• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 3113403 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online goginho

• Forza Fiume

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #20749 u: Rujan 15, 2021, 13:42:40 »
  • I 2m€? Ili tako nešto.
    Jedan od najboljih Miškovićevih trejdova ikada.
    A i ova prodaja Nevistića i Štefulja počinje se doimati kao izuzetno uspješna.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #20750 u: Rujan 15, 2021, 14:41:37 »
  • Danas je preminula jedna od najuspješnijih hrvatskih košarkašica Žana Lalas, imala je samo 52 godine. Sa reprezentacijom Juge je 1988. osvojila srebru na Olimpijadi u Seulu, a 1991. srebro i na EuroBasketu u Izraelu. Nakon toga se posvetila trenerskoj karijeri, a 2016. je otvorila i svoju akademiju za žensku košarku.

S Rijekom je ovo povezano jer je od 2002. bila u vezi, a zatim i u braku s našim bivšim trenerom Vjekoslavom Lokicom. On je pak pretprošle godine u roku par mjeseci iznenadno ostao bez oca Stjepana (85), a zatim je preminula i majka Filka (74). U proteklih godinu i pol dana Žana i on su završili i u bolnici, on zbog stresa nakon svih ovih događaja. Iza Žane ostaje njihova kćer Nika, također košarkašica.

Lokica nas je vodio 2003. godine kad smo bili na najnižim granama u novijoj povijesti, u borbi za ostanak. Doveden je u 23. kolu. U deset kola je upisao 4 pobjede, 3 remija i 3 poraza, ali to je bilo dovoljno da na kraju završimo deveti, na gol razliku ispred Zadra, a bod ispred Pomorca i Šibenika. Pomorac te sezone ispada od Intera i nikada se više nije vratio u 1. HNL. U doigravanju je Inter dobio 3:1, dva gola zabio je Eduardo. Tu sezonu pamtimo po 6. kolu lige za ostanak, 7.5.2003., kada su rezultati bili sljedeći:

Rijeka - Zadar 7:0
    Pomorac - Osijek 5:0
    Šibenik - Slaven 2:0

Vrlo tužna priča koja stavlja život u perspektivu prioriteta. Iskrena sućut našem bivšem treneru.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20751 u: Rujan 15, 2021, 15:46:48 »
  • Još tragičnije je da je bolovala od depresije i na kraju si oduzela život, a ni Lokica navodno nije bio lišen hospitalizacije radi nagomilanog stresa.
    Svako normalan se pita kako je on uopće ostao normalan. Žao mi je Vjeke, uvijek mi je bio simpatičan

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20752 u: Rujan 15, 2021, 17:45:01 »
  • iznenadno ostao bez oca Stjepana (85)
    Ne želim biti nepotrebno bešćutan, ali... Očekivana životna dob u RH je 78, u EU 81.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20753 u: Rujan 15, 2021, 17:59:33 »
  • U cijelom tekstu je objašnjeno kako je Lokica svakodnevno putovao na selo kod roditelja i jednom su mu na pola puta javili da je stari preminuo, a kao unatoč godinama je bio vitalan. Zato to iznenada

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20754 u: Rujan 15, 2021, 18:09:58 »
  • Zapravo sam već krenuo pobrisat svoj glup i nepotreban komentar jer čak nisam ni ostavio mogućnost da smrt nije bila prirodna, ali eto... Čovjek je prebacio očekivanu životnu dob za punih 7 godina i ja bih ovoga trena potpisao da i sam tako skončam.

Nebitno, žao mi je Lokice, a pogotovo Žane Lalas. Klinička depresija je kod nas na žalost još uvijek donekle tabu i ljudi rijetko dobiju adekvatnu profesionalnu pomoć.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #20755 u: Rujan 15, 2021, 19:03:02 »
  • A po meni malo kriv pogled - iznenadno u ovom kontekstu znači bez prethodne bolesti - čovjek imao srčani.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20756 u: Rujan 15, 2021, 19:40:57 »
  • A gle, poznavao sam čovjeka koji je imao moždani i umro u ranim osamdesetima, mislim da je baš u tim trenucima obrezivao voćke (nikakve prateće bolesti). U toj dobi te tijelo izdaje, to je jednostavno tako.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #20757 u: Rujan 15, 2021, 21:27:00 »
  • Ma dobro, složit ćemo se da se ne slažemo.

A na malo veselije teme. Diego Milito je nešto kritizirao Lukakua koji na dresu ljubi grb svakog kluba kad zabije gol.

Naletio sam na podatak da je Inter od 2008. naovamo imao (između ostalih) sljedeće imena za napadače: Adriano, Crespo, Ballotelli, Ibrahimović, Milito, Perišić, Eto'o, Icardi, Martinez, Lukaku, Džeko. Čovječe, kakav popis svjetskih zvijeda.

I onda sam malo povukao paralelu sa našima od 2010. naovamo, jasno za naše, skromne prilike. Pa su tu redom: Đalović, Cesarec, Benko, Kramarić, Balaj, Bezjak, onaj-kojeg-ne-pišemo, Franko, Heber, Čolak, Drmić.

Bome imali smo i mi štošta za pogledati što se tiče ofanzive kroz godine.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20758 u: Rujan 15, 2021, 22:02:51 »

A na malo veselije teme. Diego Milito je nešto kritizirao Lukakua koji na dresu ljubi grb svakog kluba kad zabije gol.

Naletio sam na podatak da je Inter od 2008. naovamo imao (između ostalih) sljedeće imena za napadače: Adriano, Crespo, Ballotelli, Ibrahimović, Milito, Perišić, Eto'o, Icardi, Martinez, Lukaku, Džeko. Čovječe, kakav popis svjetskih zvijeda.

I onda sam malo povukao paralelu sa našima od 2010. naovamo, jasno za naše, skromne prilike. Pa su tu redom: Đalović, Cesarec, Benko, Kramarić, Balaj, Bezjak, onaj-kojeg-ne-pišemo, Franko, Heber, Čolak, Drmić.

Fali Krstanović.
    29.08.2013., proud to be there

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #20759 u: Rujan 16, 2021, 13:26:42 »

Fali Krstanović.

I Haris Hanđić