• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2969217 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Nanko-Gv-

• Senior
    • http://www.facebook.com
(Nema naslova)
« Odgovori #5640 u: Prosinac 21, 2008, 13:53:46 »
  • Mislim da ne, ovaj je godinama već na visokoj sceni.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Nanko-Gv- »
    Rijeka se opet pokazala kao stroj koji proizvodi talente za alternator i zvezdu...sramota!

Offline Campos

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5641 u: Prosinac 21, 2008, 14:25:52 »
  • Niko bi nam super došao on može više trčat u 37 nego ovi naši mladići koji imaju dvadesetak godina
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Campos »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5642 u: Prosinac 21, 2008, 17:28:08 »
  • covjek je pravi kapetan i voda na terenu i mislim da bi Rijeci jako dobro dosao, bez obzira na 37 godina!
    maldini koji ima 40 godina igra u milanu, pa ne vidim zasto 'braco' ne bi bio dobar za rijeku???
    dobar je za Hrvatsku repku i vidi se 'rupa' kada njega nema,zar ne?!
    samo me jedna stvar 'brine' ako kovac dode, a to je : tko ce sjest na klupu (pamic ili landeka?)?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline kiki_ri

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5643 u: Prosinac 21, 2008, 18:18:01 »
  • Citat: "kabul23"
    covjek je pravi kapetan i voda na terenu i mislim da bi Rijeci jako dobro dosao, bez obzira na 37 godina!
    maldini koji ima 40 godina igra u milanu, pa ne vidim zasto 'braco' ne bi bio dobar za rijeku???
    dobar je za Hrvatsku repku i vidi se 'rupa' kada njega nema,zar ne?!
    samo me jedna stvar 'brine' ako kovac dode, a to je : tko ce sjest na klupu (pamic ili landeka?)?

dok ne potpiše ugovor za rijeku ne mora te 'brinuti' tko æe sjesti na klupu :) ...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kiki_ri »
    Citat:
    rijeka u srcu je mom !!!

Offline Pipistrello Volante

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5644 u: Prosinac 21, 2008, 18:34:28 »
  • Koliko god mi Kovaè ide na živce zbog njegovih idiotskih stavova u vezi hrvatske svakodnevnice (i njegov brat Robert takoðer) ipak bi Kovaè bio izuzetno pojaèanje za Rijeku jer:
    - kvalitetan je igraè
    - nauèio bi ove naše pionire nekoliko trikova i poduèio bi ih profesionalizmu
    - klan Sharbini ne bi imao zadnju - ipak bi morali slušat Kovaèa
    - znatno bi skoèio ugled NK Rijeke i lakše bi dovlaèili druge kvalitetne igraèe.

Mislite da su godine prepreka? i to u HNL-u? Da? Onda odite igrat Football Manager ili nešto slièno... Fikcija je uvijek bolja od real lifea.
    Ako Rijeka želi postati moæan klub, u hrvatskim okvirima, onda nam ovakvi igraèi itekako trebaju.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pipistrello Volante »

Offline Bilbo

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5645 u: Prosinac 21, 2008, 18:48:13 »
  • Citat: "Pipistrello Volante"
    Koliko god mi Kovaè ide na živce zbog njegovih idiotskih stavova u vezi hrvatske svakodnevnice (i njegov brat Robert takoðer) ipak bi Kovaè bio izuzetno pojaèanje za Rijeku jer:
    - kvalitetan je igraè
    - nauèio bi ove naše pionire nekoliko trikova i poduèio bi ih profesionalizmu
    - klan Sharbini ne bi imao zadnju - ipak bi morali slušat Kovaèa
    - znatno bi skoèio ugled NK Rijeke i lakše bi dovlaèili druge kvalitetne igraèe.

Mislite da su godine prepreka? i to u HNL-u? Da? Onda odite igrat Football Manager ili nešto slièno... Fikcija je uvijek bolja od real lifea.
    Ako Rijeka želi postati moæan klub, u hrvatskim okvirima, onda nam ovakvi igraèi itekako trebaju.

+1
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bilbo »
    It\'s just a ride, and we can change it any time we want. It\'s only a choice. No effort. No worry. No job. No savings and money. Just a choice, right now, between fear and love.

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5646 u: Prosinac 21, 2008, 18:57:49 »
  • - Kovac je placen kao pola prve momcadi Rijeke...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline sens1

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5647 u: Prosinac 21, 2008, 19:00:22 »
  • +1 na pipistrellov post...

a oko toga tko bi sjeo na klupu u slucaju njegovog dolaska, prilicno je sigurno da bi to bio landeka, iz vise razloga...prvi je sto ce se on nakon operacije ramena punom treningu vratiti tek u veljaci, samim time propustivsi pripreme i trebati ce mu neko vrijeme da se vrati u natjecateljsku formu...zatim, cinjenica da je landeka slicniji kovacu nego pamicu zbog svoje izrazite radinosti, a slabijeg osjecaja za igru "prema naprijed"...trece, a kod nasih celnika nista manje vazno, je to sto je pamic nakon ponude celtica i sluzbeno "u izlogu", a svi smo navikli da je bitnije prodat nego pobijedit
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
    Ima l\' vode, jarane?

Offline miami

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5648 u: Prosinac 21, 2008, 19:21:29 »
  • prosla su vremena kada su dobri igraci dolazi u rijeku pa tako i kovac nece doci a niti pamic koliko mi zeljeli, citam danas bartolovic izjavljuje da mu se ne ide u rijeku niti ibricic niti brkljaca kao da mi smrdimo. to je svima njima korak unazad a tako je tesko izgradit reputaciju za to treba godine ispravnog rada ulaganja itd sta mi nikada nismo do sada radili..
    p.s gledam eng ligi i mislim si  sta ti igraci papaju lete kao muhe po tertenu gore dole i tako 95 min pa sta mi nemamo nikoga za poslat na skolovanje(kond trenera) u neki klub na godinu dana odavno se zna da tekmu dobija ekipa koja igra i trci bolje bez lopte a nasi nakon pola sata krepani traze izmjenu, nije bas tema ali interesantna stvar
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od miami »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5649 u: Prosinac 21, 2008, 19:57:51 »
  • Sa plaćom koju će dobit Kovač (iako neće doći, samo govorim o visini plaće) mogli smo dovesti Pamića i Đalovića. Kovač bi onda došao za duplo manje para jer bi imali ekipu.

Tek sad vidim kako je dobro bilo sa pokojnim nam Romićem, Koljaninom i Ježićem  :cry:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline Pipistrello Volante

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5650 u: Prosinac 21, 2008, 20:24:49 »
  • Ježiæ je bio jedan od boljih direktora NK Rijeke koji je, na kraju krajeva, Rijeci donio 2 kupa. Da je imao neke mušice - imao je -  potjerao je i Scoriu i Skoèiæa - dva vrlo dobra trenera a i dosta autokratski je vodio Rijeku - Koljanin nije ništa mogao napraviti bez Ježiæa.

Meni se èini da Rubeši nedostaje malo samopouzdanja (muda) i bezobrazluka (opet muda) da bi se nosio sa HNL-ovim šljamom. S vremenom možda postane sasvim ok.  Rubèiæ mi se èini ok kao sportski direktor, doveo je neke dobre igraèe. Proljeæe æe pokazati kakav je trener.
    IVF mi se èini kao potpuni promašaj. Marioneta HDZove mašinerije koji jedino što zna je lijepo izgledat (ako "ono" netko lijepim smatra). Za sada nisam vidio niti jedan njegov dobar potez - osim što je dozvolio Rubeši i Rubèiæu da sami vode Rijeku - što mi se èini ok. No, IVF mora dovest novce u klub, pronaæi sponzore i moæne simpatizere. Što za sada ne radi.

Anyway... pišem gluposti a htio sam se samo zapitati zašto se uvijek pljuje i po onome što valja (recimo braæa Sharbini).
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pipistrello Volante »

Offline Connie

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5651 u: Prosinac 21, 2008, 22:18:59 »
  • A da probaju dovesti onog Šupu iz Zagore što zabija Dinamu, sigurno nije skup :D  :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Connie »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5652 u: Prosinac 22, 2008, 08:18:15 »
  • Citat: "Pipistrello Volante"
    Anyway... pišem gluposti a htio sam se samo zapitati zašto se uvijek pljuje i po onome što valja (recimo braća Sharbini).

Za samo jednog Sharbinija mozemo eventualno reci da valja. Ahmad je  :roll:

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5653 u: Prosinac 22, 2008, 10:23:57 »
  • Citat: "TIR669"
    Citat: "Pipistrello Volante"
    Anyway... pišem gluposti a htio sam se samo zapitati zašto se uvijek pljuje i po onome što valja (recimo braæa Sharbini).

... Ahmad je  :roll:

najbolji strijelac Rijeke, koji:
    -za razliku od svog dragog brata nije izjavljivao da zeli ic u dinamo ili hajduk samo da se makne ca iz rijeke..
    -za razliku od nekih drugih napadaca iz regije koji su igrali prije njega nije molio boga da ga stimac/mamic pozovu u hajduk/dinamo
    -za razliku od nekih drugih napadaca iz regije koji su igrali prije njega nije igrao u majici od hajduka ispod rijekinog dresa (kliæ)...

Ah. Sharbini je najbolji napadac koji je izasao iz rijekine skole nakon budana (za kojeg je pitanje dal bi postao takav igrac kakav je sad da sa 19 nije otisao u veneziu)...mislim da malo postovanja prema ahmadu nebi skodilo
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5654 u: Prosinac 22, 2008, 10:29:11 »
  • najbolji strijelac Rijeke, koji:
    - gol zabije samo i isključivo iz penala
    - gol promaši sa pet metara
    - ne bi igrao ni u bujama da ne igra njegov mlađi brat
    - se odbio vratiti između odlaska iz UAE i Luzerna ili gdje je vec igrao