• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2818314 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline rino

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #8670 u: Ožujak 16, 2010, 22:20:28 »
  • Ma dajte nis od toga nece bit pa sam Ahmad je danas izjavio da ukoliko ne racunaju na njega da ce trazit slobodne papire na ljeto ali isto tako da cisto sumnja da ce ga pustit besplatno s obzirom da su nedavno platili veliku ostetu za njega.Prije ce ga utrzit tamo negdje u Grcku, Tursku ili Kinu za neku malu lovu nego sta ce ga pustit nama besplatno.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8671 u: Ožujak 16, 2010, 22:37:57 »
  • Citat: "Bastard"
    Citat: "DIONIZ"
    Barem im je 100 puta bolje nego na kantridi ako æemo realno..,
    Lijepo sjedi na klupi,trenira i zaraðuje ogromne pare...

bolje mu je k..... Nema on dole svoje ekipe niti  birtije.
    zaradjivao je on ovdje dovoljno za svoje"potrebe", ne brini.
    A pošto mi se nikad nije cinio neki hrabar lik, vjerujem da mu nije ni svejedno.
    Mogao bi mu onaj opatijski samar bit lijepa uspomena nakon šta ga oni AE-kavci dolje uvate
    Bez brige,on æe se birtija i ekipe u životu nauživat sa silnim milijonima koje zaradi,uostalom dole si može obezbijedit svoju buduænost,šta kod nas nije mogao...
    To šta se mi tješimo kako je njemu loše,samo da bi dokazali ponos na svoj grad i klub je drugi par rukava,ali svima je jasno da je nogomet posao,a na poslu je osnovni i glavni cilj zaradit...
    Kada pokupi dole lovu nauživat æe se on u životu,i to ne samo u grobnièkim birtijama...
    Morali bi shvatit da su za njihovu prodaju najveæi krivci ona govna koja nam vode klub
    « Zadnja izmjena: Ožujak 16, 2010, 22:48:24 od DIONIZ »

Offline Shrek

• Junior
      • http://www.arka.com.hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8672 u: Ožujak 16, 2010, 22:38:27 »
  • Citat: "rino"
    Ma dajte nis od toga nece bit pa sam Ahmad je danas izjavio da ukoliko ne racunaju na njega da ce trazit slobodne papire na ljeto ali isto tako da cisto sumnja da ce ga pustit besplatno s obzirom da su nedavno platili veliku ostetu za njega.Prije ce ga utrzit tamo negdje u Grcku, Tursku ili Kinu za neku malu lovu nego sta ce ga pustit nama besplatno.
    Jest, ali mora i on na to pristati da bi se posao dogovorio.

A u Hajduku su se veæ opekli, više oni plaæaju otpisane igraèe nego veæina klubova cijeli pogon, pa bi mogli biti manje bahati...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Shrek »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8673 u: Ožujak 24, 2010, 18:21:55 »
  • http://sportske.jutarnji.hr/index.php?c ... k_id=19319

jos jedan kojeg smo na krivoj poziciji koristili..nasi golmani nisu obranili tri penala u zadnjie 4 sezone  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8674 u: Ožujak 26, 2010, 13:25:22 »
  • Na forum.hr topic Nogomet podforum 1. HNL su se pojavile tvrdnje da Zvonka Pamića na kraju sezone kupuje Zdravko Mamić i daje ga još godinu dana na posudbu u Karlovac. Izvor je forumaš iz Karlovca koji je navodno dobro upoznat sa stanjem u klubu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Lignja

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8675 u: Ožujak 26, 2010, 13:28:00 »
  • Citat: "joy_division"
    Na forum.hr topic Nogomet podforum 1. HNL su se pojavile tvrdnje da Zvonka Pamića na kraju sezone kupuje Zdravko Mamić i daje ga još godinu dana na posudbu u Karlovac. Izvor je forumaš iz Karlovca koji je navodno dobro upoznat sa stanjem u klubu.

A to znaci da onda mi bezveze forsiramo Krizmana i Pamica...smrdi mi to...mislim da ova dvojica igraju konstantno samo zato jer treba Zvonkecu produzit ugovor sad...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Lignja »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8676 u: Ožujak 26, 2010, 13:43:58 »
  • Pa ako se dogodi to bi značilo da treba zapaliti klub i razapeti Rubešu na jarbol na stadionu jer se onda s tim može dovesti u vezu i ovo produženje posudbe. Koji bi normalan klub ostavio godinu dana duže na posudbi jednog od najboljih mladih igrača lige, a istovremeno tavorio na 9. mjestu u prvenstvu? Samo jedan je takav na svijetu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8677 u: Ožujak 26, 2010, 13:55:08 »
  • mi smo rijeka!  :lol:

koja smo mi sprdnja od kluba. vec sam prije pisao da nema ni najmanje sanse da zvonko pamic sljedece godine bude igrao za rijeku. ova sposobna ekipa je uspjela spusit 2 milijuna eura u manje od pola godine, zar bi trebali ocekivat da nece prodat zvonka prvom prilikom? pripremamo ozbiljan projekt za sljedecu sezonu - rijeka kao podruznica dinama  :evil:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8678 u: Ožujak 26, 2010, 14:00:53 »
  • Citat: "joy_division"
    Pa ako se dogodi to bi značilo da treba zapaliti klub i razapeti Rubešu na jarbol na stadionu jer se onda s tim može dovesti u vezu i ovo produženje posudbe. Koji bi normalan klub ostavio godinu dana duže na posudbi jednog od najboljih mladih igrača lige, a istovremeno tavorio na 9. mjestu u prvenstvu? Samo jedan je takav na svijetu.

Pomalo,to je netko napisao na nekom forumu, i može biti tko zna tko...
    Ali ako je to istina ili se dogodi,onda se u potpunosti slažem s tobom sve ih zapaliti,ugasiti klub i njih linčovati za primjer drugima....A ako se to dogodi i ništa se ne poduzme od onih navijača od kojih se to očekuje,prestajem pratit i klub i nogomet!!!! :^o  :^o  :^o
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8679 u: Ožujak 26, 2010, 17:39:23 »
  • ma to je neki  tipa onaj Veruda sta je tuda pisao da onaj Traore ide u Fiorentinu pa nikad nis od toga..te fore da je netko dobro upoznat sa stanjem u klubu odavno ne pušim..danas u NL igor pamic kaze da mali dolazi u rijeku na ljeto, i da kad su dolazili da ih je zelio dinamo, ali su odabrali rijeku jer je dobra sredina...a sad dal sere ili ne ja neznam, al to je u novinama izjavio
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline Dejo

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8680 u: Ožujak 28, 2010, 13:58:46 »
  • Španjolci se dive hrabrosti hrvatskog trenera Maura Ravniæa koji boluje od leukemije

Bivši vratar Rijeke, a sada trener španjolskog nogometnog treæeligaša Benaventea, vratio se na klupu iako je prije tri mjeseca obolio od leukemije.

Španjolski mediji ovih se dana dive hrabrosti hrvatskog trenera Maura Ravniæa, koji se vratio na klupu nogometnog treæeligaša Benaventa iako je trenutaèno pod kemoterapijom zbog otkrivene leukemije. Prièu s bivšim vratarom Rijeke i jugoslavenske reprezentacije na dvije strane objavio je i jedan od najtiražnijih sportskih dnevnika u Španjolskoj, madridska Marca.

– Nisam baš sretan što sam zbog toga došao u novine – smije se 50-godišnji Ravniæ.

Podrška bivših suigraèa

Bolest je otkrivena u vrijeme Božiæa.

– Mjesec dana bio sam u bolnici, a nakon toga redovito idem na kemoterapiju i svakodnevno pijem lijekove – otkriva Radniæ te dodaje:

– Ne mogu bez nogometa pa sam se htio što prije vratiti na klupu. Uz pristanak lijeènika, to sam i uèinio prije deset dana.

Sa svojim Benaventom trenutaèno je na 11. mjestu treæe lige.

– Mnogo je klubova u samo nekoliko bodova razlike, tako da se i mi zapravo borimo za opstanak. U takvom trenutku nisam želio prepustiti klupu nekom drugom – objasnio je hrabri Rijeèanin.

Kako su reagirali vaši igraèi kad ste se vratili?

– Objasnio sam im da je leukemija nešto što se svakom može dogoditi, no da mi bolest neæe biti prepreka da ih i dalje vodim.

Ravniæ ni najmanje ne sumnja da æe dobiti bitku s opakom bolešæu.

– Stvari idu na bolje, i ja i lijeènici veliki smo optimisti.

Podršku su mu pružili i bivši suigraèi iz Rijeke Jankoviæ, Jurièiæ i Radmanoviæ.

– To mi mnogo znaèi, rijeèka epizoda ipak mi je najdraža u karijeri.

Branio za Valladolid

Osim u Rijeci, Ravniæ je branio za španjolski Valladolid i Lleidu, a veæ deset godina trener je u Španjolskoj.

– Ukupno sam u Španjolskoj 22 godine i jako mi je lijepo. No jednog dana volio bih trenirati i neki hrvatski klub – kaže Ravniæ.

U Hrvatsku dolazi svako ljeto, a stanje u hrvatskom nogometu prati preko interneta.

– Vidim da je puno problema oko financija, oko lige 16, no doæi æe bolji dani.

Preuzeto sa vecernji.hr
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dejo »
    Samo Rijeka

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8681 u: Ožujak 28, 2010, 22:53:06 »
  • mauro ravnic je moj prvi idol sa kantride. drzi se, mauro!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8682 u: Ožujak 29, 2010, 00:19:09 »
  • Citat: "Dylan Dog"
    mauro ravnic je moj prvi idol sa kantride. drzi se, mauro!

jest da nam je zayebo kup u bg-u al legenda je legenda  :wink:  forza mauro!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Online D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8683 u: Ožujak 29, 2010, 09:51:31 »
  • Citat: "FOF"
    Citat: "Dylan Dog"

E sada, stvarno, nakon kradje suca Petrovica bas je Mauro, nakon koliko ono 11 penala, zeznuo stvar.  :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8684 u: Ožujak 29, 2010, 17:51:41 »
  • Citat: "FOF"
    Citat: "Dylan Dog"

šta čovjek može blebnut i ostat živ, to je nevjerojatno.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »