• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2890106 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Grozni

• Senior
  • FF
    • Gospoda
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #20595 u: Lipanj 03, 2021, 17:24:51 »
  • Još se sjetim, igrališta halubjana, svi nešto trče, na jedan gol  Kule golman i jedan centrira.
    Trener ih zove, Kule j ga pošalje u kurac i nastavljaju se centaršutevi, Kuletov šut glavom jači nego pun šut svih naših današnjih igrača.
    "Rijeka je igrala lijepo, nadahnuto, pošteno i nadasve gospodski"

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20596 u: Lipanj 03, 2021, 20:18:12 »
  • Ponekad bušenje/smjena trenera vrijedi.
    Nisam 100 posto siguran u godinu, ali znam da je ekipa 1983? tražila smjenu trenera, valjda Brnčića, tražili Skoblara i već slijedeće sezone s istim igračima umjesto dna tablice uključili se u borbu za vrh, onda su došli Real, jedan drugi i sve ostalo je povijest.

Bravo! 1983. Pozitivni šok je usljedio odmah na Kantridi, kad smo dobili Dinamo Vinkovci (Cibalia) 6:3. Inače... ta sezona bila je urnebesna. Prvo kolo smo naguzili Budućnost 5:1 u gostima, naslov u NL bio je "Rijeka se izlila u Titogradu". Drugo kolo dobili Zvezdu doma 1:0, mislim da je Ljepojević dao gol glavom, a fotka u NK slavila je "riječku mladost" (Gračan, Rubčić, Ljepojević) i izgledalo je da je pred nama jedna od uspješnijih sezona. Pošlo je po zlu s dva domaća poraza najesen (Vardar i ? ... netko li-la) i s gomilom neriješenih doma.

Sigurno se netko sjeća još luđeg bušenja, kad su igrači i trener (Vranković) bušili upravu na čelu s "legendarnim" Josom Malinovićem. Taj je bio panjina na kvadrat. Godina 1988.
    29.08.2013., proud to be there

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #20597 u: Lipanj 04, 2021, 08:44:43 »
  • E ovih 6:3 sa Dinamom Vinkovci mi je bila jedna od prvih utakmica na kojima sam bio, a sasvim sigurno prva na zapadnoj tribini. Prvo poluvrijeme 5:0, u drugom opuštanje... :)

Offline Grozni

• Senior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #20598 u: Lipanj 04, 2021, 09:22:37 »
  • Po meni smo tada igrali najbolji nogomet, ono što sam ja gledao, zajebana ekipa, nikad nisi  znao kako će odigrati, ali kad su igrali to je bilo odlično.

Offline Grozni

• Senior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #20599 u: Lipanj 04, 2021, 09:24:52 »
  • I Nevistić je lijepo odgovorio bjelku.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #20600 u: Lipanj 04, 2021, 09:26:36 »
  • Samo zbog ovoga, ako je istina, treba Manceu podignuti spomenik:
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/manceov-odlazak-je-veliki-udarac-za-rijeku-a-izbor-nasljednika-kljucan-za-klupsku-buducnost/87049
    Citat:
    Uz to, malo je poznata i priča da je upravo Mance, prošle zime, stopirao već dogovorenu posudbu Izeta Hajrovića na Rujevicu jer je smatrao nepotrebnim da još jedan igrač na kojeg se u Maksimiru ne računa svoje utočište pronađe u Rijeci…

jbt... koje ideje. Hajrović. Jao.

EDIT:
    Navodno smo svojedobno odbili Brodića. Ako se ne varam u drugoj ligi on dosta dobro ordinira. Uglavnom, momak je pred potpisom za Goricu.
    https://www.index.hr/sport/clanak/gorica-uskoro-zavrsava-dva-transfera-stize-hrvatski-napadac-a-odlazi-golman/2281006.aspx
    « Zadnja izmjena: Lipanj 04, 2021, 09:40:08 od Vado mangnar »

Offline Grozni

• Senior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #20601 u: Lipanj 04, 2021, 09:47:24 »
  • U našem slučaju a vjerovatno i šire, SD je važna funkcija, ali, valjda se nešto pita trenere i u našem slučaju gazdu zbog financija.
    Ne vjeruje da SD bilo što odlučuje samostalno, vjerovatno komunicirati s igračem prema unaprijed određenim financijama.
    Da bi trener bio odgovoran njegova bi trebala biti zadnja, normalno u određenim financijskim uvjetima.

Offline Zelko Maler

• Pionir
    « Odgovori #20602 u: Lipanj 04, 2021, 10:34:45 »
  • Brodic nije ozbiljan igrac, dobar je, ali nije ozbiljan, pise na sportnetu da je on vise u biznisu s apartmanima i da si to zeli siriti, oicto covjek uziva u zivotu i nij emu primarno trenirati i raditi na max

sto se tice SD, vidio sam spominjanje Jozaka i  Kepcije, Kepcija je u Hajduku sa svim igracima flopao ( Atanasov, Umut, Todorovic, Mujakic..) ,skupi, a losi, dosta govori da svih igrace koje je doveo se Hajduk pokusava rijesiti, u Legiji je imao gotovo neogranicen budget pa je isto Legija dosta problema imala s kadrom. Nadam se da nije ni jedan ni drugi, pogotovo ne bahati Jozak.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #20603 u: Lipanj 04, 2021, 10:47:14 »
  • Brodic nije ozbiljan igrac, dobar je, ali nije ozbiljan, pise na sportnetu da je on vise u biznisu s apartmanima i da si to zeli siriti, oicto covjek uziva u zivotu i nij emu primarno trenirati i raditi na max

sto se tice SD, vidio sam spominjanje Jozaka i  Kepcije, Kepcija je u Hajduku sa svim igracima flopao ( Atanasov, Umut, Todorovic, Mujakic..) ,skupi, a losi, dosta govori da svih igrace koje je doveo se Hajduk pokusava rijesiti, u Legiji je imao gotovo neogranicen budget pa je isto Legija dosta problema imala s kadrom. Nadam se da nije ni jedan ni drugi, pogotovo ne bahati Jozak.

Šta nije Jozak u SADu neku akademiju pokrenuo?

Ni meni se Jozak ko lik ne sviđa, ali on je zapravo posložio dinamovu školu nogometa a glava je plaćao talente

Offline Grozni

• Senior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #20604 u: Lipanj 04, 2021, 11:59:35 »
  • Jozak je otvorio školu za bageriste....

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #20605 u: Lipanj 04, 2021, 13:23:59 »
  • Taj Jozak je meni bio profesor.
    100% stručnjak, ove ljudske osobine ne bih komentirao. U to doba je bio "manji od makova zrna", jedva bi progovorio riječ- dve.

Ima crtica iz dinama kada ga je Wenger zvao u omladinski pogon Arsenala pa je tim papirom mahao Zdravku pred očima.

OVaj ga je posalo u 3pm, istog trena mu kupio stan od cca 80-ak kvadrata i poručio da mu više nikad ne padne na pamet njega (Z.M.) ucijenjivati.

Da nije bilo El bhageri afere, čovjek koji može odraditi funkciju sportskog direktora i šefa omladinske škole u jednom. OSobno znam kakav je pristup imao sa nama djecom i kako je studiozno obješnjavao što, kad i kako.

Po meni nema šanse da dođe.
    1. zbog nedavne povijesti
    2. MAnce se žalio na primanja, a ovaj bi sigurno više koštao

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20606 u: Lipanj 04, 2021, 14:14:32 »
  • Potpis na Jozaka kao stručnjaka. Gigant za ostatak buranije. Zajebo se samo s onom nespretnom izjavom o sjevernoj tribini, inače je gospodin za mnoge, pa i naše.

Offline Grozni

• Senior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #20607 u: Lipanj 04, 2021, 14:53:18 »
  • S onom izjavom o  tribini meni ne.
    Da li je stručan ili gospodin ne ulazim.
    Zašto sad mamićevci mogu?

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20608 u: Lipanj 04, 2021, 15:01:22 »
  • S onom izjavom o  tribini meni ne.
    Da li je stručan ili gospodin ne ulazim.
    Zašto sad mamićevci mogu?

Ne ulazim u to može li ili ne i ne navijam za njegov dolazak. Samo kažem da, koliko poznajem struku, on je uistinu jak.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #20609 u: Lipanj 04, 2021, 22:06:27 »
  • Nije to dali mamicevci mogu ili ne mogu.
    Pitanje je kvalitateta ili ne. Ne želimo dinamove otpadke, ali ako žele dat na posudbu Oršića, Petkovica i Ademija, ili Ivanuseca onda može.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo