za oči nakon tvojih upisa. Ne kažem da si sve u krivu,ali količina pesimizma koja izbija iz tebe je nevjerovatna.A uspoređivati Ježa i Miškovića(ako si to bio ti)...neću napisat ništa na to,jer ću dobiti ban.