• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2761095 puta)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Bred

• Inćun
  • *
(Nema naslova)
« Odgovori #9855 u: Studeni 04, 2010, 19:21:03 »
  • Citat: "kabul23"
    jako dobar tehnicar ali brzina mu nije jaca strana!po igri podsjeca na rivalda ali je nekoliko svjetlosnih godina iza njega!
    ako dinamo nesto zeli u evropi onda im je bozicna zelja totalno promasena investicija, a uz to decko ima vec 27 godina!
    kako se kod nas kaze: 'da nesto vrijedi igrao bi u 'Evropi''!

iako imam drugacije misljenje o vecin sto si napisao, samo bi se osvrnuo na ovo "ima vec 27 godina", pa to su najbolje nogometaske godine! mislim da u HNLu ima jos 10 godina karijeru, a iako ga nece moci preprodati za milijune, zasigurno ce naci nacina da bude na nuli jer cisto sumnjam da je igrac skup, a uvijek iz Dinama moze u Austriju ili Madjarsku
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bred »

Offline istria/bianco-blu

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9856 u: Studeni 06, 2010, 14:29:54 »
  • http://sportske.jutarnji.hr/alen--amp-- ... l-/901259/

Jedan bivši i jedan nesuđeni...nažalost :(
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od istria/bianco-blu »

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9857 u: Studeni 06, 2010, 19:45:05 »
  • Citat: "istria/bianco-blu"
    http://sportske.jutarnji.hr/alen--amp--zvonko-pamic--pun-pogodak-je--bio-kada-smo-odlucili-napustiti-hnl-/901259/

Jedan bivši i jedan nesuđeni...nažalost :(

a jesu se naigrali... :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9858 u: Studeni 06, 2010, 21:50:10 »
  • koliko god da su igrali, zaradili su i plaæeni su puno bolje nego u Rijeci, a na to je alen i mislio
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9859 u: Studeni 07, 2010, 11:31:23 »
  • Citat: "zlobin"
    koliko god da su igrali, zaradili su i plaćeni su puno bolje nego u Rijeci, a na to je alen i mislio

zarada nije upitna no premladi su da bi pare bile dovoljne, moraju igrati u tim godinama..

bilo bi šteta da propadne taj potencijel, valjda neće..

ne kužim onu izjavu mlađeg 'valjda me nisu trebali u rijeci'?!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9860 u: Studeni 07, 2010, 12:20:05 »
  • a da ti igraèi probaju raditi na cesti prodavanjem šup.ka? Navodno je dobra zarada!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9861 u: Studeni 07, 2010, 13:12:28 »
  • Citat: "Bred"
    Citat: "kabul23"
    jako dobar tehnicar ali brzina mu nije jaca strana!po igri podsjeca na rivalda ali je nekoliko svjetlosnih godina iza njega!
    ako dinamo nesto zeli u evropi onda im je bozicna zelja totalno promasena investicija, a uz to decko ima vec 27 godina!
    kako se kod nas kaze: 'da nesto vrijedi igrao bi u 'Evropi''!

iako imam drugacije misljenje o vecin sto si napisao, samo bi se osvrnuo na ovo "ima vec 27 godina", pa to su najbolje nogometaske godine! mislim da u HNLu ima jos 10 godina karijeru, a iako ga nece moci preprodati za milijune, zasigurno ce naci nacina da bude na nuli jer cisto sumnjam da je igrac skup, a uvijek iz Dinama moze u Austriju ili Madjarsku

neznam.....
    dosta puta sam protiv njega igrao i cuvao ga, pa sam zato to napisao.....
    a sto se tice godina; on nema kvalitetu Vugrinca ili Mumleka da bi igrao jos 10 u HNL-u!
    zivi bili pa vidjeli......
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9862 u: Studeni 07, 2010, 13:20:43 »
  • Citat: "goginho"
    zarada nije upitna no premladi su da bi pare bile dovoljne, moraju igrati u tim godinama..

To je uobičajeno razmišljanje navijača, pa i moje, ali probaj porazgovarati sa nekime tko igra nogomet. Reći će ti da treba iskoristiti svaku priliku koja se pruži za iole bolju lovu jer nikad ne znaš kakva se ozljeda može dogoditi i zeznuti ti karijeru. Znači one priče "sad si mlad, igraj, lova će već doći kasnije" su očito prošlost...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline admin

• Forza Fiume!
    • Administrator
    • Forza Fiume
      • http://www.brija.com/
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9863 u: Studeni 07, 2010, 13:27:34 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od admin »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9864 u: Studeni 08, 2010, 00:34:10 »
  • napisao sam poduži post gdje sam napisao o svakom igraču ponešto i onda strefi grom i ugasi mi se komp, pa ću napisat samo ono glavno.

što se tiče golmana, lisjak nas je držao iznad vode jako dugo,i svaka mu čast na tome, vjerujem da nas neće napustiti kako su neki rekli ovdje jer ipak je on u nekim godinama, a i manjak motiva je prepreka, pročitao sam negdje o tome smo ga mi zvali samo jedan dan poslije potpisao bi za neki klub u nekoj županijskoj ligi. Pelin po onome što je brani protiv međimurja je jako loš golman, krivo mi je što uzima mjesto rasporu za kojeg se govori da je odličan golman, ali i koj će vjerojatno propasti bez prave prilike

Buducin, Ljubović i Baković , to je kriminal od igrača, neznam na kojoj drogi su bili kada su gledali dvd-e od bakovića, ali mora da je bilo nešto ultra jako. Buda se žali na plaću svako malo, ali mu nije bed ići poslije izgubljene utakmice ić lokat sa tkalčeveićem, totalno me razočarao. Za ljubovića sam oduvjek znao da je loš, samo neznam kako to nevide oni koji trebaju vidjet. Tog Datkovića nisam imao priliku vidjet, ali pošto mi je  Dioniz vratio nadu konstatacijom da je kvalitetetan mlad igrač, zašto ga se nebi pustilo da uči uz čagija, rađe vidim njega da pogriješi sa 18 nego budu koji sa 30 radi greške koje nerade oni sa 13.

Što se tiče veze, tu već znamo da je kreilach bivši, moguće i štrok, ali nevjerujem, landeka ima oscilacije u igri ko 16-godišnjak, od odličnih igara do loših, kao protiv intera. Vukaman je u vjetar bačen novac i da ga nisam vidio prvih par tekmi nebih ni znao kako izgleda, sumljam da ćemo s njim raskinut, jer smo ga previše platili. Yura kriminal je bivši, više se ni ne zagriava na poluvremenu, iako je na klupi i zbog toga bih ga najrađe našamarao, za par mjeseci će nas tužiti što mu nismo isplatili plaću, a on se nebi ni rastrčao 15 min na poluvremenu. Čaval nije pokazao ništa od onoga što se od njega očekuje, s druge strane švrljuga je pokazao puno više od onoga što se od njega očekivalo. Rukavina je poslije karlovca i ozlijede netragom nestao, križmana neću ni spominjat jer ću vjerojatno završiti na vrijeđanju i govorenju o njegovom egoizmu i letargiji na teretnu, kosu da ne spominjem. Štrole je bog nogometa to se zna odavno, da ima s kim igrat bio bi i on puno bolji.

Do nedavno nisam imao ništa protiv đalovića, ali počeo me opasno nervirati stalno maše ko jebeni policajac, stalno sere, svako malo uleti rodiću u šut, njemu treba jedan ivanov da ga vrati na pravi put. Rodić je što se menetiče ispuno očekivanja, dečko se trudi, prosječan je nogometaš, ali trudi se i to cijenim, a vjerujem i ostali. Gerc koji će uskoro napuniti 25 godina je odavno izgubio pridjev mlade nade, i volio bih da ode šteta što se zvezda više neinteresra :lol:  :lol: .

Od ovih mladih, bojim se da je čulina malo previše razvikan, step je trom ko teretni brod, a bjelić i kompanija nisu ni dobili neku priliku.

I kada se u obzir uzmu odlasci i kvaliteta igrača dolazimo da imamo slijedaći kostur što je Hacker rekao

-----------Lisjak-------------
    -------čagalj------xxxx-----
    švrljuga----------------čaval
    ------xxxxx------landeka----
    xxxx-------štrok--------xxxx
    -------------rodić?------------

znači fali nam igrača u svim linijama, bit će zanimljiva zima. Zanima me odakle će vaditi igrače koje netreba puno platiti, hoćel se okrenuti uvozu afrikanaca, kako su neki krenuli ili će se osloniti na igrače iz regije.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9865 u: Studeni 08, 2010, 00:53:11 »
  • Citat: "bosanac266"
    I kada se u obzir uzmu odlasci i kvaliteta igraèa dolazimo da imamo slijedaæi kostur što je Hacker rekao

-------èagalj------xxxx-----
    švrljuga----------------èaval
    -------------rodiæ?------------

znaèi fali nam igraèa u svim linijama, bit æe zanimljiva zima. Zanima me odakle æe vaditi igraèe koje netreba puno platiti, hoæel se okrenuti uvozu afrikanaca, kako su neki krenuli ili æe se osloniti na igraèe iz regije.

smjesno je pricat o lovi...
    nogometasi su shvatili da nema vise 20.000 kuna place svakome...
    radit ce za stan, rezije, hranu i deparac od 4.000 kuna i to je to...
    sta se tice ostalog, mislim da para svugdje ima, samo treba bit chuka koja ce to pokupit, dakle nama ne fali samo kadar na terenu, nama fali kadrova i u upravi, administraciji i ostalom...
    nama trebaju ljudi koji vole klub i koji protiv njega nece pricati lose okolo (kao neki u sadasnjoj), koji nece stisnuti saku kad hajduk zabije na kantridi, vec jebat majku i tovarima i tko ih rodio...
    imamo upravu kakvu imamo, i prije momcadi, ja bi od tamo poceo
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9866 u: Studeni 08, 2010, 18:14:48 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline Vedran

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9867 u: Studeni 08, 2010, 21:29:22 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Wedran »

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9868 u: Studeni 08, 2010, 22:53:37 »
  • http://www.net.hr/sport/page/2010/11/08 ... tml?pos=n1

e da nam je paminjo nazad    

a sad vidim da je iznad veæ objavljeno
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline KRPAN-ZEKIÆ

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9869 u: Studeni 08, 2010, 23:12:27 »
  • Citat: "bosanac266"
    napisao sam poduži post gdje sam napisao o svakom igraèu ponešto i onda strefi grom i ugasi mi se komp, pa æu napisat samo ono glavno.

što se tièe golmana, lisjak nas je držao iznad vode jako dugo,i svaka mu èast na tome, vjerujem da nas neæe napustiti kako su neki rekli ovdje jer ipak je on u nekim godinama, a i manjak motiva je prepreka, proèitao sam negdje o tome smo ga mi zvali samo jedan dan poslije potpisao bi za neki klub u nekoj županijskoj ligi. Pelin po onome što je brani protiv meðimurja je jako loš golman, krivo mi je što uzima mjesto rasporu za kojeg se govori da je odlièan golman, ali i koj æe vjerojatno propasti bez prave prilike

Buducin, Ljuboviæ i Bakoviæ , to je kriminal od igraèa, neznam na kojoj drogi su bili kada su gledali dvd-e od bakoviæa, ali mora da je bilo nešto ultra jako. Buda se žali na plaæu svako malo, ali mu nije bed iæi poslije izgubljene utakmice iæ lokat sa tkalèeveiæem, totalno me razoèarao. Za ljuboviæa sam oduvjek znao da je loš, samo neznam kako to nevide oni koji trebaju vidjet. Tog Datkoviæa nisam imao priliku vidjet, ali pošto mi je  Dioniz vratio nadu konstatacijom da je kvalitetetan mlad igraè, zašto ga se nebi pustilo da uèi uz èagija, raðe vidim njega da pogriješi sa 18 nego budu koji sa 30 radi greške koje nerade oni sa 13.

Što se tièe veze, tu veæ znamo da je kreilach bivši, moguæe i štrok, ali nevjerujem, landeka ima oscilacije u igri ko 16-godišnjak, od odliènih igara do loših, kao protiv intera. Vukaman je u vjetar baèen novac i da ga nisam vidio prvih par tekmi nebih ni znao kako izgleda, sumljam da æemo s njim raskinut, jer smo ga previše platili. Yura kriminal je bivši, više se ni ne zagriava na poluvremenu, iako je na klupi i zbog toga bih ga najraðe našamarao, za par mjeseci æe nas tužiti što mu nismo isplatili plaæu, a on se nebi ni rastrèao 15 min na poluvremenu. Èaval nije pokazao ništa od onoga što se od njega oèekuje, s druge strane švrljuga je pokazao puno više od onoga što se od njega oèekivalo. Rukavina je poslije karlovca i ozlijede netragom nestao, križmana neæu ni spominjat jer æu vjerojatno završiti na vrijeðanju i govorenju o njegovom egoizmu i letargiji na teretnu, kosu da ne spominjem. Štrole je bog nogometa to se zna odavno, da ima s kim igrat bio bi i on puno bolji.

Do nedavno nisam imao ništa protiv ðaloviæa, ali poèeo me opasno nervirati stalno maše ko *** policajac, stalno sere, svako malo uleti rodiæu u šut, njemu treba jedan ivanov da ga vrati na pravi put. Rodiæ je što se menetièe ispuno oèekivanja, deèko se trudi, prosjeèan je nogometaš, ali trudi se i to cijenim, a vjerujem i ostali. Gerc koji æe uskoro napuniti 25 godina je odavno izgubio pridjev mlade nade, i volio bih da ode šteta što se zvezda više neinteresra :lol:  :lol: .

Od ovih mladih, bojim se da je èulina malo previše razvikan, step je trom ko teretni brod, a bjeliæ i kompanija nisu ni dobili neku priliku.

I kada se u obzir uzmu odlasci i kvaliteta igraèa dolazimo da imamo slijedaæi kostur što je Hacker rekao

-------èagalj------xxxx-----
    švrljuga----------------èaval
    -------------rodiæ?------------

znaèi fali nam igraèa u svim linijama, bit æe zanimljiva zima. Zanima me odakle æe vaditi igraèe koje netreba puno platiti, hoæel se okrenuti uvozu afrikanaca, kako su neki krenuli ili æe se osloniti na igraèe iz regije.

èim ti je Rodiæ dobar znaèi da ne razumiješ materiju :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od KRPAN-ZEKIÆ »