• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2749287 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Andyfiume

• Morčić
  • **
(Nema naslova)
« Odgovori #8745 u: Travanj 16, 2010, 09:11:53 »
  • http://www.index.hr/sport/clanak/zvonko ... 86379.aspx

Rijeka æe za taj transfer dobiti pola milijuna plus što æe 40 posto od sljedeæeg Pamiæeva transfera iæi na raèun Rijeke. 40 posto nije malo,ako bude dobro igro i dobro se proda, moglo bi to biti i milijun mozda u buducnosti,a mozda i vise,tko zna.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Andyfiume »

Offline Klosarinjo

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8746 u: Travanj 16, 2010, 09:55:17 »
  • svako ko malo prati Rijeku zna da će ova lova nestat za mjesec dana i onda opet smo na početku kao i kad su sestre prodali. Bolje da odu u amatere ako nemogu skupit lovu da klub funkcionira normalno jednu sezonu. ako Rijeka vidi tih 40% ja dodam svojih 4%.
    Jebalo ih pomlađivanje i priče za malu dijecu. Kako pjevaju coctelsi: hitit ću se z mosta aš sega mi je dosta :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Klosarinjo »
    na kantridi neko će da strada zoran krečak čeka te Armada.KAD-TAD

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8747 u: Travanj 16, 2010, 15:15:07 »
  • Citat: "Andyfiume"
    http://www.index.hr/sport/clanak/zvonko-pamic-potpisao-za-bayer/486379.aspx

Rijeka će za taj transfer dobiti pola milijuna plus što će 40 posto od sljedećeg Pamićeva transfera ići na račun Rijeke. 40 posto nije malo,ako bude dobro igro i dobro se proda, moglo bi to biti i milijun mozda u buducnosti,a mozda i vise,tko zna.

Ja se iskreno nadam da je post sarkastičan ali da sam je previše u kurcu da to skužim!!
    Zar ne misliš da bi bilo bolje da u Rijeci odigra 2-3 sezone pa da SIGURNO bude više od milijun eura koliko ćemo sada MOŽDA dobiti + šta bi igrao za nas!???!?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline sens1

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8748 u: Travanj 16, 2010, 15:33:17 »
  • Ajde neka mi netko javi na sms kad proðe opet ovo pljuvanje žuèi, urlanje i ogorèenost, pa da se vratim na forum.
    Svaki put kad se ovako nesto desi, svi izreagiraju kao da je prvi put, kao da ih je jako iznenadilo. Ono, ma kako se samo to desilo?
    Ne mogu to više slušat i dosta mi je toga da svi sada 'spominju majke' upravi, menadzerima itd. Bravo, oni su zasrali, ali mi smo seljacine.

Jel u redu to sto su ucinili? Neznam, valjda nije. S druge strane, mislim da jako jako malo ljudi na ovom forumu shvaca u kolikoj je zbilja besparici klub. Pa da se ne proda Zvonko plus jos jedan igrac, pola igraca bi otislo jer nece vidjeti placu do ljeta u suprotnom.  Ako i onda.
    Trebao ga je zadrzati jer ce mali "sigurno" postat bolji i prodat se za mnogo vise? Ako je štovani gospon forumaš rekao da ce mali sigurno biti jos bolji, onda je to tako. Nema druge opcije. Ni ozlijede, ni glava, ni forma mu ne mogu stati na put...nista. Ne branim Turcica, ali on ima opciju prodat igraca i pregrmit psovanje uvrijednjenih navijaca ili poslat klub u bankrot/drugu ligu.

Sve u svemu, ocekivan potez, samo se 'mi' na forumu imamo potrebu i dalje ispuhavat urlanjem, hebanjem sire i uze familije i prijetnjama.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
    Ima l\' vode, jarane?

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8749 u: Travanj 16, 2010, 15:40:16 »
  • Kad  se neki prave pametni kao da su popili svu pamet svijeta,neka meni netko objasni funkciju predsjednika jednog nogometnog kluba,ako je to da nabavlja novac prodajom ičega šta donekle valja,onda se ja i još neki ovdje ispričavaju uvrijeđenim forumašima.Ako nemožeš osigurat  novac doviđenja prijatelju i točka.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline sens1

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8750 u: Travanj 16, 2010, 16:00:31 »
  • Pa, osigurao ga je.
    Koliko ja kontam, on je kumio i molio sponzore, dobivao pedalu za pedalom, prodao malog Pamiæa i eto - novac.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
    Ima l\' vode, jarane?

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8751 u: Travanj 16, 2010, 16:05:10 »
  • Kad je klub u tolikom lošem stanju već (financijski), onda neka se preko novina ne prodaju lovačke i neka se prizna i kaže 'da, u kurcu smo,love nema, moramo prodavati igrače'. Ali ova vatrogasna rješenja nikada nikome nisu pomogla. Potpuno ista priča kao na ljeto, samo što smo sad dobili tri puta manje love.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8752 u: Travanj 16, 2010, 16:09:40 »
  • Citat: "Marin_ri"
    propast æe zvonko u roku odmah....nevalja mu trèat odmah za lovom nakon jedne prave sezone....jedna ili 2 sezone na kantridi bi mu mogle jako dobro doc....

ali to je ipak neka druga SF serija....

Sjeæam se Anasa, kada je izvalio da se sa Maximira bolje vidi Južna Afrika.... isto tako, po meni se iz Leverkusena bolje vidi Maximir.... predviðam brzi povratak, ali u metropolu.... ali nema veze, pa mi IMAMO 40% transfera. yupiiiiiiiiiii!!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8753 u: Travanj 16, 2010, 16:13:27 »
  • Citat: "girica"
    Kad  se neki prave pametni kao da su popili svu pamet svijeta,neka meni netko objasni funkciju predsjednika jednog nogometnog kluba,ako je to da nabavlja novac prodajom ièega šta donekle valja,onda se ja i još neki ovdje isprièavaju uvrijeðenim forumašima.Ako nemožeš osigurat  novac doviðenja prijatelju i toèka.

Slažem se APSOLUTNO, onda možemo nas 10 -ak lumena sa ovog foruma voditi klub bez da nabavljamo lovu, i siguran sam da bi to puuuuuno bolje radili....ajmo se skupit!!!

Mamu da im, bagro iz lože! Smeæe!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline aahzinho

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8754 u: Travanj 16, 2010, 16:35:35 »
  • Citat: "Marin_ri"
    propast æe zvonko u roku odmah....nevalja mu trèat odmah za lovom nakon jedne prave sezone....jedna ili 2 sezone na kantridi bi mu mogle jako dobro doc....

ali to je ipak neka druga SF serija....

Ako decko ima radne navike ovim transferom ce samo profitirati. Koliko sam uspio viditi Bayer ima jednu od boljih nogometnih skola u Njemackoj, pretezno mladu momcad i dosad su pokazali da znaju izbaciti mladog igraca. A alternativa mu je bila doci u klub koji nema ni pomocni teren.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od aahzinho »

Offline aahzinho

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8755 u: Travanj 16, 2010, 16:40:55 »
  • Citat: "TIR669"
    Kad je klub u tolikom lošem stanju veæ (financijski), onda neka se preko novina ne prodaju lovaèke i neka se prizna i kaže 'da, u kurcu smo,love nema, moramo prodavati igraèe'. Ali ova vatrogasna rješenja nikada nikome nisu pomogla. Potpuno ista prièa kao na ljeto, samo što smo sad dobili tri puta manje love.

Da s takvom pricom izadje u novine 99% foruma bi ga popljuvalo i reklo kako smije takve stvari govoriti. pa mi smo veliki klub, pa mi imamo tradiciju, pa qurac, palac. on govori ono sto navijaci zele cuti jer je navijac sve samo ne racionalna zivotinja.

Offline aahzinho

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8756 u: Travanj 16, 2010, 16:44:35 »
  • Citat: "armadazapad"
    Citat: "girica"
    Kad  se neki prave pametni kao da su popili svu pamet svijeta,neka meni netko objasni funkciju predsjednika jednog nogometnog kluba,ako je to da nabavlja novac prodajom ièega šta donekle valja,onda se ja i još neki ovdje isprièavaju uvrijeðenim forumašima.Ako nemožeš osigurat  novac doviðenja prijatelju i toèka.

Slažem se APSOLUTNO, onda možemo nas 10 -ak lumena sa ovog foruma voditi klub bez da nabavljamo lovu, i siguran sam da bi to puuuuuno bolje radili....ajmo se skupit!!!

Mamu da im, bagro iz lože! Smeæe!

Nije li Rubesa jedan od onih koji su "proveli svoju mladost ispod ure na Kantridi"?
    Osim ako jedan od tih 10tak lumena s foruma nije ruski oligarh koji ima viska 40 milijuna eura, garantiram vam da necete imati puno vise uspjeha u radu od ove tu garniture na vlasti.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8757 u: Travanj 16, 2010, 16:53:40 »
  • Daj piši sve u isti post... :roll:

Ne bi imali puno više uspjeha, al ne bi ništa lošiji bili... Mislim da prodaja ponajboljeg HNL igrača (mladog, perspektivnog) za 500 000 eura ne bi bio problem nikakvom amateru.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline aahzinho

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8758 u: Travanj 16, 2010, 17:04:01 »
  • Citat: "TIR669"
    Daj piši sve u isti post... :roll:

mea culpa. nisam procitao dretvu do kraja pa onda odgovarao, nego sam isao idiot odgovarat post po post kako ih procitam.

Citat: "TIR669"
    Ne bi imali puno više uspjeha, al ne bi ništa lošiji bili... Mislim da prodaja ponajboljeg HNL igraèa (mladog, perspektivnog) za 500 000 eura ne bi bio problem nikakvom amateru.

mlad je i perspektivan i to je to. ponajbolji igrac HNLa? mozda da, a mozda i ne.
    ali ajmo pretpostaviti da je decko dosao kod nas na ljeto. kakva je garancija da bi se razvio u najboljeg igraca lige? tko kaze da bi igracki napredovao? ne mora se ni ozlijediti, dovoljno je da stagnira kao i njegov brat i Krizman. Koliko uspijevam viditi od njih trojice Zvonko je najvise napredovao. Pitanje je li napredovao zato jer je najtalentiraniji od njih 3 ili zato jer jedini nije Rijeke vidio, nego je ostao kod staroga.
    Cak i da pretpostavimo da je mali uspio, tko je jos toliko naivan i vjeruje da mi mozemo ostvariti vrhunski transfer? Tako da je stvarno isti q prodali ga sad za ove pare ili za godinu dana za milijun (a vecu lovu od toga sigurno ne bi dobili posto bi iduce ljeto bilo zadnje u kojem ga mozemo prodati).

Ne bi bili nista losiji, ali ne bi bili ni nista bolji od sadasnje uprave. jedina razlika bi bila sto bi ostatak foruma onda pljuvao po vama zbog loseg posla, a ne po sadasnjoj upravi i sto bi se vi mozda cak i branili na forumu.

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8759 u: Travanj 16, 2010, 17:05:37 »
  • Ovo što kurčić radi je isto kao kad bi student stalno padao ispite i govorio:  jbg ja sam glup meni je ovo teško, ja to ne kužim itd. I tako 15-20 godina na grbači staraca bez da mrdne kyrcem.
    Majstore, ako nisi za posao odi ća.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »