Rijeka – Brinje Grosuplje 9:0

Nogometaši Rijeke pobijedili su slovenski Brinje Grosuplje 9:0 u pripremnoj utakmici odigranoj u petak, a priliku za dokazivanje dobili su nogometaši s manjom minutažom u prvenstvu kao i novopridošla pojačanja.

Gosti su se dobro držali do pred kraj prvog dijela kada je Rijeku u vodstvo doveo Jelić. Đoković je potegnuo s osamnaest metara, a Jelić iskoristio lošiju reakciju vratara Brinja za 1:0.

Odmah na otvaranju drugog dijela Acosty je povisio vodstvo. Kvržić je pucao glavom, a lopta se od vratnice odbila do Acostyja koji je pogodio za 2:0.
Nekoliko minuta kasnije, Jelić je pobjegao obrani Brinja i postigao svoj drugi pogodak na utakmici za 3:0.

Za novi pogodak pobrinuo se Heber. Gorgon je prizemno ubacio u petarac, a Heber ispred vratara Å¡alje loptu u mrežu – 4:0.

Isti igrač samo nekoliko minuta kasnije povećao je vodstvo. Prošao je po lijevoj strani, sjajnom se varkom oslobodio čuvara i pogodio za 5:0.

Uslijedili su pogoci Mišića glavom za 6:0, da bi potom Gorgon dva puta zatresao protivničku mrežu za 8:0.

U posljednjim sekundama utakmice Pavičić je postavio konačan rezultat. Šantek je proigrao Mavriasa koji je ubacio, a Pavičić iskoristio za 9:0.