• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2761064 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #9735 u: Rujan 24, 2010, 12:23:47 »
  • Citat: "bosanac266"
    nakon par mailova ispravljeno

Sto su izbrisali da je igrao za Rijeku jer je nespojivo reprezentacija i Rijeka. :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Zamet RI

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9736 u: Rujan 25, 2010, 20:08:57 »
  • Čitam u 24 sata da je Anas danas opet trebao dobiti izravni crveni jer je nagazio igrača dok je ležao , naravno dobio je žuti, ali izgleda da nam sestrica puca po šavovima  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Zamet RI »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9737 u: Rujan 25, 2010, 20:54:00 »
  • Citat: "Zamet RI"
    Èitam u 24 sata da je Anas danas opet trebao dobiti izravni crveni jer je nagazio igraèa dok je ležao , naravno dobio je žuti, ali izgleda da nam sestrica puca po šavovima  :lol:

jednostavno su procitali njegovo okretanje ledima golu pa ga stisnu i napadnu loptu koju on ledima nezna cuvat, i shvatili su bocni da ga treba pratit i kad napravi fintu u lijevo potrcat za njim, i da ce on sam dat loptu...
    cim ju napadas on je brzi i ima refleks, cim ga pratis on je izgubljen
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline gulli

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9738 u: Rujan 26, 2010, 18:05:56 »
  • ako se dobro sjecam nije li Krstanovic trebao doci kod nas prije nego je u Zagrebu zavrsio
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od gulli »

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9739 u: Rujan 26, 2010, 19:43:45 »
  • Citat: "gulli"
    ako se dobro sjecam nije li Krstanovic trebao doci kod nas prije nego je u Zagrebu zavrsio

je, ali mi smo izabrali Matka!  :twisted:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9740 u: Rujan 26, 2010, 21:29:30 »
  • http://www.24sata.hr/sport/anas-je-kao- ... ad/192744/

Anas kao Beckam...
    lol

obratite paznju na to sta mu drugi rade ;p...

mozda mu ibro karu duva

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9741 u: Rujan 28, 2010, 10:44:26 »
  • gledam popis ovih reprezentativaca u17 sto igraju tu u okolici kvlaifikacije za EP...i na popisu igraca naravno nema nikoga iz rijeke, al ima Ivo Molnar kraj èijeg imena ne pise klub..e sad mozda se netko od vas bolje sjeca, ali sta nije to onaj mali koji je s onim ivusicem i jos nekim otisao u Inter iz Milana??
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline miami

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9742 u: Rujan 28, 2010, 15:29:52 »
  • sta ce im igraci ostalih klubova bitno da ima igraca iz dva kluba bratska, tako ih se odmah nauci da se ne nadaju nicemu ako ne odu u zagrem ili slit od malena, tu i amo se netko ubaci ali sve je to slabo
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od miami »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9743 u: Rujan 28, 2010, 15:35:01 »
  • Citat: "miami"
    sta ce im igraci ostalih klubova bitno da ima igraca iz dva kluba bratska, tako ih se odmah nauci da se ne nadaju nicemu ako ne odu u zagrem ili slit od malena, tu i amo se netko ubaci ali sve je to slabo

ma lako krivit druge za nasu krivicu...
    oni godisnje "skautiraju" (imas kojeg?-doslovno) ...
    i tu ocito ne postoji zelja ... uvukli smo se u misiju rupu S GUZA i dali svakom da nas jebe... kad to prestane, bit cemo prvaci !

Offline Zamet RI

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9744 u: Rujan 30, 2010, 21:59:07 »
  • Evo jedan bivši trener dobio moždani udar:

http://www.dalmacijanews.com/tabid/71/a ... fault.aspx
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Zamet RI »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9745 u: Listopad 03, 2010, 20:28:29 »
  • Juèer igraè koji je bio kod nas na probi Mate Pehar izbori penal za Split i donese Splitu 3 boda. Interesantno da je dobar Splitu koji ima Oblinoviæa,Deranju I goluboviæa prema naprijed,a nama koji smo tamki naprijed nije vrijedio. Siguran sam da je deèko bolji igraè od Križmana.
    Danas Èejvanoviæ kojeg smo besplatno dali karlovcu odigra odliènu utakmicu,najboljni8 u karlovcu uz karabatiæa. Da napomenem da smo mi tog Èejvanoviæa platili za naše prilike stromglavih 80 000E #-o..
    Èisto radi preventive nije na odmet spomenuti ni da je paracki naš bivši igraè kojeg smo poklonili..Inaèe deèko je po vokaciji vezni igraè,ono što nama fali,ali lakše je stopera Duju stavit da kreira,a po potrebi æe i u navalu. =; ...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline koma

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9746 u: Listopad 03, 2010, 21:35:39 »
  • Citat: "DIONIZ"
    Juèer igraè koji je bio kod nas na probi Mate Pehar izbori penal za Split i donese Splitu 3 boda. Interesantno da je dobar Splitu koji ima Oblinoviæa,Deranju I goluboviæa prema naprijed,a nama koji smo tamki naprijed nije vrijedio. Siguran sam da je deèko bolji igraè od Križmana.
    Danas Èejvanoviæ kojeg smo besplatno dali karlovcu odigra odliènu utakmicu,najboljni8 u karlovcu uz karabatiæa. Da napomenem da smo mi tog Èejvanoviæa platili za naše prilike stromglavih 80 000E #-o..
    Èisto radi preventive nije na odmet spomenuti ni da je paracki naš bivši igraè kojeg smo poklonili..Inaèe deèko je po vokaciji vezni igraè,ono što nama fali,ali lakše je stopera Duju stavit da kreira,a po potrebi æe i u navalu. =; ...

Ali si ih našao, Mate Pehar, poskliznuo se na koru od banane i ovaj zazvizdio penal i on je sad za rijeku? Ili Paracki? Ja gledao cijelu tekmu na TV-u i taj osim što je trèao niš nije pokazao, a trkaèa u ekipi hvala imamo i previše, Za ovog 3. si u pravu samo o ovome na kraju, tko je dao lovu i rekao da kenan vrijedi toliko, treba ga odmah poslat što dalje s kantride.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od koma »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9747 u: Listopad 03, 2010, 21:38:37 »
  • Citat: "koma"
    Citat: "DIONIZ"
    Juèer igraè koji je bio kod nas na probi Mate Pehar izbori penal za Split i donese Splitu 3 boda. Interesantno da je dobar Splitu koji ima Oblinoviæa,Deranju I goluboviæa prema naprijed,a nama koji smo tamki naprijed nije vrijedio. Siguran sam da je deèko bolji igraè od Križmana.

Ali si ih našao, Mate Pehar, poskliznuo se na koru od banane i ovaj zazvizdio penal i on je sad za rijeku? Ili Paracki? Ja gledao cijelu tekmu na TV-u i taj osim što je trèao niš nije pokazao, a trkaèa u ekipi hvala imamo i previše, Za ovog 3. si u pravu samo o ovome na kraju, tko je dao lovu i rekao da kenan vrijedi toliko, treba ga odmah poslat što dalje s kantride.
    Kasd bi se bar Križman koji kup poskliznuio na koru od banane,ili kad bi bar Bakoviæ kao vezni igraè zabio gol(kad to doživim mogu sretan umrijet)... Paracki je prošle sezone zabio 3-4 gola ako se ne varam untaoè oszljedama
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9748 u: Listopad 03, 2010, 22:23:53 »
  • Napalili ste se na Bakovića kao da je neki invalid. Jučer je on napravio više u napadu nego neki samo što se to ne želi vidjeti jer "kako sad tamo neki stoper može postati vezni". Iako je dečko zadnje što je igrao igrao zadnjeg veznog u Rijeci. Svi toliko hvalimo Landeku, a dečko osim trke i zalaganja nema ono što nam treba, a to je da taj zadnji vezni malo podigne cijelu ekipu i gurne prema naprijed. Čovjek igra već dvije (ili 3) pune sezone u Rijeci  i još nije pošteno opalio po golu (nije dao ni jedan gol). Baković je jučer nabacio Kreilachu za drugi gol i nabacio Đaloviću na glavu ono što se lakše da nego fali (i to je bilo skoro sve što je Rijeka i napravila na tekmi). I sad bi svi odjednom ne znam kakve bravure. Dečko je na jučerašnjoj tekmi po meni odradio bolji posao u vezi od nekih.
    E sad to što nama igraju 3 defanzivna vezna umjesto 2 je stvar trenera što bi igrač trebao reći ja to neću igrati. Dajmo malo budimo objektivni..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline deejaysale

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9749 u: Listopad 03, 2010, 23:22:49 »
  • Citat: "D2"
    Napalili ste se na Bakoviæa kao da je neki invalid. Juèer je on napravio više u napadu nego neki samo što se to ne želi vidjeti jer "kako sad tamo neki stoper može postati vezni". Iako je deèko zadnje što je igrao igrao zadnjeg veznog u Rijeci. Svi toliko hvalimo Landeku, a deèko osim trke i zalaganja nema ono što nam treba, a to je da taj zadnji vezni malo podigne cijelu ekipu i gurne prema naprijed. Èovjek igra veæ dvije (ili 3) pune sezone u Rijeci  i još nije pošteno opalio po golu (nije dao ni jedan gol). Bakoviæ je juèer nabacio Kreilachu za drugi gol i nabacio Ðaloviæu na glavu ono što se lakše da nego fali (i to je bilo skoro sve što je Rijeka i napravila na tekmi). I sad bi svi odjednom ne znam kakve bravure. Deèko je na juèerašnjoj tekmi po meni odradio bolji posao u vezi od nekih.
    E sad to što nama igraju 3 defanzivna vezna umjesto 2 je stvar trenera što bi igraè trebao reæi ja to neæu igrati. Dajmo malo budimo objektivni..

Potpisujem,meni je stvarno on bio meðu boljima juèer uz Èakija,Kreilach,Štroka i Rodiæa,veæ sam se pitao da li ja stvarno ne gledam dobro. Možda je karma njegovog imena malo bacila loš pogled na njegovu igru ;-)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od deejaysale »