Rijeka – Sevilla 2:2

U spektakularnom ambijentu ispunjene Kantride ‘bijele’ su sekunde su dijelile od ponavljanja bajke koja se na istom mjestu dogodila prije točno 30 godina protiv madridskog Reala. Aktualni osvajač Europa lige poveo je u golom Aspasa u 26. minuti nakon greÅ¡ke Tomečaka 1:0. Sevilla je rutinski iskontrolirala cijelo prvo poluvrijeme i činilo se da je pred ‘bijelima’ vrlo težak posao u nastavku. MeÄ‘utim, u drugom dijelu Rijeka sjajnom igrom na krilima navijača preokreće rezultat! Prvo Kramarić u 523. minuti iznuÄ‘uje kazneni udarac i crveni karton Kolodziejczak, a isti igrač ga uspjeÅ¡no i izvodi za 1:1. Kramarić je asistent i kod drugog gola u 68. minutikojeg je postigao Kvržić – 2:1. Mogli su nakon toga ‘bijeli’ potpuno dotući goste preko nekoliko izglednih kontri i prilika kod kojih su ih centimetri dijelili od gola i uslijedila je kazna. U drugoj minuti sudačke nadoknade Mbia realizira centarÅ¡ut s lijeve strane i spaÅ¡ava svoju momčad od poraza – 2:2.(dÅ¡)