• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 3113395 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Veteran
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #20805 u: Listopad 13, 2021, 10:27:51 »
  • Nakon što su ga odbacili kao smeće?

OdbaciO. Mamić stariji. Dinamo je, makar za javnost, na putu čišćenja od te mračne prošlosti, a to će Kramarić povjerovati i vratiti se u oazu snova. Ako dođe nama, genijalno, ali šanse koje ja pripisujem takvom scenariju su 1%. Ni s nama se nije rastao u sjajnim odnosima (vidi link ispod), iako je naknado to izglađeno njegovim gostovanjem na Ruji, na jednoj našoj utakmici.

Ispada da su ga zajebali i Dinamo i Rijeka, pa bi sljedeća opcija mogla biti novi izazov. Vi izaberite, kako vam drago. Odnosno koja vam opcija kmečavaca više smrdi na povratak.

https://www.tportal.hr/sport/clanak/andrej-kramaric-ne-zelim-o-rijeci-mogao-bi-svasta-reci-20170526
    29.08.2013., proud to be there

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20806 u: Listopad 13, 2021, 10:28:43 »
  • Krama je dinamovo djete i sama činjenica da je on tu negdje na klackalici između nas i njih puno znači. Ko i Tomečak.

Meni bi recimo bio nula od karaktera kad bi se on posrao po Dinamu i rekao meni je Rijeka sve. Pa nije on birao mjesto rođenja, uostalom kao ni mi. Mene hebe kako netko od tuda može navijati za ajduka, a đed mu je sa vrećicom blitve 50-ih došao raditi u neke od riječkih tvornica. Kad je netko rođeni purger za koga bi trebao navijati kao uostalom i neki splićo.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20807 u: Listopad 13, 2021, 10:33:05 »

OdbaciO. Mamić stariji. Dinamo je, makar za javnost, na putu čišćenja od te mračne prošlosti, a to će Kramarić povjerovati i vratiti se u oazu snova. Ako dođe nama, genijalno, ali šanse koje ja pripisujem takvom scenariju su 1%. Ni s nama se nije rastao u sjajnim odnosima (vidi link ispod), iako je naknado to izglađeno njegovim gostovanjem na Ruji, na jednoj našoj utakmici.

Ispada da su ga zajebali i Dinamo i Rijeka, pa bi sljedeća opcija mogla biti novi izazov. Vi izaberite, kako vam drago. Odnosno koja vam opcija kmečavaca više smrdi na povratak.

https://www.tportal.hr/sport/clanak/andrej-kramaric-ne-zelim-o-rijeci-mogao-bi-svasta-reci-20170526

O ovom tekstu je bilo rasprave. Vračajući film izjava je i više nego dvoznačna. Mogao je npr. reći da je silno navijao za Rijeku u toj utrci za prvaka pa se onda zamjeriti svojima i sl.
    Ima i duži tekst na cijelu tu temu i uopće nema naznake da ga je Rijeka nešto zaje... A i kako bi i mogla?
    Nije stari Kramarić uzeo pare od mafije poput starog Brade niti je Misko Krami plaćao stanove od sestara i braće kako bi se mali snašao ovdje...

I povrh svega, meni se Krama uopće karakterno ne sviđa . TO što je proglašen najboljim igračem Rijeke u zadnjih 10 godina, a po meni i više je samo realnost.
    « Zadnja izmjena: Listopad 13, 2021, 10:34:41 od ispod stijena »

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20808 u: Listopad 13, 2021, 11:09:59 »

O ovom tekstu je bilo rasprave. Vračajući film izjava je i više nego dvoznačna. Mogao je npr. reći da je silno navijao za Rijeku u toj utrci za prvaka pa se onda zamjeriti svojima i sl.
    Ima i duži tekst na cijelu tu temu i uopće nema naznake da ga je Rijeka nešto zaje... A i kako bi i mogla?
    Nije stari Kramarić uzeo pare od mafije poput starog Brade niti je Misko Krami plaćao stanove od sestara i braće kako bi se mali snašao ovdje...

I povrh svega, meni se Krama uopće karakterno ne sviđa . TO što je proglašen najboljim igračem Rijeke u zadnjih 10 godina, a po meni i više je samo realnost.

Slažem se, ali njegova izjava je, ovako misteriozna, sve samo ne korektna prema Rijeci. Jebeš ti spekulacije što je on možda mislio i za koga je "navijao". Minimum minimuma bio bi od srca čestitati Rijeci i podijeliti sreću s bivšim poslodavcem i kolegama, bez dodataka koji raspaljuju maštu i otvaraju sumnje. A i naša čuvena šutnja je klasik. Jebemmu, da držim p.r. u tom klubu, reagirao bih odmah i naglasio kako smo mi s Kramarićem ostali u fantastičnim odnosima. Štogod bilo... pa nek' druga strane bude faca i zalaje...

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #20809 u: Listopad 13, 2021, 11:13:24 »
  • Ma nema ništa od Krame, to sam ja samo tako bubnuo jer ga gledam i vidim da  iz mjeseca u mjesec sve losije igra. U Hoffenheimu je on ko sto je Messi bii u Barci, sve je njemu podredeno jer je realno on tamo najveca zvijezda, a vec je veteran tamo, covjek je najbolji strijelac u povjesti Hoffenheima ( koji je mlad klub i nije nesto), ali opet izaziva respekt. Sto bi se on od tamo micao, moze biti tamo jos 4-5 god i onda penzija, nikakav HNL se njemu ne mota po glavi.

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #20810 u: Listopad 13, 2021, 11:14:42 »

Slažem se, ali njegova izjava je, ovako misteriozna, sve samo ne korektna prema Rijeci. Jebeš ti spekulacije što je on možda mislio i za koga je "navijao". Minimum minimuma bio bi od srca čestitati Rijeci i podijeliti sreću s bivšim poslodavcem i kolegama, bez dodataka koji raspaljuju maštu i otvaraju sumnje. A i naša čuvena šutnja je klasik. Jebemmu, da držim p.r. u tom klubu, reagirao bih odmah i naglasio kako smo mi s Kramarićem ostali u fantastičnim odnosima. Štogod bilo... pa nek' druga strane bude faca i zalaje...

Apsolutno. Tako bi i sa Vesovicem, Ristoviskim i svakim igracem koj je otisao. Pa da vidimo onda njuhova muda.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20811 u: Listopad 13, 2021, 11:46:24 »
  • @Sandro

Ma da...sve stoji, ali novinar/urednik je taj koji je bacio teskt u opticaj i to baš 26. svibnja netom nakon čuvene izjave :" ovo ste vidjeli sad i više nikad".

Svjedoci smo vremena gdje se kroz medije plasiraju razno razne stvari koje idu ciljano i sa namjerom. Nikad prije ni poslije o konkretnom slučaju tj. ondnosima Krama - Rijeka nije spomenuta neka slična teza, a bilo je oho ho prilika.

Također da je nešto ostalo u zraku bilo bi itekako interesa da se to bombardira po portalima. Prvo bi se mogao još više prostituirati odnos Miško- Zdravko, drugo bi se mogao prostituirati odnos Krama Dinamo i treće bi se po potrebi mogla narušiti neka stabilnost rezultata Rijeke iako je to najmanja moguća varijanta obzirom na broj navijača Rijeke u svekolikom pučanstvu RH.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #20812 u: Listopad 13, 2021, 11:54:19 »
  • Ma dajte ljudi, pa nema šanse da se Kramarić vrati skoro u Rijeku, pa niti u Dinamo. OK, u reprezentaciji mu realizacija trenutno šteka, ali on je i dalje TOP igrač i može birat gdje želi ić i dobit jaaaako dore pare. Tako da..

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20813 u: Listopad 13, 2021, 13:45:32 »
  • Ma dajte ljudi, pa nema šanse da se Kramarić vrati skoro u Rijeku, pa niti u Dinamo. OK, u reprezentaciji mu realizacija trenutno šteka, ali on je i dalje TOP igrač i može birat gdje želi ić i dobit jaaaako dore pare. Tako da..

... se mi moramo zadovoljiti Kreilachom  :) :) :)

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #20814 u: Listopad 13, 2021, 13:58:52 »

... se mi moramo zadovoljiti Kreilachom  :) :) :)

:)
    On je isto praktički sam rekao da se neće vratit u svojstvu igrača, tako da i njega možemo prekrižit.

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #20815 u: Listopad 13, 2021, 15:43:45 »
  • Kramarić nema mjesta u ovom napadu!
    Kreilach bi nam dobro došao sad-samo neće nazad dok može zarađivati puno više normalno. Klupske funkcije treba pustiti stručnijim ljudima, bivši i zaslužni igrači ne moraju automatski biti stručni za neku poziciju u klubu.
    Npr Palikuća-Mance, novi sposobni ljudi su najbolja opcija.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #20816 u: Listopad 13, 2021, 16:07:57 »
  • Ma nema ništa od Krame, to sam ja samo tako bubnuo jer ga gledam i vidim da  iz mjeseca u mjesec sve losije igra. U Hoffenheimu je on ko sto je Messi bii u Barci, sve je njemu podredeno jer je realno on tamo najveca zvijezda, a vec je veteran tamo, covjek je najbolji strijelac u povjesti Hoffenheima ( koji je mlad klub i nije nesto), ali opet izaziva respekt. Sto bi se on od tamo micao, moze biti tamo jos 4-5 god i onda penzija, nikakav HNL se njemu ne mota po glavi.

Ne znam kako ti je to uopće palo na pamet, Rijeka mu sigurno takvu plaću ne može dat koju ima u Hoffenheimu a kao drugo mislim da trenutno za njega u Rijeci nema mjesta, treba ipak biti realan on je lijevo krilo, u ovom momentu ne bih Kramarića stavio na mjestu Ampema, Ampem je bolji što se tiče brzine, driblinga, ubačaja i svega. Centarfor on nije, i da je ne bih ga mijenjao na poziciju Drmića, Drmić je doktor za njega na toj poziciji, a ne sjećam se kad je igrao na desnom krilu i da li mu uopće odgovara ta pozicija.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #20817 u: Listopad 13, 2021, 16:33:14 »
  • Neću raspravljati dali bi se vratio, dali je moguće (iako niko nije ni sanjao Drmića u Rijeci pa eto) ali reć da Krama nema mjesta u ovoj Rijeci je meni suludo. A kad mu se već traži pozicija, najefikasniji je bio iza spice (u Hoffu).
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #20818 u: Listopad 13, 2021, 16:34:23 »
  • Pa normalno da mu nemoze dati, nisam ni mislio da i blizu moze dati, on ima 3 mil eura godisnje u Njmackoj. Misko mu tesko destinu toga moze dati,  on ima 30 godina, nadao se transferu u Bayern, no do toga igurno vise nece doci. On je Thomas Muller tip igraca tako da im nije trebao jos jedan. Pricati da za njega nema mjesta je glupost, bio bi prvotimac siguno, naravno ne bi Drmica izbacio iz prve nego nekog drugog.

Poanta svega je da mi je glupo da takvi igraci koji zarade za 5 zivota ne dodu natrag doma. Ajde da jos postoji mogucnost nekog transfera, no ne postoji( u kramaricevom slucaju). ne mislim nuzno na Kramu. Evo Mandzo vec 3 godine bez ozbiljnog nogometa ( nakon SP 2018. on nije ozbiljno zaigrao za bilo koji klub), a ni u primisli mu nije bio povratak u Dinamo, a 2018. i 2019. bi im sigurno jos dosta pomogao. radije se umirovio nego dosao u Dinamo igrati za sigurno veliku placu Tako ce biti i s Modricem, ni on se nece vracati. Hajduk nesto po tom pitanju pokusava. Livaja, Kalinic N. , Kalinic L. Perisic?  Vjerojatno zato jer su to sve Spicani, dok Mandzukic , Modric i takvi veze sa Zagrebo i Dinamom sentimentalno i navijacki nemaju. Jbg tako i mi s Kramom.

Offline Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #20819 u: Listopad 13, 2021, 16:35:31 »
  • Otvorite temu za utakmicu protiv OPGa, igramo za 3 dana