Rijeka – Sarajevo 1:1

U igri bez igre, Riječani su pred oko 1.000 gledatelja na Kantridi remizirali sa Sarajevom u prijateljskoj utakmici koja je trebala poslužiti kao generalka uoči nastavka prvenstva. Poveli su gosti u 32. minuti preko Krpića, a izjednačila Rijeka u 40. minuti golom iz slobodnjaka.

Djelomično opravdanje za loše izdanje ‘bijelih’ protiv Sarajlija, koji su u subotu uvjerljivo poraženi od Opatije, trener Ištuk ima u izostanku Miloša, Mancea, Datkovića, Čuline, Sivonjića i Stepčića.

Stadion na Kantridi. Gledatelja: 1000. Sudac: Ivan Bebek. Pomoćnici: Kezele i Skender (oba iz Rijeke). Strijelci: 0:1 Krpić (32′), 1:1 ÄŒaval (40′). Žuti kartoni: Å vrljuga, ÄŒagalj (Rijeka), Obuća, Zrnanović (Sarajevo).

RIJEKA: Lisjak, Å vrljuga (od 60′ Dedić), SuÅ¡ac, ÄŒagalj, ÄŒaval (od 65′ Tadejević), Kreilach, Salčinović, Tomić (od 60′ Živulić), Grujević, ÄŒehič (od 80′ Polić), Palibrk.

SARAJEVO: Adilović, ÄŒomor (od 65′ Tatomirović), BeloÅ¡ević (od 78′ Handžić), Zrnanović, Torlak, Husić (od 46′ Haskić), Šćepanović, Matko (od 70′ Diatta), Obuća (od 46′ Sesar), Krpić (od 46′ Dunković), Suljić (od 46′ Barjaktarević).