• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2749317 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #8655 u: Ožujak 16, 2010, 13:23:28 »
  • Ja odmah potpisujem Ahmadov povratak,pa to nam je prilika da ga ponovno utompimo za kakvih milijon eura,pa nebi trbali prodavat Stepèiæa,Krailacha,Ljuboviæa itd... :lol:
    Ko d nas zabije 20 golova u sèljedeæoj sezoni,i onda ga lagano prodamo nekome za milijon :lol:    Treba ponos stavit po strani,gledat šta je bolje zza naš klub,a sa ahmadom smo uvijek dobro prolazili,èovjek je stvarno puno dao rijeci 2 transfera sa sveukupnom zaradom preko milijon eura,i najbolji strijelac Rijeke u povijesti HNL-a :lol: ....
    Ajmo Ahmade,doði ti opet kod nas,i dovuci nam onog svog jadnog brata,pa neæeš valjda dopustit da Rijeka ostane prazne kase :lol:  :lol:
    Ali sve to dolazi u obzira jednio ako kojim sluèajem dobije raskid ugovora,šta nije nemoguæe,preskupo je on plaæen da bi bio 3 napadaè :roll:
    A i piše se po novinama da ni on ni brat nisu pristali na smanjenje ugovora :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline koma

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8656 u: Ožujak 16, 2010, 13:39:53 »
  • Sada æeš biti najomraženiji èlan FF foruma. Veæ vidim salve na tvoj raèun, bolje rob nego jamalov rob, neka im crkne krava na grobniku i slièni komentari.

S financijske strane ti je ideja odlièna, ali mislim da bi se navijaèi digli na stražnje noge, iako realno nemaju zašto. Uz par "krivih" koraèiæa od strane sharbinija ipak je nesposobna uprava najveæi krivac što smo ih prodali u ljutog rivala.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od koma »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8657 u: Ožujak 16, 2010, 13:49:54 »
  • neka malo pati, kad je toliko blesav da bezuvjetno slusa sestricu i osamu. da je ostao bio bi bog, cak mislim da je igracki prosle sezone na proljece pokazao puno vise, nego sto to djalovic pokazuje sada.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8658 u: Ožujak 16, 2010, 14:35:20 »
  • Citat: "Dylan Dog"
    da je ostao bio bi bog

I najgore to što je on to znao kada je potpisivao ugovor. Nikad ga ne bi više volio vidjeti u BIJELOM dresu, ni njegovog brata. Neka pate u BILOM dresu. :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8659 u: Ožujak 16, 2010, 14:57:50 »
  • Citat: "TIR669"
    Citat: "Dylan Dog"
    da je ostao bio bi bog

I najgore to što je on to znao kada je potpisivao ugovor. Nikad ga ne bi više volio vidjeti u BIJELOM dresu, ni njegovog brata. Neka pate u BILOM dresu. :wink:
    A stvarno pate,svaki po 200-250 000 E godišnje,stvarno im je teško,jadni :-&
    Barem im je 100 puta bolje nego na kantridi ako æemo realno..,
    Lijepo sjedi na klupi,trenira i zaraðuje ogromne pare...Ne treba mu ni otiæ više van da bi obezbjedio svoju buduænost,dosta mu je provest još 2-3 godine dole,i ako ima malo pameti može živjet lagodnim životom....Pogotovo se to tièe Ahmada koji je veæ i puno zaradiio u karijeri,dok je igrao u Aziji,a i kod nas je imao 80 000E godišnje....
    Ispadamo jadni kada pišemo da bi mu kod nas bilo bolje,nogomet se igra zbog para,a ne zbog ljubavi,on je svoju ljubav pronašo u onoj cajki s kojom oèekuje malog princa miješane krvi,grobnièko-srpsko-arapski geni :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline standby

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8660 u: Ožujak 16, 2010, 16:10:32 »
  • e moj dioniz.. nije u soldima sve..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od standby »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8661 u: Ožujak 16, 2010, 16:19:45 »
  • Citat: "Dylan Dog"
    neka malo pati, kad je toliko blesav da bezuvjetno slusa sestricu i osamu. da je ostao bio bi bog, cak mislim da je igracki prosle sezone na proljece pokazao puno vise, nego sto to djalovic pokazuje sada.

igrački je on drugi dio prošle sezone pokazao da je kompletan igrač jer je počeo raditi u oba smjera , a ne kao prije samo stajati u obrani. Meni, koji sam bio skroz protiv njega što  D2 može potvrditi,  je najviše krivo što je otišao onda kada je tek pokazao da može igrati kako bog zapovijeda i to samo zato da bi pazio sestricu da ne radi sranja. Sada mu je tek došlo iz guzice u glavu šta je napravio jer da je ostao još pola sezone , sezonu u Rijeci bi sigurno otišao van u neki bolji klub od ovog jadnog kojeg rijeka tuče kada se sjeti. Nemam ništa protiv njegova dolaska , ali samo sa ciljem da ga se kroz pola sezone , sezonu dalje proda. Što se tiče anasa , njega više nikada nebi voli viditi u rijeci pa makar i zaradili na njemu.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 16, 2010, 18:33:03 od bosanac266 »

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8662 u: Ožujak 16, 2010, 16:27:33 »
  • Ja nemam ništa protiv njegovog eventualnog povratka...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline marinZG

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8663 u: Ožujak 16, 2010, 17:10:15 »
  • "Jel znaš ti Ahmade što je to lubrikacija?"
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od marinZG »
    There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.

Offline Bastard

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8664 u: Ožujak 16, 2010, 17:25:50 »
  • Citat: "DIONIZ"
    Barem im je 100 puta bolje nego na kantridi ako æemo realno..,
    Lijepo sjedi na klupi,trenira i zaraðuje ogromne pare...

bolje mu je k..... Nema on dole svoje ekipe niti  birtije.
    zaradjivao je on ovdje dovoljno za svoje"potrebe", ne brini.
    A pošto mi se nikad nije cinio neki hrabar lik, vjerujem da mu nije ni svejedno.
    Mogao bi mu onaj opatijski samar bit lijepa uspomena nakon šta ga oni AE-kavci dolje uvate
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bastard »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8665 u: Ožujak 16, 2010, 17:32:57 »
  • ma da se i vrati u rijeku, opet ce ga se trebat cekat da proigra jer godinu dana nije odigrao postenu utakmicu...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline Shrek

• Junior
      • http://www.arka.com.hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8666 u: Ožujak 16, 2010, 18:13:18 »
  • Ja nisam protiv povratka nijednog igraèa koji je kupljen od Hajduka ili Dinama, jer ih je Rijeka pustila. Ovako ili onako, pustila ih je. Druga stvar su igraèi koji su dali Rijeku na arbitražu ili èekali da im istekne ugovor pa onda otišli tamo. Primio bi i njih, ali da prvu sezonu igraju besplatno, odnosno bez ugovora, samo za premije.

Što se tièe povratka Ahmada, èovjek je dobio ponudu više nego trostruku u odnosu na ono što je imao u Rijeci. Za te novce ode igrat i u Novi Zeland, a kamo li ne u Hajduk. Dole su napravili pretvorbu i najbolje što smo mogli napraviti je skupo im prodati igraèe, isisati novce, pa onda još vratiti igraèe sebi. Opet, s druge strane, obzirom da je igraè dole dobro zaradio, znaèi da ovdje može igrati za manje pare :-)

Nije nam interes potpisat Ahmada na sezonu ili dvije, ali ako se bude mogao potpisati na 3 ili više sezona, zašto ne? Ako dole raskine ugovor i doðe bez obveza.

(Još nek im uzme otpremninu, 50% od nerealiziranog ugovora)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Shrek »

Offline cannondale

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8667 u: Ožujak 16, 2010, 18:50:31 »
  • ni ja nemam ništa protiv povratka ahmada u rijeku ali bi pri potpisivanju višegodišnjeg ugovora za rijeku mora spalit dres hajduka sa brojem 9, da ga novinari ljepo uslikaju i još mora kirurški odstranit tetovažu njegove sestre i tek onda može u rijeku :)
    al inače nemam ništa protiv povratka 8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od cannondale »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8668 u: Ožujak 16, 2010, 20:28:40 »
  • i nek nam ga usput malo podoji.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline zdene

• Junior
      • http://feel4sport.com/hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8669 u: Ožujak 16, 2010, 20:56:23 »
  • Citat: "october"
    i nek nam ga usput malo podoji.
    :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zdene »
    Soudani? Dobar igrač, naravno, ali ja sam igrač Rijeke, neka on razmišlja o meni - kaže Bertoša