• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2868034 puta)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ispod stijena

• Veteran
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #20505 u: Svibanj 13, 2021, 21:13:04 »

• Nemam pojma kako se sa nama rastao, bio je sjedio iza mene u Maksimiru kad smo išli po pokal gore( morao sam na centralnu radi starog) sa bivšim igračima Rijeke, sa salom oko vrata.

Nedavno sam slučajno kroz posao nabasao na lika koji je muž od sestre od Tomasova.
    I tip je dole sa Ugljana i kaže da otkad je Marin igrao u Rijeci da on samo za Ri navija.
    Kaže da Tomasov stalno spominje Rijeku i da mu je tu bilo najljepše razdoblje života.
    Da sve sto je napravio i zaradio u životu može zahvaliti Rijeci. Eto

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20506 u: Svibanj 13, 2021, 21:18:45 »
  • Kvrzic može biti autoritet jedino na poker aparatu da savjetuje dal je veća ili manja...
    Vidio sam ga hrpu puta da urla na suigrače, a geste prema tribinama da se digne atmosfera da ne spominjem.

Poroci su normalna stvar kod fudbalera. Možda ne kao nekad, ali mislim da Kvrža nije zaslužio da ga se na to reducira. Ne nakon svega što je pružio.

A urla i Nevistic, da li bi dizao tribine, jbg nikad nećemo saznati jer je proveo u Ri dok se većinom igralo pred praznim tribinama.
    Inače o Kvzicu ko nogometašu sve najbolje, posebice iz doba Biscana kada je otkriven na desnim bočnom. Da je samo on danas tu puno bi značilo. Ali ne vidim ga ko autoriteta, puno puta sam ga vidio uživo van terena i djeluje mi vise “jandrokovicevski” tip, manje ko netko sa karakterom  :D

Online SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20507 u: Svibanj 13, 2021, 21:18:58 »
  • Brani Pandur, tko može neka gleda... Arena 2, Crotone - Verona. Right now.
    29.08.2013., proud to be there

Online SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20508 u: Svibanj 13, 2021, 21:29:57 »

• Nemam pojma kako se sa nama rastao, bio je sjedio iza mene u Maksimiru kad smo išli po pokal gore( morao sam na centralnu radi starog) sa bivšim igračima Rijeke, sa salom oko vrata.

Nedavno sam slučajno kroz posao nabasao na lika koji je muž od sestre od Tomasova.
    I tip je dole sa Ugljana i kaže da otkad je Marin igrao u Rijeci da on samo za Ri navija.
    Kaže da Tomasov stalno spominje Rijeku i da mu je tu bilo najljepše razdoblje života.
    Da sve sto je napravio i zaradio u životu može zahvaliti Rijeci. Eto

Ovo mi jako lijepo vidjeti, hvala... nisam znao. Viđao sam ga ja igračkih dana po Marčeljevoj, Kantridi i u mesnici na zametskoj placi; pričali nekoliko puta; dečko je za ocjenu 10, tako da me ne čudi toliko. Dalo se naslutiti da ima nešto u njemu, kad je utrpao gajbu na Poljudu (0:3, on zabio drugi gol iz slobodnjaka). Radovao se k'o malo dijete, a kad su ga novinari s juga pitali za zvižduke navijača, odgovorio je jebački "ne znam, moji navijači su mi pljeskali". Car.

Očito dečko ima kliker u glavi i zna cijeniti, ali gotovo sam siguran da je bilo malo povuci-potegni.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #20509 u: Svibanj 14, 2021, 09:13:40 »
  • Nego ovo za Mitrovica, pitam za frenda, otkud info?
    Točno, kod nas nema lidera ali s druge strane jedan Franko si može dozvoliti treneru reć "smiri se dragi" sa podcjenjivackim  tonom. Ako je bilo Tomiću upućeno, nadam se nekom od pomoćnih.
    Drugi frend kaže da bi volio da se mi javimo vesotu jer bi mogao dinamo a ni nenad korporacija bjelica bi isto mogao ceprkat u našem dvorištu.
    Probao je s Čolakom ali je Čolak navodno u zadnji čas napustio pregovore zbog bojazni na reakciju od navijača Rijeke.
    OK, sve do ovog dijela je priča držala vodu.
    Vešo u Dinamu?! Nek mu je sa srećom sve to ionako ostaje unutar kuće.
    .
    .
    .
    Šalim se, šalim, koji ste se q* odmah digli na noge?  ;)
    Ali ako hoće tamo neka ide, iako stari Vešović bi jednom mladoj Rijeci puno značio, ali samo pod uvjetom da dođe sa nekom silnom motivacijom. Nažalost ne vidim da se u klubu nešto previše bave mišlju o sportskim rezultatima, već su se sve ćakule i razgovori počeli svoditi o zatvaranju badžeta za ovu ili onu sezonu i odlasku gazde iz kluba.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #20510 u: Svibanj 14, 2021, 11:22:52 »

• Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20511 u: Svibanj 14, 2021, 12:47:44 »
  • Zaboravio sam još jednog koji bi nam pomogao osim Tomasova.
    Kramarić. On se može vratiti i sa 36. Ništa protiv.

Online moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online SandroB

• Veteran

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20514 u: Svibanj 14, 2021, 14:05:26 »
  • Cvjetko je jedan od najvećih talenata koji je ikad obukao naš dres... Ali je onaj tip čovjeka kojemu se ne da živit. Uvijek se sjetim onog proslave "ajme meni nije mi dobro", Armada pjeva, ostali se pripremaju za skok, a njemu na licu piše "probudite me kad ovo završi".

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20515 u: Svibanj 14, 2021, 18:05:48 »
  • Đurčo odlazi iz Osijeka, Bjelica ne računa na njega. Ne bi me iznenadilo da naši pokušaju nešto.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #20516 u: Svibanj 14, 2021, 18:17:38 »
  • https://www.index.hr/sport/clanak/vesovic-ostao-bez-ugovora-u-legiji-jer-mu-je-supruga-izvrijedjala-klub-na-instagramu/2275976.aspx

Eto... sad je free. Što se mene tiče ako Tamara potpiše za nas, može i on.  ;D

Ne bih imao ništa protiv da se vrati kod nas barem bi pomogao iskustvom i borbenošću, ali je pitanje njegova forma i kvaliteta poslije ozljede. Obično se teško vraćat, ako je u pitanju bila teža ozljeda.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20517 u: Svibanj 14, 2021, 18:45:11 »
  • Ma po svemu što se piše, radi se o ozljedi nakon kakve više nema ozbiljnog prvoligaškog nogometa za igrača u tim godinama. Dao bog da sam u krivu, žao mi ga je jako.

Online SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20518 u: Svibanj 14, 2021, 22:43:59 »
  • Ma po svemu što se piše, radi se o ozljedi nakon kakve više nema ozbiljnog prvoligaškog nogometa za igrača u tim godinama. Dao bog da sam u krivu, žao mi ga je jako.

Ma i meni se čini da je to doviđorno. Kako god, samo da ovim našim rukovodećima ne ode prelazni rok u krkanju boze i gustog sa šlagom... i kremšnita. Više bih volio da potegnu whiskey i pivo, polude malo i dofuraju nekog takvog... a la Paul Gascoigne. Pogotovo ako se raja vrati na tribine, treba ih netko dizati. Neka zdrava budala... dugo nismo imali takvog. Vešo nije bio takav, ali barem malo nalik takvom oraču i simpatičnom provokatoru. Ono s finala kupa, kad je minutu prije kraja izludio Soudanija, pa se iščuđavao kad mu je ovaj u naletu bijesa nešto galamio u facu... ono je besmrtno... kao Joža Manolić. Molim gif! Ja to ne znam...

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #20519 u: Svibanj 15, 2021, 11:54:13 »
  • Nabrijani Vešo vrijedi više nego par sadašnjih zvjezdica zajedno. I ozlijeđen  ;D.
    Uglavnom trebaju nam dva, tri takva nabrijana, željna pobjeda.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo