• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2964448 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #4665 u: Kolovoz 21, 2008, 12:41:11 »
  • Meni ste svi poceli bit smjesnim sa tim glupostima.
    Polancec ovamo, sanader tamo, mesic ovamo.

Predjadno se izvlacit na gluposti.
    Popusili smo puno toga do sad da bi pljuvali po drugima a ne po nasima (upravu).

Dali smo sve a potrosili nismo na nista, ustvari jesmo ali ti predmeti nisu na terenu vec u garazama.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4666 u: Kolovoz 21, 2008, 13:02:38 »
  • Citat: "Hacker-ri"
    Meni ste svi poceli bit smjesnim sa tim glupostima.

nisu gluposti , šta misliš odakle hajduku toliko para , a bio je u stečaju, kako dinamo dobije od grada više nego svi zagrebački sportski klubovi zajedno , nama vojko da ono što može mizernih 500 000 kn ako se nevaram i to je to
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4667 u: Kolovoz 21, 2008, 13:07:04 »
  • Citat: "bosanac266"
    Citat: "Hacker-ri"

nisu gluposti , šta misliš odakle hajduku toliko para , a bio je u steèaju, kako dinamo dobije od grada više nego svi zagrebaèki sportski klubovi zajedno , nama vojko da ono što može mizernih 500 000 kn ako se nevaram i to je to

Dinamo je dinamo, ne mjesaj dinamo sa rijekom.
    Dinamo je dugo u kvalifikacijama za ligu prvaka i sigurno ne gubi od renove i drugih nepoznatih klubova.
    dinamo igra sa arsenalom hajduk sa romom a mi sa renovom...
    Koliko znam hajduk je dobio pare od raznih tvrtki i firmi diljem dalmacije, a zagreb je zagreb, grad u kojem dnevno boravi milijun poslovnih ljudi.

svaki put kad netko preskoci rijeku odjednom imaju vladu iza sebe. to su smjesni sudovi

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4668 u: Kolovoz 21, 2008, 13:22:33 »
    Koliko znam hajduk je dobio pare od raznih tvrtki i firmi diljem dalmacije

koliko to treba biti firmi da se riješi onoliki dug i da se daju toliko ogromne  količne novca za dovođenje igrača i za plaće im.

Ne budi smješan , misliš da bi neka firma izdvojila milijon eura da je hajduk reklamira na dresu u vinkovcima , nemože me ništa uvjeriti drukčije , vjerujem da je iza hajduka neko pranje novaca ili sanader diže još malo vanjski dug , možda oće da zaokruži broj

reci mi kako to da dinamo nije platio pdv na transfer modrića i da silve , jer  ih netko u vladi pokriva , mogu se životom kladit da je u toj situaciji bio bilo koji drugi klub osim hajduka i dinama da bi platili porez

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4669 u: Kolovoz 21, 2008, 13:26:31 »
  • to se radi ovako (scena zamisljena)
    Dolazi neko iz hajduka u jednu mocnu firmu A.
    Cuj mozes izkesirati toliko za hajduk?
    mogu.
    Super, vraticemo dug.

Dolazi neko iz hajduka u jednu mocnu firmu B.
    Nedam.
    Ok.
    Sljedi, manji prihodi te firme, izgubljeni poslovi, provizije, usluge, itd.

Zakljucite sami.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4670 u: Kolovoz 21, 2008, 13:35:31 »
  • Citat: "october"
    to se radi ovako (scena zamisljena)
    Dolazi neko iz hajduka u jednu mocnu firmu A.
    mogu.
    Super, vraticemo dug.

Dolazi neko iz hajduka u jednu mocnu firmu B.
    Nedam.
    Ok.
    Sljedi, manji prihodi te firme, izgubljeni poslovi, provizije, usluge, itd.

Zakljucite sami.

nije zamisljena.
    Pa Stipac je pare za Kranjcara posudio od nekog restorana ako sam dobro citao? :)
    to ti je to.

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4671 u: Kolovoz 21, 2008, 13:38:10 »

Predjadno se izvlacit na gluposti.
    Popusili smo puno toga do sad da bi pljuvali po drugima a ne po nasima (upravu).

Dali smo sve a potrosili nismo na nista, ustvari jesmo ali ti predmeti nisu na terenu vec u garazama.

meni si ti odavno smjesan sa svojim glupostima i izostankom sposobnosti da èitaš napisano. S obzirom da si eto oèito referirao na moj post onda budi dobar pa reci gdje ja to opravdavam našu upravu i gdje ja to postojanjem Polanèeca u Slaven Belupu opravdavam neuspjehe naše uprave. A  to da nije rijeè o glupostima su ti drugi veæ vjerujem objasnili. Iako sumnjam da se tebi išta može objasnit.

p.s. a ovo o dinamu i zagrebu je laprdaèina samo takva.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline aahzinho

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4672 u: Kolovoz 21, 2008, 13:41:26 »
    Dinamo je dinamo, ne mjesaj dinamo sa rijekom.
    Dinamo je dugo u kvalifikacijama za ligu prvaka i sigurno ne gubi od renove i drugih nepoznatih klubova.
    dinamo igra sa arsenalom hajduk sa romom a mi sa renovom...
    Koliko znam hajduk je dobio pare od raznih tvrtki i firmi diljem dalmacije, a zagreb je zagreb, grad u kojem dnevno boravi milijun poslovnih ljudi.

svaki put kad netko preskoci rijeku odjednom imaju vladu iza sebe. to su smjesni sudovi

Cekaj malo...
    Dinamo je nedodirljiv otprilike od one sezone kad im je grad zagreb poceo davati 40tak milijuna kuna godisnje u budzet kluba. Time su dobili priliku da dovuku kvalitetne igrace i zadrze ih 2-3 sezone, naprave neki rezultat s njima i onda ih prodaju za postenu lovu.
    Ili ti mislis da bi oni bili u stanju zadrzati Modrica, Eduarda i Corluku 3 godine prije nego ih proda na zapad? Da nema te love, svaki malo kvalitetniji igrac bi im bjezao za kikiriki u Ukrajinu i Rusiju nakon jedne dobre sezone (kao tovarima i nama).
    Glavni Hajdukovi sponzori su INA, HEP i Croatia Osiguranje, koji im pokrivaju budzet kluba od kojih 30tak milijuna kuna godisnje. Nema u Dalmaciji dvije tvrtke koje bi im mogle i htjele dati tu lovu. Sto se tice financiranja oni se mogu svrstati u istu kategoriju kao i Croatia 90tih, s razlikom da tu ima previse vlastitih sebicnih interesa raznih menadzera i menadzercica da bi uspjeli ostvariti neki posten rezultat.
    Slaven Belupo iza sebe ima Podravku, a clan (mislim da je dulje vrijeme bio i predsjednik) NOa Podravke je godinama bio Polancec. Samo je tu jedna razlika da Slaven ne dobija neke megalomanske cifre i razvija se na koliko toliko zdraviji nacin, korak po korak.
    Ja sad necu ulaziti previse u (ne)sposobnost nase sadasnje uprave i u to koliko oni muzu love iz kluba u vlastite svrhe, a koliko ostaje u klubu. Ali nek mi netko proba zdravoseljacki objasniti na koji nacin mi mozemo zasnivati ambicije prema naslovu prvaka kad nemamo ni postenog sponzora? Novac koji se dovuce od sponzora je kikiriki u odnosu prema dva "drzavna" kluba (vjerojatno je i slabiji u odnosu na Slaven, ali to nisam siguran), novca od ulaznica nema (dobro, taj novac nema nijedan klub u Hrvatskoj), Grad Rijeka srecom ne daje neki veliki novac klubu. Dakle kako ces izgraditi snazan klub u regiji bez jakog gospodarskog subjekta koji ce stati iza kluba, bez znacajnije financijske pomoci drzavne ili lokalne uprave ili bez nekog lovatora koji nema pametnijeg posla nego bacati novce u hrvatski nogomet? A bez love to ne ide. Neces imati novaca da dovedes nekog kvalitetnog igraca koji kosta sto na odstetu, sto na ugovor. U principu neces imati novaca ni da zadrzis kvalitetnog domaceg igraca koji ce odleprsati u rivala nakon sezone i pol u klubu. Zbog takvog odljeva kvalitetnih domacih igraca neces imati ni momcad koja moze zaredati 4-5 europskih utakmica u jednoj sezoni pa da bar igraca prodas van, a ne direktnom konkurentu.
    Svi se pitaju zasto mi nismo u stanju iskesirati ni 100000€ odstete za nekog postenijeg igraca, a pitaju li se mozda s kojom lovom?
    Lovu koja je dosla zadnjih dve godine od transfera je vecim dijelom otisla na place postojeceg igrackog kadra (koji i nije toliko jeftin) i s kojom lovom onda napraviti taj ozbiljniji iskorak? Za skupiti lovu za odstetu i 3godisnji ugovor s tim igracem. Igrac s odstetom od primjerice 200000€ kosta minimum 500000€ za te tri godine jer treba racunati i na ugovorne rate. Treba i skupiti lovu za sve to.
    Zato su mi stvarno nejasne te fantazije o nekakvim igrackim pojacanjima i odstetnim zahtjevima.
    Ti sudovi nisu toliko ni smjesni kad malo razmislis o njima realno.
    Ova cijela kobasica od posta ne amnestira sadasnju upravu od njene nesposobnosti i nedostatka financijske i sportske vizije kluba, ali ipak malo pokusava spustiti navijacke glave dole iz oblaka, jer mozemo mi imati i deset puta sposobniju upravu od trenutne sa vizijom, ali za nju bi opet trebalo najmanje 5 godina da donese neki opipljivi rezultat.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od aahzinho »

Offline aahzinho

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4673 u: Kolovoz 21, 2008, 13:47:12 »
    Ne budi smješan , misliš da bi neka firma izdvojila milijon eura da je hajduk reklamira na dresu u vinkovcima , nemože me ništa uvjeriti drukèije , vjerujem da je iza hajduka neko pranje novaca ili sanader diže još malo vanjski dug , možda oæe da zaokruži broj

reci mi kako to da dinamo nije platio pdv na transfer modriæa i da silve , jer  ih netko u vladi pokriva , mogu se životom kladit da je u toj situaciji bio bilo koji drugi klub osim hajduka i dinama da bi platili porez

Sto se Hajduka tice to je cisti folklor za raju. Daj im malo nogometa da skrenes paznju sa ozbiljnijih pitanja, a nas Kancelar je u tom zamagljivanju cisti majstor. Dok je tovarima 'Ajduka i baluna j**e im se za poskupljenje struje, plina, nezaposlenost i nepostojanje industrije.

A dinamo nije platio porez jer su po vokaciji neprofitna udruga gradjana, a neprofitne udruge su oslobodjene placanja PDVa na svoje prihode. Da je takav status za jedan profesionalni nogometni klub apsolutna nebuloza, je, ali zakon im to dozvoljava i on to drage volje koristi.
    Pa sta mislis zasto se Mamicu ne zuri u privatizaciju kluba, kad mu je ovako idealno.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od aahzinho »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4674 u: Kolovoz 21, 2008, 14:03:46 »
  • Citat: "aahzinho"
    A dinamo nije platio porez jer su po vokaciji neprofitna udruga gradjana, a neprofitne udruge su oslobodjene placanja PDVa na svoje prihode. Da je takav status za jedan profesionalni nogometni klub apsolutna nebuloza, je, ali zakon im to dozvoljava i on to drage volje koristi.
    Pa sta mislis zasto se Mamicu ne zuri u privatizaciju kluba, kad mu je ovako idealno.

dinamo je neprofitni k*rac , svi trpaju pare u džep

najžeće mi je kad čujem da mamić priča kako se obogatio prodajom stiropola na stadionu i švercanjem traperica

Offline Jole

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4675 u: Kolovoz 21, 2008, 14:09:21 »
  • dosta o dinamo, ajmo malo o njegovim igračima  8)

ja mislim da bi nam Guella jako dobro došao, u dinamo nije dobio dovoljno šanse a nama bi takav brzanac dobro došao, recimo za AMC poziciju.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Jole »
    novac nije sve, ali je dovoljno...

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4676 u: Kolovoz 21, 2008, 14:11:51 »
  • Citat: "Jole"
    dosta o dinamo, ajmo malo o njegovim igračima  8)

ja mislim da bi nam Guella jako dobro došao, u dinamo nije dobio dovoljno šanse a nama bi takav brzanac dobro došao, recimo za AMC poziciju.

danas u novinama piše da ćemo dovesti i jednog veznog igrača kao zamjenu za šafarića , ali guela je izjavio da će uzeti 6 mjeseci pauzu i otić u pariz kod svoje familije jer ima traume od dinama :lol:  :lol:

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4677 u: Kolovoz 21, 2008, 15:09:28 »
    Citat: "Jole"
    dosta o dinamo, ajmo malo o njegovim igračima  8)

danas u novinama piše da ćemo dovesti i jednog veznog igrača kao zamjenu za šafarića , ali guela je izjavio da će uzeti 6 mjeseci pauzu i otić u pariz kod svoje familije jer ima traume od dinama :lol:  :lol:

ja sito mislim da bi nam Guela dobor došao na poziciji Novakovića ili Štroka, eli eto mi dogovaramo posao saDabcem, jedan klasični riječki 1+1.. mislim za starijeg igrača se ne isplati ni davati duži ugovor, ali nemojmo se onda čuditi kad nam sljedeće sezone opet ode 5-7 igrača..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4678 u: Kolovoz 21, 2008, 15:19:03 »
  • off topic, neznam u koju temu bi spadala ova rasprava, ali Slaven Belupo je trenutno po svemu (osim tradicije) ispred nas!

imaju sponzora, imaju pametnu politiku, imaju jači kadar igrača + bolju budućnost! pazi oni su već sada standardizirali Rodića (golman 21g.), Rogulja (stoper 22g.), Kokalović (obrambeni 20g.), Gregurina (veznjak 20g.), Delić (veznjak 20g), Jajalo (veznjak 20g) i uz sve to oni su na 2. mjestu bez izgubljene tekme i sa realnim šansama da prođu dalje u europi!

e pa sad, nemožemo se samo vaditi na njihovog jakog sponzora i političko zaleđe (Polančec hdz), oni jednostavno imaju viziju razvoja kluba i finu školu nogometa pa i nama mogu biti uzor! našu upravu zbog toga može biti sram jer su donedavno bili daleko od nas (stara ekipa i slabiji rezultati, nikad trofej)! :oops:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline SEAMAN

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4679 u: Kolovoz 21, 2008, 16:13:52 »
  • Citat: "Nemirni"
    Mi Čavala ne zovemo. da ga i šaptom zovemo čovjek bi došao.
    Znaci sve sto je dosada pisano na forumu je bilo…?
    Citat: "Nemirni"
    Razlog zašto su neki igrači skloniji odabrati Belupo leži sigurno prije u tome što njima printeri rade besprijekorno.
    A to znas, jer u klubu imas nekog “insidera” ?
    Citat: "Nemirni"
    a rade im ne zato što je Scoria tamo napravio reda već zato što imaju Polančeca.
    I onda je taj Polancec skrojio i politiku tkz.sportskog direktora  :?:

Cinjenice;
    Scoria je izvukao momcad od borbe za ostanak u borbu za vrh i finale kupa, pa potom dao otkaz.
    Jurcic nastavio gdje je Elvis stao, dao otkaz….

Kao sto rekoh, s obzirom da si dobro upucen, daj podijeli to malo s nama. :!:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od SEAMAN »
    No worries !!   Good job !!