• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2818428 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gulli13

• Inćun
  • *
rendulic?
« Odgovori #30 u: Lipanj 15, 2007, 01:15:55 »
  • ja bi vratio čavala ,prije nego zadrzao rendulica[/b]
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od gulli13 »

Offline fiumezakon

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #31 u: Lipanj 15, 2007, 02:07:49 »
  • Citat: "deep silence"
    Citat: "off topic"
    Citat:
    Ja se èudim Vugrincu koji se uopæe želi vratit u Rijeku,i igrat sa ovim kretenima!
    A ja se cudim da ti jos svrsavas na ovakve kretene kakav je Vuga

Kompa ja ne "svrsavam" na nikog osim na onog koji zna igrat nogomet,a to šta ti sereš po Vugi šta je bio otišao u Dinamo,i šatro "zavlačio" Rijeku, to mi je smiješno. Nogomet je nogometašima posao,a u poslu sentimentalnost sigurno nije na prvom mjestu tako da mi te priče "on je nas izdao" lagano idu na k*rac.  :wink:

Ako gledaš Rijeku bez sentimentalnosti onda je bolje da odeš gledat neki drugi klub, evo sad baš u Dinamu znaju igrat nogomet. :lol:  Pa i Gračanu je bio posao, i Musi pa bi ih sad trebali ljubit . Makar Vugrinca ne smatram izdajicom tipa Rački, Agić, Gračan, Balaban....  i da takvima bi trebalo zatvoriti vrata kluba zauvijek ( i grada) pa bi znali što ih slijedi kad odu u neprijateljski klub. Jeličić ne smije proć Splitom a da ga fino ne izvrijeđa netko od prolaznika.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od fiumezakon »
    SAMO RIJEKA

Offline Nenad Jebiv

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #32 u: Lipanj 15, 2007, 07:49:04 »
  • a sto to opravdava vugu? ok nije rijecanin...ali nije ni purger nego varazdinac... ali po meni nije to presudno, nego to sto su balaban, agic, i ovi ostali koje si nabrojao, vagali izmedju ponude rijeke x i ponude dinama 10x.... a vuga izmedju ponude rijeke x i ponude dinama 2/3 x... mislim da je dovoljno elementarne matematike da shvatis zasto vugu ne mogu zivog vidit... vise razumjem balabana. rackog, pilipovica, agica, milinovica, skocibusica, tokica, sarica, i sve koji si tada otisli u jaci i bogatiji klub za masu masu vise para, nego vugrinca koji je otiso za MANJE!!!!!...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Nenad Jebiv »

Offline Nenad Jebiv

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #33 u: Lipanj 15, 2007, 07:57:22 »
  • dep silence... vidim ja da bi tebi godila ekipa tipa tokic smoje mijatovic milinovic, caval pilipovic agic linic vugrinec, racki balaban... to su samo pi.cke koje su mi pale na pamet ovako na brzinu (ubrojao sam linica koji je ispao pi.cka danas, i cavala koji ce mozda u hajduka)... ne sumnjam da bi bila jaka ekipa... ali evo kupi si klub i dovodi si ta govna od igraca ali ja se iskreno nadam da u rijeku nece vise nikad u zivotu... (na lineta i cavala ce se to primjenit ukoliko potpisu za ajduka... ako ne su amnestirani)
    svi ovi ostali bi se trebali duboko ispricavat kroz medije da bi pridobili drugu priliku u mojoj glavi............
    « Zadnja izmjena: Lipanj 15, 2007, 07:58:37 od Nenad Jebiv »

Offline Snjesko

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #34 u: Lipanj 15, 2007, 07:58:32 »
  • Citat: "Nenad ***"
    a sto to opravdava vugu? ok nije rijecanin...ali nije ni purger nego varazdinac... ali po meni nije to presudno, nego to sto su balaban, agic, i ovi ostali koje si nabrojao, vagali izmedju ponude rijeke x i ponude dinama 10x.... a vuga izmedju ponude rijeke x i ponude dinama 2/3 x... mislim da je dovoljno elementarne matematike da shvatis zasto vugu ne mogu zivog vidit... vise razumjem balabana. rackog, pilipovica, agica, milinovica, skocibusica, tokica, sarica, i sve koji si tada otisli u jaci i bogatiji klub za masu masu vise para, nego vugrinca koji je otiso za MANJE!!!!!...

Tako je... A uostalom, Vugrinec je prosao svoje najbolje godine, u Dinamu vise nema mjesta, a nama bi opet bio super. Ma dajte molim vas...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »

Offline hreljin

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #35 u: Lipanj 15, 2007, 08:05:54 »
  • Davore Vugrincu ko te je.e!
    Zamrzili su te u Varaždinu, treba te i ovdje go.no jedno lažljivo.
    Zavrišit æeš s kako i zasluzuješ kao Mamiæev potrošeni
    tehloški višak, "èisto iz sportskih" motiva smradu jedan.
    Ako te vidim u Rijeci èepu æeš  popit samo takvu!
    « Zadnja izmjena: Lipanj 15, 2007, 08:17:06 od hreljin »

Offline Snjesko

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #36 u: Lipanj 15, 2007, 08:08:52 »
    dep silence... vidim ja da bi tebi godila ekipa tipa tokic smoje mijatovic milinovic, caval pilipovic agic linic vugrinec, racki balaban... to su samo pi.cke koje su mi pale na pamet ovako na brzinu (ubrojao sam linica koji je ispao pi.cka danas, i cavala koji ce mozda u hajduka)... ne sumnjam da bi bila jaka ekipa... ali evo kupi si klub i dovodi si ta *** od igraca ali ja se iskreno nadam da u rijeku nece vise nikad u zivotu... (na lineta i cavala ce se to primjenit ukoliko potpisu za ajduka... ako ne su amnestirani)
    svi ovi ostali bi se trebali duboko ispricavat kroz medije da bi pridobili drugu priliku u mojoj glavi............

Ma gle, sto bi se Linic opravdavao da ide u Hajduk? Ili jos bolje Caval? Ma dajte molim vas... Netko je rekao nogomet je biznis kao i svaki drugi...
    Da se razumijemo, ja se nadam da nece tamo ni jedan ni drugi otici.
    Ja sam se nadao da ce Linic ostati i dobiti bolji ugovor na Kantridi. Jebiga, Jezic je jedva cekao da se rjesi i Cavala i Linica i Ahmada i Knezevica, druge godine i Anasa... Ma sve mi se vise gadi...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »

Offline Laky

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #37 u: Lipanj 15, 2007, 08:15:53 »
    vise razumjem balabana. rackog, pilipovica, agica, milinovica, skocibusica, tokica, sarica, i sve koji si tada otisli u jaci i bogatiji klub za masu masu vise para, nego vugrinca koji je otiso za MANJE!!!!!...

Otišao je za manje novca, ali je osvojio svoj prvi naslov prvaka i drugi kup. Uostalom, odbio je 3x veću ponudu od Rijekine iz Austrije. Valjda se zaželio trofeja u smiraju karijere.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Laky »
    Ja postat ću VELIK
    I bit ću jak ko ČELIK

Offline rino

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #38 u: Lipanj 15, 2007, 08:36:17 »
  • Evo citam u SN da bi Safaric trebao biti sutra ili najkasnije pocetkom sljedeceg tjedna na Kantridi, a sa Anasom bi se iduci tjedan trebao potpisati novi ugovor.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »

Offline Dejo

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #39 u: Lipanj 15, 2007, 08:53:57 »
  • NE za Vugu iz razloga što bi ga puno i previše platili .....bolje nam je gurati Anasa a u rezervi imamo Štroka....za naše ambicije ove sezone(3-4 mjesto) to je dovoljno.....a ionako danas u Nl i SN piše da se neželi vratiti i da su njegovi planovi vezani uz dinamo.....široko mu polje
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dejo »
    Samo Rijeka

Offline duke

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #40 u: Lipanj 15, 2007, 09:31:05 »
  • Ne Vugrinca nikako, em je to rješenje za samo jednu sezonu, a i iz principa.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od duke »

Offline Bret MaveRIck

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #41 u: Lipanj 15, 2007, 10:29:42 »
    a sto to opravdava vugu? ok nije rijecanin...ali nije ni purger nego varazdinac... ali po meni nije to presudno, nego to sto su balaban, agic, i ovi ostali koje si nabrojao, vagali izmedju ponude rijeke x i ponude dinama 10x.... a vuga izmedju ponude rijeke x i ponude dinama 2/3 x... mislim da je dovoljno elementarne matematike da shvatis zasto vugu ne mogu zivog vidit... vise razumjem balabana. rackog, pilipovica, agica, milinovica, skocibusica, tokica, sarica, i sve koji si tada otisli u jaci i bogatiji klub za masu masu vise para, nego vugrinca koji je otiso za MANJE!!!!!...

Ja to ne gledam baš toliko kroz pare... Čak mi je i razumljivo da je Vuga kao Varaždinac, koji u najmanju ruku gravitira Dinamu, odabrao za relativno istu lovu uspješniji klub, i klub za koji se znalo da može nešto i napraviti u Europi... Ono što mu zamjeram je to što nije odmah kad se dogovorio s Mamićem, lijepo k'o čovijek rekao idem u Dinamo.. Malo bi bili u bedu, al na kraju sve pet... Odigrao je za nas kako treba i otišao u za njega bolju sredinu. Ali ovako, sa svojim zavlačenjem i ponavljanjem fraze "još nisam odlučio" je ispao p.ička.

A razlika između njega i ovih naših gore navedenih izdajica je u tome što od domaćih dečki očekuješ barem nekakvu privrženost prema klubu i gradu, koju vjerujem da mi tu na forumu većinom imamo. Nije problem u tome što su otišli za 10 x više para u to vrijeme u Croatiu i digli lovu, problem je u pjevanju pjesama, ljubljenju grbova i sl.

Pa Erceg je svima pokazao da se može biti dobro prihvaćen u novoj sredini bez da se zamjeriš svojim korjenima...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bret MaveRIck »
    PLAVO - BIJELA BOJA U SRCU JE MOM
    A NAJVEĆA ŽELJA RIJEKA ŠAMPION...

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #42 u: Lipanj 15, 2007, 10:37:31 »
  • Ja sam protiv dolaska Vugrineca. Budimo realni, čak i s njime ne možemo bolje od 3. mjesta. Znači:
    a)doveli bismo igrača koji jako puno košta,
    b)zatvorili bi Anasa za kojega se valjda svi skupa slažemo da mora biti prioritet jer ćemo jednog dana zaraditi na njemu a ne na nekom veteranu. Logičnije ne može.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline jimmy

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #43 u: Lipanj 15, 2007, 10:51:56 »
  • Zasto svi pricate da bi dolaskom vuge zatvorili anasa i zelite da dode safaric koji igra isto poziciju kao anas?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od jimmy »
    O Bože HVALA TI šta nismo purgeri,o kako bi vi sretni bili da niste purgeri....

Offline hreljin

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #44 u: Lipanj 15, 2007, 10:52:17 »
  • Morat æe Dala puno kemijati da bi dobio nešto što izgleda kao vezni red.
    Još ako Šafariæ ostane samo priæa…neæe biti dobro!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od hreljin »