• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2984042 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Veteran
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #20550 u: Svibanj 28, 2021, 11:31:29 »
  • Neki su bili jednostavno bedasti.
    Recimo Bole Balaban u dresu Dinama zabije na Kantridi i ljubi dres. A šta ćeš.

Slažem se da je bio gnjusan u dresu Dinama, ali ne treba pretjerivati. Ljubio je dres na Maksimiru, ne na Kantridi.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #20551 u: Svibanj 28, 2021, 11:44:36 »
  • Bole Top se tako zove ne zbog moćnog udarca nego zbog određenih praznina među ušima.
    Bojim se će se Hajduk pošteno i pametno pojačati. Dovode i dobro plaćaju provjerene kvalitete i pomalo guraju svoju mulariju. Jako me zanima što ćemo mi napraviti, ali bojim se da nećemo daleko stići bez debljeg tacuina.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20552 u: Svibanj 28, 2021, 12:02:58 »
  • Da mi je negdje naći epizodu Glamour Caffea u kojoj su uhvatili Balabana na šanku na nekoj terasi (moguće Opatija) i krenuli ga prcat pitanjima, a on njih napao da odjebu. Potpisali su ga samo kao "nogometaš".  ;D

Njegovi TV nastupi su stvarno bili krinđ. A ima i ona urbana legenda o njemu i Igoru Štimcu... Vjerujem da znate na šta mislim (Ispod Stijena sigurno zna)...  ;D

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20553 u: Svibanj 28, 2021, 13:02:33 »
  • Da mi je negdje naći epizodu Glamour Caffea u kojoj su uhvatili Balabana na šanku na nekoj terasi (moguće Opatija) i krenuli ga prcat pitanjima, a on njih napao da odjebu. Potpisali su ga samo kao "nogometaš".  ;D

Njegovi TV nastupi su stvarno bili krinđ. A ima i ona urbana legenda o njemu i Igoru Štimcu... Vjerujem da znate na šta mislim (Ispod Stijena sigurno zna)...  ;D

Ha...pazi! OVo za Galmour Caffe se na sjećam, a nije da nisam gledao, a o gospodjama ne raspravljam  ;)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #20554 u: Svibanj 28, 2021, 13:29:59 »
  • http://nk-rijeka.hr/vijest/luka-capan-bilo-je-suza-na-oprostaju/?fbclid=IwAR3DkS6sdbL_-YS8YMA16gkHu758yVmKT8yQz65ACViKojzf89a9Y96DIcc

aaaaaand he's gone!

Znao nas je iritirati bedastim penalima i kartonima, ali je znao i pošteno se boriti za dres koji je nosio.
    Hvala i sretno u nastavku karijere.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20555 u: Svibanj 28, 2021, 13:35:48 »
  • @ispod stijena - možda nije bio Glamour caffe nego neka srodna emisija? Davno je to bilo, ali priloga se sjećam jasno kao dan. A ovo sa Štimcem nema veze s time i mislim da jako dobro znaš na šta mislim. :)

RE: Luka Capan... Pamtit ću ga po dobrome. Radije mi daj jednog mediokriteta koji grize, nego dvojicu fantazista kojima je sve ravno... OK, to je floskula, nema šanse da bih jednog Murića mijenjao Capanom, a kamo li dvojicu.

Srčan dečko, ali preveliki kikser.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #20556 u: Svibanj 28, 2021, 15:13:45 »
  • Neki su bili jednostavno bedasti.
    Recimo Bole Balaban u dresu Dinama zabije na Kantridi i ljubi dres. A šta ćeš.

Slažem se da je bio gnjusan u dresu Dinama, ali ne treba pretjerivati. Ljubio je dres na Maksimiru, ne na Kantridi.
    Na Kantridi, pred mojim očima, ispred zapada.
    I ne pretjerujem, samo pišem šta je napravio. Ništa drugo.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #20557 u: Svibanj 28, 2021, 15:22:57 »
  • Neznam na koju stelu ste vi mislili da bi elez došao nama pored zova matice, mora stine i kamena. Morali bi ponudit duplo više nego oni, a možda ni onda.
    Pogledajte Bradarica nakon SP u Rusiji i sve je jasno. Maltene se dole nije izvinjavao što igra za Rijeku.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #20558 u: Svibanj 28, 2021, 15:47:45 »
  • Volim fajtere kakav je Capan, svaka ekipa mora imati bar jednog takvog. U San Sebastianu ne bismo boda vidjeli da ih nije istukao :) Sretno!

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #20559 u: Svibanj 28, 2021, 16:14:18 »
  • Ja isto ne razumijem iskreno. Rijeka i Hajduk su danas opet tu negdje po svim faktorima, od atmosfere, jačine do stabilnosti, a realno novca oni imaju više nego mi, zahvaljujući gradskim kreditima, gradonačelncima koji umjesto kolodvora zazivaju/najavljuju JAK HAJDUK!!! Ako smo imali kontakt s njim, u slučaju identične financijske ponude, dijete Hajduka bira Hajduk, čemu čuđenje?

A i ako smo imali kontakt, ponude sigurno nisu bile identične. On će dole dobiti 200 tisuća eura i više, što si oni mogu dozvoliti odlaskom Caktaševih 400-500 tisuća, Jradi, ne znam koga će se još od loših stranaca riješiti, a tu su i Vušković i Biuk koji preko noći vrijede po 10 milijuna. Kod nas bi imao 100. (ili tamo ima 300, kod nas bi 150, ali kužite)

Kad je odlazio, prerastao je HNL. Nakon tri i pol sezone 1. i 2. lige u kojima nikad nije bio skroz standardan, sa 27 se vraća u Hajduk. Kad smo ga prodavali, TM mu je dao 3 milijuna eura vrijednost, kasnije je dignuo to na 4, a sad Elez vrijedi 600 tisuća. U te tri sezone ima slabiju statistiku po pitanju nastupa od Punčeca... Nije to nikakav bomba transfer ni za jedne ni za druge. Naravno da će biti bolji od Dimitrova i ostalih stranaca-amatera koje oni godinama dovode, što su čini mi se dolaskom novog predsjednika koji itekako zna što radi, prestali. Pozdravio bi njegov dolazak u Rijeku svakako, ali nije to ne znam kakva propuštena prilika.

Što se tiče Capana, propuh otkad je došao u Rijeku, propuh dok je tu bio, propuh kad odlazi. Borac i sve, ali to je igrač bez pozicije. Nema tehniku za defanzivnog veznog osim da bude samo razbijač, što je rola koja više i ne postoji, nema visinu za stopera, nema brzinu za beka. To što je igrao kod nas sve tri pozicije i preživio četiri trenera govori samo o srozavanju kvalitete naše zadnje linije kroz godine. Borben i to je to. Nije to više dovoljno za prvotimca Rijeke.

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #20560 u: Svibanj 28, 2021, 16:16:17 »
  • Neznam na koju stelu ste vi mislili da bi elez došao nama pored zova matice, mora stine i kamena. Morali bi ponudit duplo više nego oni, a možda ni onda.
    Pogledajte Bradarica nakon SP u Rusiji i sve je jasno. Maltene se dole nije izvinjavao što igra za Rijeku.

Ma i nema to veze, meni su Elez i  npr Brada bas ok likovi, puno puno simpaticniji od govna Gavrana  pa i Ristovskog, onaj ko ima pare vodi igru, oni imaju vise love i mogu  dovesti Eleza, pa Caktas ima 500k eura kod njih, Eudok  650k eura , obadva su uskoro bivsi ,ali to su svemirski ugovori,  Livaja ce dobiti ugovor rang Caktasa, Elez je dosao za kakvih 300-400k godisnje,  nije sigurno za manje, mi smo trenutno rang 100-200k eura godisnje, cak i ovih 200k mi je jako nategnuto, da smo mogli parirati Hajdukovoj ponudi  mislim da bi Elez jako dobro razmislio izmedu Splita i Rijeke, a to sto je Hajduk u Europi je iskljucivo nasa krivica kad im je Rozman pustio 6 bodova u veljaci, bez toga bi k od Europe vidjeli, vec su se pomirili u veljaci da nista od Europe i onda ih mi vratimo u igru, da nisu izboril i Europu morali bi sigurno porodati Biuka i Vuskovica odmah na prve ponude, a Livaja vjerojatno ne bi ostao, ovako mogu vagati i cekati s ponudama

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #20561 u: Svibanj 28, 2021, 18:17:04 »
  • Sta ste se toliko uzjebali oko Eleza. I u najboljim danina, a to je bilo u rijeci, je bio kikser. Imao je fine duge lopte al je kiksao.

Next please
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20562 u: Svibanj 28, 2021, 18:41:23 »
  • Elez je glavni krivac zašto nismo ušli u LP.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #20563 u: Svibanj 28, 2021, 21:01:27 »
  • Pusti ti, za naše prilike tad je bio top stoper.. kakav je danas nezz..

Šta mislite o Papadopoulosu? Znam da ima manjkavosti ali..

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #20564 u: Svibanj 28, 2021, 21:25:01 »
  • Pusti ti, za naše prilike tad je bio top stoper.. kakav je danas nezz..

Šta mislite o Papadopoulosu? Znam da ima manjkavosti ali..
    Ako nije gladan next please