• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2749329 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline weser

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #8640 u: Ožujak 12, 2010, 23:24:02 »
  • kad smo već kod Varteksa, ja tamo vidim samo jedno potencijalno pojačanje za Rijeku a to je Josip Brezovec, vezni igrač dobar i prema naprijed i prema nazad, odlična udarca i pregleda igre, došo bi nam ko cigi napolitanka
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8641 u: Ožujak 13, 2010, 12:57:30 »
  • Citat: "weser"
    kad smo već kod Varteksa, ja tamo vidim samo jedno potencijalno pojačanje za Rijeku a to je Josip Brezovec, vezni igrač dobar i prema naprijed i prema nazad, odlična udarca i pregleda igre, došo bi nam ko cigi napolitanka

Pa ako ga se sada ne može uzeti (mislim ovo ljeto), ne znam kada bi se moglo. Gore nisu dobili plaću 8 mjeseci, klub će najvjerojatnije u stečaj i amaterizaciju, a igrači kuda koji mili moji. Ima tamo još potencijalno dobrih igrača, Varteksova škola je nadaleko poznata. Smrekar, Punčec, Hojski, Jagačić, Frljužec, itd. Treba se samo malo raspitati i vidjeti što nam točno treba, kakav profil igrača.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Shrek

• Junior
      • http://www.arka.com.hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8642 u: Ožujak 14, 2010, 09:47:29 »
  • Citat: "joy_division"
    Citat: "weser"
    kad smo veæ kod Varteksa, ja tamo vidim samo jedno potencijalno pojaèanje za Rijeku a to je Josip Brezovec, vezni igraè dobar i prema naprijed i prema nazad, odlièna udarca i pregleda igre, došo bi nam ko cigi napolitanka

Pa ako ga se sada ne može uzeti (mislim ovo ljeto), ne znam kada bi se moglo. Gore nisu dobili plaæu 8 mjeseci, klub æe najvjerojatnije u steèaj i amaterizaciju, a igraèi kuda koji mili moji. Ima tamo još potencijalno dobrih igraèa, Varteksova škola je nadaleko poznata. Smrekar, Punèec, Hojski, Jagaèiæ, Frljužec, itd. Treba se samo malo raspitati i vidjeti što nam toèno treba, kakav profil igraèa.

pojaèanje Brezovec,
    prinova s potencijalom Frljužec (hitra špica s dobrom tehnikom, lijeva noga)

ja bi tu stao
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Shrek »

Offline Campos

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8643 u: Ožujak 15, 2010, 23:31:27 »
  • http://sportske.jutarnji.hr/index.php?c ... k_id=19090 Već ga vidim na ljeto kako moli da se vrati!  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Campos »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8644 u: Ožujak 16, 2010, 00:08:30 »
  • Galinoviæ dobio raskid ugovora u Panatinaikosu,kad bi bilo pameti u našoj upravi s njime bi rješili poziciju golmana za sljedeæih 4-5 godina...Evo nam zasad veæ 2 provjerena pojaèanja za ljeto,Galinoviæ i Bošnjak,i to na pozicijama na kojima smo tanki
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8645 u: Ožujak 16, 2010, 00:12:14 »
  • Do ljeta oni triput nađu klub
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline rino

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8646 u: Ožujak 16, 2010, 08:32:21 »
  • Citat: "Campos"
    http://sportske.jutarnji.hr/index.php?cmd=show_clanak&clanak_id=19090 Veæ ga vidim na ljeto kako moli da se vrati!  :lol:

To neka zahvali svom starom a ocito je  da on(izgleda i mladja sestrica takodjer) moze dobro funkcionirati jedino u Rijeci ali to je njihov problem,nas hvala bogu nije.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8647 u: Ožujak 16, 2010, 08:46:44 »
  • Zapravo čovjek ne može vjerovati da je pristao staviti svoju karijeru na kocku da bi tetošio glupljeg mlađeg brata. Ako ima malo soli u glavi, trebao bi se maknuti što dalje od Hajduka, poslije ovih izjava dolje mu nema sreće. A trebao bi i sterati oca u jednu stvar, nije on kriv što je Anas ispao kako je ispao.

Offline rino

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8648 u: Ožujak 16, 2010, 08:49:27 »
    A trebao bi i sterati oca u jednu stvar, nije on kriv što je Anas ispao kako je ispao.

+1
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »

Offline Bred

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8649 u: Ožujak 16, 2010, 10:04:13 »
  • A to je kad imaš 26 godina i nemaš svoje ja i stari i tko zna tko upravlja s tobom. Nije mu bilo kasno da stvori karijeru kad se vratio u Rijeku kao preporoðen igraè, a najveæi uspijeh æe mu ovako ostati B momèad neke opskurne arapske lige, a kao Liniæ, Milinoviæ, Balaban i mnogi veliki glupani prije njega se nikad vise nece moci vratiti u NK Rijeku, bar se ja nadam da neæe...

Puknut æe i mlaði Sharbini uskoro jer ako (kad) Hajduk ispadne od Dinama, trebat æe kriviti nekoga po njihovom dobrom starom obièaju jer oni nikad ne gube jer su jednostavno lošiji.
    (edit: evo primjer, znam da ne spada pod ovu temu, ali sad sam procitao da je Vukusic falio jer je dobio koljenom u ledja, a ne zato sto je zemljak i antitalent, a dobio je koljenom u natkoljenicu nakon šuta)

Zna li netko koji dijalog Sharbini s Poklepoviæem spominje i o èemu je tu rijeè?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bred »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8650 u: Ožujak 16, 2010, 11:43:52 »
  • Citat: "Bred"
    A to je kad imaš 26 godina i nemaš svoje ja i stari i tko zna tko upravlja s tobom. Nije mu bilo kasno da stvori karijeru kad se vratio u Rijeku kao preporođen igrač, a najveći uspijeh će mu ovako ostati B momčad neke opskurne arapske lige, a kao Linić, Milinović, Balaban i mnogi veliki glupani prije njega se nikad vise nece moci vratiti u NK Rijeku, bar se ja nadam da neće...

Puknut će i mlađi Sharbini uskoro jer ako (kad) Hajduk ispadne od Dinama, trebat će kriviti nekoga po njihovom dobrom starom običaju jer oni nikad ne gube jer su jednostavno lošiji.
    (edit: evo primjer, znam da ne spada pod ovu temu, ali sad sam procitao da je Vukusic falio jer je dobio koljenom u ledja, a ne zato sto je zemljak i antitalent, a dobio je koljenom u natkoljenicu nakon šuta)

Zna li netko koji dijalog Sharbini s Poklepovićem spominje i o čemu je tu riječ?

Išao ti je u stilu nešto ovako...Špaco ti je nakon utakmice ušao u svlačionicu i pitao,Ahmade jel ti znaš,šta je penetracija,ovaj je odg da ne zna,e Kreilach je penetrirao kad je zabio gol,a onda znaš li ti Ahmade šta je ekstaza,neznam kaže on, a Špaco će,igrači rijeke i riječani doživjeli ekstazu nakon gola....

Tako nekako je išao razgovor,ne sječam se točno,ali u osnopvi to je to....

A meni je ga stvarno žao,i volio bi da nije otišao,ali šta češ nije se usprotivio starom kad je trebalo,e sad ga jebi,mora uživat u blagodatima dalmacije
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8651 u: Ožujak 16, 2010, 12:33:12 »
  • Pa u Sport Plusu ima malo žešćih Ahmadovih izjava, tipa Poklepović ga je poslao na zagrijavanje, a onda mu je došao Čop i rekao da se vrati na klupu jer će ući on, Ahmad je rekao da je smiješno da je Čop igračka opcija prije njega. I da na treninzima normalno radi i nije istina da se ne zalaže.

Ali piše i da je Brajković ostao na Poljudu razgovarati s Ahmadom oko povratka.

A glede u svezi s vezom oko ovog njegovog igranja odnosno neigranja, njegov je krimen da ga praktički niti jedan trener nije držao standardnim članom prvih 11 (Katalinić, Scoria, Skočić, Dalić, Reja, Poklepović + one dvije epizode u UAE i Švicarskoj), jedini mu je Rubčić davao neograničeni kredit. Pa valjda ima nešto i u tome, baš da ga nitko od njih nije volio....

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8652 u: Ožujak 16, 2010, 12:48:39 »
    Pa u Sport Plusu ima malo žešæih Ahmadovih izjava, tipa Poklepoviæ ga je poslao na zagrijavanje, a onda mu je došao Èop i rekao da se vrati na klupu jer æe uæi on, Ahmad je rekao da je smiješno da je Èop igraèka opcija prije njega. I da na treninzima normalno radi i nije istina da se ne zalaže.

Ali piše i da je Brajkoviæ ostao na Poljudu razgovarati s Ahmadom oko povratka.

A glede u svezi s vezom oko ovog njegovog igranja odnosno neigranja, njegov je krimen da ga praktièki niti jedan trener nije držao standardnim èlanom prvih 11 (Kataliniæ, Scoria, Skoèiæ, Daliæ, Reja, Poklepoviæ + one dvije epizode u UAE i Švicarskoj), jedini mu je Rubèiæ davao neogranièeni kredit. Pa valjda ima nešto i u tome, baš da ga nitko od njih nije volio....

meni se iskreno zamjerio s ovim odlaskom i nebi volio da se vrati, al on je igrac koji kad osjedi da ima povjerenje trenera i kad je maskimalno spreman moze igrat svakom klubu u ligama mrvicu jacim od hrvatske..uz sve to sta nije bio standardan, puno je zabijao za rijeku, i to samo za rijeku..one sezone kad je da silva isao u arsenal, ahmad je imao bolji postotak realizacije (golovi/minute provedene u igri) od njega u daleko slabijem klubu nego sto je dinamo..vjerojatno postoji razlog zasto ga se podcjenjuje, ali ovo je cisti dokaz onog sta smo znali, a to je da su ga uzeli samo da bi i anas dosao dole...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline Bred

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8653 u: Ožujak 16, 2010, 13:21:59 »
  • Ah Sharbini i kad se maksimalno trudi u igri izgleda bezvoljno pa mozda to treneri ne kuze, a i kritike su mu oduvijek tesko padale i sad je dosao u netolerantnu sredinu koja nema strpljenja jer misle da su Real nakon dvije pobjede. Dolje takodjer svi zivi slazu momcad, od Andabaka do Hloverke pa mu vjerovatno i to nije jasno. I to je razlog zasto nije isto igrati u Hajduku kao i u Rijeci kako je Erceg izjavio, a ne pritisak i ocekivanja, a kamoli kvaliteta.

S druge strane njemu se igra prilagodjavala u Rijeci, kao i bratu vjerovatno, a u Hajduku se mora on prilagoditi jer nece tamo neki Ibricic, Maloca, Strinic ili Skoko koje su svjetske klase i samo sto ne predju u Chelsea, igrati za siptara Sharbinija iz provincijske Rijeke koja ih uredno dobiva zadnjih godina, a izgleda da on i nema taj kapacitet ili shvacanje igre ili sta ja znam sta. Jer koliko god on bio fin i dobar decko sto stvarno mislim da jest, ne ukljucuje bas mozak kad igra, ali gurni ga u sansu i zabit ce.

Nema povratka, poruka se mora poslati...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bred »

Offline rino

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8654 u: Ožujak 16, 2010, 13:23:12 »

Ali piše i da je Brajkoviæ ostao na Poljudu razgovarati s Ahmadom oko povratka.

Hm....vjerovatno nam ga hajduk jos nije ni platio :roll:  inace ne vidim nacin na koji bi ga mi mogli uzeti natrag novaca nemamo a posudba bi bila totalna glupost i zasto bi ga uopce uzimali natrag ako nije u pitanju ta cinjenica  da nam ga jos nisu platili?!
    « Zadnja izmjena: Ožujak 16, 2010, 13:44:01 od rino »