• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 3113365 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zelko Maler

• Senior
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #20775 u: Rujan 30, 2021, 09:03:31 »
  • Clanak i Damir su tesko razocarenje, u clanku je de fakto Damir demantirao povratak u Rijeku ko igrac ,to se vrlo lako moze iscitati, on se misli u Rijku vratiti na neku funkciju u  klubu ( skaut ,SD, trener...), a ne kao nogometas jer realno MLS se moze i s 37 igrati, ali Damire tada nam vise ne trebas, za takve funckije postoje strucniji , skolovaniji i iskusniji.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20776 u: Rujan 30, 2021, 09:15:13 »
  • a baš.. sa 35 bi ga trebali dočekati raširenih ruku??

budi frajer pa se sad vrati....

ali pareeeeeeeee.....
    Ja mu ništa posebno ne zamjeram, u Americi mu je pala sjekira u med, očito je njemu i familiji super tamo i nekako mi se čini da će se taj u Hrvatsku vraćat samo par puta godišnje da vidi rodbinu.

Kužim i da nema hrabrosti to reći otvoreno, jer je svjestan da ga se u Rijeci idolizira. Koliko god bilo laskavo, to je i nemali teret.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #20777 u: Rujan 30, 2021, 09:17:17 »
  • Damire, kad god i u kojoj god funkciji pa makar i kao navijač na tribini, dobro nam došao!
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20778 u: Rujan 30, 2021, 09:59:09 »
  • Koliko je on puta uopće bio na utakmicama Rijeke otkako je otišao? Ne kažem da nije, samo se ne mogu sjetit.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #20779 u: Rujan 30, 2021, 10:09:40 »
  • Ne treba ga idolizirat nego ga shvatiti kao čovjeka od krvi i mesa koji radi svoj posao i voli Rijeku. Nismo mi bitno drugačiji od njega ili on od nas.
    Nezahvalno je prozivati ga i tražiti da se još više žrtvuje jer je - legenda kluba.  Dao je puno za klub, ako će dati još - odlično. Ako ne i ovako je i više nego dovoljno.

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #20780 u: Rujan 30, 2021, 10:48:56 »
  • Kreliacha ja postujem na max, ali nemoj onda pisati da ces se vratiti , a neces ( ko igrac), HNL nije vise liga di ces sa 35 igrati bez nekog problema, nije vise 2013. Vrati se sad na zimu ili na ljeto , dalje nema. Sto se tice neke funkcije u klubu, tu sam uvijek za skolovanije isped nekih klupskih legenedi i igraca, uspordba je Palikuca i Mance. Mance koliko god bio gotivan lik i stvarno fale negova muda, nema takve kontakte i nije se bavio tim poslovm ko Palikuca. Samo moje misljenje

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #20781 u: Rujan 30, 2021, 11:42:27 »
  • A gledaj to na ovaj način: Mance koliko god nam bio drag nije ostavio nogometnog traga na međunarodnoj sceni. Kreilach je.  U MLSu je ikona. Znaju ga i on zna ljude te upravo taj "networking" ga čini itekako utjecajnom osobom koja bi klubu mogla obilato pomoći. Klub je više od onih koji rade u upravi, od sadašnjih igrača i zaposlenih. Klub su i navijači, a i sve ove legende koje su dio jedne šire slike i koje su voljne pomoći.   

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #20782 u: Rujan 30, 2021, 12:06:34 »
  • Damir je ko igrač ostavio traga, ne igrački samo već i karakterno i ponašanjem. Sad se može pametovat kako je ovaj ili onaj bio razlog ali neki drugi nisu postupili kao on.
    A ako dođe natrag u klub, u bilo kojoj funkciji, naravno da ga treba dočekati raširenih ruku, jer ako bude pristupao slijedećem poslu kao što je pristupao treningu i odnosu prema klubu,imat ćemo čovjeka koji radi maximalno i odgovorno a k tome i voli klub.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #20783 u: Rujan 30, 2021, 12:09:30 »
  • Činjenica da se Damir itekako želi vratiti u klub nakon što je dosegao jako visoko poštovanje u Berlinu igrajući za Union, a u MLS-u je ultra-popularno ime, je i više nego dovoljno.

Nažalost, nećemo ga više vidjeti u bijelom dresu.

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    « Odgovori #20784 u: Rujan 30, 2021, 12:28:36 »
  • Damir bi trebao biti primjer svakom mladom sportašu kako se ponašati na terenu i van terena.
    I zbog svega što je napravio u karijeri naklon do poda! od ničega do imena kojeg itekako znaju okolo....

Ali opet, da se toliko želi vratit bi se vratio, pristao bi na xy tisuća eura koje mu klub može dati i to je to, iz legende u besmrtnost...

ovako su mi malo te priče po novinama gadljive, ok, vjerujem da i novinari to sve izvrnu i preokrenu....

Još jednom, Damiru svaka čast na svemu do sad i vjerujem da će se kad tad vratit u klub ali ne kao igrač....

NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline Uzaludni

• Morčić
    • **
    « Odgovori #20785 u: Rujan 30, 2021, 13:11:11 »
  • Čovjek je rekao da bi se jednog dana volio vratiti ako bude u stanju tada pomoći klubu... ništa nije obećao niti ikoga rajca preko medija...to što svatko od nas te njegove izjave interpretira drugačije je sve samo ne njegov problem...
    Što se mene tiče, uvijek je dobrodošao, a na klubu je da odluči u kojem svojstvu i da li ga uopće trebaju.
    Svaki dan u svakom pogledu....

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20786 u: Rujan 30, 2021, 21:07:32 »
  • Veliku famu smo napravili mi sami, stalno zazivamo njegov povratak, bez i najmanjeg pokrića. Godine idu, a on kaže "to je za sada daleka budućnost...". Nadam se da i on shvaća situaciju i da mu je jasno da "daleka budućnost" ne postoji njemu kao igraču u Rijeci. A funkcioneru... potpuno sam, kao navijač, indiferentan prema tom mjestu. Ako njemu nešto znači, možda bi mu se moglo lagano ugoditi, zaslužio je. Ali to je još veća "daleka budućnost", jer je takvo mjesto u velikoj magli. Šta bi čovjek raido, koliki bi bio njegov doprinos... ???
    29.08.2013., proud to be there

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #20787 u: Rujan 30, 2021, 22:18:38 »
  • Može se vratit kao pomoćnik Antonininininju Čulini u čemu god ovaj radi. 8)
    robert "naš ademi" ferlin

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #20788 u: Listopad 01, 2021, 11:30:45 »
  • Možda Damir. 2, skuplja lovu da kupi klub  ;), u dalekoj budućnosti.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #20789 u: Listopad 01, 2021, 17:35:25 »
  • Budimo realni. U Americi je zvijezda, zarađuje navodno milijun dolara godišnje, obitelj mu se tamo skrasila…lud je ako ne ostane. Svaka mu čast što je ispao čovjek u teškim trenucima za klub i po tome ćemo ga uvijek pamtiti i neka su mu vrata otvorena. Ali zazivati njegov povratak jednostavno nije realno, a i iskreno pitanje je koliko bi nam uopće donio u igračkom smislu kad bi se to i dogodilo.