• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2889962 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
  • **
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #20535 u: Svibanj 27, 2021, 10:14:56 »
  • Tih razocaravajucih odlazaka je bilo dosta da iako cesto se sjetim kako je Drpic isao iz dinama pa smo se zajebavali kako zamisli da dođe kod nas. I onda kad je došao sam morao tablete za smirenje pit  ;D

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #20536 u: Svibanj 27, 2021, 10:46:01 »
  • Tih razocaravajucih odlazaka je bilo dosta da iako cesto se sjetim kako je Drpic isao iz dinama pa smo se zajebavali kako zamisli da dođe kod nas. I onda kad je došao sam morao tablete za smirenje pit  ;D
    Drpić se kod nas pokazao kao solidan igrač, a pošto je već imao i koju godinu nije bio više "onaj Drpić" iz Dinama.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #20537 u: Svibanj 27, 2021, 11:04:45 »
  • Kažeš došla je i Nives

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #20538 u: Svibanj 27, 2021, 11:30:42 »
  • Kažeš došla je i Nives
    Vidim je katkad u konzumu u kvartu u zg, uzivo mi nije nis posebno  8).
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #20539 u: Svibanj 27, 2021, 11:56:28 »
  • Tako tako odmah sve uništit

Online Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #20540 u: Svibanj 27, 2021, 14:37:00 »
  • Dva puta otišao u dinamo, kad se vratio nakon prvog puta pričao kako je shvatio da je pogriješio, i onda opet išao.
    Inače slabo pamtim te detalje vezano za utakmice, sastave, poteze... kao što pamte neki članovi foruma, ali par tih odlazaka mi je ostalo u nekom sjećanju jer su mi bili udarac kao igraču. Taman se ono ponadaš ili da će se složiti neka ekipa pa ode ovaj ili onaj, ili igrač koji je dobar digne sidro zbog nama navijačima nepojmljivog razloga.
    Vjerujem da svi oni imaju dobre osobne razloge koji neće nikada izaći u javnost, ali u meni tada su izazvali recimo to srdžbu. Bilo ih je par i danas kad se spomenu ti igrači prve asocijacije su mi ti odlasci, iako moram priznati neki od njih su se kasnijim povratkom u Rijeku malo oprali pa ih ne doživljavam u nekom ekstra negativnom smislu.

Opa, ti si bio igrač?  ;D

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20541 u: Svibanj 27, 2021, 14:47:32 »
  • Ova situacija zbog koje se Andre meni zgadio je tamo negdje iz 2004. (vremena prije društvenih mreža i digitalne televizije), pa je nemoguće iskopati snimku, ali uvjeren sam, da se ta snimka pojavi, da bi se proširila netom jako brzo i da bi čudnovati Andre završio i na općoj crnoj listi.

BMK, ja svoje stavove neću nametati nikome, ali Andre Mijatović je za mene mrtav. Još kad se na ovo nadoveže i ono omalovažavanje prije Stuttgarta, to je Pilipović x2. Želim tom smeću sve najgore. Doviđorno.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #20542 u: Svibanj 27, 2021, 20:11:14 »
  • Neki su bili jednostavno bedasti.
    Recimo Bole Balaban u dresu Dinama zabije na Kantridi i ljubi dres. A šta ćeš.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20543 u: Svibanj 27, 2021, 20:27:08 »
  • Ma Bole je uvijek bio priglup dečko.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #20544 u: Svibanj 27, 2021, 22:07:27 »
  • Dva puta otišao u dinamo, kad se vratio nakon prvog puta pričao kako je shvatio da je pogriješio, i onda opet išao.
    Inače slabo pamtim te detalje vezano za utakmice, sastave, poteze... kao što pamte neki članovi foruma, ali par tih odlazaka mi je ostalo u nekom sjećanju jer su mi bili udarac kao igraču. Taman se ono ponadaš ili da će se složiti neka ekipa pa ode ovaj ili onaj, ili igrač koji je dobar digne sidro zbog nama navijačima nepojmljivog razloga.
    Vjerujem da svi oni imaju dobre osobne razloge koji neće nikada izaći u javnost, ali u meni tada su izazvali recimo to srdžbu. Bilo ih je par i danas kad se spomenu ti igrači prve asocijacije su mi ti odlasci, iako moram priznati neki od njih su se kasnijim povratkom u Rijeku malo oprali pa ih ne doživljavam u nekom ekstra negativnom smislu.

Opa, ti si bio igrač?  ;D

Otkrio si me.  ;D ;D ;D ;D ;D Ma prepravljao sam tekst nekoliko puta, copy/paste pa klikni tu pa tamo, tipkalo se preko moba. Trebalo je pisati navijaču.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #20545 u: Svibanj 27, 2021, 22:11:13 »
  • Ova situacija zbog koje se Andre meni zgadio je tamo negdje iz 2004. (vremena prije društvenih mreža i digitalne televizije), pa je nemoguće iskopati snimku, ali uvjeren sam, da se ta snimka pojavi, da bi se proširila netom jako brzo i da bi čudnovati Andre završio i na općoj crnoj listi.

BMK, ja svoje stavove neću nametati nikome, ali Andre Mijatović je za mene mrtav. Još kad se na ovo nadoveže i ono omalovažavanje prije Stuttgarta, to je Pilipović x2. Želim tom smeću sve najgore. Doviđorno.

Gledaj nije ni meni ostao u simpatičnom sjećanju, ali si ga nazvao avangardom br. 17 pa mi je bilo malo too much. ;) Jer u tom pogledu je bio jedan od mnogih, ništa posebno.
    Dobio je tu više redaka nego neki o kojima bi bilo poštenije pisati pa ću i ja stati.  ;)

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20546 u: Svibanj 28, 2021, 11:06:20 »
  • Elez potpisao za Hajduk

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #20547 u: Svibanj 28, 2021, 11:28:07 »
  • Eh jbg... takav bi nama trebao. :(

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #20548 u: Svibanj 28, 2021, 11:30:02 »
  • Jebem mu selo, šta se ovdje nije moglo reagirati? Mi ni jednog klasnog stopera u kadru nemamo, a ovaj dođe u Hajduk kao slobodan igrač. Koliku su mu plaću dali?

Offline goginho

• Forza Fiume