• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2889946 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #8475 u: Veljača 02, 2010, 00:39:18 »
  • Koliko znam Mujanović je otišao u Kinu s Ćirokijem.

Za Primorca sam ja navijao davnih dana, čovjek je visok i odlične tehnike, ali realno ozljede su ga uništile, upitno je koliko bi on mogao sada pružiti za pare koje bi tražio.

S druge strane, upitno je kakav nama napadač treba odnosno kakvi su planovi s Đalovićem. Primorac možda ne bi bio loše rješenje kada bi se s njim ozbiljno računalo jedno 2 godine ako Đale odlazi na ljeto. Ali ako Đalovića kanimo zadržati ja sam za varijantu "vrabac u ruci"...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8476 u: Veljača 02, 2010, 07:14:11 »
  • Weser, postava i formacija mi se generalno sviđaju. Ali Šućurović je zbilja bek ili stoper? Tadejević mi je malo previše naprijed, na krilu volim vidjeti nekoga tko dribla, asistira i po mogućnosti zabija. I konačno, napadački trio mora biti zbilja trio a ne Đale sam a svi drugi u obrani, kao što je prečesto slučaj.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8477 u: Veljača 02, 2010, 10:21:00 »
  • šućurović svugdje igro napadača ili lijevu polušpicu , a kod nas ga vide kao beka ili braniča ](*,)  ](*,)  , tadejević je na dobroj poziciji , jer za nazad je nula(0) , ali prema napred možda i može nešto

ja misim da će na kraju od centra naprijed biti:

----------------štrok---------------amigo--------
    križman--------------------------------------poljak
    ----------------------đalović---------------------
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline cannondale

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8478 u: Veljača 02, 2010, 11:09:29 »
  • Sječam se ja Šućorovića, bio je odličan.............. al na manageru mislim FM 2006  :lol: .
    Sviđa mi se ova postava od Wesera, i konačno smo složili ekipu. Ja bi bio najsretniji kad bi uspijeli nabavit Primorca i ja bih još rekao da nam je potreban još jedna stoper tipa Vedrana Ješea! Jel zna netko di je on sad?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od cannondale »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8479 u: Veljača 02, 2010, 12:15:00 »
  • Citat: "cannondale"
    Sječam se ja Šućorovića, bio je odličan.............. al na manageru mislim FM 2006  :lol: .
    Sviđa mi se ova postava od Wesera, i konačno smo složili ekipu. Ja bi bio najsretniji kad bi uspijeli nabavit Primorca i ja bih još rekao da nam je potreban još jedna stoper tipa Vedrana Ješea! Jel zna netko di je on sad?

Uzlaznom putanjom mu je krenula karijera  :lol:  :lol: ....Igra u fk Olimpik Sarajevo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline armada labin

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8480 u: Veljača 02, 2010, 13:01:59 »
  • Samo da Poljak potpiše pa................... ovo je još uvijek golub na grani
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armada labin »

Offline ARMADA DELNICE

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8481 u: Veljača 02, 2010, 13:53:52 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA DELNICE »
    Volim grad koji teče

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8482 u: Veljača 02, 2010, 14:54:48 »
  • Sada kad malo razmislim pa pogledam kakvu bi mi jebenica momčad imali da dođe (npr.) Bosnar. On je bio bolji od Leranta u najboljim danima, a Lerant je meni definitivno najbolji obrambeni kojeg sam ja uživo gledao na Kantridi. On, Knežević i Bosnar.

U obrani bi imali Lazarevskog, Čagija, Budicina, Čejvanovića, Bosnara i Jurasovskog (mrzim po Vuku pisat, al nikako mu prezime nemogu zapamtit), u veznom redu Štroka, Fernandeza, Poljaka (to još nije gotovo ipak!), Križmana, Alena Pamića i Landeku, na kraju sezone i ZvonkaPamića (ako uprava ima imalo mozga, produljit će s njim i pokazati da ova potencijalna velika pojačanja koja su potpisali nisu slučajnost). Pa takvog kadra se nebi posramio ni Dinamo, od kojeg često ispušimo!

Bosnar bi bio solidno pojačanje, odlično po kvaliteti (uzimam u obzir da je koliko-toliko standardan i u formi u toj vukojebini od lige i kluba), jedino me zabrinjava potencijalna odšteta za njega. Ima 29 godina, što znači da bi mogao jedno dvije i pol sezone još odigrati na visokom nivou.

Inače, sjećate se njega? I onaj gol protiv Dinama?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8483 u: Veljača 02, 2010, 15:31:30 »
  • Citat: "ARMADA  DELNICE"
    Vratimo ovu zvijer natrag:http://http://www.transfermarkt.de/de/spieler/3053/bosnar-eddy/profil.html

Lijepo je i vidjeti da je Bosnaru istekao ugovor u JEF Unitedu ovu polusezonu, i da je na free prešao u neki drugi japanski klub.. Da se dalo malo truda i kontaktiralo igrača na vrijeme, tko zna..

http://www.transfermarkt.co.uk/en/spiel ... daten.html
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8484 u: Veljača 02, 2010, 15:40:09 »
  • iskreno mislim da nemamo trenutno para za platit bosnara..u ono vrijeme njegova placa je bila sigurno preko 150k eura tako da je malo nerealno ocekivat da bi nasa uprava izdvojila te novce za njega...tim vise sto imamo dosta (kavih-takvih) obrambenih igraca..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8485 u: Veljača 02, 2010, 15:43:50 »
  • Citat: "river"
    Weser, postava i formacija mi se generalno sviđaju. Ali Šućurović je zbilja bek ili stoper? Tadejević mi je malo previše naprijed, na krilu volim vidjeti nekoga tko dribla, asistira i po mogućnosti zabija. I konačno, napadački trio mora biti zbilja trio a ne Đale sam a svi drugi u obrani, kao što je prečesto slučaj.

A gle, Šućurović je ljevak i iskreno mislim da ga je Gračan doveo samo u slučaju ozljede Jurasa.. Također mislim da je ipak uz sve Tadejević br.2 na toj poziciji a Šućurović tek treća opcija.. Ipak treba reći da je on ipak prosječan igrač čak i upitne kvaliteta i za HNL, jer sudeći po statistici nigdje se nije dulje zadržao, a igrao je uglavnom po hrvatskim niželigašima.. Dakle di ga stavim lijevi bek, lijevi vezni, lijeva polušpica nije bitno jer osobno ne očekujem da se naigra ovu polusezonu

A što se tiče Tadejevića naprijed, neznam baš.. Svaki put kad je bio ofenzivniji (ne prečesto) je napravio nešto.. Prvo što mi pada napamet su njegovi golovi Karlovcu, Dinamu lani, Chievu lani.. A sve su to bili golovi preko krila gdje je on radio upravo to što očekuješ od krila - driblao i zabijao..

http://www.hrt.hr/?id=hnl-video09&kolo=142
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline Papak

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8486 u: Veljača 02, 2010, 17:29:42 »
  • Citat: "ARMADA  DELNICE"
    Vratimo ovu zvijer natrag:http://http://www.transfermarkt.de/de/spieler/3053/bosnar-eddy/profil.html

E, njega bi ja volio vidjet u Rijeci ponovo!!! Legenda!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Papak »

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8487 u: Veljača 02, 2010, 17:39:08 »
  • taj Poljak bi mogo bit interesantan igrač...samo mene strah da ako on dođe da bi mogli igrat on i štrok...a ramon opet "zbog toga sto nije u formi" završit na klupi....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline sens1

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8488 u: Veljača 02, 2010, 17:48:55 »
  • Citat: "Marin_ri"
    taj Poljak bi mogo bit interesantan igraè...samo mene strah da ako on doðe da bi mogli igrat on i štrok...a ramon opet "zbog toga sto nije u formi" završit na klupi....

Prije æe igrat Poljak i Ramon. Zašto?
    Jer prelazni rok u Rusiji, Kini, Skandinaviji i Poljskoj traje cijelu veljaèu, a Štroku treba dati priliku za unosan inozemni transfer i zaradu kao znak zahvalnosti za vjernost bijelom dresu. Kupaca puna Antalya.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
    Ima l\' vode, jarane?

Offline Papak

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8489 u: Veljača 02, 2010, 17:51:31 »
  • Ja bi konkretno bio zadovoljan za kraj ovog prelaznog roka kad bi se otkupili Amigov i Đalin ugovor... pa da lijepo više nikog ne uzmu. (osim Poljaka, naravno).
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Papak »