• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2761122 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sax

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #9705 u: Rujan 15, 2010, 21:25:01 »
  • Citat: "Bilbo"
    Hajduk, Dinamo, lopovi, kradljivci, hadeze, esdepe, politika, dalmatinci, novac... Njihovi igrači vrijede više od naših, više o njima pišu u novinama, imaju potporu sudaca i "elite"... I to je sad kao važno! Ma nikad se nebi mijenjao sa njihovim navijačima pa makar osvojili ligu prvaka, jer osjećaj koji se javlja kod mene kad na kantridi pred ispunjenim tribinama dobijemu Hajduk kojemu leđa drži cijela hrvatska, tad ne pobijeđujemo samo hajduk nego i politiku i novac i sve, taj osjećaj vrijedi više od tri naslova prvaka. Oni se za naslov prvaka bore sa ostalim klubovima, a mi se borimo protiv same strukture korumpiranog društva. Ne kažem da Rijeku vode neki čistunci i poštenjačine, daleko od toga, ali onaj romantičarski osjećaj ostaje, ostaje spoznaja da smo i slabiji, i manji, i siromašniji, i sve je protiv nas, i onda pobijedimo golijata. Zato će Rijeka pobijediti u nedjelju, i zato ćemo osvojiti i drugi put naslov prvaka, pa makar nam ga opet ne priznali, ali mi ćemo znati....

Sami protiv svih!

=D>
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline tuRnIæ|AR

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9706 u: Rujan 15, 2010, 23:20:22 »
  • Citat: "sax"
    Citat: "Bilbo"
    Hajduk, Dinamo, lopovi, kradljivci, hadeze, esdepe, politika, dalmatinci, novac... Njihovi igraèi vrijede više od naših, više o njima pišu u novinama, imaju potporu sudaca i "elite"... I to je sad kao važno! Ma nikad se nebi mijenjao sa njihovim navijaèima pa makar osvojili ligu prvaka, jer osjeæaj koji se javlja kod mene kad na kantridi pred ispunjenim tribinama dobijemu Hajduk kojemu leða drži cijela hrvatska, tad ne pobijeðujemo samo hajduk nego i politiku i novac i sve, taj osjeæaj vrijedi više od tri naslova prvaka. Oni se za naslov prvaka bore sa ostalim klubovima, a mi se borimo protiv same strukture korumpiranog društva. Ne kažem da Rijeku vode neki èistunci i poštenjaèine, daleko od toga, ali onaj romantièarski osjeæaj ostaje, ostaje spoznaja da smo i slabiji, i manji, i siromašniji, i sve je protiv nas, i onda pobijedimo golijata. Zato æe Rijeka pobijediti u nedjelju, i zato æemo osvojiti i drugi put naslov prvaka, pa makar nam ga opet ne priznali, ali mi æemo znati....

=D>  =D>  =D>
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od tuRnIæ|AR »
    [size=150]RIJEKO MOJA NAJLJEPŠA SI ZNAJ!!![/b]
    [/size]

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9707 u: Rujan 18, 2010, 21:29:42 »
  • Čejvanović zabio za Karlovac-Belupo 1:0
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9708 u: Rujan 19, 2010, 06:15:44 »
  • marin con za zadar
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od uvijek_rijeka »

Offline pesimista

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9709 u: Rujan 20, 2010, 14:18:06 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pesimista »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9710 u: Rujan 20, 2010, 22:13:02 »
  • a i taj se zahebava sa karijerom...sad moze slobodno u neki dalmatinski nizeligas
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9711 u: Rujan 21, 2010, 01:42:43 »
  • Novi boćarski telent :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Traxxtor™ »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9712 u: Rujan 21, 2010, 20:31:33 »
  • Je li treba još koji zadnji vezni ili desni bek sa slobodnim papirima:

http://sportske.jutarnji.hr/filip-marci ... nl/888381/
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9713 u: Rujan 21, 2010, 23:04:04 »
  • Citat: "joy_division"
    Je li treba još koji zadnji vezni ili desni bek sa slobodnim papirima:

http://sportske.jutarnji.hr/filip-marci ... nl/888381/

nemoj se ni salit
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9714 u: Rujan 22, 2010, 00:07:09 »
  • što je najgore nekada je bio jako dobar, izgleda da je tamo našao društvo za pijančenje što ga je povuklo nizbrdo, bojim se da bi i ovdje našao kolegu u tom sportu
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9715 u: Rujan 22, 2010, 08:38:31 »
  • Pa ne bi bilo ludo ga uzeti, uz jedan prethodni ozbiljni razgovor i par stavki u ugovoru glede ponašanja u javnosti. Kod nas je igrao dobro, a budući da je samo pitanje dana kada će ovi naši genijalci prodati Kreilacha, opet će faliti igrača u srednjem redu.

I na zajebavam se, ozbiljno mislim.

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9716 u: Rujan 22, 2010, 11:13:02 »
    I na zajebavam se, ozbiljno mislim.

Radije se pocni zajebavati. Sto Rijeka moze biti jedino azil za napustene i polupropale igrace koji ce se mozda vratiti igranju ozbiljnog nogometa. Dokle god trazimo i dovodimo pojacanja iz tog ranga i ekipa ce nam biti takva. Procitao sam negdje da je Katalinić dok je bio trener u Rijeci izjavio kako se pojacanja ne dovode iz klubova koji su se borili za opstanak ili ispali iz lige jer je vjerojatnije da takvi igraci nemaju mentalitet za vrh tablice.

A mi bi u svlacionicu svako malo voljeli vidjeti nekoga koji je "nekad" bio dobar jer je sada naravno jeftin. Zar bas moramo tako ?..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9717 u: Rujan 22, 2010, 11:18:10 »
  • Pa nije da se ne slažem s tobom generalno, ali Marčić nije u lošim igračkim godinama, a lako je moguće da ga je Petković, obzirom da je ovaj ipak Dalićev kadar, škartirao na klupu i da je samo čekao krivi potez koji je ovaj glupan i napravio.

Pročitaj samo komentare ovdje na forumu kada je Marčić dolazio u Slaven, jadikovke i tuga. Uostalom, u koju grupu od ovih u tvom postu navedenih spada Vukman? Pojačanja? Ako razumiješ šta hoću reći.

A Katalinić se iskazao kada je bio kod nas, tko mu je ono bio pojačanje u obrani, Jurica Karabatić + još neki takav biser. Šta su to prava pojačanja?

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9718 u: Rujan 22, 2010, 11:35:31 »
    Pročitaj samo komentare ovdje na forumu kada je Marčić dolazio u Slaven, jadikovke i tuga. Uostalom, u koju grupu od ovih u tvom postu navedenih spada Vukman? Pojačanja? Ako razumiješ šta hoću reći.
    Itekako razumijem, Vukman spada u kategoriju mentalitet malog kluba i prosjek HNL-a. No svi znamo da doticnog i nismo bas zeljeli vec je Karlovac morao dobiti neku lovu od transfera Pamica pa su nam skartali Vukmana. Iako mozda da ga je vratiti na poziciju stopera?
    Citat:
    A Katalinić se iskazao kada je bio kod nas, tko mu je ono bio pojačanje u obrani, Jurica Karabatić + još neki takav biser. Šta su to prava pojačanja?

A cuj mnogo puta ljudi nesto pametno kazu, a drukcije rade. Citirao sam izjavu samo kao generalno pravilo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9719 u: Rujan 22, 2010, 12:52:37 »
  • Ovo za velike i male igraèe, definitvno se slažem da ima nešto i u tome... ali tko æe naæi novca za dovoðenje pravog igraèa??? skaute po inozemstvu za neke egzotiène i super talentirane igraèe nemamo, a u HR sve što vrijedi pokupi Dinamo i Hajduk jer je njihova kasa punija, a i nažalost veæi su klubovi...
    I zato mislim da je najrealnije da s ovim igraèima koje sad imamo na raspolaganju napravimo najbolje šta možemo, a da pravu priliku za dovoðenje pojaèanja tražimo u našem omladinskom pogonu. To nam je jedina šansa. Sve ostalo po meni je sanjarenje i puste prièe bez realnih temelja... Pravi klubovi ne mjenjaju trenere kao èarape, nego vjeruju u njihov rad i daju im i vrijeme i novac kako bi izgradili što bolju momèad... Mislim da Neno ima svoje mane, ali kad se sve zbroji da je dobar trener i da zna što radi. Ajmo malo bit realni!!!
    Idemo se prvo stabilizirat kao klub da budemo konstantno pri vrhu i idemo težiti da budemo prvaci, ali šta bi nam falilo da budemo na kraju i 3.?? i to je veæi uspijeh, pogotovo nakon prošle sezone, sve dok infrastruktura kluba za to vrijeme napreduje i naša kvaliteta raste, pri tom ne misim samo na kvalitetu prve momèadi, veæi i na taj omladinski pogon koji je buduænost kluba... pa ne možemo od nièega napraviti nešto!!!
    Sada je najvažnije da se igraèi dignu i da dalje nastave sa uigravanjem i pozitivnim pristupom utakmicama jer ni jedan pesimit nije nikada imao velike rezultate. Ovo je bila samo jedna utakmica, ne znam èemu toliko drame oko toga...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Wedran »