• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2890007 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #20565 u: Svibanj 28, 2021, 22:32:16 »
  • Pusti ti, za naše prilike tad je bio top stoper.. kakav je danas nezz..

Šta mislite o Papadopoulosu? Znam da ima manjkavosti ali..
    Sam je odigrao obranu protiv nas kad je Kulenović zabio pred kraj za pobjedu.  Samo malo prestar, što nama znači nemogućnost nekakve zarade tako da teško da je u kombinacijama.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20566 u: Svibanj 28, 2021, 23:16:20 »
  • Neki su bili jednostavno bedasti.
    Recimo Bole Balaban u dresu Dinama zabije na Kantridi i ljubi dres. A šta ćeš.

Slažem se da je bio gnjusan u dresu Dinama, ali ne treba pretjerivati. Ljubio je dres na Maksimiru, ne na Kantridi.
    Na Kantridi, pred mojim očima, ispred zapada.
    I ne pretjerujem, samo pišem šta je napravio. Ništa drugo.

Koja utakmica? Koji gol je dao? Ne tvrdim da nije, samo pitam. A znam da je 2002. na Maksimiru ljubio grb kad je prebacio naš loše postavljen (od Tafre) živi zid i pogodio za 2:1 pet minuta prije kraja.
    29.08.2013., proud to be there

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20567 u: Svibanj 28, 2021, 23:19:36 »
  • Ljudi moji, Elez je car. Dva gola Hajduku u utakmici na kojoj smo kaparirali prvenstvo, golovi u europskim kvalifikacijama i mangupski gol Donnarummi... oni suludi, ali efektni prodori iz svog šesnaesterca duboko u protivničku polovicu...

Ovaj njegov odlazak u Hajduk je čista ilustracija da smo mi postali neatraktivni poslodavci. Spali smo na kuburenje i posudbe i bye bye.
    29.08.2013., proud to be there

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #20568 u: Svibanj 29, 2021, 08:13:13 »
  • Neki su bili jednostavno bedasti.
    Recimo Bole Balaban u dresu Dinama zabije na Kantridi i ljubi dres. A šta ćeš.

Slažem se da je bio gnjusan u dresu Dinama, ali ne treba pretjerivati. Ljubio je dres na Maksimiru, ne na Kantridi.
    Na Kantridi, pred mojim očima, ispred zapada.
    I ne pretjerujem, samo pišem šta je napravio. Ništa drugo.

Koja utakmica? Koji gol je dao? Ne tvrdim da nije, samo pitam. A znam da je 2002. na Maksimiru ljubio grb kad je prebacio naš loše postavljen (od Tafre) živi zid i pogodio za 2:1 pet minuta prije kraja.
    Ne sjećam se. Detalji koje se sjećam su da je bilo na na gol na zapadu, da je zabio nogom, i da je otrcao do korner zastavice koja je bila ispod B tribine, poljubio dres dok je trčao prema istoj, stao kod zastavice i raširio ruke. Eto scena baš tako ostala u mojoj glavi. Koja utakmica, frende, jedan dio moje mladosti će za stalno ostat u magli, koja utakmica, dobro da sam živ.
    A Elez, neću o njegovoj kvaliteti, ja sam mišljenja da bi mi trebali jebacki više od hajduka ponudit da bi on išao kod nas a ne dole ako oni zovu. Pa on je rođen dole, kuhan i pečen,
    Hoću vidjet nekog našeg bivšeg koji će odbiti njih ili dinamo i reć, neću, idem u Rijeku. (svojevremeno Knezevic, i naravno Kreilach koji je iz Rijeke odbio ići u hajduk iako je mogao). Ako ko zna nekog drugog...
    « Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2021, 08:18:15 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #20569 u: Svibanj 29, 2021, 08:32:13 »
  • Elez je legenda, čovjek je nam je donio titula prvaka golovima protiv ajduka po onom potopu.
    Mirnoća je nekad prelazila u nonšalanciju, bilo je i kikseva, ali samo pozitivno mislim o njemu. Jedini imao muda opalit penal na san siru, a njegove duge lopte su za školski sat escovalu. galoviću i ostalima. Donio i dobru lovu.
    Joža uno di noi! 8)
    robert "naš ademi" ferlin

Offline Grozni

• Senior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #20570 u: Svibanj 29, 2021, 08:45:31 »
  • Elez je bio ok, ništa više od toga, imao je on i kikseva (protiv hajduka).
    Uz sadašnje braniče svi bivši izgledaju avion.
    "Rijeka je igrala lijepo, nadahnuto, pošteno i nadasve gospodski"

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20571 u: Svibanj 29, 2021, 10:53:02 »
  • Elez je legenda, čovjek je nam je donio titula prvaka golovima protiv ajduka po onom potopu.
    Mirnoća je nekad prelazila u nonšalanciju, bilo je i kikseva, ali samo pozitivno mislim o njemu. Jedini imao muda opalit penal na san siru, a njegove duge lopte su za školski sat escovalu. galoviću i ostalima. Donio i dobru lovu.
    Joža uno di noi! 8)

Tako je. Tvrditi da Elez i nije nešto je deplasirano. Pa griješi i van Dijk, griješio je Blanc, griješio je Puyol, a ono što je pogriješio protiv Hajduka je u istoj utakmici i ispravio. I to kako!

Odličan je bio u Rijeci, lako samo duge lopte, koliko je napada izgradio, oslobodio prostora, napravio viška...

Ako je u toj istoj formi i momentu veliko pojačanje za bilo koji klub HNLa, a kamoli ne za Hajduk sa plivajućom obranom i trendom igre iz zadnje linije, napucaj naprijed pa šta bude...

Offline Zelko Maler

• Pionir
    « Odgovori #20572 u: Svibanj 29, 2021, 11:44:04 »
  • ne sjecam se tehnicki boljeg i potkovanijeg stopera u HNLu od Eleza ,kiksao je dosta, a kad kiksa i grijesi radi to jer se zajebava, to me je zivciralo, a npr kad Galovic ili Escoval grijese, rade to jer ne znaju, jednostavno

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #20573 u: Svibanj 29, 2021, 12:16:48 »
  • ne sjecam se tehnicki boljeg i potkovanijeg stopera u HNLu od Eleza ,kiksao je dosta, a kad kiksa i grijesi radi to jer se zajebava, to me je zivciralo, a npr kad Galovic ili Escoval grijese, rade to jer ne znaju, jednostavno

Tako nekako, tehnički jak, fino iznosi i gradi, povremeno nonšalantan ali ta hnl odlučan stoper

Offline Grozni

• Senior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #20574 u: Svibanj 29, 2021, 12:25:09 »
  • L. Blanc i van Dijk u rečenici s Elezom, prvi je znao gdje ide centaršuta, 5min prije centaršut, drugi ne griješi.
    Bolji od trenutni da, u tim godinama se vraćaš u hnl znaš koliko vrijediš.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #20575 u: Svibanj 29, 2021, 14:10:10 »
  • Tako je. Tvrditi da Elez i nije nešto je deplasirano. Pa griješi i van Dijk, griješio je Blanc, griješio je Puyol, a ono što je pogriješio protiv Hajduka je u istoj utakmici i ispravio. I to kako!
    ....
    Ovo kao da čitam o Galoviću. :) :) :)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #20576 u: Svibanj 29, 2021, 15:25:18 »
  • Ljudi moji, Elez je car. Dva gola Hajduku u utakmici na kojoj smo kaparirali prvenstvo, golovi u europskim kvalifikacijama i mangupski gol Donnarummi... oni suludi, ali efektni prodori iz svog šesnaesterca duboko u protivničku polovicu...

Ovaj njegov odlazak u Hajduk je čista ilustracija da smo mi postali neatraktivni poslodavci. Spali smo na kuburenje i posudbe i bye bye.

Šteta i žao mi je što nismo možda bili brži od tovara u vezi Eleza, ali jbg valjda ćemo uspjet dovesti nekog stopera kako bog zapovijeda, jer na toj poziciji smo skroz deficitarni u pogledu kvalitete.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Grozni

• Senior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #20578 u: Svibanj 30, 2021, 00:57:54 »
  • Meni je Mitrović bolji od Eleza, ali nebitno.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #20579 u: Svibanj 30, 2021, 01:04:57 »
  • Meni je Mitrović bolji od Eleza, ali nebitno.

I meni ... D2 jesi i ti budan  :)?
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.